Skocz do zawartości
Emir

Dragon Ball Z: Burst Limit

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem ze jestem troche rozczarowany .. najbardziej denerwuje mnie ilosc postaci , budokai tenkchai 3 z ps3 byl dla mnie zdecydowanie lepszy pomijajac szczegoly ktore zostaly dobracowane w burst Limicie ... Kupilem swojego Dbz : Burst Limit za 209 zl .. mialem go moze 3 razy w konsoli , a tak lezy i sie kurzy na pułce .. (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem za 90zl nowke i uwazam ze gra jest fajna ale czy wie ktos czy mozna zaczynac walke od razu jako SSJ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę tworzył DIMPS, a w ich Budokai'ach nie można było zaczynać od razu jako SSJ, więc tutaj jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no szkoda troche - dzieki za odpowiedz

a jeszcze jedno pytanie - mozna sie zmienic od razu w ostatnia forme? na przyklad zeby nie zmieniac sie goku - kaiouken - i ssj tylko od razu ssj? albo gohanem od razu ssj2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos moze cos o kontynuacji DB BL albo o jakiejs nowej grze o Dragon Ballu? Poniewaz w najblizszym czasie kupuje PS3 no i bez DB sie nie obejdzie ale czytalem ze jest tylko do Cell Sagi (włącznie)

Czy zrobią na PS3 gre z systemem walki takim jak w Budokai Tenkaichi (zza plecow) ? Bo seria Budokai Infinite World i Burst Limit to bardziej "bijatyka" a Budokai Tenkaichi to bardziej "dragon ball" - jesli wiecie co mam na mysli... ; ]

Jesli ktos z was posiada jakies info o grach DB na PS3 prosze o wypowiedzenie sie w tym temacie albo o wiadomosc na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sora za odkopanie xD gra ktoś z was w dragona po sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×