Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wyścig nawet udany pomimo P12.. Maaasa walki na torze. Obyło się bez uszkodzeń, ale Pacman trochę mi krwi napsuł stukając mnie jak dzięcioł pień ;) Potem jeszcze wyprzedzenie przez Marta, po lekkim puknięciu po wewnętrznej i jeszcze raz ktoś taką samą technikę zastosował przy wyprzedzaniu, ale nie pamiętam już. Najlepsze, że po przejechaniu mety, kiedy leciało już odliczanie do finiszu odłączałem sobie zasilacz od kierownicy z listwy i wcisnąłem przycisk OFF :rofl: Wszystko zgasło, nie mam powtórki, wyników a PS3 ładną chwilę składała system do kupy... Ale chyba jest ok. Oby się save nie uszkodził :huh: Ogólnie było ciasno, gorąco i wygrałem w mojej klasie 2800GT '81 :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emyl oczywiście przepraszam za trafienie, teraz nie bardzo kojarzę tą sytuację, ale w ramach pokuty obejże w domu kilka momentów z powtórki.

Nervus Ciebie też przepraszam bo faktycznie 2-3 razy wytrąciłem Cię z równowagi tymi puknięciami. Wypchnołem Cię kilka razy tymi stuknięciami ale jak tylko widziałem że tracisz panowanie nad autem grzecznie czekałem żeby nie wykorzystywac sytuacji. Jeszcze raz sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

buggarek - 1:11:748

medmax - 1:10:982

kupczyk - 1:11:667

grande - 1:11:833

aruw - 1:11:936

emyl - 1:11:980

krakers - 1:12:449

yogi - 1:12:249

black - 1:11:934

pacman - 1:12:665

remigio - 1:12:894

nervus - 1:13:552

damian - 1:14:473

wilda - 1:14:314

Emyl, taka właśnie była kolejność na mecie?

EDIT: Update tabelki

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig, walka na całego i zero nudy. Niestety na początku zdarza mi się błąd amatora i ląduje w bandzie. Spadam na ostatnią pozycję i z uszkodzonym autem próbuje odrabiać straty. Dużo walki z Nervusem , Pacmanem, Remigio , Grande i innymi , wszystkiego już nie pamiętam . Niestety zwaliłem ustawienia auta na ten tor dobierając je zbyt defensywnie, co sprawiło że nie mogłem powalczyć o wyższą lokatę. Do końca ciśnieniował mnie Black, ale zamykając wewnętrzną udało mi się odeprzeć jego agresywne :biggrin: ataki.

Dzięki wszystkim za emocjonujący wyścig i do zobaczenia na treningach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam: Krakers i Cris na którym kółku byliście w PITstopie, jak jechałem za Wami byliście przed czy po?

W okolicach 33-34 okr

Wyścig świetny dużo dużo dużo walki. Nie wiem Nervus czy był między nami kontakt, ale zdecydowałem oddać Ci pozycję na 1 zakręcie po prostej start-meta. Czas bez rewelacji ale, aby zmieścić się w limicie musiałem trochę dociążyć R32. Przy wyborze bardziej sugerowałem się następnym wyścigiem, na który już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wyścig. Duuużo walki koło w koło, błotnik w błotnik, jazdy w grupach, ścigania, uciekania, wyprzedzeń. Na poczatku psuję start, wydawało mi się, że jest jakiś błąd, niechcący zmieniam bieg na trójkę i w rezultacie wyprzedza mnie Krakers. Potem jazda za dużą grupą aut, udaje się wyprzedzić m.in Remigio, mijam Yogiego opartego o bandę, potem jade za blackiem, a tu wyprzedza mnie Yogi. Wymieniami się pozycjami z Blackiem i Yogim, Black ostro walczy, wyprzedza mnie ładnie po wewnętrznej, potem wypycha trochę na trawę, ale w ramach walki. Podpalam się i przestrzeliwuję zakręt wpadając na Blacka i spychając go (sorry Black, mam nadzieję, że bez uszkodzeń u Ciebie), oddaję pozycję pilnując by nie skorzystał na tym Yogi. Dojeżdżam do silnej grupki, na czele której jedzie Nervus. Widzę, że stać mnie na szybszą jazdę, więc postanawiam zjechać wcześniej i nie tracić na każdym okrążeniu cennych sekund. Okazuje się to kluczowym manewrem. Po wyjeździe z pit mam bardzo dobre tempo. Przez wiele, wiele okrążeń jadę w równym tempie 1:12:xxx, po zjeździe Krakersa i Yogiego wyjeżdżam przed nimi. Potem zjeżdżają kolejni zawodnicy otwierając mi drogę do P6. Na cztery lapy przed metą dojeżdżam do trójki Kupczyk, Emyl i Aruw. Wywieram presję i Aruw robi błąd na wyjściu z zakretu. Dwa okrążenia później podobny błąd robi Emyl, a wracając z trawy stuka mnie jeszcze w bok, niegroźnie :). Na ostatni lapie straszę jeszcze Kupczyka, ale robię mikro błędzik i jest już za późno na wyprzedzenie.

Zdobywam świetne P4, gdzie przed wyścigiem, startując z P14 myślałem, że P8 będzie sukcesem, po przebijaniu się przez coraz lepiej i równiej jeżdżących przeciwników na tym ciasnym torze.

Dzięki wszystkim za emocjonujący i czysty wyścig. Coraz fajniej się z Wami jeździ. Gratulacje dla buggarka i meda. W tym evencie chyba pozostaje walczyć o P3 tylko :) Do zoba na Trial Mountain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wycig super udany, pomimo dwóch poważnych błędów skutkujących zatrzymaniem się na bandzie w poprzek toru. Na szczęście obyło się w obu przypadkach bez uszkodzeń. Do połowy wyścigu samotna jazda, później mija mnie Med. Druga część to walka z Kupczykiem, Emylem i Grande. P5 samochodem, który wybrałem na godzinę przed startem i ustawieniami na szybko (kierowałem się Waszymi podpowiedziami) to dla mnie duuuuży sukces. Do zobaczenia w piątek :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig dość ciekawy, start gładki, przebilem sie od razu na P1, które straciłem w picie, na korzyść Meda. Ten stan jednak nie potrwal dlugo przy jego picie zamienilismy sie miejscami again ;) P1 dowiozlem juz do mety, chociaz Med pod koniec wisial mi juz na zderzaku i po malym bledzie na ostatnim zakrecie myslalem ze juz po frytkach i zakoncze na P2, ale Med chyba dal mi fory:P

Mala uwaga do Ciebie Nervus, przy pierwszym dublowaniu 2 kolka spedzilem za Toba probujac Cie minac, a Ty jechales, tak jakbys mnie nie widzial:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala uwaga do Ciebie Nervus, przy pierwszym dublowaniu 2 kolka spedzilem za Toba probujac Cie minac, a Ty jechales, tak jakbys mnie nie widzial:P

Bo dokładnie tak było :D Walkę miałem przez większość wyścigu z różnymi ścigantami. W pewnym momencie już koncentrowałem się tylko na zakrętach przede mną i starałem się uciekać pościgowi. Jak ostatni raz obejrzałem się za siebie, to widziałem za sobą Wilda. Starałem się nie dać mu wyprzedzić i obserwowałem tylko punkty na mapie. Zorientowałem się dopiero jak mnie wyprzedziłeś. Jak sobie uświadomiłem, że to Tobie uciekałem, to zrobiło mi się strasznie wstyd, ale też i pośmiałem się chwilę ze swojej... nieuwagi. Nie było w tym odrobiny celowości, ale przepraszam za spowolnienie Twojego tempa :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P3 to mega niespodzianka po moich wczorajszych przygodach :) Dosyć szybko przebiłem się na P3 i goniłem ARU oraz Bugga. Tego pierwszego udało mi się wyprzedzić, a do drugiego nawet się nie zbliżałem :) Na 22 okr postanowiłem zmienić gumy bo te już słabo trzymały na wyjściach z zakrętów. Ćwiczyłem wjazdy do pitu, bo wiem, że na Tsukubie dzieją się dziwne rzeczy. Zwolniłem odpowiednio żeby trafić w alejkę. Komputer przejął kontrolę nad autem i zaraz odpuścił, a moje auto pojechało w piach. Chciałem jak najszybciej wjechać do Boxu i mieć już to za sobą, ale mogłem tylko przejechać obok swoich mechaników i im pomachać.No to dawaj jeszcze jedno kółko i może na następnym się uda. Wyjeżdżam na P7 za Martem, Blackiem i Krakersem. Długo ich gonię, ale w końcu udaje się na tyle zbliżyc żeby przypuścić atak na Marta. Było to na 31 okr. Jestem już przed Martem, ale moja Celica nagle otrzymuje strzał w tylny prawy bok. Obraca mnie i uderzam w bande. Uszkodzone koło. Mart zatrzymuje się kawałek dalej jakby czekał na oddanie pozycji i złapało go DC (podobno ;)) . Pewnie i tak nie dojechałbym wyżej niż P3, ale straciłem dużo czasu na wygrzebanie się i przez resztę wyścigu pachy mi się pociły bo z tyłu mocno naciskał Emyl i Grande :)

Dzięki za walkę. Uwielbiam takie wyścigi i mimo, że następny dzień cały chodzę niewyspany to nie żałuję :)

Napęd FWD i nr2. w best lapach :biggrin:

I niech mi ktoś powie złe słowo na ten napęd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nervus spoko loko:) robisz tak jak jak ja z ta mapka i mi tez czasem zdarzy sie zagapic:D patrzac na tego ostatniego gifa zglodnialem hehe czas na Chmielosol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Było to na 31 okr. Jestem już przed Martem, ale moja Celica nagle otrzymuje strzał w tylny prawy bok. Obraca mnie i uderzam w bande. Uszkodzone koło. Mart zatrzymuje się kawałek dalej jakby czekał na oddanie pozycji i złapało go DC (podobno ;)) ...

taaa, jechałem 31 kółek tylko po to by po zobaczeniu Cię w lusterku wyszarpać wtyczkę z gniazdka, podobno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam internet :) Od soboty, ni widu, ni słychu o nim było... Teraz będę musiał się spiąć w piątek i spróbuję co nieco nadrobić. Szkoda, bo widzę, że dwa wyścigi dość ciekawe mnie ominęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to mało powiedziane. Kwintesencja GT by Night.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam czasy na Trialu ? jakieś odniesienie by się przydało bo dziś bym trochę potrenował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z konserwacją? Nie wiem, bo czasu nie miałem nawet żeby samemu sprawdzić.. :read:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie spokojnie zalogowac na PSN. Jutro mam pilke, mam nadzieje, ze sie wyrobie. Koncze o 22 czasu UK, wiec mam 30 min na dotarcie do domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Med czasy roznie, najlepszy czas to 1:51;3xx i jakos nie mam weny by uskrobac cos jeszcze ze stopera;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem niestety nie dam rady. Mam cichą nadzieję, że będzie jakaś konserwacja czy coś i wyścig się nie odbędzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu, i to bez żadnej ścinki ten Twój czas Bugg? :) dla mnie zejście poniżej 1.53.3xx jest nie lada wyzwaniem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Med bez zadnej scinki, jesli chodzi o te zolte pola, tak to jade po sladach ogumienia na torze;) ogolnie to na poczatku tez takie czasy mialem jak Ty, ale po dopracowaniu zawiasu pod 1 sektor, reszta tez poszla jakos lepiej. 1:51:3xx to bylo jakies swieto, ale onizej 1:52:xx regularniejestem w stanie zejsc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja np jechałem między liniami białymi, i nawet tam, gdzie tor nagumowany był poza nimi, to ja jechałem i tak między nimi :P czyli np. ostatnia szykana, zakręt przed tunelem i za tunelem. Może ten tor po prostu jest nie pod MR2 :P

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Med bez zadnej scinki, jesli chodzi o te zolte pola, tak to jade po sladach ogumienia na torze;) ogolnie to na poczatku tez takie czasy mialem jak Ty, ale po dopracowaniu zawiasu pod 1 sektor, reszta tez poszla jakos lepiej. 1:51:3xx to bylo jakies swieto, ale onizej 1:52:xx regularniejestem w stanie zejsc;)

Różnica w ostatnim sektorze pomiędzy jazdą cały czas pomiędzy białymi liniami a po nagumowanym (czyli ścinanie ale również wyjeżdżanie poza) może wynosić nawet ponad 2 sec :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×