Skocz do zawartości
Emir

Dragon Ball Z: Burst Limit

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli te screeny to prawdziwa grafa to nakoksowali niezle grafike . Bede mial tą gre :D:D:D. Oby był Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre te nowe screeny i trochę więcej ich dali

Oby był Online

Ktoś wie czy będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie na 100%. Mówili o tym na prezentacji w GDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo o jakiś trybach w online? Np. 2 vs 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo o jakiś trybach w online? Np. 2 vs 2?

Na to pytanie niestety nie znam odpowiedzi, ale byłoby ciekawie gdyby taki tryb miał miejsce w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumialem z filmiku który zobaczylem na gametrailers.com to premiera będze w lipcu tak?? jesli nie to mnie poprawcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro bedzie online to prawdziwy must have dla fanow smoczych kuli( patrz ja) Oby zrobil ze bedzie mozna kupować jakieś bajery z PSS. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby zrobil ze bedzie mozna kupować jakieś bajery z PSS. Co wy na to?

Chyba nie będzie moim zdaniem takiego czegoś ponieważ programiści zabiorą się na pewno za tworzenie kontynuacji burst limit w której będzie buu saga i może seria gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w koncu normalna bijatyka ktora ma pozadnego pałera a nie jakies mortal kombat gdzie prawie cala rodzina bierze udzial szwagier zona syn tesciowa (sindel) czy powolny teken gdzie sa niewidoczne sciany i nie mozna spasc jak w DOA nie ma zywej akcji a tu to poprostu sie zakochalem biore vegete i obyscie mnie nie spotkali online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardiej wkurza , że gra będzie tylko do Cell Sagi ;/ Co za głupi komercyjny krok ze strony producenta... W ostatniej części która wyjdzie pewnie rok po pierwszej będą już wszystkie postacie ;P I takim oto sposobem zamiast 500 zł wydam max 200 zł Nie można dać sie zwariować. Ubolewam też nad tym , że nie będzie walk takich jak w Sparking Neo , nie wiem dlaczego tak mało ludzi doceniło ten wypasiony system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 vs 2 sie bić

Jeśli będzie ten motyw to zajefajnie, a w online mogliby dać tez 2vs2 z jednej konsoli. Tzn 2 graczy na jednej konsoli przeciw 2 na drugiej Wtedy byłby full wypas xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gra będzie wyje...;p Dla mnie Must Have Wiadomo w jakiej rozdzielczości będzie? Mam nadzieję, że w 1080 ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny klon poprzedniej części, która była klonem wcześniejszej... taka prawda, bo prócz transformacji i nowych postaci różnica pomiędzy ostatnimi częściami była znikoma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa - nie zachwyca, może jest parę niezłych efektów wizualnych, ale bez tego gra wygląda jak stary Budokai 3, jedynie z wygładzonymi teksturami.

Liczę na to że w końcu dodadzą jakieś scenariusze czy gadżety nie będące w Serialu. Nudzi Mnie już te 3204893405830569836 pokonywanie Frezzera czy Vegety. Pamiętam jak w Budokaii 2 można było robić fuzję w niekonwencjonalnych Temach ( Goku z Mr.Satanem...Yamsha z Tienem czy Frezzer z Cellem ) - chcę takich rozwiązań, a nie oklepanego storyline'u, grę kupię na bank, ale czy pogram w nią z 2 dni ( bo na bank tyle zajmie przechodzenie story, i odblokowanie secretósw ) czy znacznie dłużej to zalezy od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze sklepów ma Pre-Ordery w ofercie w której podaje "This product will be in stock on Tuesday 10 June, 2008."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i Googlach wskazują, że dziś będzie demko na PSS US

I już jest - 478MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

zaraz sciagne demko, graficznie nie ma sie czym podniecac wyglada dokladnie tak samo jak na psp budokai 2 w ktore teraz sobie wlasnie gralem :> ten broly itp. od dawna w 2 budokaiu na psp jest, ide demko sciagac potluke sie na HD psp mi juz styklo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×