Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca tygodnia mnie nie będzie. Wracam w następny poniedziałek. Szerokosci

Wygląda na to że w poniedziałek będzie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu nas dzis bedzie??  Nie wiem bowiem czy dam rade... sie bede staral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się wyścig nie odbędzie coraz mniej chętnych lub nie mogących wpaść mam nadzieje ze ta liga nie podupada bo zajefajnie jest polatac z wami lecz frekwencja na to wskazuje Nie wybierać proszę tylko jeździć w gtbn pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzis wygrala impreza... Dobrej zabawy!!:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bez Errora nie chcesz jechać? :)

 

 

Wie ktoś jaka jest kolejność na formującym? Tabela wygląda tak :beach:

:biggrin:.

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porazka najpierw bez świateł nic nie widzę juz jest przed 5 rano i tu dzwon w bande przez ciemnosc pozniej drógi dzwon i rozwalam przypadkowo Cata sorry wielkie nie chcialem dojazd do pitu nie zmieniam opon porazka ale mowie sobie bede gonil pkt potrzebne a tu pol okr.po pitku i pierd....y Orange rozlacza mi router szlak by to trafil bo robi sie dzien i nawet niezle czasy jak na mnie na tym torze kręcę no i sobie pokrecilem zadnych punktow ie dowiozlem przez cholernego neta graty dla podium a przede wszystkim Cieglasz bo z tymi swiatlami jakie ma nasze auto to naprawdę szacun gratulacje jeszcze raz

Edytowane przez KILLROY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyścig zajebisty , chociaż zaczęło sie pechowo;) Po pierwszych zakrętach instaluje sie na p2 , tuż za Cienglaszem. Niestety chwile potem Bemka Cienglasza wpada w uślizgi i żeby w nią nie walnąc musiałem przychamowac czym zaskoczyłem druga BEMKE , Killroya. Dostaje strzał w kufer i już od początku z uszkodzonym tyłem jadę. Trzeba było startować na WS ale kto by przewidział taki obrót sprawy. Nic to ,śmigam dalej. Okazuje sie ze pomimo uszkodzeń mam całkiem niezłe tempo. Po chwili dogania mnie Pela i zaczyna sie nasz miodny pojedynek. Po raz kolejny świetne ściganie z tobą Pela . Były ataki , były kontry, jazda bok w bok i walka na opóźnianie hamowań, było wszystko :) I tak przez solidne kilka okrążeń. Adrenalinkę podbijały jeszcze uszkodzenia w moim aucie przez które musiałem sie solidnie napocić. Dzięki Pela za świetne ściganie i MEGA emocje:) W końcu Pela zjeżdża na wcześniejszy , strategiczny PIT a ja postanawiam przeciągnąć jeszcze 2 kolka na oponach WM. Myślałem ze będę na tyle szybki na WM ze przez 2 kolka odjadę wystarczajaco by po picie wskoczyć przed Pele:). ZONK , okazało sie oczywiście ze trzeba było wcześniej do pitu zjechać a po tych 2 przeciagnietych kolkach wyjechałem z pitu sporo , sporo za Pela. Gonić już sie nie dało i trzeba sie było obejść p4;)

Graty Jaski za zwycięstwo , chociaż kiedy na ostatnim łapie zjechałeś po opony to myślałem ze Cienglasz Cię łyknie:)) Szkoda;)

Graty Cienglasz za p2 , świetny wyścig:)

Graty Pela za p3 i wygrana w naszym pojedynku:)

Powiem Wam ze tak sie nakręciłem tym wyścigiem ze ....jeszcze nic nie spałem:) Cała nocka przed konsola:))

Nervus końcowa kwalifikacja poniżej:

1) Jaski, 2) Cienglasz, 3) Pela , 4) Yogi, 5) Black, 6) Catani, 7) Killroy

Pozdro , peace:)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig naprawdę fajny, aczkolwiek pechowy dla mnie. W sumie to mogłem powalczyć tylko z Blackiem. Niestety kilka kółek przed końcem goniąc stawke wpadam na killroya wracającego na tor na wstecznym. Rozwalony caluśki czołgam się do pitu. No i generalnie mam po wyścigu.
Alex coś ty tam odwalił, żebyś chociaż którąś stronę trzymał a ty wyjechałeś na środek. No ale z racji DC ;-)...... nie wnoszę o karę.
Peace.

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed nami moje dwa ulubione tory :) Czas powalczyc !! Do zobaczenia na torze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że jednak jutro wystartuję.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Nervus ze wracasz:))

Co do jutra to tor miodny ale i wymagający treningu:) A ja nic nie trenowałem , trzeba będzie wcześniej sie pojawić i porządnie wyjeździć w tor:) Pewnie po 21 będę:)

Do jutra , ekipa:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT mi szaleje. Ciągle traci połączenie z serwerem i działa przez to baaaardzo wolno albo i wcale. Resetowałem router, przepisałem IP "na sztywno" dodałem do DMZ i gdzie tam się jeszcze dało. Z menu serwisowego dałem odbuduj bazę czy jakoś tak ale też nic. Jak już uda mi się dostać do pokoju lub stworzyć to jest ok ale to się udaje raz na jakiś czas :) ciężko jest. Jakby ktoś miał jakiś pomysł to będę wdzięczny, reinstalacja to nie rozwiązanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig udany chociaż w nocy było bardzo ciężko. Niby te ledy z przodu są ale chyba tylko dla ozdoby. W partiach gdzie sztuczne oświetlenie toru jest silne - dało się jechać i było ok. Z kolei tam gdzie światła nie było w ogóle - jechałem dosłownie na pamięć, po omacku. Pamięć jednak nie szwankowała bo tempo było dobre. Początek wyścigu był dla mnie mocną huśtawką - zacząłem z przodu tylko po to by znowu zacząć tańcować na jednym z zakrętów (jak na sprintach) i w efekcie spaść niżej. Zakładałem, że jadąc z przodu, uda się dojechać korzystnie do pierwszej długiej prostej i tutaj max speed zrobi już swoje. Dopuszczałem myśl, że przebić mogą się Kill oraz przede wszystkim Jaski ale priorytetem było pogrążanie Japońców :) Nie wyszło tak jak chciałem ale na jednym z dohamowań po bardzo szybkim odcinku Kill zaczął realizować team orders - zgodnie z planem wykosił Jaskiego dzięki czemu mogłem gładko przejąć prowadzenie. Jechało się dobrze, przewaga rosła i myślałem sobie, że o ile pojadę bez większych błędów a Jaski pozostanie (przymusowy stop) na tyłach - może uda się wygrać :) Cóż, zrealizowałem to pierwsze ale Jaski brutalną siłą Merca w pewnym momencie mnie dopadł i przegonił. Ostatecznie dojechałem korzystnie i z punktów dla zespołu należy się cieszyć. Jednocześnie jednak uświadomiłem sobie straszną prawdę :( BMW nie jest ani szybkie ani zwinne. Na prostej - a taka się już nie powtórzy - co prawda udawało się połknąć Japońce ale to co robił w takich sytuacjach Jaski to była miazga. O ile ja ledwo dobijałem do 296 km/h, Jaski spokojnie przebijał chyba 310. W zakresie zwinności jest przepaść w stosunku do Toyotek i Lexów. To co mozolnie udało się zbudować na prostych (mało finezyjnie, umówmy się :) ) - przepadało w części na krętych partiach na początku toru oraz w jego końcowych partiach. Szczególnie widoczne było to pod koniec kiedy Pela systematycznie zniwelował moją przewagę do bodajże zaledwie 7 sekund. W związku z powyższym, nie widzę szansy na konkurowanie na torach takich jak Silver czy Tokyo (uważam, że akurat to ostatnie jest zbudowane czysto pod auta Japońskie ale wesoło będzie tam oglądać także Jaskiego, z innych powodów :D)...Spa także nie pozwoli rozwinąć skrzydeł, tak mi się wydaje...

 

Graty Samba za ciężką nogę :) Graty Pela za dobre tempo mimo niesprzyjających prostych.

 

Kill musimy pomówić o skuteczniejszych metodach eliminacji przeciwników. Może dzisiaj kogoś w kanapkę zapakujemy i wywieziemy w bandę? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z troszkę innej beczki. Zasiadłem wczoraj na chwilę przed pCars, pojeździłem po Buthurst, potestowałem kilka różnych bryczek i muszę Wam powiedzieć, że jakieś PCbN by się zdało :) Mimo, że wciąż uważam, że jeśli chodzi o całokształt to GT nadaje się do szeroko rozumianej rozgrywki online lepiej o tyle marzy mi się jakiś nawet pojedynczy wyścig w pCars z naszą paczką, o naszej porze, w nasze dni :) Mam nadzieję, że będzie opcja by to zrobić kiedy więcej osób będzie miało sprzęt. Można spokojnie ulepić kilka różnych eventów, są fajne klasyki (ostatnio wrzucili starego Merca, Jaski a szczególnie Nerv w widoku z kabiny by się chyba posikali w gatki :) ) i oglądając je rozpuściłem wodze fantazji. Klimat giera ma, trzeba to przyznać. Abstrahując od Waszych planów zakupowych (wiadomo, zainwestować w PS4, w szczególności ze zgodną kierą to nie wyprawa po bułki) to na chwilę obecną potencjał do w/w ma poza mną Yogi, Piotras, Error, Gustaw, Smokey, Matta (razem 7 osób, liczę tylko tych, którzy z nami pajacują/pajacowali :) chyba, że o kimś zapomniałem). Być może dobył by jeszcze ktoś z ekipy Sienia komu GTbNowe terminy/godziny niestraszne? Dlaczego o tym pomyślałem? Liczba osób związanych z GTbN, które poszły w pCars zaczyna powoli wyrównywać liczbę osób, które pozostają przy GT i przełom - jeśli nie bliski - jest już wyczuwalny nosem :) Co Wy na to? Kto planuje ewentualną przesiadkę?

 

Sorki za offtop tutaj ale chyba nie ma lepszego wątku, nowego nie ma sensu zakładać. Nie mam tu na myśli porzucania całkiem jazdy w GT, sam trójeczki nie planuję się pozbywać. Bardziej coś na boku/rezerwie i w perspektywie jako ciekawy zapychacz w oczekiwaniu na GT7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z troszkę innej beczki. Zasiadłem wczoraj na chwilę przed pCars, pojeździłem po Buthurst, potestowałem kilka różnych bryczek i muszę Wam powiedzieć, że jakieś PCbN by się zdało :) Mimo, że wciąż uważam, że jeśli chodzi o całokształt to GT nadaje się do szeroko rozumianej rozgrywki online lepiej o tyle marzy mi się jakiś nawet pojedynczy wyścig w pCars z naszą paczką, o naszej porze, w nasze dni :) Mam nadzieję, że będzie opcja by to zrobić kiedy więcej osób będzie miało sprzęt. Można spokojnie ulepić kilka różnych eventów, są fajne klasyki (ostatnio wrzucili starego Merca, Jaski a szczególnie Nerv w widoku z kabiny by się chyba posikali w gatki :) ) i oglądając je rozpuściłem wodze fantazji. Klimat giera ma, trzeba to przyznać. Abstrahując od Waszych planów zakupowych (wiadomo, zainwestować w PS4, w szczególności ze zgodną kierą to nie wyprawa po bułki) to na chwilę obecną potencjał do w/w ma poza mną Yogi, Piotras, Error, Gustaw, Smokey, Matta (razem 7 osób, liczę tylko tych, którzy z nami pajacują/pajacowali :) chyba, że o kimś zapomniałem). Być może dobył by jeszcze ktoś z ekipy Sienia komu GTbNowe terminy/godziny niestraszne? Dlaczego o tym pomyślałem? Liczba osób związanych z GTbN, które poszły w pCars zaczyna powoli wyrównywać liczbę osób, które pozostają przy GT i przełom - jeśli nie bliski - jest już wyczuwalny nosem :) Co Wy na to? Kto planuje ewentualną przesiadkę?

Sorki za offtop tutaj ale chyba nie ma lepszego wątku, nowego nie ma sensu zakładać. Nie mam tu na myśli porzucania całkiem jazdy w GT, sam trójeczki nie planuję się pozbywać. Bardziej coś na boku/rezerwie i w perspektywie jako ciekawy zapychacz w oczekiwaniu na GT7.

Temat ciekawy, ale powiem od siebie, że z decyzją na zakup czekam na znak sygnał od naszego wodza ;) Ja gram tylko z GTbN i to mi pasuje. U mnie 2 dni to i tak sporo czasu. Jak Nervus zapoda temat PCbN to szukam jakiejś fajnej oferty na PS4 i jestem w ciągu tygodnia ;) . Od strony kierownicy jestem przecież przygotowany i dlatego zmieniłem kolo na thrustmaster.

Na razie siedzę cicho i czekam...czy to będzie PC czy asteto czy GT7... Pójdę za wolą prowadzących ligę ;) ot taki ze mnie potulny baranek ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć GTbN. Uwaga! Dzisiaj wracam! Ale czym mam jechać? Co tam jest wolnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć GTbN. Uwaga! Dzisiaj wracam! Ale czym mam jechać? Co tam jest wolnego?

O ile dobrze kojarzę to jest wolne miejsce w Toyota i Mercedes.

... Chyba

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu mam nocki, dobrego ścigania wam życzę i do zobaczenia za tydzień.

Ps. Wolne miejsca są jeszcze w lexusie i mercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wolne miejsca są jeszcze w lexusie i mercu.

Tez tak mi się wydawało, ale potem sprawdziłem tabelkę i error jest wpisany do Lexusa, a nie pamiętam czym jechał.. Tzn Toyotą czy Lexusem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wolny lexus to mi pasuje. Na testach fajnie mi się nim jeździło. Oczywiście BMKą miałem najlepsze czasy. Ale kto późno przychodzi ten sam sobie... Wiecie co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×