Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy posiadacze PS3 już wiedzą, PlayStation Network zostało już udostępnione. Czasami, tak jak w przypadku wczorajszego dnia, ma jeszcze zacięcia, ale ogólnie rzecz biorąc działa. Teraz przyszedł czas na PS Store, które, według plotek, miało pojawić się już dziś.

Niestety, nie pojawiło się bezpośrednio na PS3, ale za to mamy przyjemność poinformować Was, że przed chwila Doombek z poziomu przeglądarki zalogował się na swoje konto PSN i wstukał sobie online passa do Mortal Kombat i okazało się, że działa. Tak wiec osoby, które kupią DiRT 3 nie muszą się przejmować brakiem możliwości wstukania kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaloguj się na PSN przez stronę to będziesz mógł wykonać wyżej opisane rzeczy:

PLAYSTATION NETWORK

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na PSN przez stronę to będziesz mógł wykonać wyżej opisane rzeczy:

PLAYSTATION NETWORK

Czy mogę wprowadzić online pass do fify 11 przez tą stronę? Jeżeli tak to jak? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby się wyrobili do końca maja !!!

Oby,oby;)

Może uda im się. Pare dni tylko zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wznowią 1 czerwca, abyśmy mieli równiutki miesiąc PS+

Ale przecież mogą włączyć PSStore, a dopiero za X dni podarować PS + dla użytkowników..; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież mogą włączyć PSStore, a dopiero za X dni podarować PS + dla użytkowników..; )

Obyś miał rację :thumbsup:

Najlepiej jak by już jutro włączyli to się przynajmniej do weekendu zdążą gry ściągnąć i będzie można je przetestować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wznowią 1 czerwca, abyśmy mieli równiutki miesiąc PS+

Tylko dlaczego tym którzy mają abonament już dodali 60 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, żeby wcześniej nie przedłużali abonamentu (zwłaszcza Ci co nie wiedzą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego tym którzy mają abonament już dodali 60 dni?

nie działa od 20 maja - do dziś to tylko zyskuję 24 dni czyli masz o tydzień dłużej czyli jestem bardziej stratny niż Ci co nie mają P+

Chyba że ten "?" to w formie żalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa od 20 maja - do dziś to tylko zyskuję 24 dni czyli masz o tydzień dłużej czyli jestem bardziej stratny niż Ci co nie mają P+

Chyba że ten "?" to w formie żalu

No w formie żalu, bo tak jak zauważyłeś "plusowicze" są do tyłu o różnicę dni przedłużenia abonamentu i faktycznego włączenia store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

Tak jeszcze wracając do programu Welcome Back.. Dorwałem w nie najgorszej cenie LBP w wersji GOTY, więc teraz jestem na 100% pewien, że wybiorę Infamousa i Dead Nation spośród tych gier. Szczególnie ta druga pozycja mi się spodobała, bo oglądając gameplay'e na YT przypomniała mi się seria Alien Shooter na PC, w którą to jeszcze kilka lat temu zagrywałem się na śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś wiadomo ciekawego i nowego?;p

No wiadomo jest to że twój news nic nie wnosi ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według strony Playstation Network w kalandarzu dzień 30 maja jest nazwany "Witamy ponownie w PSN!". To tego dnia możemy się spodziewać PS Store

A może mi się tylko zdaje.. xd

Edytowane przez moniek130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według strony Playstation Network w kalandarzu dzień 30 maja jest nazwany "Witamy ponownie w PSN!". To tego dnia możemy się spodziewać PS Store

A może mi się tylko zdaje.. xd

Moniek130 nie rozumiem twojego toku myślenia piszesz takie posty a na końcu dajesz taki cytat " A może mi się tylko zdaje.. xd " jak ci się zdaje to nie ma sensu pisania go tutaj ponieważ ludzie tu wchodzą i oczekują poważnych konkretów które będą miały znaczenie z przywróceniem PS Store. Znasz takie coś : Jeśli się nie znam i nie mam pewności lepiej przemilczeć niż robić z siebie głupka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz takie coś : Jeśli się nie znam i nie mam pewności lepiej przemilczeć niż robić z siebie głupka .

Gdyby tak było to 3/4 postów na tym forum zapewne by nie istniało, tak samo jak użytkowników zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniek130 nie rozumiem twojego toku myślenia piszesz takie posty a na końcu dajesz taki cytat " A może mi się tylko zdaje.. xd " jak ci się zdaje to nie ma sensu pisania go tutaj ponieważ ludzie tu wchodzą i oczekują poważnych konkretów które będą miały znaczenie z przywróceniem PS Store. Znasz takie coś : Jeśli się nie znam i nie mam pewności lepiej przemilczeć niż robić z siebie głupka .

Gdyby tak było to 3/4 postów na tym forum zapewne by nie istniało, tak samo jak użytkowników zresztą.

teraz to już 4-5 postów wraz z moim do usunięcia off top,

Forum - forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach, więc zostawcie Mońka w spokoju.

Czasem ludzie uważają, że fora to tylko informacje, fakty, wiadomości...

Oen, "poważne konkrety" to nie forum, tylko blog Sony, każdy "konkret" na forum jest do weryfikacji (stąd też linki).

Ale to nie jest miejsce na taką rozmowe :)

------------------------------------------------------------------------------------

A wracając do tematu jeżeli ostatnie informacje z portalu ppe.pl okażą się prawdziwe to faktycznie posiadacze abonamentu mogą czuć się pokrzywdzeni. Może pokrzywdzeni to za mocne słowo, ale czujący, że Sony nie dotrzymuje słowa dając zamiast 60 dni powiedzmy 50. Na pewno Sony jest tego świadome, pytanie tylko czy coś z tym zrobi :) Jak sami mówią, chcą odzyskać zaufanie więc pewnie naprawią daty końca plus-owcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tak sobie myślę bo strasznie długo store nie działa a może też dlatego

W zasadzie od 3:10

Edytowane przez stachna01
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się powrotu PSS w tym miesiącu. Ale za to będzie nasza ukochana .... wait for it.... wait....

KONSERWACJA!!!

od 31 maja do 1 czerwca.

http://community.eu.playstation.com/t5/Technical-Help/PSN-Maintenance-Scheduled-Tues-31st-May-19-00-GMT-until/m-p/13080401?WT.mc_id=TSO_EN_103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się powrotu PSS w tym miesiącu. Ale za to będzie nasza ukochana .... wait for it.... wait....

KONSERWACJA!!!

od 31 maja do 1 czerwca.

http://community.eu....c_id=TSO_EN_103

od 31 do 1 to faktycznie długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×