Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry filmik :) Szkoda, że tak często cenzurujesz swoje własne posty ;) Tym razem ja zobaczyłem więcej niż powinienem :) Zaskoczyłęś mnie tymi różnicami poziomów - faktycznie filmy tego nie oddają, wydaje się, że to dość płaski tor.

 

Co do wyborów to wreszcie mogę coś skomentować. Czaiłem się na MP4 ale w sobotę przejechałem się na Brands dodatkowo ZZII i stwierdziłem, że jest równie szybkie co MacLaren a jednocześnie delikatnie bardziej stabilne (jednak MP4 w stosunku do F1 jest bajecznie łatwy w prowadzeniu). Dodatkowo mamy tylko 1 tonę masy co powinno dawać lepsze wyniki w spalaniu i zużyciu opon. Tego nie testowałem do wczoraj. Generalnie nie jestem fanem anonimów a mniejsza Tommy Kaira, którą ostatnio jechał Hells raczej prowokowała do wysypki ale już ta większa wygląda przyzwoicie i tak też jeździ. Młodszego Maca mogłem mieć ale ostatecznie spocząłem na Japończyku. W kręgu zainteresowań mieścił się też Mc F1 ale tutaj wszelkie dylematy rozwiązał Nervus wybierając z pierwszym pickiem :)

 

Wczoraj też zaliczony trening na Nurbie. Pękło kilka dobrych okrążeń, pobiłem swoją życiówkę schodząc tam poniżej 9 min pierwszy raz w życiu :) Przy b. szybkim zużyciu wszystkie auta musiały zjechać po wachę po pierwszym okrążeniu (nie wiem jak Veyron ;) ) ale po zmianie na szybkie paliwa starczy chyba już na 3. Przyzwoicie. Czy największe smoki wciąż będą chlały po pierwszym?

 

Co do Veyrona to bezsprzecznie będzie połykał na prostych ale jak toto jeździ w krętych partiach? Ciekawy jestem. Za to Jaski nie jest człowiekiem. Jestem tego teraz prawie pewny. Cerberą jechał wczoraj jak kolejką - na krętych w miarę można się za nim utrzymać ale wystarczy kawałek nienajdłuższej prostej i centralnie znika. Ja tego auta miałem dość po 5 zakrętach na Tokyo.

 

Cieszę się, że dzisiaj jednak eventu nie wystartujemy - szczególnie, że pierwszym torem jest Nurb, który wymaga wjeżdżenia, treningu i ogólnie złapania fazy. Wiem, że w naszym gronie jest masa osób (wszyscy?), które znają wielkiego Nurba znacznie lepiej niż ja. Do piątku chcę zaliczyć co najmniej jedną sesję treningową i bardziej na luzie jechać już w piątek. Fakt, że każdy kolejny start na tym obiekcie to nowe doświadczenia.

 

PS. Widzę, że Smokey jednak zmienił auto na NSX? Czy ja się przesłyszałem czy wczoraj Yogi mówił, że ta bryczka na prostej nie poleci więcej niż ~260? Tutaj można sporo stracić jeśli to prawda - ja w swoim czarnym rycerzu prawie dobijałem do 330 a są też na pewno jeszcze szybsi.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zasnąłem przed kompem. hehe 

Dla mnie ewenementem jest MP4, nie wiem co jest w tym aucie, że można w nim robić takie czasy. Wydaje mi się, że na torze np. BH jest to najszybsze auto a jednocześnie na takiej Monzie ma małą stratę do tych najszybszych potworów(enzo, huayra, f1) Nie jest bardzo szybki na prostych, a i też nie waży najmniej.  Jedyną jego zaletą dla mnie jest to, że jest jak przyklejony i bardzo przewidywalny.

Tommy kairą też się przejechałęm i czasy na monzie owszem porównywalne do MP4, ale ogólnie zaskoczył mnie na duży minus. Strasznie się prowadzi, nie czuć w ogóle tej zwinności lekkiekgo autka MR, a dodatkowo przy tej masie ma tragiczne hamulce.

W Cerberze najlepszy jest start :laugh: 

Super jest ta Zonda i szczerze wahałem się miedzy nią a Fordem GT, ale wybrałem go bo jednak premium i miło będzie jechać ze środka. Fajnie się prowadzi, jest lekko nadsterowny, trochę buja buja w zakrętach, ale jak na tą masę to całkiem zwinny i ma świetne hamulce(idealnie do wpierdalani się po wewnętrznej :yes:  Prędkość jak na tak słaby stosunek mocy do masy też nie najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propo nurba to byliśmy w tym roku nasz kolega z forum GTPL startował w 6h wyścigu Tojką GT86 :D było w pizdę fajnie przygoda i jaja jakie były w takim gronie maniaków moto jak z forum i ze śliwowicą mojego Taty było poprostu uber . na tej stronie troche zdjeć a w sumie na serwerze leży ponad 20gb zdjęć i filmów. różnice wysokości są nie do opisania na tym torze i nie do zobaczenia na zdj, i filmach tylko w realu to oddaje.

ps szykuje sie wyjazd w 2015

 

http://gt5.amiga.pl/viewtopic.php?f=13&t=2020&start=270

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fotki kill tzn. Gustaw :) sorki

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się prowadzi, nie czuć w ogóle tej zwinności lekkiekgo autka MR, a dodatkowo przy tej masie ma tragiczne hamulce.

Tak, zwinność (brak) rzuca się w oczy, fajnie jakby czasem tyłkiem zawinęła a tu nic :( Hamulce też duże rozczarowanie - wczoraj na Nurbie najbardziej mi to przeszkadzało, szczególnie z MacLarenem Falo na plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras nie wysmiales mnie obraziles sie?

 

Po co takie bzdury wypisujesz. Sam chciałbym pojechać(przejechać, a nie tylko pojechać popatrzeć) i to bez różnicy jakim autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wczorajszy trening nie wypalił najlepiej. Po pierwsze wpadłem późno, bo przed 23 i miałem gdzieś 1h na jazdę. Oczywiście po wejściu do pokoju trafiłem na wyścig. Siedziałem cierpliwie i czekałem aż skończycie. Potem wystartował kolejny, ale złapałem na samym początku DC. Jak wróciłem, to wyścig oczywiście trwał, a mi nie chciało się zmarnować kolejnych 15-20 min na siedzenie i patrzenie bezczynne, jak sobie śmigacie. Wyszedłem i założyłem sobie pokój, żeby przejechać chociaż 2-3 kółka zanim pójdę w kimę. Na koniec złapałem jeszcze zwis konsoli i tyle na temat.

@sorry Yogi, ale nie chciało mi się wczoraj rozpisywać o tym na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co takie bzdury wypisujesz. Sam chciałbym pojechać(przejechać, a nie tylko pojechać popatrzeć) i to bez różnicy jakim autem.

Po co takie bzdury wypisujesz. Sam chciałbym pojechać(przejechać, a nie tylko pojechać popatrzeć) i to bez różnicy jakim autem.

Oczekiwalem czegos w twoim stylu -Laker w tym zakrecie mogles 200km/h bez odjecia z lekkim poslizgiem pojechac a gdybys zlapal draft za corvette to bys 250km/h polecial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NSX wyciaga na prostej Nurba nieco ponad 270km/h :) NO ale coz, za to wymiata na zakretach. 

Poza tym ta prosta na Nurbie jest jedna w swoim rodzaju. Na innych torach mam nadzieje powalczyc jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram posrod ,zr1,diablo,Lp670,reventon,LFA,slr,sls,gallardo,r8 v10, i viper gts 13' :) a czy moge wziasc new nsx concept?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram posrod ,zr1,diablo,Lp670,reventon,LFA,slr,sls,gallardo,r8 v10, i viper gts 13' :) a czy moge wziasc new nsx concept?

SLR=krowa, tak samo reventon, LFA słaby i ciężki w prowadzeniu. Bierz Corvete albo Alfę TZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLR=krowa, tak samo reventon, LFA słaby i ciężki w prowadzeniu. Bierz Corvete albo Alfę TZ.

LFA chyba latwiejszy niz ZR1 ale niech bedzie lubie amerykanskie v8-ki

Choc w takim diablo moglbym pokusic sie o przejazd bez dzwona :) ale kit w to..

Ogladalem wczoraj wyscig w top gear USA mclaren mp4-12c vs. NASCAR szok na slickach dal by rade

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który któremu i w jakich warunkach? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy abs w tym evencie jest dopuszczony, czy zabroniony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie nie ma , wyjazd slozbowy:( W sumie swietnie sie zlozylo z ta konserwacja:)

Od jutra oczywiscie ostre treningi :)

Szkoda Nervus ze tak wyszlo wczoraj. Ze Cie nie ma na torze zorientowalem sie dopiero jak napisales " narazie" Myslalem ze odposciles z powodu zmeczenia i bylem w sporym szoku jak wpadl Laker i powiedzial ze smigasz w innym pokoju.Trzeba bylo cos napisac ze DC , zresowali bysmy wyscig.

No nic mam nadzieje ze we wtorek posmigamy bez przygod:)

Testowalismy wczoraj zuzycie i okazalo sie ze na bardzo szybkim wszystkie auta musza zjezdzac do pit po kazdym kolku. To wypacza roznice miedzy Veyronem i innymi potworami a reszta stawki. Dla tego uwazam ze powinnismy pojechac na szybkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście chyba nie ma co tego bardzo szybkiego. Jak większość(wszystkie?) aut nie może przejechać więcej jak 1 okr. to po prostu paranoja. To będzie Nordshleife czy Nurb 24, a może V? Dla mnie sama północna pętla jest najciekawsza, a już dawna nie jechaliśmy tego toru i może tam da rade przynajmniej 2 okr. na Bardzo Szybkim? Bo zakładam, że testowaliście 24H.

Wyścig MP4-12c z Nascar, o któym wsponiam Laker w HD: http://vimeopro.com/dreadnought/smith/video/60692966

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. McLaren F1 '94 - NERVUS_PL
2. Tommy kaira - cienglo
3. Lamborghini Aventador LP 700-4 '11 - mikael-v6
4. Saleen S7 '02 - pela222
5. VW W12 Nardo - yogi
6. Huayra '13 - WRL_CATANI
7. Huayra '11 - sharent
8. Cerbera speed 12 - jaskiniowiec
9. MP4 12C '10 - GTL_FALO
10. Ford GT 05 - piotras
11. Ferarri italia - Gustaw
12. Zonda C12S 7.3l - black_cris
13. Bugatti Veyron '13 - buggarek
14. Ferrari enzo - error
15. Gtr nismo 13 - killroy
16. Corvetta Zr1 - laker (rezerwacja prowizoryczna :-) ) - czekamy na potwierdzenie
17. Pagani Zonda C12S '00 - mataman 

18. NSX LM Prototype Road Car - Smokey

19. LFA '10 - artexx

20. Ford GT '06 - Rholek

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dzis cos potestuje Bo narazie tyllo PO wygladzie wybieram. Mam straszny dylemat (zajeb...y)

Zr1 i lp670 szybkie ale trudne SLR, SLS na nurbie sa w sumie. Konkurencyjne I bezpiieczne NA dlugim dystansie. Viper GTS to cos pomiedzy TYMI dwoma parami. No ale niece moge uwierzyc ze Diablo , XJ220 ,czy. Murcielago nie poszly , Mercedesy I 599 Ferrari. Czy WY naprawde cenicie bardziej jakies. Badziewie marki VW lub Tommy kaira -Co to ma byc? Kazdy lapie byle szybsze Jaski ten tvr jest okropny, gdzie sie. Podziali milosnicy szybkich ale i pieknych. aut? ??? Bez spinania sie o pozycje prosil Nervus w pierwszym poscie wyscig sie niece zaczal a bitwa just trwa .Grid bedzie wygladal jak zbior resorakow mojego syna. A mielismy zawstydzic kolekcje Jay's leno

Nie na takie zawody Szykowalem ZR1 Smokey miej troche wyobrazni I Wez cos z jajem. A nie jakies. Quattro z d..y. juz lepiej gallardo przynajmmiej prawdziwe a jak wezmiesz np. Ferrari 599 to ja slR albo sls.

Viper GTS r Concept Tez moze. Byc. Bo. Powstal taki mial Klime nawet

1. McLaren F1 '94 - NERVUS_PL

2. Tommy kaira - cienglo

3. Lamborghini Aventador LP 700-4 '11 - mikael-v6

4. Saleen S7 '02 - pela222

5. VW W12 Nardo - yogi

6. Huayra '13 - WRL_CATANI

7. Huayra '11 - sharent

8. Cerbera speed 12 - jaskiniowiec

9. MP4 12C '10 - GTL_FALO

10. Ford GT 05 - piotras

11. Ferarri italia - Gustaw

12. Zonda C12S 7.3l - black_cris

13. Bugatti Veyron '13 - buggarek

14. Ferrari enzo - error

15. Gtr nismo 13 - killroy

16. Corvetta Zr1 - laker (rezerwacja prowizoryczna :-) ) - czekamy na potwierdzenie

17. Pagani Zonda C12S '00 - mataman

18. NSX LM Prototype Road Car - Smokey

19. LFA '10 - artexx

20. Ford GT '06 - Rholek

RHOLEK a moze CI zr1 oddam?? albo Piotrasowi ??zamiast dwoch fordow GT bedzie zr1 tez a Ja chyba Lamborghini :) lub Jaguar xj220 Edytowane przez laker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy lapie byle szybsze

Zadaj szyku i weź dla odmiany najwolniejsze :biggrin: Zapomniałeś, że to w dalszym ciągu rywalizacja a nie patrolówka po nabrzeżu?

 

PS. Np. ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×