Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Start... Falo, tak mnie ten twoj manewr wnerwil ze nie bylo wogole sensu jechac... Zacisnalem zeby i jechalem ale szlak trafial mnie co moment z innej strony... Dlatego tez Wnosze o kare dla Ciebie. Wydaje mi sie ze po to trenujemy aby miec jakies rozeznanie w strukturze toru... Ja sam kiedys na bandzie zostalem, ale to byl trening. Mam nadzieje ze Cienglasz i byc moze ktos jeszcze wstawi sie za moim wnioskiem.

 

Cienglasz, nie zapomnialem zrobie ale na chwile obecna jestem zarobiony i nie mam po prostu czasu. Sorki poki co...

Co do pierwszego akapitu to ja wnioskować nie będę. Mimo, że byłem w tym wszystkim najbardziej poszkodowany to jednak szybko przeszedłem do porządku dziennego, wnerwiony nie byłem a wyścig jak dla mnie zawaliła błędna decyzja z oponami przy ostatnim picie. Pretensje mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie - jeśli chodzi o jazdę to dosłownie nic bym nie zmienił, było szybko i z potencjałem, zawiodła strategia. Tak czy inaczej to skuteczności Twojego wniosku chyba nie zmienia - jesteś wnioskującym a Yogi już ocenił sytuację jednoznacznie.

 

Co do drugiego to absolutnie się nie napraszam. Upewniam się tylko czy pamiętasz :) Fajnie :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wkoncu czas opisac swoje wrazenia... Zaczalem trenowac wczoraj 2 godz przed wyscigiem... trening szedl o dziwo super wiec mialem pelne nadzieji przepelnione serce ze bedzie ok. Jednak no to co sie stalo to wola o pomste do nieba...

 

Start... Falo, tak mnie ten twoj manewr wnerwil ze nie bylo wogole sensu jechac... Zacisnalem zeby i jechalem ale szlak trafial mnie co moment z innej strony... Dlatego tez Wnosze o kare dla Ciebie. Wydaje mi sie ze po to trenujemy aby miec jakies rozeznanie w strukturze toru... Ja sam kiedys na bandzie zostalem, ale to byl trening. Mam nadzieje ze Cienglasz i byc moze ktos jeszcze wstawi sie za moim wnioskiem.

 

Gdy zostalem zdruzgotany.. jechalem jak debil 3 kolka z rozwalonym przodem.. po chwile obecna nie weim czemu. Czyba do 15 kolka zadnego okrazenie nie zrobilem jak nalezy... a to mnie wyrzucalo a to cos scialem.. Dramat... Jesli ktos po obejrzeniu powtorki stwierdzi ze kara nalezy mi sie to prosze bardzo mi ja nalozyc.,.. Nie moglem sie wogole skup

 

 

 

 

GTL_FALO       

Naprawde jestem sam zaskoczony moim bledem. Ta banda wyrosla mi jak  spod ziemi.Zawsze staram sie startowac ostroznie i nie na gazie przy tym przewaznie tracilem. Na starcie zauwazylem ze jest luka po prawej stronie i jechalem nia . Nie zygzakiem na na lewoi i nie na prawo , tez  nikogo nie spychalem chcialem to zrobic naprawde czysto. Nagle uderzenie! Co jest ! . Bylem pewien ze ktos mi" wjechai w tylek" z potworna sila. Uwiezcie mi ze nawet nie widzialem tej bandy.Oczywiscie blad byl moj nie ma usprawiedliwienia. Jesli bedzie kara przyjme ja z godnoscia. Jeszcze raz Przepraszam wszystkich poszkodowanych.  

 

PS.jak sie cytuje te posty zeby bylo fachowo

Edytowane przez GTL_FALO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, i Przepraszam , że tak puzno pisze. W ostatnim wyścigu w Spa było wspaniale do 22 rundy. Od tego czasu byłem tylko Passazier z Jamesa Bonda samochodu .Powiedziałem tylko w lewo w prawo , ale nawet to juz nie pomogło .Opony zmieniłem za późno. : - ( To kosztowało mnie dwa miejsca. Gratulacje dla zwycięzcy :-) Wiem ze sie w piątek teraz event koinczy. Nervus, Yogi jest robiona pszerwa przez okres swiąteczny czy zostaje wszystko ja jest i wyscigi sie odbywajom?? Pytam bo na naszej tak mielismy. Ja w ten piątek niedam rady jechac ostatni wyscig tego fajnego eventu. Co do nastepnego jak sie on bedzie odbywał teraz w po tym to tez niedam rady jechac. Nie bende miał czasu i spokoju aby sie po scigac. Znam to jest co roku tak. Bende tu zaglondał na forum aby sie dowiedziec co i jak tu knujecie...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywność na forum niska, Nervus czy Yogi tak naprawdę nie sprzedali nawet drobnej zajawki co do nowego eventu więc nie zdziwię się jeśli szybko nie ruszy ;) Z drugiej strony wiele nie trzeba bo to w końcu tylko jeden strzał posta na forum i już jedziemy z tematami :) Ze swojej strony powiem, że przerwy świątecznej nie przewiduję żadnej i jestem gotowy do jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem jak że świętami... Cos będę ale mogą to być równie dobrze zaplanowane treningi albo krótki event świąteczny...

Może coś jedna marka z lat 80 - 90. Jakiś Mercedes 190, Peugeot 205, coś wolniejszego...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Renault 5?  :whistling:  :yes: Z tuningiem rzecz jasna? I'm in :)

 

PS. Źle doczytałem, myślałem, że masz na myśli kilka marek z tego okresu :) W takim wypadku I'm out.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwy swiatecznej nigdy nie robilismy i mam nadzieje ze tak pozostanie. Ja mam rodzinke blisko i nigdzie nie wyjezdzam wiec frekwencja u mnie to jak zwykle 100%;)

Co do kolejnego eventu to jestem przekonany ze ruszymy od poniedzialku:)

Jedno co wiem na razie od Nervusa to to ze trzeba sie nastawiac na wyscigi 1 marki:)

Biorac pod uwage ze mamy za soba 2 zroznicowane eventy , przyszedl czas na zawody w ktorych wszyscy pojada tym samym.

Nie wiem jeszcze czym ale takie szczegoly zdradzi juz Nervus w odpowiednim czasie:)

Skonczylem wlasnie czesc biznesowa , teraz juz tylko " bania bania bania" a potem poprawka " bania bania bania" Hehe bedzie niezla jazda ale to do innej jazdy mi teskno;) Nic dzis nie posmigam w GT .....a to juz 2 dzien z rzedu:( Boje sie co bedzie jutro;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna wiadomosc. takie samo autko super sprawa. Jedyna tylko prosba... niechaj bedzie bez Tuningu. :) Prosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, dajcie tuning :)

 

Kto dzisiaj trenuje?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie pojechal bym ze spojlerami , tuningiem i ....nitro:)

Jakims fajnym autkiem na full wypasie:)

Chodzil mi po glowie Lotus Elise Motor Sport czy jakos tak. Usportowiona wersja drogowa do ktorej mozna dodac nitro:)

Lub autko troszke mocniejsze ... F40:)))

Nervus jesli masz cos na oku to daj znac :) Jutro wracam i chcial bym zakupic autko i zaczac treningi od razu po FINALE:)))

Sorka za niecierpliwosc ale juz mnie raczki swierzbia by sie dorwac do GT6 a narazie u mnie tylko " bania bania bania" az ciezko cos napisac;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie od tej bani masz te pomysły z nitro ;) Pokręciłeś GT z N4S :) A kysz!

 

A tak z innej beczki: wlazłem dzisiaj na stronę community (pełne WWW, nie w grze) i po zalogowaniu (dziwne, że byłem wylogowany) mam wszystko po...chińsku lub japońsku. WTF?!?! Najgorsze, że nie wiem jak to zmienić teraz :D

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie od tej bani masz te pomysły z nitro ;) Pokręciłeś GT z N4S :) A kysz!

 

A tak z innej beczki: wlazłem dzisiaj na stronę community (pełne WWW, nie w grze) i po zalogowaniu (dziwne, że byłem wylogowany) mam wszystko po...chińsku lub japońsku. WTF?!?! Najgorsze, że nie wiem jak to zmienić teraz :biggrin:

wróć na stronę główną i zmień język na polski :biggrin: . Rano był problem ze stroną i się zresetowało, też tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry za zwłokę ale nic się nie martwcie ;) GTBN nie zwalnia i nie idzie na urlop ;D

Mam pomysł na retro ściganie. Wyścigówki z lat 50-tych. Miała być jedna marka i jest tylko jedno autko przypominające te stare bolidy. Dla odmiany damy tuning, bo trzeba podciągnąć osiągi, ale będą dozwolone tylko konkretne modyfikacje. Jeszcze muszę dogrzebać się do specyfikacji technicznych. Mam na razie niewiele danych. Zobaczymy jak to się ma do Rocket'a ;)

Taki pomysł na ten świąteczny czas...

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Widzę teraz, że wagę można podbić do 590kg. Myślę więc, że moc to powinna być w okolicach 260KM. Daje to stosunek 2,28 kg/KM więc chyba akurat? Można podnieść spokojnie do 300KM :) Opony...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie opowiedzieć o "evencie RUF"? Nie uczestniczyłem, nie znam :) Rozumiem, że auto to Rocket? Jeśli tak, dzisiaj nałożę na niego pierwszą warstwę farby :)

 

Wymagające auto a do tego pewnie i ABSu nie będzie. Ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, nie sprawdzałem :) Wieczorem Ci napiszę :) Liczę też na numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można malować, dodać numer startowy. Też myślałem o komfortach i bankowo bez ABS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj :( A czy przypadkiem to nie komforty gryzą się z ABS? Jazda w takiej konfiguracji starym Ferrari skończyła się dla mnie okrutnie i do tej pory mam uraz :( Mam nadzieję, że rozważysz jakieś sporty (chyba, że to faktycznie była tylko cecha auta).

 

Dla odmiany w Cobrze bez ABS jeździło się pysznie ale tam mieliśmy chyba nawet WT i retro nie było zszargane ;) Kiedyś przecież też mieli różne mieszanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj :( A czy przypadkiem to nie komforty gryzą się z ABS? Jazda w takiej konfiguracji starym Ferrari skończyła się dla mnie okrutnie i do tej pory mam uraz :( Mam nadzieję, że rozważysz jakieś sporty (chyba, że to faktycznie była tylko cecha auta).

Dla odmiany w Cobrze bez ABS jeździło się pysznie ale tam mieliśmy chyba nawet WT i retro nie było zszargane ;) Kiedyś przecież też mieli różne mieszanki...

Mogę Cię uspokoić. Właśnie zrobiłem kilka rund po BH w spec. 280KM 590kg na KM, b. szybkie zużycie i bez ABS. Autko prowadzi się jak przewidywałem. Ma odpowiednie przyśpieszenie i prędkość. Super czuć jego wagę. Potrafi złapać poślizg, ale można je łatwo kontrolować i wyprowadzić z kłopotów. Jak dla mnie bomba ;D

Opony prawie nie schodzą, a paliwa starczy na kilkanaście kółek, więc pewnie będzie głównie 1 pit.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, że w końcu moje szanse się wyrównają :) Nie mogę się doczekać, czas pojeździć tym Rocketem nieco, aby być przygotowanym na start :)

Czyli ten tuning będzie polegał tylko na zmianie masy i mocy? Czy coś więcej będzie można majstrować przy samochodzie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można majstrować, ale będą mogły być zainstalowane tylko konkretne podzespoły. A i nie zmieniamy oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×