Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie 9:32 tylko 8:32 ;)

@piotras

Dzięki za info, ale w samej grze chyba nie da się osobno ustawiać głośność naszego samochodu i otoczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 9:32 tylko 8:32 ;)

@piotras

Dzięki za info, ale w samej grze chyba nie da się osobno ustawiać głośność naszego samochodu i otoczenia?

Czegoś takiego, to raczej nie ma. Być może da się, tego pozbyć jakąś kombinacją w opcjach dźwięku. A reszta to tak jak pisałem wcześniej, kiedyś też tak miałem, a na tych słuchawkach nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliwa starcza na dwa okrążenia więc zawsze jest albo zjazdowe albo wyjazdowe więc BL ciężko ustalić :).

zamontuj LPG ...a nie tuning niedozwolony :)

Nie 9:32 tylko 8:32 ;)

sorki-tak naprawde chcialem zmylic Piotrasa :) citroen 1,5banki do piatku uzbieram a narazie pojezdze czym popadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catani założył klubik :) Nerv, czekamy na oficjalny klub GTbN :)

 

PS. Klub jest, czekamy na zaproszenia ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to klub jest. Dzieki Nervus. Ale szkoda że nie ma nikogo chętnego dziś na ściganie... Ktoś coś ten tego? Dziś?

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wbijam i mam nadzieje, że kilka osób dołączy. W końcu GTBN więc się nie dziw, że nikogo nie ma po południu :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Yogi pisał wcześniej, że jest wykluczony. To chyba nie jest auto drogowe.

 

Wczoraj trening spoko, aż żal bierze, że jest tak mało czasu wieczorem na jazdę - ledwo człowiek zacznie, już trzeba kończyć a tu raptem 3 okrążenia zaliczone :) Bardzo się przekonałem do Nurba, świetny tor. Co do mojego auta to nie wiem dlaczego ale przez cały czas miałem przeświadczenie, że to auto tylnonapędowe. Dopiero wczoraj patrzę a tam jak byk - 4WD. Nie wiem jak udało się takie auto skonstruować, fakt, że małe ale raptem 1 tona masy przy takich osiągach i napędzie? Masakra. Auto jest bardzo szybkie, na oponach na 9 jedzie się wciąż przyzwoicie ale po zejściu na 8 (trzecie okrążenie) - jak mówił/pisal Yogi - trzeba będzie mocno uważać. Mam jeden problem z Tommym - hamulce. Są tragiczne dlatego boję się, że albo ja wyląduję na kimś z przodu albo ktoś przydzwoni we mnie (z uwagi na moje wczesne hamowanie). Wczoraj starałem się wyczuć auto pod tym względem i niestety nie uniknąłem wjazdów w kilku ścigantów (chyba nic groźnego, jeśli było inaczej - przepraszam).

 

Na jakich oponach jedziemy po mokrym? KM?

 

PS. Nie wiem co to za kręcenie z tym dźwiękiem Piotras :) Jest dokładnie tak jak napisałeś na początku, można sobie wybierać położenie mikrofonu, który podaje dźwięk. Jeśli chodzi o samą jakość dźwięku to ja od wczoraj dużo głośniej słyszę spust turbiny, przy dźwięku z zewnątrz jest to po pewnym czasie nawet irytujące chociaż na początku brzmi kozacko. Dla mnie optimum to dźwięk z kabiny (nie jeżdżę na tym widoku).

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, treningi są świetne i wielka szkoda, że zaczynają się tak późno, bo przez to śpię niecałe 5h, a z chęcią pojeździłbym więcej:)

Muszę powiedzieć że wczoraj szło mi zdecydowanie lepiej, autko jakoś bardziej zaczęło się słuchać :P Prawdopdobnie przez przywrócenie sztywności.

Co do dźwięku, ja jeżdżę z widokiem z maski i tam jak rozmawialiśmy i o czym pisałem, inne samochody w pobliżu zagłuszają mój własny. Jak to ktoś fajnie powiedział, zmienia sie biegi przeciwnikowi;) Przełączyłem na dźwięk z liczników (nazwany Normalny O_o) i wydaje się być wzzystko dobrze. Super opcja, po kilku latach w końcu mogę jechać komfortowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, treningi są świetne i wielka szkoda, że zaczynają się tak późno, bo przez to śpię niecałe 5h, a z chęcią pojeździłbym więcej:)

Rhol ja też mógłbym nieco wcześniej zaczynać, gdyby był ktoś chętny :yes:  można by wykorzystać klub i kto pierwszy online, zakłada pokój w klubie i jazda. Nie chcę nikomu wchodzić w kompetencje, ale z tego co Catani opowiadał, to chyba tylko Nervus jako założyciel może zmieniać parametry, więc przydałoby się też zrobić dodatkowy "event" w klubie z treningowymi ustawieniami ;)  tak tylko pisze :pardon:

PS. Aventador po 2 treningach powoli zaczyna się słuchać :laugh:

Edytowane przez mikael-v6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale treningi nie mają nic wspólnego z wyścigiem. Możesz spokojnie wejść, założyć pokój i sobie jeździć. Jeśli ktoś dołączy online to pewnie wbije do pokoju i pomoże w skorygowaniu parametrów jazdy. Jeśli długo nie dołącza to znaczy, że albo śmiga sobie sam albo jest już założony w międzyczasie drugi pokój z większą ekipą. Wtedy zamykasz swój i lecisz do tamtego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Yogi wczoraj po treningu założył pokój klubowy i mógł zmieniać parametry... Inaczej, to byłoby to bez sensu jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pokój jak każdy inny tylko widoczny po filtrze dla klubowiczów oraz dodatkowo dla wszystkich ludzi spoza w lobby. W grze nawet napisano, że to sposób na pozyskiwanie nowych członków do klubu :) Warto więc chyba zawsze zakładać pokój pod klub a nie niezależnie. Poza tym kto tworzy pokój ten wpływa jako admin na ustawienia pokoju - to chyba oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale treningi nie mają nic wspólnego z wyścigiem. Możesz spokojnie wejść, założyć pokój i sobie jeździć. Jeśli ktoś dołączy online to pewnie wbije do pokoju i pomoże w skorygowaniu parametrów jazdy. Jeśli długo nie dołącza to znaczy, że albo śmiga sobie sam albo jest już założony w międzyczasie drugi pokój z większą ekipą. Wtedy zamykasz swój i lecisz do tamtego :)

Tyle to wiem  ;)  chodziło mi bardziej o taka sytuację, jak ktoś jest mniej obcykany w ustawieniach i parametrach pokoju, jak np. ja :biggrin: to nie robi wszystkiego od podstaw, po prostu ma już gotowca i tylko go startuje.

Nie było tematu :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, niesamowicie wyglądają teraz starty :biggrin: Widok tych superaut wciskających się w zakręty :shok:

Cieszę się, że mój staruszek jest w miarę konkurencyjny i daje taaaaką frajde z jazdy! Widok z kabiny jest też nie do porównania z innymi autami...

 

@cienglasz w deszczu jedziemy na KM.

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do tych pokoi to fajnie by było ustalić teraz po tym updatcie gdzie będzie zakładany pokój. Czy w Poczekalni czy w Społeczności bo wczoraj latałem między jednym a drugim:) Koniec końców okazało sie ze Catani założył prywatny, a ja go nie miałem w znajomych. Stawianie pokoju w Społeczności rozwiazuje ten problem bo wystarczy że się jest w klubie i można wchodzić do ludzi, których nie ma się na liście znajomych:)

Z tymi KM na deszcz to tak poważnie? Myślałem że to żart:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba w kosmos sie tym lata a nie po torze smiga

Hihi w miare konkurencyjny hihi. :)

UWAGA QUIZZ. KTO ZNA TO SUPER AUTO????? mialo ponad 1000km i mialo jechac ponad 400km/h ja pamietam je z katalogu na 91 rok :)

Hihi w miare konkurencyjny hihi. :)

UWAGA QUIZZ. KTO ZNA TO SUPER AUTO????? mialo ponad 1000km i mialo jechac ponad 400km/h ja pamietam je z katalogu na 91 rok :).

Nawet brzydszy od tvr 12. Ale na prostej szybszy :)

post-58024-0-48474500-1416490192_thumb.j

post-58024-0-75620700-1416490404_thumb.j

Edytowane przez laker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×