Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Już o tym wiem. Wysłałem dzisiaj maila do Cenegi i mam nadzieję, że wkrótce będę mógł to ściągnąć za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem odpowiedz z cenegi

"Prosimy o przesłanie skanu lub zdjęcia paragonu zakupu gry. Po jego otrzymaniu prześlemy kod umożliwiający pobranie dodatku."

nie wiem jak wy ale ja nie zbieram paragonów z gier z tego co pamiętam ten dodatek chyba miał być darmowy dla wszystkich posiadaczy Ps3

Edytowane przez tallorii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh tak myślałem, ja zawsze wywalam paragony z płyt czy gier bo niby po co mi one...jednak jak widać w naszym kraju się przydają, paranoja na polskim PSS dodatek powinien być cały czas za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dokładnie taką samą odpowiedź. Grę kupiłem przez allegro (oczywiście nową), ale komu teraz zależy na paragonie... Ten fakt utwierdził mnie w przekonaniu, że Cenega to największa porażka jaka może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieźle, mój brat dostał mafię II na urodziny więc paragonu też nie ma, zresztą i tak nie wiem czy bym w taki śmieciowy dodatek zagrał gdyby był za darmo, ale jest powód żeby psioczyć na Cenegę ;) Chyba im napiszę maila i nawrzucam jacy to oni są niekompetentni :)

Na Facebooku też im się wpisałem, a co! :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra a co mam zrobic skoro kod ktory dostalem od ulitmy zaraz po kupnie mafii 2 (sierpien ? wtedy byla premiera?) nie dziala, kod mial umozliiwc sciaganie dodatkowych fur i jakis tam innych rzeczy z racji kupna preordera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody z pre-order nadal nie działają. Cenega informuje, że nadal pracują nad tym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby, ale cios spadnie na sklepy, a nie na wydawcę. Czyli w sumie na niewinnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innej beczki. Bo chce kupic Mafie i nie wiem ktora wersje PL czy ENG. W Pl obawiam sie jak narazie dodatkow a raczej ich brakiem i ENG jest tez tansza bo 100zl nowka w folii ale mam pytanie, czy jak kupie wersje ENG to bede mogl kupic do niej dodatki z konta US? Czy nie ma takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale i tak mam pytanie jak jest z dodatkami z wersja US? Bo chcialbym kupic MetalBox a tam jest only ENG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem z 14 misja w magazynie dereka gram na trudnym przed magazynem rozwalam wszystkich ale w magazunie jak zamkna sie drzwi jest ciezko najpiew wybijam tych na dole potem 4 gosci przychodzi z gory ich tez wybijam ale potem ci co sa na gorze sa ciezcy do pokonania bo rzucaja koktajlami i ogolnie sa dobrzy macie pomysły jak ich wybić? Dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drzwi się zamkną biegnij przed siebie i chowaj za filarami, zrób to na spokojnie (poczekaj aż sami zejdą), kasuj gości po kolei a tych na balkonie najlepiej koktajlami jak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś krótko napisać czy warto czekać na te dwa DLC Przygody Joe i Jimmy's Vendetta? Właśnie splatynowałem Mafię i nie wiem czy się wymieniać czy warto jednak zagrać w dodatki (pomijając trofiki do 100%:)

Słyszałem, że ten pierwszy dodatek (zdrada Jimmiego) był bardzo kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do cenegi, pobrałem za free zdradę jimmego. Na psn nie znalazłem zemsty jimmegio, wie ktos kiedy bedzię? nie mówiąc o przygodach joe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Jak to jest z tym trofeum za 5 headshot`ów pod rząd ?

Strzelam do 5 gostków - trafiam w czapy a trofik nie wpada ;/

Co jest grane ? ;D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Jak to jest z tym trofeum za 5 headshot`ów pod rząd ?

Strzelam do 5 gostków - trafiam w czapy a trofik nie wpada ;/

Co jest grane ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Orientuje się ktoś kiedy na naszym PSS pojawi się Wendetta Jimmy’tego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem z playmate #46...powinien być w 7 chapterze na stole w nowym mieszkaniu ale  go nie ma:/..brakuje mi tylko tego

a jeżeli chodzi o dodatek to mam ang wersje gry ale polski dodatek (ten niby gratisowy)...i nie działa mi...jak ktoś ma pl wersje to jestem w stanie odstąpić moj klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem z playmate #46...powinien być w 7 chapterze na stole w nowym mieszkaniu ale  go nie ma:/..brakuje mi tylko tego

Wczytaj  ponownie rozdział 8. Na samym początku powinien być na stole w kuchni. 

Edytowane przez Kingpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczytaj  ponownie rozdział 8. Na samym początku powinien być na stole w kuchni. 

wielkie dzięki..;pomogło (byłem święcie przekonany że już wgrywałem 8)

a teraz mozolne zbieranie wanted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×