Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

własnie skonczylem , dlaczego kratos był biało ? i dlaczego ares atakował miasto ? Przecież był on bogiem ? Tak chciało mu sie wojować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie skonczylem , dlaczego kratos był biało ? i dlaczego ares atakował miasto ? Przecież był on bogiem ? Tak chciało mu sie wojować

Zagraj w gow collection a wszystko stanie sie jasne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w gow collection a wszystko stanie sie jasne:)

NFL no właśnie sęk w tym że KnodrPL grał we wszystkie trzy części - zerknij tutaj, ma puchary za ukończenie całej trylogii. Albo ma chłopak kiepską pamięć, albo omijał cut-scenki i sam jest sobie winien ;)

@KnodrPL co do Twoich pytań to w linku od Krypto są odpowiedzi. Nie polecam jednak tam zaglądać komuś kto w GOW'a jeszcze nie grał a zamierza to zrobić. Szkoda sobie zepsuć zabawy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tytanie został mi już tylko Zeus i mam z nim mały problem ;p

Mianowicie chodzi mi o moment walki koło serca Gai, te klony w późniejszej fazie nie dają mi spokoju a za każdym razem jestem już o krok od wbicia go w serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tytanie został mi już tylko Zeus i mam z nim mały problem ;p

Mianowicie chodzi mi o moment walki koło serca Gai, te klony w późniejszej fazie nie dają mi spokoju a za każdym razem jestem już o krok od wbicia go w serca.

Przede wszystkim trzeba używać rękawic nemejskich i oszczędzać many ....a potem jak dużo będzie tych klonów to wciskać (:l1:+:square:)(Ta umiejętność polega na tym że on bije tymi rękawicami w ziemie i to wywołuje trzęsienie ziemi i zadaje obrażenie każdemu)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem go ale w inny sposób ;p Teraz rozglądam się za Collection :D

Ktoś miał problem z przejściem Collection w 5h?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po odblokowaniu stroju krowy masz niekończoną manę - biegniesz na poziomie łatwym jak burza. oczywiście GOW I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem go ale w inny sposób ;p Teraz rozglądam się za Collection :D

Ktoś miał problem z przejściem Collection w 5h?

Tylko jedynka ma trofeum za speedruna. Ja grając drugi raz robiłem ten pucharek jednocześnie zbierając oczy i pióra. Pomimo szukania skrzynek zmieściłem się w 4h. To bardzo banalne wyzwanie :thumbsup:

Przypominam tylko że mamy temat dotyczący Collection > KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

Ktoś miał problem z przejściem Collection w 5h?

W stroju krowy zajęło mi to 2.59 godz :) A dałbym radę jeszcze szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Kupilem sobie gowa 3 bez pl a tu co sie okazuje? wkladam plytke do konsoli i wyswietla sie pl jezyk. To jakas pozostalosc po mojej wczesniejszej kopii ktora byla pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może porostu wersje dystrybuowane na Europę mają kinówkę każdego języku i ew jak w Polsce dodatkowy dubbing? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest sytuacja taka ze tych jezykow ktore sa na pudelku w ogole w grze nie ma. Dlatego pytam o co cho.

Loool. Patch do gowa;d tego bym sie nie spodziewal po grze bez multi:D

Edit: tak sobie mysle ze moze jakims dziwnym trafem znalazla sie tu plyta z naszego wydania.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W piatek kupilem playstation 3 w sklepie RTV EURO AGD w zestawie z gra Medla of Honor , dokupilem do tego God of Wara III.

Wszystko cacy cacy pogralem troche w Medala , i dzisiaj wkladam do napedu God of Wara III i ku mojemu zdziwieniu caly czas jest czarny ekran . Nie wiem naprawde co sie dzieje,

2-3 razy pojawil sie obraz postaci Kratosa i byl dzwiek z gry , jak dalem rozpocznij gre to samo czarny ekran.

Proszę was o profesjonalna pomoc

Pozdrawiam nowy , flahu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego. ta postac kratosa to nic innego jak profil płyty blueray w menu XMB (tam gdzie masz muzykę itp)

kiedy masz czarny ekran pewnie sie ładuje. w grze nie ma loadingów więc musi się lekko przeinstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego. ta postac kratosa to nic innego jak profil płyty blueray w menu XMB (tam gdzie masz muzykę itp)

kiedy masz czarny ekran pewnie sie ładuje. w grze nie ma loadingów więc musi się lekko przeinstalować

hmm a ile instalacja trwa ? bo czekalem 20-25 minut i nic :0

ile gra warzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

god of war 3 nie instaluje zadnych danych na dysku (tylko patch'e - ale sciaganie patch'a jak i postep instalacji jest normalnie widoczny), a glowa kratosa jest widoczna w glownym menu w grze.

moze plyta jest wadliwa. jak mozesz to sprawdz ja na innej ps3.

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam mozliwosci sprawdzenia na innej konsoli.

Takze co panowie pozostaje mi oddanie do reklamacji tylko ta gre ?

Sproboje jeszcze raz wlozyc plytke i poczekac.

Dodam tylko ze po pojawieniu sie postaci kratosa daje rozpocznij to tylko w lewym gornym rogu pojawia sie HDMI3 , i rozdzielczosc bodajze 1950 na 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w ustawieniach wideo konsoli zostaw zaznaczona tylko opcje 720p. jak to nie pomoze to juz nie mam zadnych pomyslow

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w ustawieniach wideo konsoli zostaw zaznaczona tylko opcje 720p. jak to nie pomoze to juz nie mam zadnych pomyslow

ktory to podpunkt dokladnie ?

bo w ustawieniach wideo jest kilka opcji i nie wiem dokladnie gdzie sie to zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz dostepu do konsoli wiec ci nie powiem. cos z wyswietlanym obrazem, wyswietlanymi rozdzielczosciami. kombinuj i zerkaj wszedzie w ustawieniach. powinienes miec tam kilka rozdzielczosci i tylko przy 720p zostaw "ptaszka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz dostepu do konsoli wiec ci nie powiem. cos z wyswietlanym obrazem, wyswietlanymi rozdzielczosciami. kombinuj i zerkaj wszedzie w ustawieniach. powinienes miec tam kilka rozdzielczosci i tylko przy 720p zostaw "ptaszka"

No niestety nie ma tego ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jutro sprawdze.

Jesli to nie pomorze i Wy nie bedziecie mieli zadnych pomyslow to oddam na gwarancje gre.

to prawda ze god of war III chodzi na 720p?

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic na kazdej rozdzielczosci gra sie nie zalacza.

Jeszcze jakies pomysly bo jutro jade z reklamacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×