Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety bugarek, ale gt40, to auto wyścigowe, więc się nie nadaje. Sam pojeździłem nim w czwartek po tokyo jak już trochę śmigaliśmy. Ma super dźwięk, świetnie się prowadzi, a na zakrętach niszczył resztę aut, ale to jednak wyścigowe auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda. Chociaz jak go kupilem, to na gumach ST go dostalem wiec dziwne bo wyscigowki wyskakuja na WT. To w takim razie RUFa wezme ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Matta:)

Laker o jakim pazdzierniku mowa i dla czegp???:(

Jade do Polski na wesele kumpla w pazdzierniku ponownie odwiedze nurba :) - tego prawdziwego ,juz ustalone zona i dzieci samolotem a ja tym razem bede mial nurba dla siebie :) teraz trzeba zakasac rekawy i uzbierac na auto ;)

A z gtbn tak latwo sie mnie nie pozbedziesz :p

A jak ktos np. Ma siostre w Niemczech to polecam odwiedzac w pazdzierniku .dla ekipy gtbn udostepnie auto za free koszty okr. Kazdy placi sam :) ubezpieczenie auta wliczone w koszt podrozy.w razie odniesienia ran radzcie sobie sami ,ale o auto nie trza bedzie sie martwic,sa chetni?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie i sorry za absencje w drugiej połowie event'u. Niestety sporo sie dzieje ostatnio i weekendy mocno zajęte.  :(

Najgorsze jest to, że nawet nic "skrobnąć" nie mogę, bo od jakiegoś czasu za cholere nie moge się zalogować z zadnego u rządzenia z iOS'em :( A PC'ta mam w chacie i zadko odpalam ostatnio.

 

Na następny event nie eksperymentuje i biorę GTO :) nie mam czasu poprobowac nawet, więc zdaję się na opinie ekspertów ;)

 

MAm nadzieje, że moja frekwencja będzie wyższa niż ostatnio... :)

 

p.s. zanabylem PS4 wiec siłą rzeczy trochę czasu odpadnie ;) Zaczynam katować GTA V :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nawet nic "skrobnąć" nie mogę, bo od jakiegoś czasu za cholere nie moge się zalogować z zadnego u rządzenia z iOS'em :( A PC'ta mam w chacie i zadko odpalam ostatnio.

Polecam aplikacje Tapatalk na ios;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No działa :) dzięki...jakiś opór miałem aby instalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade do Polski na wesele kumpla w pazdzierniku ponownie odwiedze nurba :) - tego prawdziwego ,juz ustalone zona i dzieci samolotem a ja tym razem bede mial nurba dla siebie :) teraz trzeba zakasac rekawy i uzbierac na auto ;)

A z gtbn tak latwo sie mnie nie pozbedziesz

A jak ktos np. Ma siostre w Niemczech to polecam odwiedzac w pazdzierniku .dla ekipy gtbn udostepnie auto za free koszty okr. Kazdy placi sam :) ubezpieczenie auta wliczone w koszt podrozy.w razie odniesienia ran radzcie sobie sami ,ale o auto nie trza bedzie sie martwic,sa chetni?

Zajebisty pomysł Zobaczymy, co się uda zrealizować
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś chętny to niech wpada, właśnie testuję na Monzie.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. Właśnie wracam na roboty do Faszystowni . Nie było mnie półtora tygodnia. Na ten pobyt w domu niechcialem drażnić żonki i nie bralem kiery ze sobą bo był zaplanowanyaly remoncik . A na padzie z ukrycia to mogę sobie pograć ale w strzelanki , a i tak na to nie miałem czasu .Ominęły mnie najlepsze tory Spa i Nurb . Teraz przez 4 tyg będę obecny i będę na głodzie wyścigowym wiec uwaga na tyłki . Co do jutra to z wypowiedzi innych wnioskuje ze trzeba wziąć GTO. Zwłaszcza ze będę nieprzygotowany . Pozdro dla całego GTbN

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uaaa.. Tyle stron zapisane, a ja dopiero teraz mam jak cokolwiek napisać. Wczoraj rano wyłożyłem się na motorze i dość zdrowo poturbowałem, także weekend zleciał błyskawicznie. Nie wiem czy jutro będę w stanie się pościgać. Póki co plecy bolą mnie do tego stopnia, że dzisiaj po godzinie za kółkiem łzy same ciekły mi z oczu. Ale nie ma co krakać. Jutro rano wizyta u doktor Quinn, a że to bardziej szaman jak doktor, to może coś się polepszy ;)

 

Piątkowy wyścig bardzo fajny. Nurb zawsze daje dużo frajdy, nawet jeżdżąc po nim samemu. Tak też w sumie czułem się przez pierwsze dwa kółka. Później PIt Stop i zadanie: zrobić nyską 3 kółka. Wydawało się to możliwe, ale niestety się nie udało. Na trzecim kółku (czyli piątym w wyścigu) oponki spadły na 5 i tempo siadło bardzo znacznie, na dodatek na zjeździe z długiej prostej (praktycznie pod samym banerem) bajurka mi się skończyła :biggrin: Piotras wskoczył przede mnie, zostały dwa kółka. Na 6 popełniam prosty błąd. Składam się do lewego ślepego zakrętu i staram się dostrzec punkt, w którym mogę odbić do wierchołka. Niestety w tym momencie pojawia się komunikat "Finished recording replay", co tak mnie zdezorientowało, że ląduje na bandzie. Wykaraskałem się i z rozwalonym kołem próbowałem jechać dalej. Niestety lewe średnie zakręty brałem driftem, więc wiedziałem że zjadę jeszcze raz. Zjazd do pit, naprawa uszkodzeń i wyjazd za Buggarkiem w różnicy mniejszej niż 10 sekund. Gaz do dechy staram się go gonić. W drugiej sekcji nordschleife dojeżdżam do szybkiego prawego zakrętu i w tym momencie dostaje "długimi" z lampki od żony. Banda, lewy bok zniszczony, ja wkurwiony... Zdjąłem słuchawki (powód zamieszania i późniejszej wojny :P) i jechałem aby doczłapać się do mety. Po drodze przepuściłem jeszcze Jaskiego i Lakera. Walczyć nie było sensu, bo samochód z rozwalonym bokiem wie lepiej gdzie chce pojechać ;) To i tak niczego nie zmienia, bo zajawka była niezła :thumbsup:

 

Jaski wybrał lambo 74, ja biorę 88 na następny event. Pomaluje go w kolor podobny do tego, który mam na plecach i nazwę "lalkowa śliwka" :P

 

A jak ktos np. Ma siostre w Niemczech to polecam odwiedzac w pazdzierniku .dla ekipy gtbn udostepnie auto za free koszty okr. Kazdy placi sam :) ubezpieczenie auta wliczone w koszt podrozy.w razie odniesienia ran radzcie sobie sami ,ale o auto nie trza bedzie sie martwic,sa chetni?

 

Napisałeś to, bo pamiętasz naszą rozmowę i to że moja siostra mieszka w Koblenz, czy to zbieg okoliczności? Jeżeli myślisz o mnie to tak, ale gdyby to były wakacje. Do tego czasu pewnie dozbierałbym siano i przygotował furę. I niewykluczone, że pojechał z Tobą. Natomiast w październiku zostanę po raz kolejny tatą, co oznacza że zostanie mi jazda przed PS3 :biggrin:, a o wycieczkach na tory dalej niż w Anglii będę mógł zapomnieć :pardon:

Edytowane przez lalek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Lalek, dobrze zes cały. Moto mocno dostało? Mi się szykuje wyjazd w te wakacje do Francji ma 2oo mam nadzieje ze wypali :) kuruj się i jak najszybciej lewa w gore.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przykro mi Lalek nie dam rady w wakacje i szczerze miwiac zapomnialem ze tez masz siostre w szwabii- ale to nie przypadek bo Nerwus ma tam siostre (chodzilem z nia do klasy w podstawowce ) :) i Jaski ktorego chetnie bym zobaczyl w akcji na nurbie .. Ja jeszcze noe mam auta i nawet noe wiem jakim bym pojechal zakup auta w irl. To nie problem mysle o bmw e39 530d ale moze to bedzie focus st170,jakas celica w kazdym razie minimum 150KM w lekkim aucie. Tanie sa prelude2.2 190hp i w miare niezawodne w pazdzierniku bedzie mokro wiec raczej z moim doswiadczeniem mr2 odpada :)

Ps. Lalek bardzo chetnie , moze w koncu do UK sie przeniose i wtedy BS,silver lub knockhill :)

No i GRATY!!!!Lalek tez mam dwoch smykow :)

Edytowane przez Nie_znam_Lakera
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś ma zamiar jechać Lamborghini Miura(20 mln) lub Rufem yb? Napiszcie kto ma zamiar wziąć te autko. Oprócz GTO, będzie przynajmniej po jednym Countachu i fajnie jak by też pokazała się miura i yb. A może zrobić tak, że na każdy wyścig można wziąć dowolne auto? Nie ukrywam, że chętnie bym pojechał każdym. 
Żeby trochę ponarzekać, to szkoda, że jednak SM, a jeśli już takie oponki to jeszcze bardziej żałuje włączonego absu. Rozumiem, że mogę sobie jechać z wyłączonym?

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miura to chyba 15 mln, przynajmniej u mnie :)

 

Co do opon to wyśmienicie jeździ się tym GTO. Na SM to wciąż umiarkowane wyzwanie, fajnie rzuca tyłem i ta seria na pewno mocniej odmuli nas od przyczepności GT3 :) Świetnie też prezentują się te GTO razem na torze i mimo, że po prostu nie przyjmuję do wiadomości, że ktoś może mieć kolor inny niż czerwony to te niebieskie, pomarańczowe czy żółte wyjątki wyglądają spoko (nudno by było z samymi czerwonymi) :) Dodać do tego nieliczne Lambo czy Rufy - mega opcja :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buggarek, szacun za wybór auta. Jeździłem trochę tym Rufem i stwierdziłem, że zwyczajnie nie dam w nim sobie rady.

 

No Lalek, dobrze zes cały. Moto mocno dostało? Mi się szykuje wyjazd w te wakacje do Francji ma 2oo mam nadzieje ze wypali :) kuruj się i jak najszybciej lewa w gore.

 

Dzięki  ;)  W sumie nic wielkiego się nie stało, bo prędkość nie była duża. Motor do malowania, ale generalnie w porządku. Ze mną też już trochę lepiej. Lekarz powiedział, że łopatka i bark jeszcze z dobry tydzień pobolą, ale generalnie bez dramatu. Zalecił stuknąć się w pałę i następnym razem przy -1 jechać samochodem skoro mam taką możliwość. Oczywiście podziękowałem serdecznie, po czym wsiadłem na motor i pojechałem do domu :biggrin:

Poobijam się do wieczora i przed wyścigiem pomacham chwilę kółkiem. Jak będzie lepiej niż teraz to jadę ;)  Auto już pomalowane:

 

Autodromo_Nazionale_Monza_80s_1.jpg

 

 

Przykro mi Lalek nie dam rady w wakacje i szczerze miwiac zapomnialem ze tez masz siostre w szwabii- ale to nie przypadek bo Nerwus ma tam siostre (chodzilem z nia do klasy w podstawowce ) :) i Jaski ktorego chetnie bym zobaczyl w akcji na nurbie .. Ja jeszcze noe mam auta i nawet noe wiem jakim bym pojechal zakup auta w irl. To nie problem mysle o bmw e39 530d ale moze to bedzie focus st170,jakas celica w kazdym razie minimum 150KM w lekkim aucie. Tanie sa prelude2.2 190hp i w miare niezawodne w pazdzierniku bedzie mokro wiec raczej z moim doswiadczeniem mr2 odpada :)

Ps. Lalek bardzo chetnie , moze w koncu do UK sie przeniose i wtedy BS,silver lub knockhill :)
No i GRATY!!!!Lalek tez mam dwoch smykow :)

 

Z aut, które miałem mogę polecić Clio 172 lub Fiestę ST. Oba samochody spełniają Twoje kryterium. Mają ponad 150KM i są bardzo lekkie. Celice sobie odpuść, zwłaszcza egzemplarze do półtora tysiąca funtów, bo więcej przy tym grzebania jak jeżdżenia. Kiedy kupiłem swoją Celicę, tydzień później ziomek kupił taką samą. 3 tygodnie i miałem drugą w częściach, bo zdechło mu turbo :P Według mnie najlepszym wyborem za rozsądną kasę byłoby Subaru Impreza. 20 grupa ubezpieczenia to trochę słabo (chyba że w Irlandii jest inaczej), ale samochód daje radę. A jeżeli nie to jw. Może się wydawać "Ach.. głupie Clio", czy "głupia Fiesta", ale wierz(cie) mi że sportowa jazda tymi autkami po torze to wcale nie jest bułka z masłem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buggarek, szacun za wybór auta. Jeździłem trochę tym Rufem i stwierdziłem, że zwyczajnie nie dam w nim sobie rady.

 

 

Dzięki  ;)  W sumie nic wielkiego się nie stało, bo prędkość nie była duża. Motor do malowania, ale generalnie w porządku. Ze mną też już trochę lepiej. Lekarz powiedział, że łopatka i bark jeszcze z dobry tydzień pobolą, ale generalnie bez dramatu. Zalecił stuknąć się w pałę i następnym razem przy -1 jechać samochodem skoro mam taką możliwość. Oczywiście podziękowałem serdecznie, po czym wsiadłem na motor i pojechałem do domu :biggrin:

Poobijam się do wieczora i przed wyścigiem pomacham chwilę kółkiem. Jak będzie lepiej niż teraz to jadę ;)  Auto już pomalowane:

 

Autodromo_Nazionale_Monza_80s_1.jpg

 

 

 

Z aut, które miałem mogę polecić Clio 172 lub Fiestę ST. Oba samochody spełniają Twoje kryterium. Mają ponad 150KM i są bardzo lekkie. Celice sobie odpuść, zwłaszcza egzemplarze do półtora tysiąca funtów, bo więcej przy tym grzebania jak jeżdżenia. Kiedy kupiłem swoją Celicę, tydzień później ziomek kupił taką samą. 3 tygodnie i miałem drugą w częściach, bo zdechło mu turbo :P Według mnie najlepszym wyborem za rozsądną kasę byłoby Subaru Impreza. 20 grupa ubezpieczenia to trochę słabo (chyba że w Irlandii jest inaczej), ale samochód daje radę. A jeżeli nie to jw. Może się wydawać "Ach.. głupie Clio", czy "głupia Fiesta", ale wierz(cie) mi że sportowa jazda tymi autkami po torze to wcale nie jest bułka z masłem.

to musial byc niesamowicie zadbany egzemplarz bo ja mialem celice prxez 15min chyba 15min51sek. :D nie pamietam dokladnie moze piotras albo jaski pamieta :) . No niestety lalek moj budzet gdzies wlasnie miedzy 1000-2000 euro nie interesuje mnie podatek bo nie bede nim po irl. Jezdzil byle na prom. A 330d e46? Albo 530d na tor okolo 1000km obawiam sie jedynie o niezawodnosc z bmw mialem tylko 316 kiedys :p.a ford i reno tez trwaloscia w ogolnej opini nie grzesza ,subaru fajne ale spali tyle ze do dover nie dojade a jakis civic/integra?lexus is? Tu jest tego na peczki i sa tanie. Lalek ja nie STIG i nie potrzebuje mega trudnego auta sam tor jest wyzwaniem :)

Czy w evencie moge pojechac w mazdzie rx500 albo isuzu cos/tam ? Z 89chyba

jak widac wszystkim mozna poszalec  trzeba zapewnic tylko odpowiednie warunki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wybrałbym lamborghini aniversary , jak by było miejsce dla mnie :)

Artexx wskakujesz z listy rezerwowej. Zapraszamy ale jak bedzie z miejscem to zobaczymy wieczorkiem . Nie powinno byc problemu...;)

Laker jesli Mazda rx500 i to Isuzu to wersje drogowe to pewnie tak:) Tylko czy to drogowki to nie kojarze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wyobrażam sobie, że w tej serii nie ma kompletu na jakimkolwiek wyścigu (no może poza tym wynalazkiem z górach, który mnie osobiście przeraża - ale tutaj wnioskuję bardziej po Waszych relacjach z przeszłości, sam nie jechałem). GTO + SM to naprawdę świetnie wyważona dawka emocji - jest pozornie do opanowania ale wystarczy mocniej przykozaczyć i jest miazga. Do tego hamulce, dużo słabsze niż w GT3, trzeba się przyzwyczaić i pilnować mocno na szykanach także własnego tyłka :) Nie wiem jak Wy ale ja mam tak wielką frajdę z jazdy tym autem, że masakra :) Świetnie wygląda, świetnie jeździ - szkoda, że dźwięk nie przystaje, mimo wszystko :sad: Do tego jestem pewny, że wreszcie mamy tu coś czego brakowało w poprzednich seriach - właściwości auta dają nadzieję na to, że sytuacja w tabeli może się wywrócić do góry nogami :) Wystarczy chwila zapomnienia :)

 

Z innych aut to odniosłem podobne wrażenie na temat Lambo jak Error - nie rzuca, wydaje się super stabilne a przy tym nudne. Chyba nie widziałem wcześniej auta, którym Error nie zamiatałby na lewo i prawo - to było pierwsze :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś odpadam. Będe w tygodniu trenował. Jeszcze niemam wybranego Auta nawed. Jak są jeszcze jakieś propozycje co do wyboru auta to prosze napisać. Wiem tylko o GTO i Lambo. Wszystkiego nie czytałem. Życzę miłego ściganka i do zobaczenia na torze.:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innych aut to odniosłem podobne wrażenie na temat Lambo jak Error - nie rzuca, wydaje się super stabilne a przy tym nudne. Chyba nie widziałem wcześniej auta, którym Error nie zamiatałby na lewo i prawo - to było pierwsze :)

 

Hehe, jakie? Nudne? :biggrin:

Zrób tak: Wsiądź w Rufa i spróbuj zrobić na Monzie czas poniżej 1:51. Kiedy Ci się uda, to spróbuj zrobić nim 3 kółka różniące się między sobą do 0.3 sekundy. Później wsiądź w Lambo i spróbuj zrobić to samo. A na koniec zrób to samo w Ferrari. Wtedy pogadamy, które auto jest nudne, którym rzuca i przede wszystkim które ma najlepsze hamulce. Póki co odnoszę wrażenie, że odniosłeś złe wrażenie ;)

Ja na pewno nie będę się nudził w tym evencie :biggrin: Zresztą reprezentuję Watykan i mi nie przystoi. Lambo w fioletowym kolorze symbolizuje pokutę :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem do gt3 (Ferrari) a co do Lambo opierałem się na tym co pisał Error (może źle zrozumiałem) :) Rufem jechałem sam i faktycznie jest ciężko ale porównania z Lambo nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko, spoko ;) Na pewno zgadzamy się w tym, że tabela może się nieco przemieszać ;) Nie ukrywam, że takie delikatne przewietrzenie podium byłoby dobre :)

 

to musial byc niesamowicie zadbany egzemplarz bo ja mialem celice prxez 15min chyba 15min51sek. :biggrin: nie pamietam dokladnie moze piotras albo jaski pamieta :) . No niestety lalek moj budzet gdzies wlasnie miedzy 1000-2000 euro nie interesuje mnie podatek bo nie bede nim po irl. Jezdzil byle na prom. A 330d e46? Albo 530d na tor okolo 1000km obawiam sie jedynie o niezawodnosc z bmw mialem tylko 316 kiedys :P.a ford i reno tez trwaloscia w ogolnej opini nie grzesza ,subaru fajne ale spali tyle ze do dover nie dojade a jakis civic/integra?lexus is? Tu jest tego na peczki i sa tanie. Lalek ja nie STIG i nie potrzebuje mega trudnego auta sam tor jest wyzwaniem :)

 

Przy swojej Celice nie robiłem zbyt wiele. Pojeździłem pół roku, w tym czasie zrobiłem ok. 3 tysięcy mil, z czego mniej więcej 500 po torze. Sprzedałem z zyskiem a nowy właściciel jeździ do teraz i jest gitarka.

Integra/Lexus - tego nigdy nie miałem, a w Integrze nigdy nawet nie siedziałem, więc nie mam zdania. Honda Civic? Sam nie wiem. Miałem VI generację z mocnym VTEC-iem pod maską. Fajna fura, ale do Clio trochę jej brakowało.

Na temat BMW myślę podobnie jak o Celice. Nie ma sensu kupować Beemki za tysiąc funtów, ja w każdym razie bym nie zaryzykował. Ale decyzję i tak podejmujesz Ty, a czasu masz jeszcze dość dużo.

Jakby co to mogę się rozejrzeć za czymś u siebie, wystarczy że dasz mi znać.

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tak troche wspomoge Cienglasza.

 

Testowalem Lambo z '88 . Fajnie jedzie ale jak mowi kolega nie zamiata nim... A ja lubie wpasc w drifta na zakrecie. Niestety tutaj w lambo mam doczynienia tylko z podsterownoscia.. ja mu skrecam a on prosto... Testowalem tez Cobre ale to chyba dla zabawy. Na miure mnie nie stac a Rufa nie testowalem. Pozatym ja za cienki bolek jestem aby sie rzucac na te auta. Wole jak wiekszosc .. :D GTO w niebieskim wyglada piekne.. zatem GTO  By GTbN...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

KM w razie deszczu? Nie znalazłem notki na pierwszej stronie.

 

Edit.

Jednak znalazłem. Na telefonie w ogóle nie widać tej niebieskiej czcionki, troszkę zlewa się z tłem.

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×