Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

jak jest z amerykańskim storem? Da radę zakupić dodatki z konta US? Ktoś tak próbował? Bo rozumiem ze Polskie karty nie przejdą. Może da rade zdrapki gdzieś kupić? Właśnie został zapowiedziany nowy dodatek, i uświadomiłem sobie że jestem w czarnej d***ie z polska wersją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak już nie będzie. Czekałem na dodatek, ale skoro CENEGA ma nas w du*ie, to i ja będę ich tak szanował.

Sprzedaję mafię 2 - fabuła świetna, ale co z tego, jak 200zł ograłem w 14h? - do platyny muszę tylko dokończyć 2 działy...

Zawiodłem się i mam nauczkę, że jak kupować to nie w wersji PL!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co !!!!!!!!!!!!! wychodzi 3 DLC do mafii 2 a tu co polscy gracze nawet pierwszego nie maja :confused:

złodzieje z CENEGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tą całą Cenegą, co tu marzyć o jakimś abstrakcyjnym DLC, jak ja nie mogę się doczekać na zwykłego maila od Kompanii Graczy, która należy do tego mega wydawcy. Przez dwa tygodnie wysłałem chyba trzykrotnie potwierdzenie zakupu Mafii 2 z prośbą o wygenerowania kodu rejestracyjnego, który pozwoli otrzymać 50% zniżki przy zakupie gry w ich sklepie. Niestety brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Dziadostwo to mało powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie misję 14 w Mafii II :-) Widziałem tą scenkę u kumpla..normalnie mnie powaliło:) Trzeba kropnąć pewnego gościa..zwrócił ktoś uwagę kim jest ten gościu?:-))

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie misję 14 w Mafii II :-) Widziałem tą scenkę u kumpla..normalnie mnie powaliło:) Trzeba kropnąć pewnego gościa..zwrócił ktoś uwagę kim jest ten gościu?:-))

Pzdr.

Czy chodzi o

Tommy'iego Angelo

:P Fakt, robi wrażenie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie...

..pamiętam jak grałem w jedynkę i zapamiętałem dokładnie tą scenę (fabuła była niezła), a tutaj taka niespodzianka:)) No nieźle to zrobili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie misję 14 w Mafii II :-) Widziałem tą scenkę u kumpla..normalnie mnie powaliło:) Trzeba kropnąć pewnego gościa..zwrócił ktoś uwagę kim jest ten gościu?:-))

Pzdr.

Ze względu na pozostałych graczy zastosuj spoiler, ok?

Szczerze, bedąc na początku gry pomyślałem sobie co bym ja jako twórca wprowadził w fabule gry. Później przekonałem się,że nie ja jeden tak myślałem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni piątek Mafia 2 kupiona, wczoraj późnym wieczorem ją ukończyłem (najwyższy poziom trudności i profesjonalny system prowadzenia auta).

Wg licznika w grze grałem nieco ponad 20 godzin - muszę tylko podkreślić, że w prawie każdym możliwym momencie tzn w sytuacji gdzie trzeba iść/jechać w jakieś wyznaczone miejsce odwlekałem to i snułem się po mieście (kilka plakatów Wanted i czasopism Playboy przy tym wpadało oraz "odpicowałem" parę bryk).

Po tym co czytałem w necie byłem załamany grą na PS3 (głównie grafika), dlatego sprawiłem sobie wersję na PC...niestety mój komputer nie wyrabiał szybkościowo i wróciłem na PS3 :)

Moje wrażenia dotyczące całości :

- grafika - gdybym nie nastawiał się negatywnie przez opinie innych ludzi, to powiedziałbym że jest w porządku - taka normalka. Szczerze mówiąc i tak nie zwraca się na nią aż takiej uwagi, bo nie ona jest tu priorytetem;

- fabuła - dobra, choć w porównaniu z jedynką za krótka, za mało wątków i pościgów (na pełnym gazie przez miasto etc.). Kończąc grę ma się niedosyt i nieodparte wrażenie, że THE END nastąpił w momencie gdzie w innych produkcjach jest dopiero połowa zabawy;

- lokalizacje - w zestawie z grą jest mapa - patrząc na nią miałem wrażenie, że miasto jest malutkie - fakt, było to tylko moje wrażenie, bo miasto jest duże. Niestety zwiedzając je widać, że wykorzystano 1/5 lokalizacji jakie znajdują się w Empire Bay - resztę można by było wykorzystać do szeregu innych misji. Szkoda, że tak się nie stało;

- poruszanie się - na początku irytowała mnie cecha Vito - brak "skoczności" :) Można wdrpaywać się tylko na niektóre obiekty lub je przeskakiwać po dojściu do nich (balustrady, płoty), ale tylko w miejscach przewidzianych przez autorów. Umieszczenie pod przyciskiem L3 opcji skradania się - czasem w ferworze walki chcąc biec szybciej człowiek odchylając gałkę niechcący ją wciska (L3) i zamiast biegu ma skradanie się - trzeba o tym pamiętać ;)

- jazda - cud miód i orzeszki - rewelacja. Nie chce mi się tu pisać o tuningu itp. ale sam model jazdy jest rewelacyjny - jazda bokiem w zakrętach, odgłosy silnika, hamowanie z zablokowanymi kołami (ABSu wtedy nie było) - SUPER!

Ogólnie gra naprawdę dobra, nie warto słuchać narzekań odnośnie grafiki. Szkoda tylko okrojonej fabuły i braku możliwości swobodnej jazady po mieście po ukończeniu całości.

p.s. w kilku momentach gry miałem takie "klatkowanie" ( na szczęście tylko kilka sekund), że myślałem że mi sięPS3 przegrzało ;)

Edytowane przez lucin713

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłem się w mafie II już w dniu premiery i szczerze mówiąc niedociągnięcia(brak AA, krótki czas gry, prymitywna policja) nie zepsuły mi zabawy. Klimat lat 40. powala i sprawia, że od konsoli naprawdę trudno się odkleić. Nadal szukam po mieście brakujących gazetek i listów gończych albo po prostu śmigam po Empire Bay moim Jefersonem:) gra mimo wszystko warta polecenia. Szkoda tylko, że jak zwykle jesteśmy "krajem trzeciego świata" i nie pogramy w dodatki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie w pełni z powyższymi opiniami. Naprawdę w dużymi obawami zamawiałem swoją kopię Mafii. Po takiej fali narzekania nie spodziewałem się niczego dobrego po tej produkcji. I na szczęścię się pomyliłem. Mafia to naprawdę kawał solidnej gry. Klimat urzekł mnie od początku i nie rozumiem też waszego jęczenia na grafikę. Chyba co niektórym się gdzieś poprzewracało od tych nowych technologii :D Faktycznie może nie jest oszałamiająco, ale jest bardzo solidnie. Po 4 godzinach gry jestem bardzo na ,,tak''. Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobało. Misje nie są nudne, fabuła jest dość ciekawa, a oprawa audio-wizualna pozytywnie zaskakuje. Grę splatynowałem w około 20 godzin i nie żałuję tego czasu, gdyż naprawdę było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś się orientuje w bieżącej sytuacji DLC (Jimmy Vendetta)? Będzie to wogóle dostępne dla polskiej wersji gry - ma ktoś jakieś newsy?

Nie wiem czy mam czekać jeszcze czy sprzedać już tę grę teraz a DLC sobie odpuścić bo podzieli on losy np Fallouta 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ma być dostępne w późniejszym terminie.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w puzniejszym terminie

czyli moze nigdy nie powstac do polskiej wersji

cenega jak zwykle zwodzi wszystkich za nos karmiac obietnicami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

wybaczcie, moze troche nie na temat, ale czy moglby mi ktos dokladnie wytlumaczyc jak sciagnac dodatek do mafii? chodzi mi o "Mafia II Jimmy's Vendetta"

wszedzie znajduje informacje ze jest na playstation network, wchodze na ps store, szukam i nigdzie nie widze zadnego dodatku :/

prosze o pomoc, nawet na maila ( stitch1983wro@interia.pl)

z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

wybaczcie, moze troche nie na temat, ale czy moglby mi ktos dokladnie wytlumaczyc jak sciagnac dodatek do mafii? chodzi mi o "Mafia II Jimmy's Vendetta"

wszedzie znajduje informacje ze jest na playstation network, wchodze na ps store, szukam i nigdzie nie widze zadnego dodatku :/

prosze o pomoc, nawet na maila ( stitch1983wro@interia.pl)

z gory dziekuje za odpowiedzi

Rozumiem, że 27 lat to zaawansowany wiek :P no, ale mogłeś przeczytać troszeczkę tego tematu, szczególnie końcówki i byś wiedział o co cho. Dodatku nie ma na PL PSStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że 27 lat to zaawansowany wiek :P no, ale mogłeś przeczytać troszeczkę tego tematu, szczególnie końcówki i byś wiedział o co cho. Dodatku nie ma na PL PSStore.

tak, ale ps3 mam od 4dni :P

dzieki za odp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się restauracja w Empire Bay, którą rodzina Carlo Falcone wykorzystuje do prowadzenia swojej działalności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się restauracja w Empire Bay, którą rodzina Carlo Falcone wykorzystuje do prowadzenia swojej działalności?

Sokół Maltański

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się restauracja w Empire Bay, którą rodzina Carlo Falcone wykorzystuje do prowadzenia swojej działalności?

Widzę, że zauważyłeś konkurs :P nie bierz udziału bo moje szanse maleją :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie link do konkursu.

Gra jest spoko , grafika w ogole nie przeszkadza a wydaje sie nawet porzadna. Gra jest klimatyczna , szkoda ze tak krotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh sam zmniejszam swoje szanse na wygraną :P a tak poważnie to warto na tą stronę zaglądać, cały czas są organizowane jakieś konkursy i często widać naszych rodaków na liście wygranych ;)

http://pl.playstation.com/psn/competitions/detail/item304318/Konkurs-dotycz%C4%85cy-gry-Mafia-II/

P.S

Mafie polecam każdemu lubiącemu gangsterskie klimaty - poprostu nie nastawiajcie się typowego sandboxa a będziecie zadowoleni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią tego Slima przygarnął a Mafia kolekcjonerska byłaby miłym dodatkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×