Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Labirynt zaczyna sie po

rozmowie z dedalem

Tak właściwie Labirynt zaczyna się po

wejściu już do jednego z sześcianów. U górze nawet wyświetli się nazwa danej lokacji. Wtedy też zaczyna się strefa zaliczenia trophy 'aMAZEd'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratos powinien przeleciec Nariko z Heavenly Sword, ta powinna zajsc w ciaze i urodzic malego Kratiko. Ten by dopiero robil sieke. I tylko na PlayStation :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wpadla przed chwila , piekna gra cos niesamowitego . Jesli chodzi o podlozenie glosu przez Linde , moim zdaniem REWELACJA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przejdę grę jeden raz i nie ulepszę wszystkich broni na maxa - i zacznę nową grę to mogę dokończyć ulepszanie (czy muszę ulepszać od początku) tak aby zdobyć Maxed Out ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratos powinien przeleciec Nariko z Heavenly Sword, ta powinna zajsc w ciaze i urodzic malego Kratiko. Ten by dopiero robil sieke. I tylko na PlayStation :)

Hah, dobra koncepcja, szkoda tylko ze raczej nie ma szansy na cos takiego :)

PS. cytuje: "nie będę porównywał czy AW ma start do czegoś póki nie zagram, a co do gow3 to kiepski przykład bo grafika imo nic specjalnego."

Jak sie dowiadujemy, grafika w GoW 3 to ... nic specjalnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playtna wpadła :) (moja pierwsza btw. :D).

http://www.godofwar....artansstandtall

O co kaman z tym tajemniczym linkiem ? jakieś przypuszczenia ? ja podejrzewam, że będzie to jakaś zapowiedz dlc a może i nowej części ?

Może ostatecznie na stronie zobaczymy Kratosa wyłaniającego się z wody :D ?

Narazie pozostaje nam spekulować i czekać.

PS. Teraz powoli zabieram się za platynę na God of war 1 i 2

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam też rozmowa pomiędzy

Kreatosem i Hefajstosem w wersji PL się podobała

Jak dla mnie bomba :)

Edytowane przez Kureczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popraw spoiler bo nie dziala :), nie moge sie dowiedziec, ktora rozmowa jest taka ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popraw spoiler bo nie dziala :), nie moge sie dowiedziec, ktora rozmowa jest taka ciekawa...

Kiedy dasz na niego odpowiedz to jest co miał tam napisane ;). Chodziło mu o rozmowę

Hefajstosa z Kratosem

po Polsku, według mnie wypadają nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany poradźcie mi jaką taktykę na minotaury które rozwalają uchwyt łańcucha na sześciania na którym walczymy? szlak mnie trafia, ileż razy można to powtarzać? najpierw dwie krowy, potem dwie, a potem 4 ... chyba z 10 razy powtarzam, i zawsze któraś krowa ubije ten łańcuch, 

p.s ... a z takich ciekawostek, kupilem grę w norwegi, i mam polską wersję językową, i powiem wam ze o wiele bardziej mi robi głos Lindy niż tego czarnucha, ... surowszy taki, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany poradźcie mi jaką taktykę na minotaury które rozwalają uchwyt łańcucha na sześciania na którym walczymy? szlak mnie trafia, ileż razy można to powtarzać? najpierw dwie krowy, potem dwie, a potem 4 ... chyba z 10 razy powtarzam, i zawsze któraś krowa ubije ten łańcuch, 

p.s ... a z takich ciekawostek, kupilem grę w norwegi, i mam polską wersję językową, i powiem wam ze o wiele bardziej mi robi głos Lindy niż tego czarnucha, ... surowszy taki, 

Jest to raczej prosty moment, ale jesli sprawia ci trudnosci sproboj uzyć Szponów Hadesa a konkretnie ich magii, tj. ustaw sobie dusze cerbera i przyzywaj go w kierunku minotaurów. Powinien jednym udezeniem wyrzucic minotaura w "przepaść" i po klopocie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to raczej prosty moment, ale jesli sprawia ci trudnosci sproboj uzyć Szponów Hadesa a konkretnie ich magii, tj. ustaw sobie dusze cerbera i przyzywaj go w kierunku minotaurów. Powinien jednym udezeniem wyrzucic minotaura w "przepaść" i po klopocie ;P

no z hadesem nie miałem kłopotów, tak samo z tymi innymi bossami 2 -3 razy maks, ale ten moment to jakas porażka aż mi się odechciało grać dzisiaj, to jest sprawdzian coś jak na czas ...  ok 10 podejść i lipa, jednym słowem wielkie rozczarowanie, jak będzie więcej takich akcji, to mi się nie chce w to grać, szkoda pada i szkoda czasu, .. no i projekt tego levelu, graficznie bardzo słaby, ogólnie to było jak do tej pory było naprawde bardzo dobrze, ale teraz gra traci w moich oczach jedno oczko  :yucky: ... zły gameplay się zaczął, zręcznościowy i upierdliwy  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten moment nawet nie zapadl dobrze w pamięć. Na tytanie przeleciał bez wiekszego zastanowienia czy problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten moment nawet nie zapadl dobrze w pamięć. Na tytanie przeleciał bez wiekszego zastanowienia czy problemu :P

no to gratuluje refleksu, ... widać ten typ gier mi nie służy, ... skusiła mnie tylko brutalność, i jak do tego miejsca było naprawde pięknie, nagle robią się schody, a grę mam od dnia premiery, tylko czasu na granie mało  :whistling:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na trochę więcej wyzwania w grze, która traktuje o ostatecznej zemście, o śmierci na każdym kroku i galonów potu (też w kroku). Okazało się to miłym spacerkiem po parku, ale za to JAKI to park. Gra jest może i krótka, ale dynamiczna i aż żal, gdy się pomyśli iż to naprawdę jest koniec. Wiem, będą inne historie, ale co 'Krejtos' to 'Krejtos' ;)

Liczę na DLCeki w formie Wyzwań Olimpu i to by było na tyle. Pięknie zwieńczone dzieło, trylogia zamknięta. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Somak, wielkie dzięki ... twoja taktyka okazała się dobra, bez problemu teraz i bez stresu ...  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na trochę więcej wyzwania w grze, która traktuje o ostatecznej zemście, o śmierci na każdym kroku i galonów potu (też w kroku). Okazało się to miłym spacerkiem po parku, ale za to JAKI to park. Gra jest może i krótka, ale dynamiczna i aż żal, gdy się pomyśli iż to naprawdę jest koniec. Wiem, będą inne historie, ale co 'Krejtos' to 'Krejtos' ;)

Liczę na DLCeki w formie Wyzwań Olimpu i to by było na tyle. Pięknie zwieńczone dzieło, trylogia zamknięta. :thumbsup:

Łatwo? na chaosie grałeś? Pozdrowienia z labiryntu , z 3 dni tam siedziałem... teraz ognisty cerber z satyrami , też zapowiada się , ze zostanę na dłużej... ale szkoda , że żadnej nagrody za to nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaczęło ściągać patha. wiadomo jakie zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie naprawili glitch , który pozwalał na rozpoczęcie gry z wymaksowanymi broniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andryush

Nie przesadzaj, Chaos nie jest az tak ciezki. Bywa wymagajacy, ale wiesz co pomaga? Zaloz tego skina z "ciemnym Kratosem". Jezeli perfekcyjnie nauczyles sie unikow orazy uzywania Golden Fleece itp., co bardzo polecam, to gra sie nie staje wyzwaniem. Jezeli nie to lepiej graj zwyczajnie :P

@SouL

Sprobuj Chaosu jak andryush proponuje skoro uwazasz, ze to bylo takie latwiutke. Zobaczymy czy wtedy zdanie sie zmieni na temat tego spacerowania ;)

Jeszcze temat trylogii.... Czy trylogia jest trylogia jezeli zrobiono Prequel? Nie wydaje mi sie. Matrix byl trylogia, Wladca Pierscieni tez. Ale nie GoW ze wzgledu na Chains of Olympus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem trochę to mogę się podzielić wrażeniami. Masakra, to jedno słowo może zastąpić cały mój tekst. Po prostu gra rządzi, szczena opada na ziemie gdy widzisz twarz Kratosa, tak dopracowaną, że nie powstydziłby się jej sam David Cage. Świetnie dopracowane tekstury, w końcu plącze po którym się wspinamy nie są płaskie. Wiadomo rozgrywka bardzo podobna do pozostałych 3 części, no ale, po co zmieniać coś co jest mistrzowskie ? Cieszą nowe bronie, które w końcu są przydatne, chociaż i tak najlepszym wyjściem dla mnie są Ostrza Wygnania.

Jestem zachwycony grą, nie żałuje ani złotówki, nawet zrobiłem sobie przerwę, żeby za szybko nie przejść xd

Jestem po

Podwójnym macanku z Afrodytą <3 xD , dużo mi jeszcze zostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem trochę to mogę się podzielić wrażeniami. Masakra, to jedno słowo może zastąpić cały mój tekst. Po prostu gra rządzi, szczena opada na ziemie gdy widzisz twarz Kratosa, tak dopracowaną, że nie powstydziłby się jej sam David Cage. Świetnie dopracowane tekstury, w końcu plącze po którym się wspinamy nie są płaskie. Wiadomo rozgrywka bardzo podobna do pozostałych 3 części, no ale, po co zmieniać coś co jest mistrzowskie ? Cieszą nowe bronie, które w końcu są przydatne, chociaż i tak najlepszym wyjściem dla mnie są Ostrza Wygnania.

Jestem zachwycony grą, nie żałuje ani złotówki, nawet zrobiłem sobie przerwę, żeby za szybko nie przejść xd

Jestem po

Podwójnym macanku z Afrodytą <3 xD , dużo mi jeszcze zostało?

jestes moze w polowie? hmmm jakos tak. a co do tego ze na lancuchach bylo trudno, hmmm... poczekaj az dojdziesz do cerbera i satyrow ^^ hihihi... no skoro to nie jest twoj gatunek po oc kupowac gre a potem bluzgac na to co jest w tym gatunku norma? dla mnie sama gra jest naprawde rewelacyjna, zaliczylem jzu 2 razy i wciaz gra sie super. polski dubbing jest ok, mozna grac bez stresu, chociaz tlumacze dali dupy w pau miejscach, grajac wczesniej na oryginalenj wersji mozna to stwierdzic, ktora nomen omen jest po prostu najlepsza i innej nie akceptuje, cholera zatrudnili nawet malcolma mcdowella. ale przy calym zachwycie moim dla god of war jako fana serii musze powiedziec ze U2 jako calosc zrobilo na mnie wieksze wrazenie i wciaz pozostaje u mnie na 1 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andryush

Nie przesadzaj, Chaos nie jest az tak ciezki. Bywa wymagajacy, ale wiesz co pomaga? Zaloz tego skina z "ciemnym Kratosem". Jezeli perfekcyjnie nauczyles sie unikow orazy uzywania Golden Fleece itp., co bardzo polecam, to gra sie nie staje wyzwaniem. Jezeli nie to lepiej graj zwyczajnie :P

To da się wybrać ten dodatkowy kostium podczas przechodzenia gry po raz pierwszy? :| Byłem pewien , ze będę mógł z niego skorzystać dopiero wtedy , jak przejdę grę jeden raz na chaosie... do tej pory non stop biegałem w pierwszym obliczu , ale skoro można mieć to drugie + 4x większe obrażenia , to i chaos nie powinien byc wyzwaniem ;) Obowiązkowo spróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×