Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

"Aby móc skorzystać z pakietu Welcome Back, musisz być zarejestrowany w usłudze PlayStation Network na dzień 20 kwietnia 2011, czyli każdy, kto zarejestrował się 21 kwietnia i później nie będzie objęty programem"

Jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak dla potwierdzenia tylko:

For eligibility for the welcome back programme consumers must be an account holder on 20 April 2011.
na stronie głównej pisze

Jest napisane :unsure:

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry żałosne i tyle w temacie, osobiście kupiłem ps3 i wydałem ponad 20k zł aby grać online, jeśli w ciągu 8 miesięcy bo tyle mam ps3, wydawałem średnio 2500zł na gry, a teraz miałem akurat miesiąc wolnego przez który nie mogłem grać to taka rekompensata jest śmiechu warta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP i Dead Nation w moim przypadku, za friko. Najs.

Każdy prezent cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pięknie trafili.

Nie mam tylko na PS3 Rachet'a i Clank'a, którego... mam na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie: InFamous i LBP pobrane z PL Store są w wersji polskiej czy angielskiej?

Osobiście załapie się na dodatek do Wipeouta bo resztę już od dawna mam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopaki te 5 gierek ktore bedzie mozna wybrac za free widnieja w Gra/Ps Store ?

I jak mniemam bedzie je mozna ruszyc jak PSS zacznie normalnie dzialac? Sorki ale zielony jestem jesli o takie rzeczy chodzi a ze sie napalilem na to zeby popykac w cos co dostane w prezencie, to chcialbym wiedziec czy u was tez jeszcze tego ruszyc nie mozna ;)

Nie krzykajcie za bardzo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

LBP byl po polsku wiec powinien byc teraz rowniez

jak lykam FURY do wipeout'a i rachet'a dla dzieciakow :)

pytanko tylko kiedy ?

generalnie uwazam ze naprawde sie postarali to sa topowe rzeczy nie ma co marudzic ....

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP mam w wersji GOTY, dostałem do konsoli. inFamous mam za parę groszy kupione na popularnym serwisie aukcyjnym, Dead Nation również posiadam, można nawet w to pograć, jest tryb sieciowy.

Także co poradzić, wielkiego wyboru nie mam :P ale co tam, i tak się cieszę, że coś dostanę :)

Swoją drogą, nie uważam, aby te gry były słabe które oferuje Sony. Są to dość popularne tytuły, może troszkę starsze, ale nie jest to crap. Miłe zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...inFamous będzie do pobrania w wersji PL? A z kolei Hd Fury będzie z dodatkami czy "gołe", są jakieś prognozy na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry żałosne i tyle w temacie, osobiście kupiłem ps3 i wydałem ponad 20k zł aby grać online, jeśli w ciągu 8 miesięcy bo tyle mam ps3, wydawałem średnio 2500zł na gry, a teraz miałem akurat miesiąc wolnego przez który nie mogłem grać to taka rekompensata jest śmiechu warta...

Ktos musial Cie bardzo oszukac skoro tyle pieniedzy co miesiac wydawales na srednio 1 lub 2 nowe tytuly :D

A teraz konczac puste przechwalki zobacz ile masz trophy w swojej sygnaturce i zobacz jak badzo sie osmieszasz. No chyba ze kupujesz gry po mocno zawyzonych cenach w celach kolekcjonerskich :D

Wracajac do tematu. Tez mialem/gralem w 4 na 5 tytulow... dla mnie zostaje tylko dead nation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos musial Cie bardzo oszukac skoro tyle pieniedzy co miesiac wydawales na srednio 1 lub 2 nowe tytuly :D

A teraz konczac puste przechwalki zobacz ile masz trophy w swojej sygnaturce i zobacz jak badzo sie osmieszasz. No chyba ze kupujesz gry po mocno zawyzonych cenach w celach kolekcjonerskich :D

Nie pierwszy raz zresztą. Click. Cóż można rzecz? <Cisza będzie najbardziej wymowna>

On topik. Dla 99% graczy, którzy mają konsolę długo, powiedzmy 2, 3 lata, nie ma w tej rekompensacie nic czego by nie mieli, nie grali i nie skończyli. Szkoda, że zabrakło chociaż jednej nowości. Tak czy siak miło z ich strony. Gry są fajne, a że stare kapcie? Taki life, wystarczająco już stracili na tym interesie, żeby jeszcze dokładać na fanty ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć wstyd się może przyznać to nie grałem w LBP więc mi pasuje, a DN wygląda fajnie, jak CrimsonLand/Alien Breed. Lubie takie klimaty, przypominają mi dzieciństwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czuje się odpowiednio dopieszczony i to we właściwych miejscach :blush:

Dead Nation miałem kupić już dawno, braciak się zagrywał i ze sto razy mnie zjechał za to że nie możemy popykać razem w co-op'a :thumbsup:

Wipeout też chętnie sprawdzę, nigdy nam po drodze nie było a wiele ciekawych i jednocześnie skrajnych opinii miałem okazję poczytać :thumbsup:

Pozostałe gry? Same dobre tytuły! Może przynajmniej kilku szyderców plujących na Ratchety choćby z braku alternatywy zweryfikuje swoje poglądy na temat tej bardzo dobrej i zabawnej produkcji. Infamous i LBP to już niemal klasyki, każdy świeży posiadacz Ps3 pewnie je właśnie wybierze i nie ma co się oszukiwać, spora część z nich potem poleci do sklepów po kontynuację tych bardzo dobrych tytułów. Sony nie rzuciło ochłapów jakie typowano w toczących się dyskusjach podczas przerwy systemowej, nie widzę tutaj też minisów czy klasyków z PSX'a które wielu z użytkowników forum podawało jako pewniaki. Taka już nasza natura że co by nie dali to i tak tylko kolejny powód do narzekania.

Good job SONY, dziękuje za dwie darmowe gry :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak się zastanawiam...inFamous będzie do pobrania w wersji PL? A z kolei Hd Fury będzie z dodatkami czy "gołe", są jakieś prognozy na ten temat ?

Z tego co słyszałem to wcześniej InFamous był w PL w PSS (ja mam pudełkową więc wersją PSS się nie interesowałem) i nie powinno to się zmienić. Co do WipeoutHD to grałem w to tylko raz i nie jestem specjalistą od tej gry, ale "Fury" jest chyba dodatkiem.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nikt nie wie czy 2 do 1 konsoli czy 2 dla użytkownika większość graczy i tak ma 2 lub więcej kont także się okaże jak puszczą Store

Wydaje mi sie ze bedą to dwie gry dla uzytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe wracajac do bARTUSIA 60 gier rocznie i jaki wynik ... 250 trofikow :) buhahahahah ... anonimowosc w internecie ma dziwne oblicza a co nie ktorzy maja nosy jak pinokio pewnie :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam 1 konto na PSN a 2 konsole(PSP i PS3) to mogę pobrać z 1 konta 2 gry na PSP i 2 na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trwa przejście Ratchet and Clank: Quest for Booty ? Na google nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wipeouta i LBP mam, więc pozostają mi 3 gry do wyboru. InFamous średnio mnie interesuje, ale zobaczymy, natomiast R&C to fajna seria, ale niestety seria, a więc się raczej na nią nie zdecyduję (nie zamierzam zbierać całej serii). DN to rąbanka z zombie, co mnie nigdy nie rajcowało, ale chyba to wezmę. Oferta jest całkiem przyzwoita i na 100% znajdę coś dla siebie. Brawa dla SCE.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z tego co dali bo inFamous i tak mialem kupic przed premiera 2ego. Tylko wezme chyba z US Store wersje Angielska bo PL mnie strasznie w uszy kuła :P

Jako druga wezme Wipeouta bo DN i LBP mam a rachet chyba krotki. Nigdy w Wipeouta nie gralem ale wydaje sie byc fajny.

A PSN wroci pewnke do konca maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile poczekamy na włączenie ps store ?

Jakie to ma znaczenie co myślimy? Bazujmy tu na konkretach i potwierdzonych informacjach :fool:

Jak długo trwa przejście Ratchet and Clank: Quest for Booty ? Na google nie mogę znaleźć.

Nie pamiętam dokładnie ale to najkrótszy z Ratchetów, na pewno nie jest to 3h jak ktoś tutaj napisał. Na moje oko to było przynajmniej dwa razy dłużej :yes:

... A PSN wroci pewnke do konca maja

PSN już wrócił! PSStore jest obecnie w trakcie przywracania, konkretna data nieznana :no:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie bomba. Infamous'a nigdy nie miałem, a zawsze chciałem... Dead Nation też wszyscy zachwalali.

Hell Yeah!

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie no jedwabiście :angry:

Kupiłam ps3 kilka dni po awarii, mnie też dotknęło to, ze nie było psn, ale raczej "tacy" gracze nie dostaną rekompenstaty. INFAMOUS chciałam niedawno kupić, a LBP przydałoby się do gry na 2 pady (na razie nie chce kasiorki na nie wydawać). Wielka szkoda zwłaszcza, że gierki mają zostać na zawsze, a nie jak ps+ na określony czas.....:yucky:

PS. Wczoraj założyłam konto, jednak wciąż wywalało błąd kiedy chciałam wejść do zarządzania kontem :confused: Dziś jeszcze sprawdze :happy:

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×