Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Braknie mi 2 trofeów, gram teraz na TYTANIE i z tego co tu czytam to że mam problem z Hadesem to normalka pomyśleć że jeszcze wyzwania olimpu mi zostały :/ gratuluje tym którzy mają już to za sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie martw się, wyzwania olimpu są wbrew pozorom stosunkowo łatwe. :wink:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt mam za sobą... Ufff .Ale na dzień dobry znów zacinka na cerberze. Na YT nie ma z tego momentu zbyt wielu filmików. Poziom pasku zdrowia jest o dwa niższy od maxa, manny o jeden. Brak Szału olimpu, gdyż wykorzystałem go w ostatnim etapie labiryntu. Nasuwa się pytanie: Da się w takim przypadku to przejść na tytanie ?

Ew. proszę o rady: Jaka była wasza taktyka?Czego używać ?Czym walczyć ? : )

Piekar jak masz rozwinięte szpony hadesu to przywołaj gorgonę która zamienia potwory w kamień. Potem łup i jeden satyr mniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie hadesu a Hadesa. Hades jako bóg, a nie hades jako kraina

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi ,jak wy potraficie przechodzić grę kilka razy w tak krótkich odstępach czasu :biggrin: .Ja przejdę i mam dość gry ,mimo iż grałem niesamowicie mi się podobała :turned: . Za to wielki szacun dla Was :thumbsup: .

Żeby nie było offtopu , zdarzyła mi się śmieszna rzecz w GOW III (na końcu gry,było to dawno) . Na końcu gry (SPOJLER!!)

... gdy waliliśmy głową Zeusa o te kamienie tam to w pewnym momencie ekran był cały we krwi (Zeusa oczywiście) ja oczywiście waliłem,waliłem i jeszcze raz waliłem (bodajże przez 15min) i nic już myślałem ,że coś się zwyczajnie popsuło ... Oczywiście wchodzę na YT patrze na Walktrough z ostatniej walki i typkowi kończy się ta scenka po 2min ,a ja już 20 min go tłukę .. Okazało sie ,że wystarczyło przestać go tłuc :teehee: .

Chyba nie zapomne tego momentu do końca życia :happy: ,taki to ze mnie mściciel :cool:

Z tym biciem Zeusa miałem tak samo ale ja biłem go góra 5min :D wkurzyłem się, że nic się nie dzieje i puściłem, a tu voila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do God Of War 3 i choćbym stał na głowie, robił salta i walił głowa o pada to za cholerę nie mogę pokonać Hadesa na Titanie :D Do pierwszego wyrwania serca jest nawet spoko ale później..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do God Of War 3 i choćbym stał na głowie, robił salta i walił głowa o pada to za cholerę nie mogę pokonać Hadesa na Titanie :D Do pierwszego wyrwania serca jest nawet spoko ale później..

Polecam ten filmik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam także sposób na cwaniaka :biggrin: czyli strzelaj do niego tylko z łuku, będzie trwać troszeczkę dużej ale nawet cie nie draśnie, w dalszej fazie oczywiście już trzeba bić normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA Gow III ukończyłem bez dwóch trofek ; wyzwania i przejście gry na tytanie..

Ten kto wbił platynę ma silne nerwy i bardzo bardzo dużo czasu.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA Gow III ukończyłem bez dwóch trofek ; wyzwania i przejście gry na tytanie..

Ten kto wbił platynę ma silne nerwy i bardzo bardzo dużo czasu.. :D

E tam :pardon:, jak przechodzisz drugi raz na tytanie to szybko leci bo nie skupiasz się na zbieraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to żeby robić sobie przerwy co jakiś czas. Teraz jestem na etapie przechodzenia GOW-a na tytanie. Hades był ciężki, odpuściłem na jeden dzień,a następnego dnia poległ za pierwszym razem. Rzeczywiście łuk się sprawdza i rollowanie, należny pamiętać też o bloku gdy lecą na nas czaszki itp. Druga faza wali to już łatwizna. W ogóle Gow III był moja pierwszą gra na PS3, po raz pierwszy grałem prawie rok temu po premierze,a teraz specjalnie kupiłem go jeszcze raz ,żeby dozbierać brakujące trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ten kto wbił platynę ma silne nerwy i bardzo bardzo dużo czasu.. :D

Wbiłem platynę a o nadmiarze czasu wolnego nie mogę mówić :confused: GOW III ma bardzo łatwe pucharki, ja wbiłem 100% jednym przejściem gry. Miałem przy tym dwie poważniejsze pauzy; pierwsza to Hades, druga była w ostatniej komnacie labiryntu :confused:

Właściwie to jedyna rzecz której trzeba pilnować to wymaksowanie ekwipunku, jeśli rozwalimy wszystko i wszystkich po drodze a do tego sprawdzimy każdą lokalizację w celu zebrania skrzyń to nie będzie z tym problemu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że mnie kurvv1ca chyci jak musiałem grać tą muzyczkę co Kratos uderza w przyciski pada bite 40 minut to przechodziłem ale w końcu się udało uff :sweat:

Teraz się przyłapałem na tym jak ją sobie nucę pod nosem przy kompie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że mnie kurvv1ca chyci jak musiałem grać tą muzyczkę co Kratos uderza w przyciski pada bite 40 minut to przechodziłem ale w końcu się udało uff :sweat:

Teraz się przyłapałem na tym jak ją sobie nucę pod nosem przy kompie...

Heh ^^ Tom dobry jesteś.. Ale mimo wszystko GOW III jest jedną z najlepszych gier na Ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze że gra jest zła tylko opisałem moment w którym mi nerwy puściły :D a ogólnie gra jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przetestowaniu wszystkich części GOW (krótko bo krótko, ale jest) stwierdzam, iż według mnie II jest najlepsza. ;)

Grafika może nie ta, ale jest to coś. :) III mniej mi się podoba, aczkolwiek i tak ją zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zacząłem GoW'a 3 tongue.gif. Bardzo wciąga, mega gieralaugh.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ delta3

Teraz, z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że aż tak ciężko nie było. Najwięcej problemów na tytanie miałem z Hadesem, Cerberem i dwoma Satyrami i ostatnim pomieszczeniem w labiryncie. Świetnie się gra na tytanie bo każdą większą walkę trzeba sobie zaplanować, na każdego przeciwnika jest jakaś strategia. Brakujące trofea dozbierałem sobie na łatwym poziomie. A co do wyzwań Olimpu to problemy miałem tylko z zadaniem "ukamienowany" ,nie obyło się bez youtuba;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w sieci opisany wątek fabularny god of war 1 i 2 ? Zaczynam od 3, może kiedyś wrócę do poprzednich, ale na tą chwilę, chciałbym wiedzieć, czemu się mszczę na bogach ;D Albo może jakiś film jak AC rodowód thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pełno wystarczy poszukać, kiedyś na Ps3site było małe przypomnienie świata GOW, 2 filmiki bodajże zrobione przez Zeratula, z drugiej strony lepiej nie niszczyć sobie zabawy bo potem nie będzie sensu grać w pozostałe części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć filmików w polskiej wersji językowej :/ Te filmiki na YT dotyczą 2części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mogę znaleźć filmików w polskiej wersji językowej :/ Te filmiki na YT dotyczą 2części ?

Poszukaj na głównej retrospekcji Zeratula...

Dobra trzymaj link http://www.ps3site.p...d-of-war/39447/

Edytowane przez Raafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w sieci opisany wątek fabularny god of war 1 i 2 ? Zaczynam od 3, może kiedyś wrócę do poprzednich, ale na tą chwilę, chciałbym wiedzieć, czemu się mszczę na bogach ;D Albo może jakiś film jak AC rodowód thumbsup.gif

Pierwsze dwie części god of war na ps2 sprawiły że kupiłem ps3 dla trzeciej :) Powinieneś był zakupić god of war collection a nie odrazu zaczynać od trójki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo. Mam jedno skromne pytanie odnosnie GOW3, otóż wczoraj ukończyłem grę, teraz "dopełnianie trofeów" tylko najbardziej boję się "Tytan Mode" a zauważyłem na youtube że ludzie grający na tytanie mają już życie i magie na fula. Tak więc co musiałbym zrobić by zacząć najcięższy tryb w tych warunkach, nie wiem zebrać cały boski dobytek a później go użyć w tytanie czy jak to się przedstawia. :) Zawuażyłem też że gdy gra się w strojach to trofea są zablokowane (sadzac z opisu) więc będzie ciężko. Dzieki sliczne za wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×