Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy trzyma mnie tylko możliwość z jazdy z Wami hehe. No chyba, że dasz wyścigowe opony :rofl:

Dam, pojedziemy na WT :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam, pojedziemy na WT :P

:banana: :bunny: :thanks: :thumbsup: :woot: :drinks: tera to rozumiem heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie liczyłem na event bez tuningu, ale nowy pomysł bardzo mi się podoba. Po cichu liczę na Astona bo ta marka obok Ferrari wśród luksusowych wozideł to moje numer jeden. Szkoda, że w GT jest tylko jeden tor z tych wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo calkiem w pytke ajdea z tym nowym eventem;D jako fanatyk bmw, moge wystapic z drugim fanem tej marki Nervusem w teamie BMW:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Audi to przejechałbym się Nissanem Z34 :) Ale wybór zostawiam mojemu przyszłemu partnerowi z zespołu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo calkiem w pytke ajdea z tym nowym eventem;D jako fanatyk bmw, moge wystapic z drugim fanem tej marki Nervusem w teamie BMW:P

Bardzo chętnie, ale BMW będzie reprezentowane w 2 teamach, więc mam nadzieję, że do jakiegoś trafię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilkę przy kompie więc wrócę jeszcze do Suzuki.

Nervus ten start to był kipisz emocji, myślałem że zmieszcze się maksymalnie po wewnętrznej a ty smigniesz zewnętrzną. Powinienem przewidzieć że mnie nie widzisz i będziesz ciął do wierzchołka. Kontakt w moim odczuciu był słaby a gdy spojrzałem w lusterko byłeś na torze tuż za mną. Miałem ułamki sekund na analizę tego wszystkiego i wtedy myślałem że pojechałem czysto. Na spokojnie wiem że przeszarżowałem i nie wpłynęło to na przebieg wyścigu tylko dzięki temu że opanowałeś auto. Sorka :rolleyes:

Remigio fakt z tym strzałem w tył to przesadziłem ale pisałem to 2 nad ranem i pomyliłem tył z bokiem a strzał z lekkim zgrzytem :biggrin: . Nie pisałem też że mam jakieś pretensje bo nie było uszkodzeń i nie wypchnąłeś mnie z toru. Nawet nie spodziewałem się że będziesz oddawał pozycję, myślałem że po prostu odpuściłeś by nie spinować. Także spoko i do zobaczenia na treningach.

Co do nowego eventu to :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie wiem że przeszarżowałem i nie wpłynęło to na przebieg wyścigu tylko dzięki temu że opanowałeś auto. Sorka :rolleyes:

I to jest najważniejsza konkluzja ;) Nie mam wcale żalu o to. W wyścigu, wiadomo, zdenerwowałem się, ale potem działo się też niemało, więc myślałem już o czymś innym. Spoko :drinks: A nowy event, coś czuję, że będzie miał wyjątkowy charakter :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Autka nie będą identyczne (z wyjątkiem 2 teamów BMW) i będą się różnić (mocą, wagą i PO) w granicach rozsądku, ale chodzi o zachowanie realiów...

Różnice pomiędzy wagą najlżejszego (Evora) a najcięższego (Maserati) wynosi prawie pół tony, bez ustalenia limitu PO, mimo tego że nie wyrównuje do końca osiągów, chyba się nie obędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ciężko to sobie od razu wyobrazić, ale Evora będzie cięższa niż Maserati :biggrin: Jak pisałem, dzisiaj szczegółowa specyfikacja..

Najważniejsze będzie uczciwe stosowanie się do wytycznych, a reszta, to już tylko świetna zabawa.. Mam nadzieję.

Limitów nie będzie. Każdy zespół będzie miał konkretne regulacje i ograniczenia (mocy/wagi/PO/tuningu). Wspólne dla wszystkich będą tylko opony WT.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dopasowujemy parametry do tych w realu, hmmm może być ciekawie :biggrin:

Masz Nervus gdzieś parametry tych samochodów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zamiar. Postaram się dzisiaj popołudniu podać szczegółowe dane dla aut/zespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix

- zakaz montażu/używania pakietów/spoilerów aerodynamicznych

oznacza, że do przedniego zderzaka też nie można dokładać spojlerów :rolleyes:

bo Twoja Civic miała zamontowany

Edytowane przez kupczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecana specyfikacja aut do następnego eventu:

42481206022021791627.jpg

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawał dobrej roboty.... a można znać źródło, skąd brałeś spec do tych samochodów ? bo ja widziałem trochę inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun Nervus :) Dobrze, że nie odpuściłeś organizacji GTbN :)

Teraz dobierzmy się w zespoły i ustalmy czym kto jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no gratuluję Nervus pomysłu :)

Z chęcią spróbował bym sił w Vette albo Fairlady :D

Z kim będzie mi dane jeździć w zespole to dla mnie bez znaczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawał dobrej roboty.... a można znać źródło, skąd brałeś spec do tych samochodów ? bo ja widziałem trochę inaczej

Faktycznie kawał dobrej roboty. Ale nie mojej :) Moja rola ograniczyła się do wyszukania i obrobienia z grubsza. Ktoś się przy tym nielicho napracował i wierzę, że przemyślał wszystko dokładnie. Zajawkę znalazłem na gtplanet i od razu mnie wessał ten pomysł.

Odnośnie specyfikacji. PO są podane przy ustawionym maksymalnym docisku i jeśli będziecie go zmniejszać, to NIE WOLNO podnosić sobie mocy lub obniżać wagi z tej okazji.

To jak robimy z zespołami? Jak się dobieramy? Konkrety panowie :D Ja z chęcią widzę się w BMW Team Ekris :bunny:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zespoły według tabeli przed ostatnim wyściegiem:

Krakers - WildaF3nix

Kupczyk - Magixster

Medmaxx - TWDamian

Grande - Nervus

Black - Remigio

Bugg - Pacman

Emyl - Aruw

Yogi - Mart

I wybieramy auta :)

Zespól Nervusa ma prawo pierwszy wybrać auto, bo to w końcu On organizuje, robi tabelki itp. itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było żalu ostatnia 8 obecnego eventu wybiera partnera zespołowego a pierwsza samochód. Według kolejności alfabetycznej żeby nie było że pierwszy wybiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu tych par, to nawet sensownie to wyglada i ja z Pacem chetnie pojade w jednym teamie:) nie wiem co na to Pac musi sie wypowiedziec:P co do aut to z checia zasiadlbym za kolkiem BMW, a jesli sie nie uda, to wszystko oprocz astona, bo tego nie mam niestety:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było żalu ostatnia 8 obecnego eventu wybiera partnera zespołowego a pierwsza samochód. Według kolejności alfabetycznej żeby nie było że pierwszy wybiera :)

Na to nie ma czasu. Zanim wszyscy wybiorą sobie partnera. A potem Ci partnerzy wybiorą auto to będzie czas startować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chociaż u mnie to będzie ciężko z obecnością Feniksa pewnie.

Grande jako pierwszy wybiera :) kto następny??

Aaa i jeszcze pytanie odnośnie modyfikacji. Zmiana zawieszenia na wyścigowe, sprzęgła, wału, LSD jest dozwolona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wybieranie: od przodu, od tyłu a może od środka?

Niech NERVUS rozlosuje samochody tak jak to było w DTM'ie i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×