Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedziałem na pytanie, ale co trzeba było wpisac w pole oznaczone czerwona gwiazdką ? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że trzeba wpisać tam byle co (chyba jakiś błąd formularza), ja wpisałem *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak zwykle cenega ma nas w dupie

wychodzi kolejny juz 3 dodatkek a my niemamy nawet tych je****ch samochodow za kupienie preordera :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskim psn ?

mi w mafii sie nic nie wystwietla ze jest do pobrania

Właśnie może ktoś odpowie na pytanie dlaczego mogę sobie ściągnąć dodatek ze stora ( co też zrobiłem i zapewne się zainstalował ) ale nie widzi DLC przez menu konsoli ?

W menu powinna pojawić się jakaś dodatkowa opcja i możliwość uruchomienia dlc ?

Chciałbym podkreślić , że mam polską wersję MII ... czego żałuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie mam Mafii w domu ale nie załamuj mnie, że pomimo tego, że DLC się ściągnęło to nie da się go na polskiej wersji gry odpalić...może to ktoś potwierdzić lub zdementować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie mam Mafii w domu ale nie załamuj mnie, że pomimo tego, że DLC się ściągnęło to nie da się go na polskiej wersji gry odpalić...może to ktoś potwierdzić lub zdementować ?

Ja mogę potwierdzić tyle , że wpadłem do stora zarzuciłem ściąganie i zostawiłem odpalony sprzęt celem ściągnięcia do końca i instalacji . Wróciłem wrzuciłem płytkę z MII i niestety nie widzę nigdzie w menu gry możliwości odpalenia tego DLC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę potwierdzić tyle , że wpadłem do stora zarzuciłem ściąganie i zostawiłem odpalony sprzęt celem ściągnięcia do końca i instalacji . Wróciłem wrzuciłem płytkę z MII i niestety nie widzę nigdzie w menu gry możliwości odpalenia tego DLC ...

jak nie idzie jak idzie mi działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wersje angielska, zeby ominac caly ten burdel (jak widac kilka dni sie pospieszylem) i kody na darmowe dodatki nie dzialaja na polskim sklepie. musze je pobrac na angielskim ale czy po instalacji beda dzialac tylko na angielskim czy tez na polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wersje angielska, zeby ominac caly ten burdel (jak widac kilka dni sie pospieszylem) i kody na darmowe dodatki nie dzialaja na polskim sklepie. musze je pobrac na angielskim ale czy po instalacji beda dzialac tylko na angielskim czy tez na polskim?

zamotałem za co przepraszam , mam ang i po sciagnieciu nie dziala dlc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi również dodatek działa,mam wersje PL. Po ściągnięciu i zainstalowaniu pojawiło się w menu gry "Zdrada Jimmiego" Jedynie co nie działa to trofea do tego dlc,nie rozumiem dlaczego nie wpadają,ma ktoś tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi również dodatek działa,mam wersje PL. Po ściągnięciu i zainstalowaniu pojawiło się w menu gry "Zdrada Jimmiego" Jedynie co nie działa to trofea do tego dlc,nie rozumiem dlaczego nie wpadają,ma ktoś tak samo?

to nie są trofea do tego dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamotałem za co przepraszam , mam ang i po sciagnieciu nie dziala dlc ...

ale jaka masz sytuacje, bo nie jasno napisales:

1. masz wersje angielska, pobrales z polskiego sklepu zdrade jimmiego i nie dziala

czy

2. masz wersje angielska, pobrales dodatki na kod z angielskiego sklepu i nie dzialaja one na polskim koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaka masz sytuacje, bo nie jasno napisales:

poprawna : 1. masz wersje angielska, pobrales z polskiego sklepu zdrade jimmiego i nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi również dodatek działa,mam wersje PL. Po ściągnięciu i zainstalowaniu pojawiło się w menu gry "Zdrada Jimmiego" Jedynie co nie działa to trofea do tego dlc,nie rozumiem dlaczego nie wpadają,ma ktoś tak samo?

Przyjrzyj się na opis tych pucharków, tylko jeden dotyczy "Zdrady Jimmiego" - reszta to Wendetta Jimmiego" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawna : 1. masz wersje angielska, pobrales z polskiego sklepu zdrade jimmiego i nie dziala

ok, a czy probowales pobrac te dodatki (wpisujac kody z kartki) w sklepie angielskim, zainstalowac je i przejsc na konto polskie - dzialaja wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak przejść misje gdzie trzeba zdemolowac sklepy chińczyków?? strzelam,demoluje,rabuje,pale....itd i nic caly czas znacznik nie znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Mafii 2 Betrayal of Jimmy jest za free na PSN.

A mi się wyświetla, że muszę zabulić 29zł, WTF?

Czy jest coś o czym nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wyświetla, że muszę zabulić 29zł, WTF?

Czy jest coś o czym nie wiem?

Dodatek chyba przestał być darmowy, pobrałem go w środę kiedy widniał jako FREE, teraz patrzę i rzeczywiście jest 29PLN, więc nie jest to tylko twój problem...nie kojarzę żeby była tam informacja o czasowej "darmowości". Napisz może zapytanie do Cenegi dlaczego taka sytuacja ma miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek chyba przestał być darmowy, pobrałem go w środę kiedy widniał jako FREE, teraz patrzę i rzeczywiście jest 29PLN, więc nie jest to tylko twój problem...nie kojarzę żeby była tam informacja o czasowej "darmowości". Napisz może zapytanie do Cenegi dlaczego taka sytuacja ma miejsce.

No po prostu zajebiście. Nie miałem czasu i chęci, aby grać w ten dodatek, dlatego chciałem go ściągnąć w późniejszym terminie, a tu taki zonk :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze szansa, cytat z jednego z portali:

Jak donosi Cenega, nie musicie wyrywać sobie włosów z głowy.

Dla osób, które kupiły polską, oryginalną wersję gry Mafia II na Playstation 3 mamy bardzo dobrą wiadomość. 2K Games i Cenega dostarczą klientom specjalny klucz, który umożliwi pobranie pierwszego dodatku Betrayal of Jimmy zupełnie za darmo. Prosimy o zgłoszenia na alias cok@cenega.com, gdzie pomoc techniczna poinformuje o dalszych krokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×