Skocz do zawartości
Emir

Dragon Ball Z: Burst Limit

Rekomendowane odpowiedzi

No pokemony lepsze moim zdaniem najlepsza gra jaka istnieje pokemon red Każdy za czasów Game Boy color miał tą gre i w gimnazjum wszyscy się chwalili dokonaniami grą piękna a co do dragon ball tego to jest gorzej niż słaby nie dość że tylko do cella to nie zrobili możliwości jakie dawały części budokai tenchaichi

Budokai jest znacznie lepszy od tenkaichi. Znacznie bardziej dynamiczny i mniej monotonny, a takze znacznie bardziej grywalny na dwoch graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale dobry dubbing cechuje się tym, że nie widać różnicy w tym co słyszymy, a ruchem ust postaci. W dubbingu używa się innych zwrotów, dłuższych kwestii jak trzeba, żeby pasowały z ruchem ust postaci.

Niestety, jak widać, nie wszyscy o tym wiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem czas żeby w demko zagrać i:

- dubbing jest okropny! Nie tylko kiepsko podłożony technicznie lecz również dobór głosów jest śmieszny! Bez funkcji zmiany na Jap niech się nawet nie pojawia.

- mimo iż grafika jest całkiem znośna to niestety jej sterylność wali po oczach.

- walki w powietrzu są ok ale to spadanie... Szkoda słów.

- na początku pisze żeby uważać na kreskówkową krew... Tyle że cenzura zajeła się chyba nawet tą która powinna bohaterom płynąć w żyłach.

Walczy się całkiem fajnie ale... To już było i to nie raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran | liczba graczy: 1-2

Gra jeszcze trochę nie dopracowana widać jak część ręki raditza przenika czasem przez te jego coś (skorupe?)

No i to mnie wkurza w grach :X zamiast dać wszystkie fajne rzeczy np. spadochron w nowym GTA to nie dali, tak samo tutaj ;/ zamiast całą grę na całym serialu zrobić to zrobili tylko do cella... nawet nie pamiętam czy to daleko było czy nie : O

Komórczak kończy się na 200 odcinku (jest 291), czyli braknie wielu form jak choćby ssj3, magin vegety czy gotrunka (nie mówiąc o tych z gt). W przyszłym roku pewnie wyjdzie ta sama gra tylko że do końca, nie ma to jak podwójnie zarobić na tym samym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra mogła by być tylko do sagi Frezera... tam był boooski klimat. Jak widziałem na intro wybuchające Namek, Songa przypakowanego po 1 przemianie w SSJ. To było coś. W przeciwieństwie do sagi z Bubu. Wszyscy zaczęli się przemieniać, a całość tego SSJ zaczęła nabierać kształtu nabijania lvl w Diablo -.- Zawsze chciałem aby przemiany skończyły się na SSJ i żeby tylko np. 3 postacie umiały ten wyczyn (Songo, Vegeta i Songo Kan). Najlepiej by było jak sam Songo, no ale niech będzie

Saga Komórczaka była fajna, ale nie tak jak ta z Frezerem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem zdewastowany brakiem dewastacji otoczenia ^.^ ale wracają do korzeni.. walka jest dynamiczniejsza, ale czegoś w tej grze brakuje.

Postaci jest 21(ponoć), jeśli kończymy na Cell Sadze to postacie są następujące:

Goku

Nappa

Vegeta

Gohan

Raditz

Trunks

Yamcha

Chaoz

Tien

Kuririn

Yajirobe

Piccolo

Freeza

King Cold

Dodoria

Kiwi

Zarbon

Garlic Junior i jego chlopcy ( Spice, Vinegar, Mustard, Salt)

Ginyu Force (Ginyu, Baata, Gurt, Jise, Reecom)

Androidy (20,19,18,17,16, Cell)

To już ponad 21 postaci.... nie podoba mi się to :-/

+ pewnie kogoś zapomniałem.. ale bez tych postaci, gry sobie nie wyobrażam.

aha.. I GDZIE JEST KURDE DZIURA W KLATCE RADITZA I GOKU po MAKANKO SAPO PICCOLO ?? WTF ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S.

I nie pisz już bajka. Bambi to bajka

Bajka to bajka tyle że japońska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorok o dziurze w klatce była już mowa, w europejskiej wersji db też jej nie ma jest tylko w japońskiej ale nie ma co oczekiwać że przez to pojawi się w japońskiej wersji gry

Co do postaci to znowu część z tych których wymieniłeś jakoś specjalnie znacząca nie była (stary frezera zostaje pokonany bodajże jednym hitem) a inne nie pojawiły się w żadnej poprzedniej części gry bo mało kto wie w ogóle jak wyglądają.. mi bardziej niż garlikowatych cieniasów brakuje np cziczi czy herkulesa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista postaci

Goku

Kid Gohan

Teen Gohan

Piccolo

Krillin

Yamcha

Tien

Trunks

Vegeta

Nappa

Raditz

Saibamen

Frieza

Captain Ginyu

Recoome

Cell

Android #16

Android #17

Android #18

Bardock

Broly

Kilku postaci tak jakby brakuje... Może wrzucą resztę na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi Ginyu force a zwlaszcza tych dwoch kolesi czerwonego i niebieskiego. Powinno sie z nimi waczyc dwoma na raz bo w bajce tak bylo i jest to jeden z moich ulubionych mometow, jak nie byli w stanie dostrzec jak Goku sie porusza i wydawalo im sie ze stoi w miejscu

A ogolem pod wzgledem postac gra wypada bardzo slabo :/ (takjakby barkowalo postaci strasznie malo jakos wydaje sie) Z drugiej strony tak jak mowilem tutaj kombosy wygladaja ze albo : [] /\ /\ /\ /\ albo /\ [] [] [] [] albo seme trojkaty albo kwadraty. Wiec jakby bylo duzo postaci to kazda tak samo by sie gralo i wypadlo by to jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no muszę jednak się zgodzić co do ilości postaci i automatycznie do ograniczenia gry do sagi Cella. Wielka szkoda, że nie będzie obejmowała całego Z Mam nadzieję, że gra obroni się niską ceną i może jakimś późniejszym updatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pole do update'a ma olbrzymie Nie obraziłbym się o postaci/formy z DB i DBGT no i oczywiście pozostałych odcinków DBZ:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z wielkiego bum wyszło to co zawsze, co tu gadać fani przeżyją i tak kupią. Mam nadzieje, że nie walną ceny ok 200 zł , bo to by była przesada. Myślę, że ok 150 zł ujdzie w tłoku. Cieszmy się, że jest coś z serii DB na PS3, chociaż wymagaliśmy czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150? czemu maja schodzic ponizej standardu? Czy widziales kiedys nowa na PS gre w takiej cenie? Nie mowie o pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagubieni, Lost Planet, itp.

Grę kupię jak będą już jakieś dodatki na PSS oraz cena spadnie ;]

Ciągle czekam na coś z Bleacha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie widziałem, to są moje gdybania i tak pewnie będzie gdzieś w okolicach 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost planet chyba 130 od wyjscia kosztowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prorok o dziurze w klatce była już mowa, w europejskiej wersji db też jej nie ma jest tylko w japońskiej ale nie ma co oczekiwać że przez to pojawi się w japońskiej wersji gry

Co do postaci to znowu część z tych których wymieniłeś jakoś specjalnie znacząca nie była (stary frezera zostaje pokonany bodajże jednym hitem) a inne nie pojawiły się w żadnej poprzedniej części gry bo mało kto wie w ogóle jak wyglądają.. mi bardziej niż garlikowatych cieniasów brakuje np cziczi czy herkulesa :]

Co ty stary, w Budo 1 tenkaichi były wszystkie postacie, nawet te które się widziało w serii 30 sekund :> dla mnie wrzucenie tylko Recooma z Ginyu force jest idiotyzmem... Gurd mógł zatrzymywać czas, super sprawa, Jise i Batta są kozaccy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że nie ma co liczyć na dodatkowe postacie na ps store, pewnie skończy się to po prostu nową częścią w przyszłym roku która będzie wyglądała identycznie tylko wpakują więcej charakterów. Nawet jeśli pojawią się na ps store dodatki do kupienia to przecież brakuje takiego ogromu ludków (tylko te najważniejsze ciężko wymienić i policzyć), że musiałyby kosztować one dużo więcej niż sama gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja myślę że nie ma co liczyć na dodatkowe postacie na ps store, pewnie skończy się to po prostu nową częścią w przyszłym roku która będzie wyglądała identycznie tylko wpakują więcej charakterów. Nawet jeśli pojawią się na ps store dodatki do kupienia to przecież brakuje takiego ogromu ludków (tylko te najważniejsze ciężko wymienić i policzyć), że musiałyby kosztować one dużo więcej niż sama gra

Powinno być dokładnie tak jak w tenkachiki, postacie prosto z wiki:

  • [li]
Android 16[/li][li]Android 17[/li][li]Android 18[/li][li]Android 19[/li][li]Baby Vegeta (Super Baby 2)[/li][li]Bardock[/li][li]Bojack (Full Power)[/li][li]Broly (Legendary SS)[/li][li]Burter[/li][li]Captain Ginyu[/li][li]Cell (Base, 2nd Form, Perfect Form, Perfect)[/li][li]Cell Jr.[/li][li]Chiaotzu[/li][li]Cooler (Final Form)[/li][li]Demon King Dabura[/li][li]Dodoria[/li][li]Dr. Gero[/li][li]Frieza (Base, 2nd Form, 3rd Form, Final Form, Full Power)[/li][li]General Tao[/li][li]Gogeta (SS4)[/li][li]Gohan (Base, SS, SS2, Great Saiyaman)[/li][li]Goku (End) (Base, SS, SS2, SS3)[/li][li]Goku (GT) (SS4)[/li][li]Goten (Base, SS)[/li][li]Gotenks (Base, SS, SS3)[/li][li]Guldo[/li][li]Hercule[/li][li]Janemba (Super)[/li][li]Jeice[/li][li]Kid Buu[/li]

  • [li]
Kid Gohan[/li][li]Kid Goku (Base, Great Ape)[/li][li]Kid Trunks (Base, SS)[/li][li]Krillin[/li][li]Master Roshi[/li][li]Majin Buu[/li][li]Majin Buu (Pure Evil)[/li][li]Mecha Frieza[/li][li]Nappa[/li][li]Piccolo (End)[/li][li]Raditz[/li][li]Recoome[/li][li]Saibamen[/li][li]Super 17[/li][li]Super Buu (Base, Gotenks Absorbed, Gohan Absorbed)[/li][li]Super Gogeta[/li][li]Teen Gohan (Base, SS, SS2)[/li][li]Tien[/li][li]Trunks (Base, SS, Super)[/li][li]Trunks (Sword) (Base, SS)[/li][li]Ultimate Gohan[/li][li]Vegeta (SS4)[/li][li]Vegeta (Scouter) (Base, Great Ape)[/li][li]Vegeta (End) (Majin)[/li][li]Vegeta (second form) (SS2)[/li][li]Vegeta (Base, SS, Super)[/li][li]Vegito (Base, SS)[/li][li]Videl[/li][li]Yamcha[/li][li]Zarbon (Base, Post-Transformation)[/li]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie widzę serii gt na tej liście a chętnie zagrałbym w końcu wszystkimi gwiezdnymi smokami (nie tylko ostatnim, shinron sheiron ?? coś takiego ), jak i innymi postaciami z tej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bodajże w Tenkaichi 2 było GT, ale mnie j z Zetki, a smoki.. no smoki były fajne :> ten ostatni to Lishinron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie jakiegoś nawału postaci z gt w żadnej części, tylko wybiórcze i zawsze te same. Zawsze były traktowane jak te z pierwszego dragon balla, jak takie małe robaczki po których songo skakał z odcinka na odcinek i nie warto o nich wspominać, a szkoda co do smoków to dużo bym dał żeby zagrać braćmi z ognia i lodu.. uu :] Jeśli na prawdę w ps store pojawią się dodatki do nowego db to będę się modlił o te dwa charakterki. Swoją drogą troche nie pomyśleli wg mnie robiąc tą część, przecież nie zmieniło się w niej zbyt wiele w stosunku do poprzedniej, więc jeśli daliby postacie które do tej pory nie pojawiły się nigdzie indziej poza bajką to gra nabrałaby nowego kolorku i troszkę świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na dzień dobry cena 199PLN. Premiera za 17 dni. Za gorący ten czerwiec jak dla mnie.

Zostaję tylko przy MGS4CE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z psx-a można wyczytać, że będzie 20-25 postaci. Kolega wyżej uprzedził informacją o cenie 199 zł i tak najprawdopodobniej będzie, bo pre ordery są za taką właśnie sumę. Wyczytałem również o możliwości tworzenia własnych scenariuszy, ale czy to prawda to nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×