Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To, że RUF to firma tuningująca Porsche to wiem od dziecka. Że BMW M5 ma w standardzie 507 KM zapamiętałem. A o docisku w R8 wiem bo sam chciałem takim jechać w Madrycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ruf to wiadomo , moc Bmw to jeszcze ( chociaż ja nie pamiętał , ale lubię te samochody ) , ale dociskiem Audi , to byłem zdziwiony , że wiesz takie coś . To nie będzie lansowania się limuzyną .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u NERVUSA widać progress, kiedyś obstawiał tyły a teraz zajmuje miejsca na pudle :)

Miło, że zauważyłeś. Może to i postęp, a może zwykłe szczęście? Moim największym problemem są zbytnie emocje chyba. Czasem biorą górę nad rozsądkiem...

Aha no i nie wiem skąd u was pomysły, że na jednym komplecie opon 30 kółek chcieliście robić, ja co 10 okrążeń musiałem zmieniać gdyż nie dało się już jeździć :P

Ja wczoraj przejechałem 24 okrążenia i jeszcze parę kółek bym dał radę utrzymywać niezłe tempo, więc przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy zarzynają gumy tak jak Ty :geek: Możesz mi mówić Button :huh:

A więc Max - RUFa nie testuj bo to firma tuningowa

Łukasz2525 - BMW M5 również sie nie nadaje bo w standardzie ma 507 KM

MART - Audi R8 nie spełnia wymagań docisku aerodynamicznego (z przodu ma 10, a z tyłu przy spojlerze który miałes zainstalowany zakres jest od 25 do 40)

Plus za czujność :thumbsup:

Może jesteś zainteresowany posadą stewarda FIA w tym evencie? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jesteś zainteresowany posadą stewarda FIA w tym evencie? tongue.gif

Moze etatu nie bede podejmował, ale jak coś zauważe to zwróce na to uwage innym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zwróciłeś na to uwagi przed wyścigiem :confused: Bo teraz mam dylemat, czy ukarać mart'a dyskwalifikacją w ostatnim wyścigu za złamanie regulaminu :down: ? :thumbsup:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc Max - RUFa nie testuj bo to firma tuningowa

spoko loko, i tak najgorzej wypadał spośród w.w. przeze mnie samochodów ;)

Ciągle mi się wydawało, że drugim wyścigiem w Europie będzie Rzym, Monako będzie chyba jeszcze trudniejsze niż Madryt :thumbsup:

dla tych, którym ciągle "dupa ucieka" taka mała wskazówka - pobawcie się balastem, a raczej rozłożeniem go w celu uzyskania proporcji dociążenia osi przód tył 50:50 - mi to pomogło w lotusie, choć nie mogłem dokładniej się tym pobawić gdyż ustawiłem to przed samym wyścigiem ;) nie mniej jednak, tyłek przy wchodzeniu w zakręt już nie wylatywał swoją drogą, samochód nie był tak nadsterowny. No i , o ile macie samochód stunowany na fulla ( z mocą grubo powyżej 400 koni) to wyłączajcie kompressor/turbo do ustawień fabrycznych a pociągnijcie moc wydechem czy kucizną - zmniejszy to moment obrotowy, czyli samochód będzie mniej palił lacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż nie wiem czy jutro będę uczestniczyć w wyścigu wypożyczę na jutrzejszy wyścig VW Golfa R32 (4x4) wykręciłem nim czas na monte carlo 1:45:xxx. Autko ustawione dość na sztywno. Także jeśli ktoś nie będzie miał czym jutro jechać to dodać mnie do znajomych a ja jutro w godzinach popoludniowych wyślę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra postawa. Team Spirit :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć jakim momentem charakteryzują się wasze samochody ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć jakim momentem charakteryzują się wasze samochody ?

Moj Lotus Evora ma coś koło 450Nm ;) a Zonda C12S którą testowałem ma 600Nm ;O seryjnie:D zawstydza niejednego diesla:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje medmaxx, chłopie jak Ty takie czasy robisz na padzie to co będzie się działo jak kupisz kierę:thumbsup:.

Jak kupi kierę to przez pierwsze kilkanaście godzin będzie sporo słabszy :) trzeba się tego nauczyć. Na padzie chłopak pewnie jeździ od wielu lat i manualnie ma go opanowanego perfect. Zresztą widać po wynikach :) Ale bez wątpienia kiera pozwala wyrwać jakieś dziesiąte części sekundy od idealnego przejazdu na padzie.

Co do zużywania opon to jak oglądałem chwilę jak med jechał z widoku z maski to widać, że jeździ na padzie bo szarpie przy zmianie kierunku. Nie jest to tak płynnie jak na kierze. Może te szarpnięcia powodują szybsze zużywanie opon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stewardzi eventu po długiej naradzie przy zielonym stoliku podjęli decyzję o ukaraniu karą dyskwalifikacji w wyścigu Circuito de Madrid 06/06/2011 kierowcę mart_102, za złamanie punktu regulaminu mówiącego o ograniczeniach aerodynamicznych.

Tabela wyników została zaktualizowana.

Jeszcze w kwestii informacyjnej. Jest do pobrania patch 1.10 380MB. Lepiej go już mieć na wyścig, bo może być problem potem. Ja właśnie zasysam.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zonda spełnia wymagania :D ? Mój ma 587 niutonów w tej chwili i chciałbym was rąbać na prostej , ale mam ponad 300 kg nadwagi... Mam nadzieje , że moje 1,5 tonowe żelastwo nie będzie miało ochoty obracać się wokół siebie na zakrętach :whistling: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania masz podane w pierwszym poście. Czego nie potrafisz sprawdzić w swoim aucie pod względem wymogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo ja się niejasno wyraziłem . "mój" to nie chodzi o moją zondę , ja mam inny samochodzik przygotowany . Ale że buggarek wspomniał o zondzie i lotusie , to się zapytałem z ciekawości czy nie spełnia wymagań , skoro bierze lotusa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zonda spełnia wymagania :D ? Mój ma 587 niutonów w tej chwili i chciałbym was rąbać na prostej , ale mam ponad 300 kg nadwagi... Mam nadzieje , że moje 1,5 tonowe żelastwo nie będzie miało ochoty obracać się wokół siebie na zakrętach :whistling: .

Zonda spełnia wymagania;) tylko nie ma możliwości założenia spoilerów. A co do wagi no to jeśli jedziesz dla fanu to spoko ale tak żeby powalczyć o lepsze pozycje to nie za bardzo:P

Zonda ma 40kg nadwage. Ja nią pojadę na Nurbie chyba, może dobrze ustawione zawiasy zrekompensują brak docisku ;)

Na te tory zondy nie biore bo ona szeroka krowa^^ i zbyt zdradliwa na nawrotkach jakich na tych miejskich torach nie brakuje^^

Edytowane przez swietym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym se Bmw 5 pojechał , jakbym wcześniej pomyślał , to bym w niej zajechał olej i silnik i by pewnie zeszła do 400 koni bez ograniczania mocy :biggrin:

A wezmę zaraz też sprawdzę zondę , a co tam :biggrin:

Tylko muszę sprawdzić najpierw czy taką mam .

Eeee , nie mam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stewardzi eventu po długiej naradzie przy zielonym stoliku podjęli decyzję o ukaraniu karą dyskwalifikacji w wyścigu Circuito de Madrid 06/06/2011 kierowcę mart_102, za złamanie punktu regulaminu mówiącego o ograniczeniach aerodynamicznych.

Tabela wyników została zaktualizowana.

Aptekarze cho...ra :verymad:

NERVUS a już miałem przygotowany dla Ciebie prezencik pasujący do jachciku cumującego w porcie Monte Carlo za pozytywne załatwienie sprawy, a tak figa.;)

Na poważnie: docisk to moje niedopatrzenie, moja decyzja na Twoim miejscu pewnie by była taka sama, trudno.

W garażu już czeka inny samochodzik spod znaku czterech kółek, tylko że dzisiaj kiepsko z czasem, nie wiem czy dam radę.

Edytowane przez mart_102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miej mi za złe... Ograniczenia są po to, by auta nie odbiegały od siebie zbytnio osiągami. Nie wszystkie mogę sprawdzić, więc polegam na Waszej uczciwości. Twój błąd był niedopatrzeniem. Pozytywnym aspektem jest to, że teraz na pewno będziesz zwracał już uwagę na aero :thumbsup:

Żal mi tylko tego prezentu... :beee:

Decyzja niestety mogła być tylko jedna :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miej mi za złe...

Nie mam niczego za złe, tak jak powiedziałem to było moje niedopatrzenie i na Twoim miejscu zrobiłbym tak samo, nie ma sprawy

Pozytywnym aspektem jest to, że teraz na pewno będziesz zwracał już uwagę na aero

Od tego będę zaczynał :)

Żal mi tylko tego prezentu...

Uuuuu, uwierz mi pierwszoklaśny, na Twoim miejscu też bym żałował :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pojawię się pewnie jakimś podsterowcem o ile przejdzie burza bo narazie nawala równo ;)

Zmiana planów. biorę tt-s bo FWD za szybko opony mi zżerał :P

Edytowane przez gibki8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam - kolejność w jakiej pokonujemy metę okrążenia formującego macie w tabeli. Zapamiętać sobie, zróbcie zdjęcie itp. Zastanawiam się też nad wyłączeniem czatu głosowego. Dzisiaj może być sporo ludzi. Moje łącze może się wywalić, więc aby uniknąć restartów chyba nie będziemy używać dzisiaj HS. Dlatego ważne jest, żeby każdy wiedział gdzie jest jego miejsce. Zapamiętajcie kto jest przed wami w tabeli i trzymajcie się jego zderzaka przed metą. Jak myślicie? Damy radę bez komunikacji głosowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was ostatnio nie słyszałem tylko mi się te śmieszne ikonki przy was wyświetlały :D

Wnioskuje że do okrążenia formującego wystartuję za bzyczkiem a do wyścigu ruszę zaraz za PACMANEM :D (sorry ale nie ogarniam tych waszych procedur startowych :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko pójdzie dobrze, to właśnie tak pojedziesz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to się wtedy bd martwił :D może być ciekawie na pierwszym okrażeniu jak wszyscy będziemy jechac w miare obok siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×