Skocz do zawartości
Emir

Dragon Ball Z: Burst Limit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da sie pyknac w demko na 2 osoby szkoda nie mozna sprawdzic co tak naprawde mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety się nie da ale w serialowe walki gra się całkiem przyjemnie

A co do grafiki to taka jaka powinna być czyli serialowa Specjale fajnie wyglądają

Ale co zauważyłem, wersja jest ocenzurowana Świetnie to widać po zakończeniu walki Goku z Raditzem kiedy Szatan ich zabija. Zero krwi albo chociaż osmalenia kostiumów.

Ciekawe jak wersja japońska. Niestety oni dema nie dostali więc ciężko ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra!

Bardzo ładna grafika, ładne efekty ciosów.

Tylko szkoda że nie ma chociaż split screena w demku

Zrobiłem filmik z gameplaya, teraz się wrzuca na youtube a jak przyjdę ze szkoły to tu go wrzucę ;]

EDIT: http://pl.youtube.com/watch?v=tw6_PEEKGIk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety się nie da ale w serialowe walki gra się całkiem przyjemnie

A co do grafiki to taka jaka powinna być czyli serialowa Specjale fajnie wyglądają

Ale co zauważyłem, wersja jest ocenzurowana Świetnie to widać po zakończeniu walki Goku z Raditzem kiedy Szatan ich zabija. Zero krwi albo chociaż osmalenia kostiumów.

Ciekawe jak wersja japońska. Niestety oni dema nie dostali więc ciężko ocenić.

Co do cenzury. Jesli gra jest ocenzurowana (a na taka wyglada) to nie ma sceny kiedy atak piccolo przebija goku i raditza. Od razu po "zaladowaniu" sie ataku i jego wypuszczeniu widzimy G i R upadajacych.

Gra jest nie bede ukrywal fajna. Grafika git, dymanika tyz. Sa niedociagniecia i to calkiem duze:

-ruchy warg w cutscenach

-slaby voice acting

-brak ladowania sie (chodzi mi o to napinanie sie jak do srania albo przynajmniej nie wiem jak zrobic )

-Konczac gre w powietrzu pokonany przeciwnik zawiesza sie w powietrzu zamiast spadac (pozniej laduje sie cutscenka w ktorej z ogromna predkoscia spada... ale kto go udezyl? Skoro to nie bylem ja, sam jego upadek wyglada slabo wielki impet a zero fajerwerkow)

-monotonnosc kombosow i znowu mozliwosc grania na pale(pamietam komba z Budokai 3 i tu jest sprawdzaja) kazda postacia gra sie taksamo.

-Ultimate atak tutaj wcale nie jest taki ultimate(w budokai 3 jak widzialem filmik gdy koles dostal w brzuch i rozdziawil gebe cieszylem sie jak glupi i to bylo pierwsze mozliwe wykonczenie. Tutaj tzeba nawalac tymi przyciskami a samo wykonczenie jest slabe :/ (widzialem tylko jedno to ktore gdy masz caly swoj pasek) i to co powinno w tym przerywniku cieszyc tego nie ma i sama walka jest juz lepsza)

-Pod L2 mamy aktywacje ultimate attack(podczas power mode) ale nie mozna go aktywowac ze zwyklego kombosu(w bdki3 robiles kombos wciskales w tym moecie L2 i ultimate atack wychodzil bezposredni z niego)

-Postac z naladowanym pskiem KI nie wyglada jak w DB ze wokol niego jest poswiata(w bdki3 tak bylo) tylko jakas mgla i kropki :/

Cos tam jeszcze bylo co mi sie nie podobalo ale juz wylaczylem gre i nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

smalec nie wiem o co ci chodzi, ruchy wargi tylko dla mnie nie sten tegowane ale tak to reszta ok.

Kupię grę chociaż fanem dragon balla nie jestem ale jak odwala cene 250 zeta to niestety nie wezne i poczekam az bedzie gdzies za okolo 150, kiedyś go oglądałem jak byłem mały, pamiętam jak goku lał się z frezerem to potem na 2 tygodnie wylaczyli tvn7... a po jej wlaczeniu nadal sie lali xD nie wiem czy przez ten czasu zapauzowali wszystkie seriale i filmy czy normalnie tylko ja nie mialem wtedy tvn7

misiopuchatek - mi tam krew w tym nie potrzebna.

ktos tam pisal ze nie mozna sie ladowac tak jakby srac : O na psp jak gram w budokaia 2 to trzeba sie ladowac, tutaj uwazam to jako plus bo mozemy napierdzielac sie ciagle a moc sama sie laduje nam na dole :> jak sie zaladuje zrobcie analog w gore i kolko to zrobi lepsze kamehameha na psp robi kule genkiego (czy jakos tak) wiec moze potem uczy sie lepszych ciosow albo jest jak na psp ze saiyanem 4 robi piesc smoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie całkiem przyjemnie. tekken to to nie jest ale jak bedzie opcja gry na dwóch (nie wiem czy tak jest nie grałem w poprzednie czesci) to bedzie z tego fajna party game.

p.s. jak sie wykonuje ultimate atack ja jak wciskam L2 to koles leci w powietrze i mog kontynuwac tylko za pomoca R2 (wykonuje na oszołomionym przeciwniku jeszcze dwa silne ciosy)

Raz miałem sytuacje że aczeli sami sie okładać i trzeba bylo nawalac wszystkie klawisze tylko nie wiem jak to zrobiłem . jak to wykonac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips dobre to z tym tvn :D:D

demo się zasysa właśnie, nie zauważyłem go jakoś na ps store więc mile się zaskoczyłem przeglądając ten wątek. obojętnie jak będzie wyglądać - must have dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, pograłem , przeszedłem troche kruciutkieee i niedosyt mam Grafika nieco poprawiona, lepsze oświetlenie itd, poza tym niezbyt wiele zmian w stosunku do poprzednich wersji... no może jeszcze obszar na którym walczymy - ni to tenkaichi, ni to budokai (coś pośrodku). Liczyłem że wprowadzą jakieś nowe sztuczki w sterowaniu i się przeliczyłem trudno, dobrze że to stare jest jak najbardziej w porządku.

Co by się nie działo - fajne fajne fajnei zawszeee miodne

Edit: smalec niezłe opisy robisz widze "gra fajna i pod spodem wymieniasz tysiąc wad". Nieźle !

(...)Ale co zauważyłem, wersja jest ocenzurowana Świetnie to widać po zakończeniu walki Goku z Raditzem kiedy Szatan ich zabija. Zero krwi albo chociaż osmalenia kostiumów.

Ciekawe jak wersja japońska. Niestety oni dema nie dostali więc ciężko ocenić.

W bajce w tym momencie też nie było krwi ;p

sry za dubla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersja japońska czy zeuropeizowana?

Owszem, w japońskiej wersji bajki jest krew Nie sądze jednak żeby z tego powodu była ona w japońskiej wersji gry bo nie pozwala im na to kultura, nad czym czuwa organizacja CERO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mnie rozbraja LOL

Filmy, anime i manga ociekają krwią, przemocą i seksem ale już przykładowo w Uncharted nie uświadczysz ani kropli krwi

Gdzie tu logika

Zupełnie jak u nas Jarosław W. syn byłego prezydenta Polski

P.S.

I nie pisz już bajka. Bambi to bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

msiopuchatek w unchartedzie chyba jest krew jak strzelasz do ziomkow takie odpryski ale nie zostaje na ziemi. No ta walke zapamietalem do teraz chociaz ten serial byl baaaardzo dawno dluuugo sie tlukli xD a jak sie dowiedzialem ze to byl tylko jakis mlodszy synek wiekszego freeza to sie przerazilem jaki on silny to co z ojcem a pamietam goku niezle od niego wpierdy dostawal a frezera przeciela jego tarcza pozniej to i tak jego polowka jeszcze walczyla z nim xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem ze wlasnie w czerwcu sie pojawi;D Wszystkie dragonballe rozwijaly sie wraz z tym jak dlugo sie gra , mysle ze i tym razem tez tak bedzie i nie ma co oceniac tej gry po demku (chyba ze ktos juz wie jak zrobic genki ;F)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

nie da sie kuli genki zrobic w demie, ktos sie pytal jak zrobic aby sie ktos tlukl w powietrzu wystarczy poczekac az moc sama urosnie do fulla wtedy wciskamy L1 dostaniemy moc i R2 albo L2 walimy piescia w pysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i jestem bardzo zadowolony Dynamiczna bijatyka w klimacie DB, czekamy na pełną wersję i mam nadzieję, że będzie kosztować poniżej 150zl (w preorderze można zamawiać za 60$ ale chyba to tylko dla tych z USA ale mam nadzieję, że w takim razie uda się i u nas z podobną ceną ).

Gdzieś czytałem, że w tej grze Goku ma być tylko SSJ... A gdzie SSJ2 i 3? Przecież w Z były te stopnie (chyba dobrze pamiętam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tepa ta giera, dragon bale i inne pikaczu dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem i jestem bardzo zadowolony Dynamiczna bijatyka w klimacie DB, czekamy na pełną wersję i mam nadzieję, że będzie kosztować poniżej 150zl (w preorderze można zamawiać za 60$ ale chyba to tylko dla tych z USA ale mam nadzieję, że w takim razie uda się i u nas z podobną ceną ).

Gdzieś czytałem, że w tej grze Goku ma być tylko SSJ... A gdzie SSJ2 i 3? Przecież w Z były te stopnie (chyba dobrze pamiętam )

Ta gra obejmuje tylko zakres do sagi Cell'a. SSJ3 nie bedzie chyba, ze jako jakis unlockable bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tepa ta giera, dragon bale i inne pikaczu dla dzieci.

Twoje zdanie... Są ludzie którzy "wychowali" się na DB i tym podobnych...

A pokemony to w ogóle niższa liga i rzeczywiście "dziecinna".

Dzięki za info SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tepa ta giera, dragon bale i inne pikaczu dla dzieci.

Bajki/mangi to być i może i dla dzieci ale gra? pokemony to chyba najlepszy rpg na gba co do tego co napisał kolega wyżej to też nie rozumiem porównania dzieła akiry toriyamy i pokemonów

wracając jeszcze do gierki to też podpisuje się pod jękami na temat multi jak będzie i będzie działał płynnie to cud miód i orzeszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pokemony lepsze moim zdaniem najlepsza gra jaka istnieje pokemon red Każdy za czasów Game Boy color miał tą gre i w gimnazjum wszyscy się chwalili dokonaniami grą piękna a co do dragon ball tego to jest gorzej niż słaby nie dość że tylko do cella to nie zrobili możliwości jakie dawały części budokai tenchaichi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że to nie budokai tenkaichi 4 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=7uh9mzjPK5U][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=7uh9mzjPK5U" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Gra wygląda świetnie. Tu by się przydała opcja eksportu filmów do yt

Mam nadzieję, że będzie opcja wyboru języka japońskiego, bo o niebo lepiej brzmi, i do tego angielskie napisy...

I tak jak przypuszczałem ruch ust jest dopasowany do japońskich dialogów. Dlatego tak dziwnie to wygląda w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran | liczba graczy: 1-2

Gra jeszcze trochę nie dopracowana widać jak część ręki raditza przenika czasem przez te jego coś (skorupe?)

No i to mnie wkurza w grach :X zamiast dać wszystkie fajne rzeczy np. spadochron w nowym GTA to nie dali, tak samo tutaj ;/ zamiast całą grę na całym serialu zrobić to zrobili tylko do cella... nawet nie pamiętam czy to daleko było czy nie : O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=7uh9mzjPK5U][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=7uh9mzjPK5U" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Gra wygląda świetnie. Tu by się przydała opcja eksportu filmów do yt

Mam nadzieję, że będzie opcja wyboru języka japońskiego, bo o niebo lepiej brzmi, i do tego angielskie napisy...

I tak jak przypuszczałem ruch ust jest dopasowany do japońskich dialogów. Dlatego tak dziwnie to wygląda w demie.

Tak, ale dobry dubbing cechuje się tym, że nie widać różnicy w tym co słyszymy, a ruchem ust postaci. W dubbingu używa się innych zwrotów, dłuższych kwestii jak trzeba, żeby pasowały z ruchem ust postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×