Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Otóż już przeszedłem grę na easy i mam pytanie, czy mimo to dostanę te Trophy za przejście labiryntu bez śmierci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pokonałes labirynt nie ginąc to dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum;p. Mam jedno pytanie i mam nadzieję, że już nie padło. Czy w God Of War trilogy God Of War 3 jest po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to wydanie przeznaczone na polski rynek to tak. Chociaż chyba w niemieckim, czy tam innym też jest polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie God Of War trilogy od Ultimy. Jest tam napisane, że wszystkie części tego zestawu są w wydaniach PAL(europejskich)

i właśnie nie wiem czy to znaczy, że jest po polsku czy nie ;p

Edytowane przez Jankes14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 nie są w naszym rodzimym języku. Tylko 3 jest po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki:). Teraz tylko ciężka decyzja: Black Ops czy God Of War trilogy(z God Of war 3 po polsku ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki:). Teraz tylko ciężka decyzja: Black Ops czy God Of War trilogy(z God Of war 3 po polsku ;p)

GoW ;P a rozwijając GoW to trylogia, której nie można przegapić ;) a Black Ops moim skromnym zdaniem należy omijać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak coś chyba wolę sobie sprawić GoW trylogie chyba jednak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz trylogie,nawet się nie zastanawiaj.Trylogia God of War to najlepsze gry jakie kiedykolwiek wyszły na jakąkolwiek platformę.

Co do polskiego dubbingu,uważam że wszyscy poradzili sobie świetnie,oryginalnego Kratosa oczywiście nic nie przebije ale Linda wypadł bardzo dobrze.Fakt że niektóre kwestie powinny być trochę inaczej wypowiedziane ale to drobny szczegół.

A kontynuacja wcale nie jest wykluczona,mimo tej całej rozpierduchy jest jeszcze spory potencjał na kontynuację a nasz bohater wcale nie musiał zginąć.Widzieliście ścieżkę krwi biegnącą od Ostrza Olimpu do krawędzi urwiska? A no właśnie

Osobiście nie obraziłbym się gdyby zaserwowali nam czwóreczkę :)

Edytowane przez Pizkes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pizkez, użyj tagów

i ukryj to co tam napisałeś, bo ktoś przeczyta przez przypadek i będzie miał zepsutą zabawę.

Co do samego GoW'a to jak najbardziej polecam. Mitologia w ostrym wydaniu.

Ale uzbrój się najlepiej w jakiś Nervosol czy coś w tym rodzaju, bo mięsa w stronę TV poleci sporo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poprawione,wybacz.

Co do rzucania mięsem przy TV...włączyłem sobie "GoW 3" po dwóch miesiącach przerwy i walnąłem od razu na Tytana(tak się chyba nazywał przedostatni poziom trudności),ukończyłem ale moi domownicy nie będą raczej zachwyceni gdyż jutro pewnie zacznę sobie ostatni poziom trudności.Już przy Tytanie co jakiś czas w progu stawały kolejne to postacie z poirytowaniem na twarzy pytając się kiedy skończę grać,odpowiedź zawsze była taka sama "jak wypruję flaki z tego siwego ch*ja!!!!!!"

Gierkę polecam ale na wyższym niż Bóg to melisę sobie trzaśnijcie :)

Edytowane przez Pizkes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przechodzę grę na Chaosie. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest tak źle :rolleyes: Jestem zaraz przed Hermesem. Najdłużej siedziałem nad Posejdonem - padł dopiero za 7 razem. Hades poległ po 4 próbach. Jeżeli tylko wykonuje się dużo uników i pamięta o blokowaniu ciosów, nie jest tragicznie :turned: Wydaje mi się, że GoW III na Chaosie jako całość nie jest arcytrudny. Istnieje zapewne parę momentów, w których będę zgrzytał zębami ze złości, nie przeczę :tongue: Najbardziej boję się tego fragmentu z pieskiem cerberkiem i dwoma satyrami.... Już na Tytanie dostałem tam w kość. Jednak po kilkukrotnym przejściu Demon's Soula God of War naprawdę nie jest wkurzający. Mam bowiem świadomość, że nawet jeśli zginę 100 razy, to i tak zacznę od tego samego momentu, a i żadnego uszczerbku w statystykach czy doświadczeniu nie odnotuje. Moje nerwy są dzięki Demon's Soulowi naprawdę stalowe - polecam tę grę wszystkim, którzy chcą się pod tym względem zahartować :teehee: Powracając jednak do tematu - w moim osobistym rankingu gier seria GoW zajmuje czołowe miejsce. Nie jestem w stanie powiedzieć które dokładnie, ale z pewnością jest to TOP 5. Klimat idealnie wpasowuje się w moje gusta, bohater jest moim zdaniem bardzo ciekawy, grafika i muzyka oczywiście na najwyższym poziomie. I ten angielski głos Kratosa :pardon: Raz przeszedłem grę z polskim dubbingiem, i w moim odczuciu niektóre postacie mają nawet lepszy głos niż w oryginale (Zeus chociażby), inne są zdecydowanie gorsze (Pandora przykładowo). Bogusław Linda także odwalił kawał dobrej roboty, jednak angielskiego Kratosa bardziej cenie - pewnie ze względu na przyzwyczajenie, nie powiem :pardon: Summa summarum - świetna gra, jeżeli ktoś się przymierza do kupna to nie zastanawiać się, tylko kupować! Ja nie żałuję ani złotówki.

PS. Mam takie pytanko do osób które już God of Wara III na Chaosie ukończyli - czy odblokuje mi się jakaś dodatkowa zawartość? Film, skórka... obojętnie co :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak coś chyba wolę sobie sprawić GoW trylogie chyba jednak:)

GoW i zakup w 100% polecany. Co do BO nie wypowiadam się grałem tylko na PC i to też bez żadnej rewelacji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj trylogia doszła:). Wszystko elegancko:). Niestety czas będę miał dopiero w święta, żeby pograć w GoW:<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj trylogia doszła ...

Zazdroszczę :) wiele godzin genialnej rozrywki przed Tobą - tylko nie zrób błędu popełnianego przez wielu z graczy czyli nie zaczynaj trylogii od d... strony <_< Graj kolejno wszystkie trzy części zaczynając od jedynki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem. Przecież najlepsze trzeba zostawić na koniechappy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właha a gra jest konkretna jak hu.........j każdy kto lubi taki rodzaj gier niech bierze w ciemno !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%, nie warto zaczynać od III bo wtedy zabawa popsuta. A dodatkowo, ktoś kto nie grał w poprzednie części nie zrozumie całej historii. Ja sam mam luki w historii bo nie grałem w Chains of Olympus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak zrobię całą trylogię, to jedyną luką będzie Duch Sparty. Pewnie kupię jak stanieje:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem 3 czesc bez znajomosci poprzednich a bawilem sie przednio. Teraz dopiero collection zarzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czemu ta gra nie działa w 1080i tylko jest zamazana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080i? Lepsze odczucia graficzne będziesz miał przy 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu obraz jest taki zamazany... przy 1080i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×