Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać jednak muszę, że graficznie to - szokująca jest krew. Chyba najbardziej realistyczna posoka jaką miałem okazję na siebie wylać. Także, podoba mi się aspekt z pozostającą juchą na ciele Kratosa - niesamowicie to buduje rzeźnicki klimat... Parówki, anyone? :P

szkoda tylko ze posoka znika i ze widoczna jest tylko na tych zbliżeniach, gdy Kratos morduje tych ciut większych ... no i szkoda, ze każdy rodzaj przeciwnika, ma tylko jedną animcję wykończnia, bo chętnie bym widział takie latające x O [] /\ jak w Heavy rayne, ... 

ale moze kiedyś, w kolejnej odsłonie ;) ... a puki co, gra pięknie sobie radzi, ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArcziR2D2

Jakie skosy ? Po tym jak zrobiłeś kółko lewym analogiem (napisałeś że to już zrobiłeś) pojawia się ikonka analoga w lewym dolnym rogu - wtedy musisz uderzać lewym analogiem w lewo i w prawo, szybko :)

A co do tego że to już koniec przygód Kratosa - Kojima pisał kiedyś że MGS 2 to już ostatnia część przygód Snejka :)

Czy gdy oglądam materiały bonusowe to można je w każdym momencie zatrzymać wyłączyć czy muszę je oglądać do końca ?

Gdy wciskam jakieś przyciski na padzie to pojawiają mi się na środku, u dołu ekranu ikonki stop, pause i play ale nie mogę ich użyć :(

ikonki zmieniasz na D-padzie. daj np 3 razy w prawo d-padem i potem 3 razy w lewo to zobaczysz ze "aktywna" ikonka robi sie tak jakby wieksza (zzoomowana) i wtedy naciskasz X zeby jej uzyc.

co do ogladania, aczkolwiek tego nie jestem pewien, trzeba filmy ogladac do konca, a jezeli zdazy sie wylaczyc material ktory juz np leci 20 min to trzeba odpalic od poczatku niestety i czekac te 20 min zeby ogladac od tego momentu na ktorym sie skonczylo... bo nie ma nawet opcji przewijania. jezeli sie myle to niech ktos mnie poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ikonki zmieniasz na D-padzie. daj np 3 razy w prawo d-padem i potem 3 razy w lewo to zobaczysz ze "aktywna" ikonka robi sie tak jakby wieksza (zzoomowana) i wtedy naciskasz X zeby jej uzyc.

co do ogladania, aczkolwiek tego nie jestem pewien, trzeba filmy ogladac do konca, a jezeli zdazy sie wylaczyc material ktory juz np leci 20 min to trzeba odpalic od poczatku niestety i czekac te 20 min zeby ogladac od tego momentu na ktorym sie skonczylo... bo nie ma nawet opcji przewijania. jezeli sie myle to niech ktos mnie poprawi

Takie odpowiedzi, utwierdzają mnie w przekonaniu, iż jak tylko gra przekroczy limit wyjścia na rynek powinna być traktowana jako 'chlebak' i trzeba stworzyć osobny dział. Ja tak to widzę. RDR ma się ukazać w maju, wszyscy się nakręcamy - jest fajnie i ogólnie imprezka. Gra się pojawia i momentalnie powstaje RDR HELP dział, gdzie biedaki nieradzące sobie z grą suną pytania. System prosty, a jak bardzo przydatny. Uczulam modów o rozpatrzenie mojego wniosku.

PS RDR skrót odnosi się do Red Dead Redemption (D'oh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra ukończona. Co do zakończenia,niczego innego się nie spodziewałem. Nie wiem,co mogłoby się stać takiego niesamowitego,jeżeli własnoręcznie doprowadziliśmy praktycznie do zagłady świata.Jak dla mnie idealne zwieńczenie przygód Kratosa i mam nadzieję,że nie połakomią się na łatwą kasę i nie zaczną odcinać kuponów od sukcesu tej gry (pomijając adaptację filmową/książkową,które to pewnie niebawem nadejdą).Chociaż patrząc na poczynania tego developera,raczej bym się tego nie spodziewał.

Kroogah, jak dla mnie też są tutaj prerenderowane wstawki. Jasne,bazują na silniku gry,ale jednak jest lekka różnica. Na przykład

kiedy Kratos otwiera puszkę Pandory i okazuje się,że jest pusta,a zaraz potem zaczyna walczyć z Zeusem. Jest wyraźne przejście z animacji i cutscene do gry,co jest widoczne w postaci bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mowicie to musicie miec racje, aczkolwiek to i tak swiadczy o mocy studia Santa Monica, ze tak cudowne cut-scenki nie sa CGI tylko na podstawie silnika gry. Wiadomo, byly tez cut-scenki w U2 na podstawie silnika, ale let's face it. Nie mialy w sobie tak mocnych scen jak te CGI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w jakimś wywiadzie to ponoć są 2 pre-renderowane scenki na silniku gry...a może i więcej.

Jeśli jest ktoś chętny do wyłapania pre-renderowanych scenek to niech przejdzie grę w alternatywnym kostiumie , rendery rozpoznamy po tym , ze w nich Kratos będzie w standardowym stroju ;) Chętnie bym zobaczył które są nie real-time )))

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co wyczytałem to dowiedziałem się iż

jestem idiotą :pardon:

.Ale wiadomo, że nowelizacja goni i trza być stale na baczności. A tak na poważnie to nie wierzę, że gadamy o tym jak sobie silnik radzi i czy dłonie są mniej kanciate niż te w FFXIII - Panowie, xboty się z nas śmieją. Nie róbmy z tego eksluziwa - podśmiechujków, a weźmy się za konkrety - Kratos urywa łby. Dosłownie i w przenośni. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że urywa łby , bez wątpienia ale ja np lubię takie technologiczne smaczki i chętnie się dowiem czego nasza konsolka nie dała rady uciągnąć...)))

oto co przed chwilką znalazłem , czyli kilka kontrowersyjnych słów na temat osiągalności poziomu grafiki i gameplay'u w God of war 3:

"The Gaia scene is an example of something that wouldn't fly on the [Xbox] 360," Filippov says. "The reason is you need to recalculate that entire surface—all of Gaia's skin—and you need to calculate collisions for all the dozens of enemies climbing on and sticking to that surface."
Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sam "watek głowny" i przygoda Kratka jest najwyzszych lotow o tyle dodatki (pomijajac filmy) sa dupne. Challenge sa malo pomyslowe i wkurzajace , 1 (słowinie jeden) kostium dodatkowy(wtf? chce pana ziemniaka z COO albo FishMana z GOWII) - bylem przekonany ze Armor Kratos bedzie chociaz... a tu dupa tylko ten... no kto skonczyl ten wie jaki kostium jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostiumów powinno byc kilka , każdy inny za przejście każdego z poziomów trudności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dodatkowymi kostiumami rzeczywiście dali ciała. Chociaż gdzieś mi się o uszy obiło, że w edycji kolekcjonerskiej dostaje się więcej strojów.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze to ostatnia i jedyna czesc GOW'a na PS3.

Zapomniałeś chyba o GoW Collection :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co przeszli gre :D

Jestem swiezo po zabiciu hefajstosa i aktualnie znajduje sie w ogrodach hery.. Procentowo ile gry jeszcze przede mną? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co przeszli gre :D

Jestem swiezo po zabiciu hefajstosa i aktualnie znajduje sie w ogrodach hery.. Procentowo ile gry jeszcze przede mną? :D

umm z 1/3, może 1/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 10% może 15%

A ja mam pytanko czy ma ktoś te ostatnie trophy te ukryte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 10% może 15%

A ja mam pytanko czy ma ktoś te ostatnie trophy te ukryte?

ja mam

złote- musisz przejść cały labirynt bez zgonów i faili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dodatkowymi kostiumami rzeczywiście dali ciała. Chociaż gdzieś mi się o uszy obiło, że w edycji kolekcjonerskiej dostaje się więcej strojów.

Co , naprawdę jest tylko jeden do zdobycia? ;>

Jeśli tak , to wielka lipa , bo każdy GoW zawsze miał masę kostiumów do odblokowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co , naprawdę jest tylko jeden do zdobycia? ;>

Jeśli tak , to wielka lipa , bo każdy GoW zawsze miał masę kostiumów do odblokowania...

Nie zapominajmy ze ta gra wyprzedza generacje, nad samym kratosem pewnie w pyte czasu sie meczyli a co dopiero jeszcze nad strojami - osobiscie podejrzewalem ze 2-3 stroje to bedzie MAX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej z 3... może w przyszłości dadzą jakieś darmowe DLC z nowymi strojami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan-j ale ten gdzie musisz z perspektywą mieszać czy ten dedala the cube ?

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan-j ale ten gdzie musisz z perspektywą mieszać czy ten dedala the cube ?

Cube dedala

Edytowane przez JaN-J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... na cale szczescie przez cala gre robilem zapisy na innym slocie i teraz moge odegrac najfajniejsze momenty... no i ten labitynt zrobic. Powie mi ktos kiedy dokladnie on sie zaczyna? Wydaje mi sie ze od wejscia do srodka ale pewnosci nie mam a nie chce sie meczyc na marne zwlaszcza ze poziom trudnosci to Tytan xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Challenges sa wedlug mnie dobrze przemyslane i ciezsze od poprzednich co jest oczywiscie wielkim plusem. W koncu sie nazywa to WYZWANIA, a nie FREE GOLD TROPHY :P Nalezy sie po prostu przylozyc, a sie je przejdzie.

Bonusowych strojow jest lacznie 6. Jeden dostajemy za przejscie gry, jeden za przejscie na poziomie Chaos, a reszte zapewne jak przejdziemy Challenges albo tez jest ona dostepna tylko poprzez te vouchery z pre-orderow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Skad wiesz ze jest 6? Na YT znalazlem tylko stroj Fear Kratos , rozwazalem przejscie na Chaos ale jesli za to nie dostane stroju to nie bede przechodzil xP BTW mogliby dac stroje wszystkich Bogów łącznie z Afrodyta ;] Gra Afrodyta bylaby duzo Ciezsza niz Chaos pewnie bo na QTE nikt by nie zwracal uwagi na przyciski ... te od pada xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×