Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

@jamie84

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Nie sądzę aby cruze grał z wyboru na CRT'ku ale szacun dla niego za wytrwałość <_<

I pomyśleć że kiedyś zagrywałem się na 12" monochromatycznym telewizorku - :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pykam na kineskopie :pardon:

Niestety jestem uczniem liceum i nie bardzo mam skąd wziąć pieniądze na TV. W tamtym roku przez wakacje wypracowałem sobie konsolę teraz mam nadzieje, że uda mi się odłożyć na jakiś fajny TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv na raty, płace tylko 100 zł miesięcznie, widok takiego GOW-a bezcenny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pykam na kineskopie :pardon:

Niestety jestem uczniem liceum i nie bardzo mam skąd wziąć pieniądze na TV. W tamtym roku przez wakacje wypracowałem sobie konsolę teraz mam nadzieje, że uda mi się odłożyć na jakiś fajny TV :)

Granie w PS3 na kinoskopie? Tracisz bardzo dużo z tego, co oferują gry. Teraz cena LCD jest niska, dobry tv można mieć za 1500zł. Więc mocno się zastanów nad kupnem, bo obecnie to nic innego jak marnowanie potencjału PS3.

słucham?! moderator, TAKIE rzeczy mówi?!

sixaxis to system żyroskopowy, mający na celu wyczucie ruchów pada

dualshock 3 to system wibracyjny. :thumbsup:

A jaki napis widnieje na DS3? Dual Shock 3 i Sixaxis. 2 w 1. Samych sixaxisów bez wibracji, to chyba nawet już nie produkują.

Witam!

Gram na najłatwiejszym poziomie. Chodzi mi o rozbudowywanie obrażeń broni. Czy tylko rozbudowywać ostrza wygnania? Mam jeszcze łuk apollina i ostrza hadesa. Jest jakiś system rozbudowy tego aby było poprawnie?

pozdrawiam

Podczas jednego przejścia można rozbudować wszytskie bronie na max. Trzeba tylko znaleźć większość ukrytych skrzyń za pomocą świecącej głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w gow 3 na poziomie "TYTAN"

Mam problem z bossem Hadesem ale po kilku próbach wyskakuje komunikat czy zmienic poziom trudnosci na łatwy .

Wiec moje pytanie brzmi czy jak zmienie poziom na łatwy podczas walki to jak ukoncze gre to wpadnie mi trofeum za poziom tytan ??????:confused:

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myslisz? przeciez jak zmienisz na poziom latwy to nie ukonczysz gry na poziomie tytan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w gow 3 na poziomie "TYTAN"

Mam problem z bossem Hadesem ale po kilku próbach wyskakuje komunikat czy zmienic poziom trudnosci na łatwy .

Wiec moje pytanie brzmi czy jak zmienie poziom na łatwy podczas walki to jak ukoncze gre to wpadnie mi trofeum za poziom tytan ??????:confused:

Oczywiście że nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz wolalem zapytac poniewaz ten komunikat mnie troche zmylil ale teraz juz jestem pewny dziekuje jeszcze raz :rolleyes:

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dokonasz tej zmiany trofeum nie wpadnie, co więcej po zapisaniu gry nie można już tego cofnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszedłem juz gre,i teraz czekają mnie wyzwania i tu pytanie czy po wszystkich ukończonych wyzwaniach dostaję się coś pożytecznego aby móc wykorzystac w grze np nowa broń czy coś innego.I co dają boskie przedmioty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - dziękuję - będę męczył dalej grę do końca na łatwym :) |Gram na 21" kineskopowym TV i strasznie niewyraźne napisy są - szkoda oczu :)

pozdrawiam

No to witam w klubie :biggrin: , też gram na 21" i ostatnio jak grałem w Need for speed hot pursuit to myślałem że oczy sobie popsuje :teehee:.A w szczególności podpowiedzi które są pojawiają na ekranie ..... będę musiał z lupą siedzieć :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszedłem juz gre,i teraz czekają mnie wyzwania i tu pytanie czy po wszystkich ukończonych wyzwaniach dostaję się coś pożytecznego aby móc wykorzystac w grze np nowa broń czy coś innego.I co dają boskie przedmioty?

do gry dostaniesz "chyba" jakis kostium i odblokujesz arene. boskie przedmioty daja to co maja w opisie (np. zwiekszone obrazenia, wiecej orbow itp), ale ich uzycie blokuje trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gry dostaniesz "chyba" jakis kostium i odblokujesz arene. boskie przedmioty daja to co maja w opisie (np. zwiekszone obrazenia, wiecej orbow itp), ale ich uzycie blokuje trofea

wszystkie trofea ? nawet te za zebranie wszystkich oczek czy wymaxowanie broni ?

co prawda nie skończyłem gry ani razu(zaciąłem się w ostatnim pokoju labiryntu na tytanie), ale wiem że nie uzbierałem wszystkich oczek, piórek i boskich przedmiotów i raczej nie naostrzę wszystkich cacuszek ma maxa...będzie mi potrzebne najprawdopodobniej następne przejscie(oczwyście jak ukończę tytana :D), skorzystanie z boskich przedmiotów by mi troszkę ułatwiło sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wszystkie trofea ? nawet te za zebranie wszystkich oczek czy wymaxowanie broni ?

tak wszystkie. zeby trofea moc znowu zdobywac bedziesz musial zaczac nowa gre i ich poprostu nie uzywac ani razu.

ps. zreszta bedzie stosowny komunikat na ekranie

Edytowane przez kakaroto-songo1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekar, pamiętaj że część skrytek jest niewidoczna i aby je odkryć trzeba używać głowy Heliosa. Ogólnie jak zbierasz większość skrzynek to powinieneś trofeum za broń przed labiryntem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauważyłem to dopiero w labiryncie =/ No nic, grę przejdę jeszcze raz bo jest warta tego. Póki co zatrzymałem się przy wiszącym detalu(last room labiryntu) i narazie raczej się nie zanosi żebym się ruszył :) A z tego co wiem jeszcze najgorsze przedemną. Szykuje się ciężki okres dla mojego pada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauważyłem to dopiero w labiryncie =/ No nic, grę przejdę jeszcze raz bo jest warta tego. Póki co zatrzymałem się przy wiszącym detalu(last room labiryntu) i narazie raczej się nie zanosi żebym się ruszył :) A z tego co wiem jeszcze najgorsze przedemną. Szykuje się ciężki okres dla mojego pada :)

A jaki poziom trudności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy w temacie gow3. na psp jest dodatek ghost of sparta. czy na ps3 też kiedyś będzie ? i mozna coś szerzej o nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy w temacie gow3. na psp jest dodatek ghost of sparta. czy na ps3 też kiedyś będzie ? i mozna coś szerzej o nim...

Na 95% nie.... chyba, że w odległej przyszłości do pobrania z PS Store na PS3. Akcja toczy się między I a II częścią. Jedna z ładniejszych, a prawdopodobnie nawet najładniejsza gra na PSP, fabularnie też OK. Moim zdaniem dużo lepsza niż Chains of Olympys :thumbsup: Gra tak mi się spodobała, że musiałem kupić GOW'a III :biggrin: Niestety w I i II nie grałem i chyba nie zagram, bo z doświadczenia wiem, że ze starszych gier tylko sprawiają mi frajdę te tytuły w które kiedyś gdzieś tam grałem (sentyment) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki poziom trudności ?

Tytan, 90% mam za sobą...głupio by teraz było zmienić poziom na łatwy. Ale też mi powoli zaczyna brakować motywacji bo już ponad 3h przy tej miejscówce siedzę bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka to jak pamiętam jedyne miejsce gdzie miałem ochotę rozpizgać pada to cerber i satyry. Zeus nie jest taki zły. Jedynie problem może sprawić walka 2,5D. Potem jest wg. mnie łatwo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tytan, 90% mam za sobą...głupio by teraz było zmienić poziom na łatwy. Ale też mi powoli zaczyna brakować motywacji bo już ponad 3h przy tej miejscówce siedzę bez skutku.

W tym miejscu trzeba mieć stalowe nerwy , iście powiadam że można osiwieć :P.Jeszcze będą satyry(o ile dobrze pamiętam czy były przed labiryntem czy po) i końcowy boss z którym osobiście toczyłem bitwę prawie godzinną.Ale się udało i platyna już dawno wpadła :thumbsup:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy miał swoje słabsze momenty w GOWIII

Moim był Hades, modły na dywanie odprawiałem i w końcu się udało. Sugeruję pooglądać kilka filmików na YT z tego ostatniego pokoju labiryntu i dopracować strategię. Ja tam miałem kilka zgrzytów ale jakoś się udało bez większych emocji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie to ciekawi ,jak wy potraficie przechodzić grę kilka razy w tak krótkich odstępach czasu :biggrin: .Ja przejdę i mam dość gry ,mimo iż grałem niesamowicie mi się podobała :turned: . Za to wielki szacun dla Was :thumbsup: .

Żeby nie było offtopu , zdarzyła mi się śmieszna rzecz w GOW III (na końcu gry,było to dawno) . Na końcu gry (SPOJLER!!)

... gdy waliliśmy głową Zeusa o te kamienie tam to w pewnym momencie ekran był cały we krwi (Zeusa oczywiście) ja oczywiście waliłem,waliłem i jeszcze raz waliłem (bodajże przez 15min) i nic już myślałem ,że coś się zwyczajnie popsuło ... Oczywiście wchodzę na YT patrze na Walktrough z ostatniej walki i typkowi kończy się ta scenka po 2min ,a ja już 20 min go tłukę .. Okazało sie ,że wystarczyło przestać go tłuc :teehee: .

Chyba nie zapomne tego momentu do końca życia :happy: ,taki to ze mnie mściciel :cool:

Edytowane przez Tomo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt mam za sobą... Ufff .Ale na dzień dobry znów zacinka na cerberze. Na YT nie ma z tego momentu zbyt wielu filmików. Poziom pasku zdrowia jest o dwa niższy od maxa, manny o jeden. Brak Szału olimpu, gdyż wykorzystałem go w ostatnim etapie labiryntu. Nasuwa się pytanie: Da się w takim przypadku to przejść na tytanie ?

Ew. proszę o rady: Jaka była wasza taktyka?Czego używać ?Czym walczyć ? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×