Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, balansowales przez kilka kółek między 17-18 sek, raz zyskales, raz straciłeś. A zostało tylko 20 do końca :-)

Byłoby jak z Massa i Hamiltonem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dla mnie dobrze się stało bo mimo utrzymywania równego tempa, mój Ford nie jest w ogóle konkurencyjny na Monzie na suchym. Każdy na prostej bierze mnie jakbym zapomniał ręcznego zwolnić :P Mam nadzieje że będzie ulewa w piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulewa? Czego nie :)

 

Widać, że auta są mocno zróżnicowane. Sam wyprzedziłem Rholka bez problemu na prostej ale sam zostałem zjedzony przez Errora. Errora z kolei pewnie połykają wszystkie Veyrony, Jaski, Huayry. Ciekawe jak to będzie wyglądało na takim Brands Hatch :)

 

Wczoraj jechałem 14 okrążeń na jednym baku. Kto ma zbliżony wynik? Ze strzępów rozmowy po wyścigu wywnioskowałem, że VW Yogiego jest chyba całkiem oszczędny (albo mi się pomerdało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pójdę klasykiem Chu.. dupa kamieni kupa , w tą beta wersję PSN i GT to tak cud dawno nas tak nie wywaliło całego wyścigu.

ja tam mimo że walczyłem w ogonie jestem uber happy smoke mataman i jeszcze jedna zonda dzięki za walkę i ładne ściganie tam jedna szykanę przyciąłem chyba za mocno ale żołte lambo miało oddaną pozycję wolałem to zrobić po czystemu. 

 

Pozdrawiam 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że na szybkich torach właśnie w takiej grupie będziemy się ścigać. Oczywiście do czasu kiedy was połknę, jak wczoraj ;)

Frustrujacy jest brak prędkości na prostej. Za żadne skarby nie mogłem nadgryźć Saleena, mimo że w krętych partiach dochodziłem pelę jak chciałem.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt mataman... To było ciekawe ściganie... Różnica na prostej dawała mi duży spokój i wiedziałem że nawet wolniejsze przejechanie zakrętu odrobinę na prostej...ja musze lepiej wyczuć miejsca hamowania.. Saleen jest dość nerwowy i często hamowałem zbyt wcześnie bojąc się utraty kontroli lub przestrzelenia zakrętu. Mój bl to 1.49,9xx natomiast większość okrążeń jechałem na ok 1.51,1xx czyli jest miejsce do poprawy. Podejrzewam że możliwe jest pojechanie tym autem ok 2 sek szybciej.

Co do dc to raczej winy dopatrywal bym się w zerwaniu połączeniu u Yogiego. Podejrzewam że był stałym gospodarzem i jak on poleciał to my wszyscy też. Wcześniejsze dc jaski i sharent wskazują na jakiś problem ze stabilnością, ale też nie wiemy czy nie na łączu Yogiego czy PSN??

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulewa? Czego nie :)

Widać, że auta są mocno zróżnicowane. Sam wyprzedziłem Rholka bez problemu na prostej ale sam zostałem zjedzony przez Errora. Errora z kolei pewnie połykają wszystkie Veyrony, Jaski, Huayry. Ciekawe jak to będzie wyglądało na takim Brands Hatch :)

Wczoraj jechałem 14 okrążeń na jednym baku. Kto ma zbliżony wynik? Ze strzępów rozmowy po wyścigu wywnioskowałem, że VW Yogiego jest chyba całkiem oszczędny (albo mi się pomerdało).

No mi to uciekają wszyscy nawet jak jadę w drafcie ;)

Co do spalania to mam takie samo jak Ty, wystarcza na 14 kółek, jednak wolałem równiejsze stinty robić:)

W deszczu za to byłem, na krótkim treningu co prawda, o 11 sekund szybszy od Sharenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W deszczu za to byłem, na krótkim treningu co prawda, o 11 sekund szybszy od Sharenta :)

Bo te 10 sek. to przyklejony do betonowej ściany na pierwszej szykanie byłem :D Ale fakt że w deszczu stawka może się wyrównać i przetasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi to uciekają wszyscy nawet jak jadę w drafcie ;)

Nie tylko Tobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być tylko Jaski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matamanku musimy przetestować, ale pewnie i Ty będziesz mi odchodzić :P

@sharent

Ciii..trzeba było tego już nie pisać może ktoś by się wystraszył, że taki dobry jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie tylko Jaski, nie tylko :biggrin:

Zrozumiałem to tak, że Veyronowi ktoś odchodzi na prostej. Jeśli nie TVR to kto? Huayry są szybkie ale że połykają Bugatti? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ożywiona dyskusja na temat wyścigu, który nawet nie dojechał do końca ;)

 

Było fajnie. Przepraszam pela za to otarcie w szykanie. Mój błąd i zagapienie się. Miałem uszkodzone koło, więc Ty pewnie też? Ogólnie jechało się świetnie i w momencie DC byłem chyba na P6 z nadzieją na wskoczenie może jedną wyżej.. Pogoda fajnie trzymała w napięciu i ciekawe, czy wytrzymałaby do końca. Niewiele już brakowało do mety..

 

Ustaliliśmy, że powtarzamy w piatek, a skoro powtórka, to musi być ten sam skład (chyba, że ktoś z wczorajszej stawki wie, że nie pojedzie, to wtedy zastępstwo wchodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugg pisał, że chyba w piątek nie da rady. Teoretycznie jedno miejsce wolne, do potwierdzenia. Piotras się nie stawił, może nadrobi.

 

A co do wyścigu to w sumie ponad 70% mieliśmy za sobą. To uprawnia do komentarzy :) A skoro komentujemy to zapytam Matta: pamiętasz jak wczoraj wyprzedzałem Cię (z Pela z przodu) na prostej przed łukiem prowadzącym do S/M? Wybrałem zewnętrzną, Ty zacząłeś chyba lekko zacieśniać i nie wiem czy nie było kontaktu bo poczułem jakby mi ktoś kopniaka w tyłek sprzedał (hamowanie nic nie pomogło i wylądowałem w piachu) :) Był kontakt? Uśmiałem się nieco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś u nas była zasada jak 70% ponad było pkt po pół i wyścig był zaliczony i jechaliśmy następny i finał. mam nadzieję ze w piatek zona nic nie wymysli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugg pisał, że chyba w piątek nie da rady. Teoretycznie jedno miejsce wolne, do potwierdzenia. Piotras się nie stawił, może nadrobi.

A co do wyścigu to w sumie ponad 70% mieliśmy za sobą. To uprawnia do komentarzy :) A skoro komentujemy to zapytam Matta: pamiętasz jak wczoraj wyprzedzałem Cię (z Pela z przodu) na prostej przed łukiem prowadzącym do S/M? Wybrałem zewnętrzną, Ty zacząłeś chyba lekko zacieśniać i nie wiem czy nie było kontaktu bo poczułem jakby mi ktoś kopniaka w tyłek sprzedał (hamowanie nic nie pomogło i wylądowałem w piachu) :) Był kontakt? Uśmiałem się nieco :)

Coś tam było, ja dostałem lekkie puknięcia z tyłu i rzuciło mnie w kierunku Peli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż wyścig faktycznie mega miodny , szkoda że runął grad i FIA postanowiła przerwać zawody :mellow:  Tak serio to idealnie o północy wywaliło mnie z pokoju lub wywaliło cały pokój , tego nie wiem , skutek ten sam. Stały host musi być , testowaliśmy to wielokrotnie. Teraz nie wiem czy była to wina problemów z serwerami( bez resa konsoli nie mogłem na nowo postawić pokoju) czy moje DC czy mój net , czy może niestabilność pokoju klubowego???? Ostatni taki masowy DC zdarzył sie w pierwszym evencie hot-hatch na Motherboden czy jakoś tam:) O ile mnie pamięć nie myli:)

W piątek możemy pojechać na tych samych ustawieniach , lub spróbować pojechać przez ''Zawody'' w pokoju Nervusa. W ostateczności jesli okaże się że pokoje klubowe są nie stabilne trzeba będzie wrócić do ścigania przez poczekalnie. Tam wszystko chodziło bardzo dobrze :)

 

Dziś chyba odpuszczam ściganie na rzecz strzelania;) Chyba że coś mi się odmieni.... ;)

 

Jak nie to do zobaczenia w środę :)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You can check out any time you like"r", but you can never leave :) :) :)

 

nie wal focha, dawaj na tor, LAker!!!!

Edytowane przez SMokey76er
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, zgłoście ten post do moderacji i tyle. 

 

Mnie czeka kilka miesięcy absencji. Tak jak w zeszłym roku zimą wylatuję do największego zapiździejowa, żeby przewiercić się w lodowcu do skarbca, zgarnąć kupę siana, wrócić i pierdzieć w stołek do końca kwietnia :D Widzimy się na gridzie jakoś w marcu - o ile nie zamarznę do tego czasu :D Pozdro  :thumbsup:

 

Sorry, ale nie miałem jak wcześniej napisać. Przez tydzień byłem odcięty od świata zewnętrznego i to tak zupełnie dosłownie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×