Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Wielogodzinna, samotna zabawa z inFamous, czy pare godzin w kooperacji w Dead Nation? Dalej mam dylemat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to SONY sporo daje. W moim przypadku o 2 miesiące przedłużony PSN Plus i zdecyduje się na Dead Nations i LBP.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomo już kiedy będzie możliwość pobrania tych darmowych gier ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK RUSZY PS Store. Możliwe, że do 30maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było takie pytanie to wybaczcie ale przeglądałem kilka stron i odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem.

Czy jeśli ktoś posiada 3 konta w PSN na swojej konsoli, będzie mógł ściągnąć wszystkie 5 gier?

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam , że pewnie tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store ma wrócić 24 maja więc we wtorek.

A ja biorę inFamous i Dead Nation.Te gry miałem kupić a teraz taki miły prezent od sony. A z ps+ skorzystam na zniżce zapowiadanej na Beyond Good & Evil.(-20%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę, że prawie wszyscy szykują się na zombiaki :) fajnie, będzie duzo znajomych ludzi online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko

Ile GB zajmuja gry Infamous, LBP, i Dead Nation ?

Niestety mam neta mobilnego z limitami takze musze sie zastanowic co sciagnac.

Edytowane przez Speedstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli

Infamous - około 7GB

LBP - około 4 GB

Dead Nation - coś koło 1,5GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast chwalić się co kto ma i co się komu przyda lepiej Ci którzy grali już w te gry niech się coś wypowiedzą na ich temat i dadzą jakąś ocenę np. w skali od od 1 do 5? W ten sposób lepiej wybierzemy gry dla nas odpowiednie.

Ja grałem w Ratcheta i daje mu 3/5. Fajna gra ale bardzo krótka, na dodatek nie ma trofeów co ogranicza grę do jednokrotnego przejscia. I wipeout 2/5 ogólnie nie podobają mi się gry tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Czy w Wipeout można grać na podzielonym ekranie ?

Edytowane przez Tofik40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast chwalić się co kto ma i co się komu przyda lepiej Ci którzy grali już w te gry niech się coś wypowiedzą na ich temat i dadzą jakąś ocenę np. w skali od od 1 do 5? W ten sposób lepiej wybierzemy gry dla nas odpowiednie.

Sluszna uwaga. Ja bym ocenil te gry nastepujaco:

LBP - mimo iz to pozycja klasyczna, to nie przypadla mi bardzo do gustu. Musialem sie troszke zmusic aby ukonczyc ja do konca. Multi srenio wciaga, a budowanie poziomow jest zbyt czasochlonne. Wedlug mnie: 3.5/5

inFamous - do tej gry podchodzilem bardzo sceptycznie, ale o dziwo gra okazala sie jedna z lepszych jakie gralem. Mimo nie najlepszej oprawy audio/wizualnej, koszmarnej mimiki twarzy cyfrowych bohatoerow, a takze dosc powtarzalnych misji, gra wciagnela mnie jak malo która. Gralem w ogromna przyjemnoscia (o wiele wieksza niz w przypadku GTA4) przez wiele, wiele wieczorow. Ocena wedlug mnie: 4.5/5

Wipeout HD - klasyczna pozycja, te gre sie lub lub nie. Osobiscie gralo mi sie w te gre bardzo dobrze. Gra jest swietnie wywazona, dzieki czemu doskonale czuc postepy z tygodnia na tydzien. Ocena: 4/5

Niestety w pozostale dwie nie gralem, wiec chetnie uslysze opinie innych graczy. Dzieki Zakrzak3 za twoje recnke R&C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VipeoutHD?

Przyznam się,że po oglądaniu filmików na tubie odnoszę wrażenie,że gra jest monotonna!! O co kaman w tym wszystkim? Jazda po zmieniających się ale mimo wszystko prawie takich samych torach-to wszystko??Zakładam,że czegoś nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VipeoutHD?

Przyznam się,że po oglądaniu filmików na tubie odnoszę wrażenie,że gra jest monotonna!! O co kaman w tym wszystkim? Jazda po zmieniających się ale mimo wszystko prawie takich samych torach-to wszystko??Zakładam,że czegoś nie wiem...

Wipeout mi nie podszedl totalnie, kiedys w stare edycje na innych konsolach sie gralo, ale niestety to juz chyba nie te czasy i juz mnie gry tego typu nie ciagna. Dokladnie tak jak napisales, smigasz po torach i strzelasz z broni, dodatkowo zabierajac boosty:P

Lepiej brac Dead Nation i InFamous. Dead Nation naprawde kozackie, na wyzszych poziomach trzeba myslec i wykazac sie refleksem, zbieranie kasy, upgrady broni, armorow i coraz to nowsze zombiaki.... A wszystko to w klasycznym widoku jak za starych dobrych czasow.

Mimo iz polecilem InFamous to jakos strasznie mnie nie wciagnelo, i szczerze mowiac to bralbym to tylko ze wzgledu na to, ze moze kiedys jeszcze przejde. Dodatkowo mialem z tej gry troszke wiecej funu niz grajac w lbp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o darmowe gry, to wychodzę z założenia, że trzeba się cieszyć, że w ogóle coś dali. Ja mam konsolę od grudnia i bardziej liczyłem na gry starsze, których nie mogę nigdzie dostać (Lair, Folklore, Warhawk itp) no ale tak jak nadmieniłem w pierwszym zdaniu, nie ma co wybrzydzać.

Jeśli chodzi o opinie o samych grach.

Infamous - gra dobra, takie 8/10. Wbrew pozorom nie nudzi się, można przechodzić po stronie dobra i zła. Zmieniają się wtedy właściwości mocy, część misji pobocznych jest inna, zmienia się wygląd miasta. Trochę udziwnili zakończenie, no ale w sumie to jest tylko gra.

LBP - i tu jest problem bo albo ci się spodoba albo nie. Specyficzna gra, której target oscylowałbym na dzieci w wieku 7-12 ale wiem, że podoba się ludziom bez względu na wiek. Mi kompletnie nie podeszła, nie mogłem się nawet zmusić, żeby ją skończyć. Polecałbym obejrzeć najpierw gameplay i ocenić czy ta gra jest dla nas. Ja kupiłem w ciemno ze względu na świetne opinie i niestety byłem rozczarowany. Może dlatego, że lubię gry z fabułą, a LBP jej nie posiada. Gra ta też jest głównie skierowana na multi i to bardziej żeby pograć wspólnie ze swoją dziewczyną.

W pozostałe nie grałem. Ratcheta nie wybiorę, bo czekam na przeniesienie pierwszych bodajże 3 części z ps2 na ps3. Nie lubię grać nie pokolei. Wipeout też mnie nie interesuje. Nie jestem fanem wyścigów, zbyt szybko mnie nudzą. Za to uwielbiam gry z zombie :) Dead Nation z miłą chęcią ściągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • LittleBigPlanet - dobra tylko dla ludzi którzy mają mnóstwo czasu i potrafią się zaangażować w 100% w jakąś grę. Każdy inny odłoży ją po dwóch dniach.
  • Infamous - super nuda. Pierwsza godzina extra, druga godzina extra mniej, trzecia godzina - wciąż robimy to samo, 4 godzina zzzzzz.........
  • Wipeout HD/Fury - dla robotów, którzy zamiast dłoni i oczu mają czujniki reagujące z szybkością 1ms.
  • Ratchet and Clank: Quest for Booty - to jest tylko jeden poziom! Normalna gra o Ratchecie ma ich około 10.
  • Dead Nation* - nie wessała mnie niestety. Brzydka i nic nie widać.

Takie moje 3 grosze ;) Mimo nieciekawych opinii wszystkie te gry kiedyś kupiłem za swoje pieniądze więc...

Ja osobiście czekam na jakiegoś fajnego minisa z PS+ :laugh:

A tak na poważnie, to największą zaletą dla mnie będzie obniżka na kultowe Beyond Good And Evil HD. Ta gra jest warta więcej niż wszystkie wyżej wymienione.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • LittleBigPlanet - grałem tylko w demo i wciągneło mnie i mojego brata (mimo już swojego wieku, heh). Na pewno jest to jak dla mnie pozycja MUST HAVE bo to gra 4fun - 10/10
  • inFamous - w demo dość długo grałem, podoba mi się, ale jednak jej chyba nie wybiorę. Z gameplayów wygląda fajnie - 9/10
  • Wipeout HD - ta gra w ogóle mnie nie wciągneła (w przeciwieństwie do wersji na PSOne) - 3/10
  • Ratchet - dostałem razem z konsolą, przeszedłem chyba z 3 razy... Bardzo fajna gierke pod warunkiem, że się grało w część "Tools of Destruction", ponieważ jest to bezpośrednia kontynuacja. Jeśli nie grałeś w ToD to nie zrozumiesz fabuły w Quest for Booty. Krótka, aczkolwiek przyjemna - 8/10
  • Dead Nation - jedyna, w którą nie grałem... Na niektórych gameplayach wygląda super, na niektórych beznadziejnie.... Jedynym plusem, który widoczny jest dla mnie teraz to COOP i zombie, zombie, zombie i jeszcze raz zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też swoje dorzucę.

Przede wszystkim zalecam każdemu kto ma wybór między tą 5 aby ściągnął dema (tych gier w których przypadku jest to możliwe - inFamous i LBP na pewno).

inFamous - właśnie dobijam platynę, więc po 2 przejściu mogę powiedzieć, że gra warta wybrania. Co do słów poprzedników, że misje się nudzą to potwierdzam - poboczne działają na zasadzie schematu (rozwaliłeś w głównej misji jakąś cysternę to teraz masz 2-3 misje takie jako poboczne). Słabe są też pozorne wybory, które decydują czy bohater ma być zły czy dobry. Jak pisałem są POZORNE. Praktycznie nic w rozgrywce się nie zmienia. Teraz łatwiej znaleźć mi chyba te rzeczy, które mnie drażniły niż plusy. W każdym razie plusem są moce, których przyjemnie się używa plus stunty przy których czasami się trzeba namęczyć, ale wzbogacają grę. 4.5/5 (głównie za grywalność)

LBP - w trakcie gry. Stereotypowo to gra dla dziewczyn. Przejście jej na 100% jest dość żmudne, wymaga jeszcze przynajmniej pomocy znajomych przez internet (albo i nieznajomych). Specyficzna gra i każdemu przed wyborem polecałbym najpierw demo, żeby sprawdzić czy taki rodzaj rozrywki odpowiada. 3.5/5

Dead Nation - wczoraj skończyłem trofea zdobywać a potrzeba na to kilku przejść gry. Do najłatwiejszych (oczywiście przy górnych poziomach trudności) nie należy. Wyżej koledzy napisali o tym, że grafika jest słaba. Nie powala, ale za to nadrabia grywalnością i smaczkami (których jest multum - różne typów zombie, możliwość kopania ciał zabitych czy miejsce w parku rozrywki gdzie zabici klauni wydają różne odgłosy). Minusem jest faktycznie praca kamery, która momentami utrudnia grę i powoduje przyjmowanie obrażeń. Krótko na koniec - jeśli ktoś nie lubi klimatów zombie to nawet niech nie sięga. 4/5

WipeOut - pierwsze co przychodzi mi na myśli to kosmiczne trudności w zdobywaniu trofeów. Do tej gry podchodziłem kilka razy i gram w nią na raty (nie dlatego, że nie jest dobra, ale dlatego, że zawsze coś ciekawszego się da znaleźć). Kolejna gra, która nie każdemu się spodoba. Gran Tourismo czy NFS to to nie jest na pewno. Jeśli ktoś szuka wyzwania i (tak jak pisał wyżej kill) jest robotem to polecam :). 3/5

W Ratchet'a na PS3 nie grałem, więc nie znam i nie mnie oceniać. Przyjmuję tylko z żalem to, że z 5 gier zostanie mi tylko to do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pocisk po Wipeout: kultowej grze, jednej z najlepszych na PS3. lolozord proszę Państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe czy jak miałem w koncie psn zarejestrowane psp przed wyłączeniem sieci, to jak kilka dni temu zarejestrowałem ps3 na tym samym koncie to czy też dostanę darmowe gry na ps3

Edytowane przez Pako97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale pocisk po Wipeout: kultowej grze, jednej z najlepszych na PS3. lolozord proszę Państwa.

Zgadzam się tyle kubłów pomyi chyba nigdy nie otrzymała. Gra specyficzna, zupełnie inna od wszystkich , genialna w swojej prostocie, z doskonałym splitem. Znakomicie sprawdza się jako party game. Gra się w kilka osób, zwycięzca zostaje. Super grafika mimo kilku lat na karku+ klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

A co najważniejsze NAJLEPSZE WYKORZYSTANIE SIXAXIS z pośród wszystkich gier na PS3/PSN

Dla mnie z pośród tej piątki absolutny Nr 1.

Gra ekstremalnie trudna jeżeli chodzi o pucharki może dlatego takie opinie.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×