Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, competizione red zajebisty - bierzemy :)

 

Co do setupu, możesz podesłać, sprawdzę wieczorkiem. Ustawię też to co znalazłem w necie i może po szlifach będzie co wybierać. Ja ogólnie lubię sobie potestować we własnym zakresie ale bazę warto mieć. O ile z resztą będę eksperymentował to setup skrzyni mogę ustawić jak u Ciebie, myślę, że tutaj ani automat ani pad nie zrobi różnicy. Z góry dzięki :)

 

PS. Setupy na necie mają ten minus, że są pod opony co najmniej SM. KM nie znajdziesz.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na chwile troche z innej beczki:) Wczoraj w moim garazu pojawilo sie pierwsze auto z tych po 20mln:)))

Jaguar z 66' jest do wychaczenia w 53 sekundy. Polecam skorzystac bo kiedys na pewno pojedziemy starymi Race Carami:)

Error co do wspomnianej przez ciebie zieleni to pamietaj ze Team Cooper jedzie w British Racing Green:)

Jak by co to inny odcien dobierz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany przez Yogiego zdobyłem drogiego Jaga (jeździ się tym świetnie) oraz Lancię Stratos (także zabawowe autko). Przy okazji mocno odkułem się co do kasy :) Dobrze, że to napisałeś Yogi, nawet nie zaglądam ostatnio do sezonówek a szkoda byłoby stracić okazję na 20 mln :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle cos w tym guscie... na mysli...

3.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem swój tak jak sugerował Jaski na Rosso Scuderia. Podoba mi się, więc Mikael możesz teżtak pomalować.

Czy normujemy jakoś rodzaj czcionki i rodzaj tła pod numer samochodu, aby każdy miał taki sami? No i ja klasycznie z nr 13 jeżdże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany przez Yogiego zdobyłem drogiego Jaga (jeździ się tym świetnie) oraz Lancię Stratos (także zabawowe autko). Przy okazji mocno odkułem się co do kasy :) Dobrze, że to napisałeś Yogi, nawet nie zaglądam ostatnio do sezonówek a szkoda byłoby stracić okazję na 20 mln :)

Tez bylem w szoku , 53 sekundy i takie auto!:) Ciesze sie ze moglem pomoc:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero mam chwile by cos napisac po piatku. Wczoraj mialem spory mlyn, ale chwila na czytanie zawsze sie znalazla:D

Ogolnie to do startu podszedlem na lekkich% i w sumie calkiem przyjemnie sie jechalo. Na moje nieszczescie moi kompani non stop tankowali moja szklanke i osatnie kolka to juz byl festiwal bledow. Mam nadzieje ze nikomu tam zbytnio nie przeszkadzalem. Wogole to musze az powtorke ogladnac, ktora mam nadzieje zapisalem:D ogolnie to trochu za krotko ten event jak dla mnie trwal. Widok tych cacek radowal serce:)

Nowy event jednak podoba mi sie jeszcze bardziej. Jezdzilem kiedys trochu rocketem i bardzo milo go wspominam:D do tego jeszcze idea lat 50 mmmiodzio:)

Catani witaj w zespole ;)

Edytowane przez swietym
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ja się ogarnę do poniedziałku :blink:  :pardon:

Ja numerek 55 oczywiście.
Buggarek jak coś ustawisz to daj znać bo ja wiem że nie będę miał czasuna grzebanie, chyba że wieczorem w poniedziałek.

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś próba generalna dzisiaj? Jeszcze nie jechałem w większej grupie >10 aut.

To będzie piękny widok. A na nudę nie będzie można narzekać. Walki też nie zabraknie.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ochotę spróbować jak to będzie podczas wspólnego ścigania, ale nie wiem czy żona dzisiaj da mi pojeździć z Wami :P Pozostanie najwyżej jutro przed wyścigiem.

Widzę Nervus że niezły kapelusz dorwałeś, chyba też muszę takiego poszukać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak i jak?!

Jak trening?:) Jakie czasy?:) Ciężko w stawce jechać? Pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening ok ja 2.18.xxx. Widok z kabiny kozak tylko nie ma lusterek ;-(... Nie wiem co myśleć bo nie wiem co się dzieje na torze... Chyba jednak pojadę z zegarów.

Auto prowadzi się super. Będzie mega ściganie... Hamulce na 10/9 i nic nie blokuje.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że poziomem przyzwoitości jest tutaj 2:18. Każdy kto nie jest Jaskim/Piotrasem co chwila informuje o zaliczeniu tego progu. Ja nie złamałem nawet 2:21 i będę wlókł się na końcu. Nawet nie wiem co mogę jeszcze poprawić by cokolwiek urwać. Pozostaje mi oprzeć moją strategię na bezpieczeństwie przejazdów i liczyć na Wasze liczne dzwony i piach ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×