Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, no chyba, że je usuniesz, ale wtedy można ściągnąć jeszcze 4 razy bodajże.

Ściągać je można bez ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu na każdy kontynent jest inna oferta? Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem, byłoby wystawienie 10 propozycji - zachodnie oferty bardziej mi przypadły :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wczesniej ktos to napisal. liczy sie czas kiedy ZACZNIESZ sciagac, a nie kiedy sciagniesz

Nie wyłapałeś ironii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie spodziewałem sie takich gierek, raczej liczyłem na jakies minisy. Bardzo duży + dla sony. Co do narzekających nowych posiadaczy ps3. Twierdzicie ze jesteście poszkodowani - w jaki sposob ? Gry sa rekompensata za wyciek danych, ktory akurat was niedotyczy. PS. ja to mam szczescie - włączyli psn, a kilka godzin pozniej wywalil sie slup i zerwalo linie :-( nie mam internetu, a KZ3 juz zamówiony. PS2. Pisze z telefonu wiec przepraszam za bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu snuć zadnych spiskowych teorii , ale nie mogę się lognac z poziomu konsoli do PSN ... :) . Mam nadzieje ,ze to chwilowy problem , a żeby nie było offtopa powiem wam, ze stawiam na Dead Nation ( w sumie to z nieba mi spadło ) i Wipout HD . Akurat skończę Assasyna i pewnie PlayStationStore wróci w pełni blasku i chwały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwa konta na PSN: na USA i na Polskę i pytanie brzmi czy jak ściągnę grę infamous za darmo (jako rekompensata od sony za brak PSN) używając konta amerykańskiego to gra będzie po angielsku? Bo dubbing Polski w tej grze jest tragiczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu snuć zadnych spiskowych teorii , ale nie mogę się lognac z poziomu konsoli do PSN ... :) .

To coś u ciebie, ja się bez problemu loguję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry picuś glancuś paluszki lizać.... przynajmniej dla mnie bo nie mam żadnej z wyżej wymienionych gier.

Nic tylko czekać aż będzie można zasysać. (Daj boże żeby tylko z pełnym transferem łącza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giery naprawdę dobre i w klasie. Trzeba się cieszyć, że nie dali darmowych motywów i gier z minis :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giery naprawdę dobre i w klasie. Trzeba się cieszyć, że nie dali darmowych motywów i gier z minis :)

Dokładnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nom ja jestem nowym użytkownikiem ps3 marcowym, i nie miałem okazji grać w te tytuły wiec osobiście się ciesze i ciesze się jeszcze bardziej bo byłem przekonany że gry które zaoferuje sony to będą jakieś proste arcade z psn a nie gry z edycji pudełkowych thumbsup.gif ) cóż mam nadzieje na to że 2 gry będą przypisane do konta bo chętnie bym sobie pobrał wszystkie turned.gif. Ale jeżeli przypisane na konsole to wybiorę:LBP,WE:HD choć przyznam że iF i DN też mnie kuszą. Jeszcze został PS+ może trochę się pościąga dodatków do konsoli choć chyba w tych + aż tyle darmówki niema bo jak tam pamiętam np. motywy był tańsze ale było trzeba płacić jakiś drobne. (Hmm ciekawe po ile będzie Dungeon Hunter: Alliance i Magicka rolleyes.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście cieszę się, z powodu darmowych, do tego dobrych gier. Biorę Dead Nation i LPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę LBP i... no właśnie, co? Co wybrać? W żadną z tych gier nie grałem. Hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie biorę LBP i Infamous. Niech uruchomią PSS przed końcem miesiąca to da rade przejść jeszcze przed premierą drugiej części :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi którzy mają dosyć długi czas ps3 ograło już te tytuły

Myślę, że większość wszystkich nie ograła. Ja mam PS3 około 3,5 roku i w żadną z tych gierek nie grałem (choć trochę wstyd się przyznać, że nie grałem np. w LBP :tongue:). Ja tam się cieszę i nie wybrzydzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was, ludzie. Sony nie miało obowiązku nic oferować. Zrobiło to z własnej woli. Ja spodziewałem się, że dostaniemy jakieś minisy i jestem bardzo mile zaskoczony prezentem od Sony. Spodziewaliście się, że dadzą Wam nowiutkie gry, które w sklepach kosztują po 100 zł? Dla mnie już samo włączenie PSN jest ogromną radością. :biggrin:

Hahaha, widać że jesteś jeszcze dzieckiem. Ja się na nich osobiście zawiodłem. Szczerze akurat infamousa i lbp czy wipeouta nie mam, jakbym chciał to mieć to bym kupił. Powinni dać coś porzadnego, może nie skorzystałbym wtedy z ich oferty ale wiedziałbym że mogę im zaufać a tak sprawa wygląda tak że cały marzec, kwiecień zasuwałem jak dziki aby zarobić kasę aby móc kupić sobie kasę, a jak teraz miałem miesiąc wolnego to psn nie działało;) Niestety w pewnym wieku ludzie inaczej odbierają takie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten WipeOut to jest pełna gra czy tylko dodatek i musze mieć pełną grę żeby zagrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wipeoutcie jest split screen ?

Jest. pionowy lub poziomy do wyboru

Ten WipeOut to jest pełna gra czy tylko dodatek i musze mieć pełną grę żeby zagrać ?

Pełna gra + dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3314940d11c9dd6867_b85f.jpg

Naprawdę sądziliście, że sony da wam infamous 2 czy jakąkolwiek grę, która jeszcze sie sprzedaje/ nawet nie miała premiery? To dla nich najlepsze wyjście i kropka. Już i tak stracili w cholerę milionów, nie do końca stać ich na kosztowne prezenty.

Zresztą, co ja się uzewnętrzniam ...i tak temat osiągnie apogeum głupoty za mniej więcej 20 stron, aż go jakiś mod zamknie.

Miłego grania online i offline.

Pozdrawiam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jestem zadowolony, mam PS3 od marca, więc nie ograłem wszystkich tytułów. Już zamierzałem kupować Infamous, a tu taka niespodzianka :) Do tego chyba wezmę jeszcze LBP.

Edytowane przez luqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oprócz gier jest miesiąc "+"

Może mi ktoś podać przypuszczalne ceny Flower i God of war collection w abonamencie "+" ?

A co do gier to Sony i tak niezłe zadość uczynienie zrobiło :) ,idealnie by było gdyby zamiast LBP było LBP2 :D

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Temat rzeka :)

Gry które dają są bardzo dobre a że ktoś już je ma, to nie ma znaczenia.

Nie można patrzeć tylko z perspektywy własnej osoby.

Dojrzały gracz nie oczekiwałby niczego rozumiejąc sytuację Sony. Każdy może mieć kłopoty i Sony nie jest wyjątkiem.

Wiele osób dopiero co rozpoczyna przygodę z PS3 i taki pack jest idealny.

Sony trafiło z grami według mnie na 9+ Jeżeli ktoś oczywiście racjonalnie myśli.

Edytowane przez saracen
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w 100% popieram saracen'a, padli ofiarą ataku nie była to ich wina. Oczywiście ,że można im zarzucać niedostateczne zabezpieczenia ale prawda jest taka ,że jak się chce to każde zabezpieczenie się obejdzie, a gry są na prawdę świetne, porządne "duże" gry z których każda byłaby warta kupienia, więc nie wiem na co tu narzekać. Jeżeli ktoś się spodziewał ,że dadzą każdemu L.A noir + GOW3 + 7 najbliższych premier to chyba mieszka w jakiejś równoległej rzeczywistości. Stosunek tego co mogli zrobić do tego co zrobili wg. mnie wypada bardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mimo ze mam konsole od prawie dwoch lat, to milo mnie zaskoczyli.. Wezme iFamous do ktorego sie przymierzam od kupna konsoli i jakos ciagle nie trafial do koszyka :P a druga gierke sie jeszcze zastanawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×