Skocz do zawartości
Emir

Dragon Ball Z: Burst Limit

Rekomendowane odpowiedzi

MGS4!!! DBZ bardzo mi się spodobało, ale oczywiście MGS to bedzie lepsza gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A za ile można grę kupić w sklepie? Nie na allegro.

Pips, co ty na Turzynie nie kupujesz? tam większość gier za połowe normalnej ceny leci. powiedzmy że na starcie 150 zł tam pójdzie, jak bedzie, może 20-30 więcej.

Gierka jest świetna! Aż przypomniały mi się czasy jak oglądałem DBZ. Wszystko prawie idealnie odwzorowane - każda scena, animacja i grafika, która wygląda lepiej niż sama bajka wink.gif . Słyszałem, że w demku nie można się zamienić w SSJ... szkoda, bo tak fajnie wyglądał na openingu.

PS. Wiecie może jak Songo w demku może zmienić się w tego czerwonego (Kaioken), bo słyszałem, że w ten stopień może się zmienić wink.gif ?

to by było sprzeczne z historią w anime gdyż songo mógł użyć kaioke dopiero po wizyty u kaito, którą mógł odbyć dopiero po śmierci w walce z raditzem, więc raczej w to wątpie aby można było się przemienić, znajomość bajki się kłania xD pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy w szczecinie można dostać gre w empiku i MM niema jej

Demko jest bardzo fajne chociaż wole Tenchaichi styl gdzie dużo postaci duży teren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma nigdzie, byłem dzisiaj na turzynie i ni ma, za tydzień powinno być bo tam zazwyczaj tak mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekrokatolik?? Ty też w dragon ball pogrywasz hehe to fajnie ja wam napiszę że już swój egzemplarz mam i story już skończyłem!! Zajęło mi to jedno popołudnie. Gra w sumie jest dobra ale na minus daje to że jest bardzo niewiele postaci w porównaniu do tenkaichi 3 oraz jest tylko 5 mapek (porażka) grafika jest wyśmienita, ale przydało by się zniszczalne otoczenie przynajmniej w jakimś stopniu. Oraz online jest do bani niestety. Gra jest warta kupienia, pisze to jako skromny fan serii. Lecz mam nadzieje ze wnet pojawi się burst limit 2 lub cuś podobnego gdzie będzie 150 postaci i 25 mapek bo ta cześć prezentuje się skromnie raczej jak rozbudowane demo. Pozdrawiam cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nekrokatolik?? Ty też w dragon ball pogrywasz hehe to fajnie ja wam napiszę że już swój egzemplarz mam i story już skończyłem!! Zajęło mi to jedno popołudnie. Gra w sumie jest dobra ale na minus daje to że jest bardzo niewiele postaci w porównaniu do tenkaichi 3 oraz jest tylko 5 mapek (porażka) grafika jest wyśmienita, ale przydało by się zniszczalne otoczenie przynajmniej w jakimś stopniu. Oraz online jest do bani niestety. Gra jest warta kupienia, pisze to jako skromny fan serii. Lecz mam nadzieje ze wnet pojawi się burst limit 2 lub cuś podobnego gdzie będzie 150 postaci i 25 mapek bo ta cześć prezentuje się skromnie raczej jak rozbudowane demo. Pozdrawiam cya

no spoko przecież jak leciało w TV na RTL7 jeszcze to się ze szkoły wracało i oglądało codziennie xD a jak BT3 wyszło to spoko całe obaliłem w tydzień.

A w bust limit naprawde taka bieda? 5 map i tyle? i jeszcze zero zniszczeń? to przegiel;i pałe lekko mówiąc, po tym co zaserwowało BT3, to bida z nędzą. ale sądze że jak fani im zaczną wytykać to szybko jakiegoś patcha walną na postacie nowe i mapki. No cóż trudno, poprzednia część była zajebista, to tą musieli spieprzyć łóadnie mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pograłem troche online i mam mieszane odczucia. bardzo duzo lagów i jak narazie rozegrałem około 20 walk z czego moze kilka było naprawde ładnych. W wiekszosci przypadków kolesie walczą tym samym schematem. prawie cały czas unikaja kontaktu i czekajac aż im sie napełni pasek puszczaja same fireballe. pp napełnieniu paska czekają na dogodny moment do odpalenia ultimate attack (góra i kółko) i tak cały czas. Może miałem pecha do graczy a moze po prostu tak sie gra ( nie wiem bo to moj pierwszy dragon ball na jakakolwiek konsole) i jesli to ta druga opcja to juz wole z kumpalmi pograc w domu przynajmniej nikt bezsensownie nie ucieka przed walka aż do napełnienia paska i te walki naprawde są ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie nie na temat. Czy grał ktoś na PS3 w jakieś tenkaichi ? Bo mam zamiar kupić i burst limit i tenkaichi tylko nie wiem jak będzie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie nie na temat. Czy grał ktoś na PS3 w jakieś tenkaichi ? Bo mam zamiar kupić i burst limit i tenkaichi tylko nie wiem jak będzie chodzić.

ja gralem tylko na piracie (ups... wydalo sie xD) to niewiem jak to ci pojdzie, zobacz moze na liste kompatybilnosci ps2-3, gdzies na forum link byl. I tak jeszcze na zachete powiem ze budo-tenkachi bardzo dobra gra i mozesz brac w ciemno, mnie wciagnela na caly tydzien, co z gier pirackich wczesniej udalo sie tylko gow (tak wiem hanba dla mnie, juz mozecie rzucac miesem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tenkaichi 1,2,3 działają bardzo dobrze na ps3!!! wiem bo mam i gram wszystko działa ok!! tylko te tenkaichi 1,2,3 nie mają w opcjach wideo scren! więc gra działa tylko w formacie 4 na 3 a nie w 16 na 9 więc jeśli grasz na lcd to obraz gry bedzie albo rozciągnięty albo bedzisz miał czarne pasy po bokach tv! cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tenkaichi 1,2,3 działają bardzo dobrze na ps3!!! wiem bo mam i gram wszystko działa ok!! tylko te tenkaichi 1,2,3 nie mają w opcjach wideo scren! więc gra działa tylko w formacie 4 na 3 a nie w 16 na 9 więc jeśli grasz na lcd to obraz gry bedzie albo rozciągnięty albo bedzisz miał czarne pasy po bokach tv! cya

A jeśli grałbym na zwykłym telewizorze to wszystko będzie ok? I ostatnie pytanie, które tenkaichi jest najlepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wtrącić, seria Tenkaichi prezentuje zupełnie inny styl gry niż Budokai, więc siłą rzeczy, odmienny od Burst Limit. Dużo latania, wodortrysków, ale zabawy jakoś w tym nie ma. Osobiście BT po prostu nie lubię, dlatego też bardzo mnie cieszy, że BL wydał DIMPS, a nie Spike [twórca serii BT].

Ale... Najlepsze rzecz jasna 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z autorem postu wyżej, jednak mnie osobiście gry na podstawie DBZ już zmęczyły... 9438503469056886 walka z Vegetą, mogli by się psotarać o jakieś nowe scenariusze, lub postacie które nie były w bajce - to by wniosło powiew świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak : tenkaichi 1,2,3 wyglądają praktycznie tak samo pod względem graficznym! Różnice są jedynie w animacjach ataków! W tenkaichi 3 wyglądają najlepiej! Postacie wraz z rozwojem serii były dodawane więc w tenkaichi 3 jest ich najwięcej 150 oraz mapek też jest najwięcej w 3 jak dobrze pamiętam to 30. Na normalnym TV obraz będzie wyglądał tak samo jak z ps2 bez żadnych czarnych pasów i bez rozciągnięcia. cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

Grafika w grze miodzio. Kupiłem grę i nie żałuję. Chociaż jako wieloletni Otaku to zawsze oczekuję coś więcej. Tutaj brakuje np zniszczonych strojów podczas walki, zniszczeń w otoczeniu. Niech chociaż pozostanie ślad po wybuchu jakiegoś ataku na ziemi. No ale nic może następna wersja ukaże sie i zaprezentuje coś więcej. Tak jak inni wspominali przydałoby się więcej postaci i mapek. Może jakieś dodatki na PSS? Tak to nie mam zastrzeżeń do gry. Posiadam od wczoraj i jest ekstra ( ach ta chwila gdy z rana puka kurier do mych drzwi )

Co do on-line wiele osób widzę ma mieszane odczucia, mnie się podoba, co prawda rozegrałem z 3-4 walki do tej pory i raz miałem podczas walk z jednym graczem lekki lag a był on tylko z 2 max 3 razy. Tak to muszę przyznać że nie zdarzyło mi się

Ogólnie polecam a fanom serii DB szczególnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech chociaż pozostanie ślad po wybuchu jakiegoś ataku na ziemi.

To jest niestety bolączka wszystkich bijatyk...

Grał ktoś w Capital Punishment na Amidze? Krew zostawała na podłożu przez całą walkę. Mała rzecz a bardzo cieszyła.

Niestety teraz nie uświadczymy takiej gry. Pseudo zniszczenia podłoża znikają po kilku sekundach/kolejnych zniszczeniach (niepotrzebne skreślić). Ostatni taki "w pełni modyfikowany" etap widziałem w DoA na Xboxie (śnieżna plansza)...

Czy obecne wersje konsol naprawdę są na to za słabe?

A zniszczenia strojów.... Chyba kolejne 10 lat na to poczekamy... Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko :ile postaci dostajemy w lape i czy cos sie zmienilo w story wzgledem TK3 czy znowu to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest kontynuacją Budokai Tenkaichi !, jest to stary Budokai ( można powiedzieć ze to część czwarta ). Postaci o wiele wiele mniej chyba ok. 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bida z nedza. a w story to bardziej chodzilo mi jakie watki z anime bedzie poruszac (w TK3 mielismy wszystkie mozliwe walki i scenariusze z DB, DBZ, DBGT i jeszcze autorzy dorzucili nam cos od siebie np. dream scenario (nie pamietam jak to sie dokladnie nazywalo ale, mysle ze wiekszosc wie o co chodzi) bardzo bym sie zawodl gdy by sie okazalo ze i malo postaci i story krotkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, że jest mało postaci i plansz w porównaniu do BT3 skoro są one o wiele bardziej dopracowane ^^ ,tak samo fabuła. Boli troche, że kończy się na Cellu ale porównajcie sobie jakoś przedstawionej fabuły w Burst Limit a w BT3. W BL dostajemy świetne przeplatane razem z grą scenki które idealnie obrazują fabułe a nie tak jak w BT3 ( porównajmy wątek z dema BL tzn. walka z Radizem a tym jak to zostało przedstawione w BT3, tam nie znajdziemy czegoś takiego, że Songo łapie Radiza aby Picoolo mogł przeprowadzic atak. Również w BL jest o wiele lepszy gameplay (koniec z tymi samymi ruchami ;D teraz można tworzyc długie i efektowne kombosy ;P). Jako zapalony gracz w Tekkena i VF o wiele łatwiej było mi poruszac się postacią. Również cieszy mnie Multiplayer oraz gra we 2 na jednej konsoli. W BT3 irytował mnie bardzo dzielony ekran ;/. Oczywiście nie będe wspominał o różnicach graficznych.

Tak więc polecam tego DBZ każdemu fanowi bijatyk oraz Dragon Ball-a ;D

P.S

Co do liczby postaci. Pamiętajcie, że w BT3 każda forma np. Songa jest liczona oddzielnie, tzn. SSJ 2 i SSJ 3 to 2 zupełnie inne postacie, więc jeżeliby liczyc w ten sam sposób BL jest ich ok 40 tak samo mapy, gdyby liczyc wszystkie ich odmiany, mamy ich 26 nie licząc oczywiście, że w każdej możemy jeszcze przejśc jakby do następnej.

Lista Map: http://www.ataricommunity.com/forums/showthread.php?t=631396

Dla mnie Gra na 9-/10. Polecam i dozobaczenia On-Line ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie sciaglem demo i przy instalce wyskakuje mi ciagle blad z numerkiem 80029564...??o co chodzi...?mam miejsce na dysku,ani nie przerywalem sciagania tylko przed wyl konsoli zawsze pauzowalem sciaganie wie ktos jak to zrobic zeby sie zainstalowalo...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij jescze raz powinno byc dobrze. Nie musisz pauzowac przed wylaczaniek konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie sciaglem demo i przy instalce wyskakuje mi ciagle blad z numerkiem 80029564...??o co chodzi...?mam miejsce na dysku,ani nie przerywalem sciagania tylko przed wyl konsoli zawsze pauzowalem sciaganie wie ktos jak to zrobic zeby sie zainstalowalo...??

Moze jakis blad przy sciaganiu byl, sciagnij jeszcze raz. I nie musisz pauzowac przed wylaczeniem konsoli, zaradna jst sama sobie poradzi

EDIT: razem pisalismy, podobnie myslimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby zadneho bledu nie widzialem zawsze dociagala sie gra do koncaa i niby luzik jak kazde inne demo co sciagnelem...a to nie dziala, juz 3 razy sciagalem i dalej ten sam blad...sciagam z pss pl...ma ktos jakis pomysl albo rozwiazanie...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×