Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie znasz mnie więc nie gadaj w jaki sposób płaciłem w PSS, bo tylko się błaźnisz. Słyszałeś o czymś takim jak "straty moralne"? Albo lepiej - stracony czas. Czas potrzebny na zablokowanie karty i poczekanie na otrzymanie nowej, konieczność zmiany haseł, etc. Niestety nie mieszkamy w USA gdzie można by taką sprawę wygrać. SONY wymagało podania prawdziwych danych osobowych przy rejestracji - zaufano im, a oni spartolili sprawę i stracili dane. A teraz próbują jeszcze ludzi udobruchać pierdółkami sprzed dwóch/trzech lat. I to działa - bo ludzi cieszą się z tego że firma po raz kolejny ich wydymała. Jeżeli tobie podoba się dostawanie śmieci w ramach rekompensaty to twoja sprawa. Ja preferuję coś bardziej treściwego.

Kup sobie xboxa - tam Cie nie wydymają pardon.gif

Wg mnie Sony dało jedne z lepszych tytułów. Spora część użytkowników PS3 już je zaliczyła ale też spora część nie miała do czynienia z tymi grami, np: ja w kolekcji posiadam tylko Wipeouta i LBP i z ogromną przyjemnością zassam sobie inFamousa za friko z PSS sweat.gif

Edytowane przez krettinio
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę z postu wyżej. Sony chciało to dało gry, ja akurat mam PS3 od trzech prawie lat, i nie mam żadnej z tych gier. W umowie licencyjnej z PSN napisane jest iż firma nie bierze żadnej odpowiedzialności za utratę między innymi danych. Większości tu piszących akurat taki zestaw odpowiada i ja jestem wśród nich. Niestety nie mam/nie tracę tysięcy zł. miesięcznie jak niektórzy z wypowiadających się tutaj, ponieważ mam inne ważniejsze wydatki, a tych kolegów nic nie zaspokoi ponieważ mają wszystko co do tej pory wyszło sądząc po kwotach jakie wydaja na gry. I żeby nie było - mam 43 lata i dzieckiem nie jestem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing wcale nie był zły :>

Zabawne, że w wielu grach gdzie jest słaby dubbing angielski nikt na to nie zwraca uwagi. Zaś na polski każdy psioczy.

Nie chodzi o same głosy, a o błędy językowe. Nie widziałem jeszcze ani jednej poprawnie przetłumaczonej gry na PS3... (U2:AT, KZ2 i KZ3, HR miały sporo potknięć. Podobno tak samo jest z InFamous).

A co chcesz z tym zrobic...? nic nie zrobisz tak postanowili i tyle, masz pecha ; d

Moze stwierdzili ze skoro przed atakiem nie miałes psn to nie wiesz co straciłes... my mielismy i ubolewamy a ty tego jeszcze nie posmakowałes xd

Prezent jest rekompensatą za skradzione dane, a nie brak PSN.

Mam ten sam problem jako posiadacz 40. Infamous ok. 7GB, Ratchet 3,2 GB, DN 1,4 GB

Czyli niecałe 9 GB. OK, da się przeżyć. Dzięki. ;)

Tak naprawdę te gry są dobrym rozwiązaniem dla tych, co dopiero zaczęli zabawę z konsolą. Mogliby to jakoś inaczej rozwiązać - np. dać 50/100 zł za darmo i każdy chyba byłby zadowolony. Jeden kupiłby sobie grę + motywy, drugi same gry, a trzeci kombinowałby z avatarami.

Fakt, nie którzy mogą napisać, że powinienem się cieszyć, że coś w ogóle dostanę. Ale jak nastąpiła awaria nie przyszło mi nawet do głowy, żeby Sony dawało mi jakąś rekompensatę. A tak to wiadomo, ogłosili darmowe 2 gierki, człowiek się napalił, potem czyta jakie gierki i tylko się wkurza... :pinch:

Mam konsolę od 3 lat, a spośród tych 5 mam zalewie 2 gry. Trudno jest dobrać tytuły, które usatysfakcjonują wszystkich. SCE dobrało takie tytuły, które prezentują różne gatunki i zaliczają się do porządnych, wysoko ocenianych, produkcji.

Tak przegladalem sobie ten temat, oraz newsa na stronie glownej i nie rozumiem tych wszystkich narzekan. "Ze stare", "bo mam", itd. Ludzie, to nie stalo sie z winy Sony (prawdopodobnie), wiec nie musza nam nic dawac. Zrobili to dobrowolnie, wiec gest chyba sie liczy co nie? Rozumiem, ze chcielibyscie moze cos nowszego itd. ale nie da sie dogodzic kazdemu :pinch:

Prawda.

To jest nie fair nowi użytkownicy zostali oszukani <_<

Ja niestety nie mam konta na psn sprzed 20 kwietnia :sad: :verymad:

Strasznie Was oszukali. Biedni jesteście...

Prezenty są za utratę danych osobowych, których nie straciliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie posiadajac 3 konta 1 glowne PL i 2 zagraniczne USA i JP mozna sciagnac cala palete ? czy gry sciagniete na USA beda widoczne na PL i JP i odwrotnie w sumie oprocz dodatkow nie sciagalem gier ktore mozna by bylo odpalic bez plyty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie posiadajac 3 konta 1 glowne PL i 2 zagraniczne USA i JP mozna sciagnac cala palete ? czy gry sciagniete na USA beda widoczne na PL i JP i odwrotnie w sumie oprocz dodatkow nie sciagalem gier ktore mozna by bylo odpalic bez plyty ;)

No na razie nikt nie wie jak to będzie wyglądać :pardon:. Raczej na blogu tego oficjalnie nie ogłoszą, bo kilka kont to taka lekka lewizna :woot: . Ja cierpliwie czekam jak pierwsi użytkownicy się rzucą na darmochę , wtedy będziemy wiedzieć więcej. :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ...

Na to pytanie odpowiedziano a właściwie nie odpowiedziano już kilkanaście razy w tym temacie ... Panie/Panowie od mniej więcej 10 stron wałkujecie tutaj te same pytania. Kociokwiku można dostać, wkoło to samo, zerknijcie w pierwszy post i kilka kolejnych, jest tam komplet informacji odnośnie pakietów "welcome back" większość później to czyste opinie i domysły nie podparte żadnymi faktami. Jak już ktoś koniecznie musi kręcić się w miejscu to niech sobie poszuka lepszego pomysłu od zaśmiecania forum ...

2618-5d4f5a2800b908e5e4c95239c096c444.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos wie chociarz czy dziala tak kombinacja ? ;) bo mialem sciagac kilka interesujacych rzeczy z jp i US ale niestety moj zapal zgasilo moje lacze internetowe ;/ ktore tez niepozwala sie cieszyc graniem online ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu nie mogę się zalogować do KZ home i znowu pojawia sie sympatyczny napis:

Site Maintenance Notice

The server is currently down for maintenance.

We apologize for the inconvenience. Please try again later.

kurwa to żart, nie platforma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od siebie dodam, że te "chłamy", jak to niektórzy nazwali, to są jedne z lepszych gier jakie wyszły na tą konsole. Niestety Polska znana jest jedynie z marudzenia i narzekania, bo wszystko jest be. Nie podoba się wam, to nie musicie z tego korzystać. Ja osobiście jestem zaskoczony tym, że dają te gry tak o za darmo Oo. Dostają za darmo i jeszcze im źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od siebie dodam, że te "chłamy", jak to niektórzy nazwali, to są jedne z lepszych gier jakie wyszły na tą konsole. Niestety Polska znana jest jedynie z marudzenia i narzekania, bo wszystko jest be. Nie podoba się wam, to nie musicie z tego korzystać. Ja osobiście jestem zaskoczony tym, że dają te gry tak o za darmo Oo. Dostają za darmo i jeszcze im źle.

To bez dwóch zdań są bardzo dobre gry, że są chłamy to napisała chyba jedna osoba. Większość krytykujących te gry posiada i trudno im się cieszyć z kolejnej tym razem cyfrowej wersji. Wybrane gry (może oprócz Dead Nation) przez sony były już dawane wielokrotnie w bundach do konsoli, dawane jako gratisy w PSN+, wielokrotnie były na nie promocje. Jak ktoś ma konsole kilka lat to w większości już je nabył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP - dostałem razem z konsolą.

InFamous - kupiłem nie dawno po zakupie konsoli.

Wipeout HD/Fury - cena bardzo atrakcyjna to zakupiłem przy okazji kupna Dragon Age:Początek.

Ratchet i Clank - nie mam, to teraz już będę miał. :D

Dead Nation - kiedyś chciałem kupić ale dobrze że zrezygnowałem bo teraz będzie za darmo. :D

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z darmowych gier od Sony. Są to tytułu które można dostać za niską cenę ale jakością są rewelacyjne. Więc nie ma co marudzić tylko zasysać i grać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat tych wszystkich tytułów nie mam :)

brak mi Dead Nation i Wipeout HD/Fury ;) - jestem tylko ciekaw czy starczy mi miejsca na mojej starej 40 GB:(

Teraz tylko czekać kiedy wróci PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat te dwie są najmniejsze w zestawie.

Wipeout ok 1 GB dodatek fury ok 0,7 GB ale razem może będzie mniej.

Dead Nation ok 1,4GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomocy! :P

Użytkownik foley22 był tak miły, że dał mi jedno ze swoich kont, abym także mógł cieszyć się darmowymi grami.

Problem w tym, że gdy się loguję, to widzę komunikat- "Nie możesz zalogować się z emaila innego użytkownika". Coś w tym stylu.

Jest na to jakiś sposób?

@down, wybacz, pomyliłem zakładki. Mogę napisać to jeszcze raz w temacie FAQ?

Edytowane przez Maciejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealna oferta. Z w/w grałem tylko w InFamous'a, więc wybiorę Little Big Planet i WipeOut'a lub Dead Nation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moniek130 ---> Zapewne to Ty się na grach nie znasz, mówisz tak o mnie, bo? - Bo mi się te gry nie podobają?. Ps3 nie jest moją pierwszą konsolą. Wyraziłem swoje zdanie na temat tych gier. Logiczne jest to że Sony nie dało by takich gier jak GTA, CoD, Fifa itp. Po prostu to co udostępnią jest mało interesujące moim zdaniem. Jak chcesz to sobie w nie graj, bronie Ci? InFamous nie jest dla mnie dobrą grą bo ma długiego singla, także Dead Nation bo ma fajne multi... dla Ciebie fajnie, dla kogoś może nie! Na żadną z tych gier nie mam ochoty, czasu i nerwów - jestem zbyt wybredny... ale fajnie że są za darmo, dzieci chętnie pograją w Little Big Planet. Ale się oburzyłeś...

Edytowane przez Makos-Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie narzekaj że syf dają człowieku...

Dla mnie syfem są te CODy wydawane na siłe co roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czad. Brawo Sony. Wcześniej byłem wyrozumiały, ale to już przesada...

Dobrze, że nie mam tak nasrane w głowie, żeby sprzedawać dla takiego czegoś konsolę. Baaaardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×