Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba zwykły redeem code? Mój w każdym razie nie działa. Zgłosiłem to do Ultimy, ale odpowiedź przyjdzie pewnie jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze ktos mi odpowiedziec na moje pytanko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze ktos mi odpowiedziec na moje pytanko?

Tak, gra kończy się chwilę później po cutscence z Vito i Leo w samochodzie

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym darmowym DLC, gdy wreszcie pojawi sie na ps store (pl) będize og można zassać kodem z pudełka z angielskiej wersji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym darmowym DLC, gdy wreszcie pojawi sie na ps store (pl) będize og można zassać kodem z pudełka z angielskiej wersji gry?

Może łatwiej będzie, jak założysz sobie konto na uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az ciezko mi pomyslec ze wydalem na ta gre 199 zl... :( tak to jest jak sie knedle za cos biora. Z tego co wiem to jest totalna lipa z dodatkami.... Czy my naprawde jestesmy tacy zacofani ze dosc ze sa problemy z dodatkami to wiekszosc gier jest niepelnowartosciowa bo chca zaoszczedzic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Mam problem z dalszą grą po tym jak spłacam "pożyczkę" u Bruna.Po intrze mam cały czas ekran ładowania. Jedynym wyjściem jest "Zakończenie gry":( Proszę o jakąś pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! to moj pierwszy post na tym forum i od razu mam pytanie :) dzis kupilam Mafie II... czekalam z zapartym... tchem ;) na ten tytul; nadmienie, ze z tydzien temu odpalilam "jedynke" w ramach przypomnienia i... co uwielbialam miedzy innymi w pierwszej czesci to to, ze na mapie byl tylko zaznaczony krzyzykiem cel, ale droge musialam opracowac sama.... dzis odpalilam w koncu "dwojke" i przyznam, ze ogarnal mnie zachwyt... miasto zima, w oddali most (nie wiem dlaczego, ale ten most urzekl mnie niesamowicie), ale! poki co, bo gralam ledwie 20 minut, rozczarowala mnie wlasnie mapa! niestety mamy GPSa, ktory pokazuje nam droge do celu :/ i moje pytanie brzmi: czy mozna trase jakos wylaczyc? czy moze w pozniejszych etapach gry sama znika? moze to i drobna rzecz, ale odczuwam to, jako spore uproszczenie... nie wypowiem sie jeszcze na temat minusow i plusow gry, poniewaz, jak wspomnialam, gralam ledwo 20 minut i nie smiem na razie oceniac :)

ps. jeszcze mnie denerwuje policja, ktora absolutnie nie reaguje na moje wyczyny rodem z NFSa... gram na normalu, ale moze na hardzie policja jest bardziej czepliwa?? bo wracajac do "jedynki" - tam nawet za przejechanie na czerwonym momentalnie mandat byl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, przeszedłem całą gre i nie, w późniejszym etapie ,,GPS" prowadzący do celu nie znika, również na hardzie policja jest tak samo ,,czepliwa". Nie wiem czy da się ją wyłączyć w ustawieniach :/. Autorzy mówili właśnie, że odejdą od tego przestrzegania prawa przez policje bo  w tych czasach każdy jest przyzwyczajony do gier typu GTA :D Aczkolwiek za nadmierną prędkość władze zaczynają nas ścigać (dobrze że mamy tempomat :D) chociaż i tak go nigdy nie używałem bo przed ,,jedną gwiazdką" łatwo jest uciec. Ogólnie to polecam gre na hardzie, no chyba, że gracie pierwszy raz na ps3. Bo uwierzcie mi grałem na normalu i nie było żadnej trudności ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mafie 2 pl na ps3

dostalem dzisiaj kod od ultimy na dodatkowe fury itp

wie ktos moze czy to dziala i gdzie mam to wpisac ?

najbardziej mi zależy zeby sie dowiedziec czy dzialaja te kody

bo wiem ze o DLC z jimmym mozemy sobie jeszcze pomazyc, niby tlumacza chociaz PC juz ma przetlumaczone jimmys vendeta a my nawet pierwszego nie mamy !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, bez przesady ;) pykam na konsolkach od dobrych kilkunastu lat, wiec nie jest to moja pierwsza stycznosc z tego typu sprzetem ;) wlasnie po raz kolejny zaluje, ze wzielam normala, zamiast harda, to samo czulam grajac w alana wake'a - jakies te gry teraz za proste :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą policję też zwróciłem uwagę, za potrącenie przechodnia i jazdę na czerwonym od razu ścigali, a tutaj tylko za przekroczenie prędkości. Grałem na hardzie i jest tak samo. Wytyczanie trasy jest przez całą grę, ale nic nie stoi na przeszkodzie dowolnie wybrać sobie drogę, którą dojedzie się do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello.Mam pewien problem.Gdy jadę spłacić Bruna.Jestem przed jego zakładem i nie mogę zapukać do drzwi.

Kto może niech na PW mi pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello.Mam pewien problem.Gdy jadę spłacić Bruna.Jestem przed jego zakładem i nie mogę zapukać do drzwi.

Kto może niech na PW mi pomoże

zacznij całą misję od nowa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mafie 2 pl na ps3

dostalem dzisiaj kod od ultimy na dodatkowe fury itp

wie ktos moze czy to dziala i gdzie mam to wpisac ?

najbardziej mi zależy zeby sie dowiedziec czy dzialaja te kody

bo wiem ze o DLC z jimmym mozemy sobie jeszcze pomazyc, niby tlumacza chociaz PC juz ma przetlumaczone jimmys vendeta a my nawet pierwszego nie mamy !!!!!

witaj ponizej odpowiedź od Cenegi - czyli "nabici w butelkę"

"Zarówno patch jak i dodatek mają być dostępne w Polsce po ich zlokalizowaniu, w dalszej części tego roku. Niestety nie posiadamy jeszcze dokładniejszych informacji na ten temat. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra jest nudna , masakra 5 lat robili gre i w co drugiej misji z kims sie bijemy , naprawde nie ma to jak urozmaicenie rozgrywki . I gdzie ten klimat ktorym tak podniecali sie ludzie z 2k na ich forum?

Bo ja zadnego klimatu nie czuje, a nie ktore momenty wrecz mnie smiesza , masa w tej grze bugow. W jednej z misji pojawil mi sie na pol ekranu kwiatek? albo kurtka vito zaczela sie telepac.

Jezeli maja w planach robienie mafi 3 , to niech lepiej sobie odpuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dopiero dzisiaj zacząłem swoją przygodę z drugą częścią Mafii i jak na razie po przejściu 3 misji nawet mi się podoba :) Melodyjny soundtrack, przyzwoita grafika, dość rozbudowane lokacje. Nie ma co narzekać, zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dopiero dzisiaj zacząłem swoją przygodę z drugą częścią Mafii i jak na razie po przejściu 3 misji nawet mi się podoba :) Melodyjny soundtrack, przyzwoita grafika, dość rozbudowane lokacje. Nie ma co narzekać, zobaczymy jak będzie dalej.

I nudne misje, osobiscie denerwuje mnie to ze na kazdym kroku ( no moze w 90%) mamy bijatyki, no naprawde jakbym chcial pograc w bijatyke to bym kupil tekkena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy świadomi faktu wystąpienia przejściowych trudności z uruchomieniem DLC do gry Mafia II. Wydawca gry, 2K Games, został poinformowany o sprawie i otrzymaliśmy informację, że wkrótce dodatki będą aktywne. Nie dysponujemy na chwilę obecną dokładną informacją kiedy to nastąpi, gdyż odpowiednie kroki musza zostać podjęte na linii światowy wydawca – Sony/Microsoft, na przebieg czego dystrybutor nie ma wpływu. Cały czas monitorujemy sytuację i niezwłocznie poinformujemy o konkretnej dacie uruchomienia dodatkowej zawartości. Z naszej strony serdecznie przepraszamy oraz podkreślamy iż jest to sytuacja przejściowa i w niedługim czasie kody będą działać."'

Komunikat "firmy" Cenegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zdążyłem zapoznać się wcześniej z tą informacją. Ehh... czegóż innego można się było spodziewać po Cenedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy świadomi faktu wystąpienia przejściowych trudności z uruchomieniem DLC do gry Mafia II. Wydawca gry, 2K Games, został poinformowany o sprawie i otrzymaliśmy informację, że wkrótce dodatki będą aktywne. Nie dysponujemy na chwilę obecną dokładną informacją kiedy to nastąpi, gdyż odpowiednie kroki musza zostać podjęte na linii światowy wydawca – Sony/Microsoft, na przebieg czego dystrybutor nie ma wpływu. Cały czas monitorujemy sytuację i niezwłocznie poinformujemy o konkretnej dacie uruchomienia dodatkowej zawartości. Z naszej strony serdecznie przepraszamy oraz podkreślamy iż jest to sytuacja przejściowa i w niedługim czasie kody będą działać."'

Komunikat "firmy" Cenegi

Z tego co pamietam, z PATCHEM do Fallout'a 3 byl podobny problem i prawie ze identyczny komunikat, jak sie skonczylo wszyscy wiedza :laugh:

Oczywiscie cenega :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×