Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj szafnąć Pana wodę na Tytanie, wtedy gierka przyciągnie Cię na jeszcze dłużej :blink: Mnie osobiście przybyło kilka siwych włosów przy przy pierwszym z bossów God Of War 3 :biggrin: Naprawdę zachęcam do zagrania przynajmniej na Normalu. Easy psuje zabawę, nie stawia wyzwania, a do tego znacznie skróci ci czas ogrania tytułu :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam GoW III odrazu na tytanie odpalać. Wbrew pozorom nie jest jakoś strasznie trudno przejść grę właśnie na takowym poziomie. Są może ze 2-3 momenty, które potrafią mocno człowieka wnerwić, ale jeśli jesteśmy cierpliwi to spokojne damy radę. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam GoW III odrazu na tytanie odpalać. Wbrew pozorom nie jest jakoś strasznie trudno przejść grę właśnie na takowym poziomie. Są może ze 2-3 momenty, które potrafią mocno człowieka wnerwić, ale jeśli jesteśmy cierpliwi to spokojne damy radę. :wink:

Tak to powinno wyglądać w oryginale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zapomniałem pogrubić i jeszcze powinienem podkreślić. :biggrin: A tak na serio to nie przesadzajmy. :wink: Troche cierpliwości jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że gra na Tytanie jest dość wymagająca... Choć z drugiej strony na każdego bossa jest odpowiednia taktyka, po odkryciu której pojedynki stają się znacznie prostsze. Niemniej jednak polecam zaczynać na Normalu (Hero? Nie pamiętam), by zapoznać się ze sterowaniem/mechaniką gry, a dopiero później atakować Tytana - przy takim podejściu można zaoszczędzić sporo nerwów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja inaczej grałem. Normal, Tytan i Chaos.

Polecam ten ostatni poziom trudności fanom serii Kratosa. Można doświadczyć "prawdziwej" rozgrywki.Jednak gra tam się robi momentami bardzo frustrująca.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeśli ktoś wcześniej nie spotkał się z serią GoW i God of War III jest jego pierwszym spotkaniem z grami tego typu to lepiej niech odpali na normalu. :wink: W każdym innym przypadku odpalać od razu tytan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścieżki dźwiękowe - GoW Soundtrack można kupić w PSN, kosztuje 55zł. Już ściągałem. 'd-_-b'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 zł?!

chyba się pomyliłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeśli ktoś wcześniej nie spotkał się z serią GoW i God of War III jest jego pierwszym spotkaniem z grami tego typu to lepiej niech odpali na normalu. :wink: W każdym innym przypadku odpalać od razu tytan.

Dobrze, że nie pisałeś easy. IMO różnica między normal a hard jest ogromna. Na tym najniższym trzeba "starać" się aby cię zabili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową w GoW to trzeba przyznać jest bardzo dobra, ale nie wiem czy dużej grupie osób będzie się chciało ją kupić po takiej cenie. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena nie jest wcale wygórowana patrząc na ceny takich wydań w sklepach, 55 zł za 3CD ok. 3h muzyki...chyba nie jest aż tak tragicznie, jeśli ktoś lubi słuchać takiej muzy bez gry w tle to myślę, że warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka faktycznie dobra ale nie na tyle bym się połasił o ściąganie -.-"

Sama gierka niezła choć troszkę za krótka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta muzyka byla jakis czas temu za darmo do sciagniecia - sony zrobilo taki prezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena nie jest wcale wygórowana patrząc na ceny takich wydań w sklepach, 55 zł za 3CD ok. 3h muzyki...chyba nie jest aż tak tragicznie ...

Zdecydowanie jednak wolałbym wydanie 3Cd oryginalnie tłoczonych w jakimś fajnym box'ie niż mp3 zassane z PsStore za 55zł :whistling: Dużo jeżdżę samochodem i zazwyczaj w aucie słucham muzyki. Soundtrack z Psstore musiałbym sobie więc wypalić na płytce pomazanej markerem lub wrzucić na pendrive'a i odpalać przez USB. Takie rozwiązanie w praktyce nie różni się za wiele od mp3 zaciągniętych z rapidshara więc dla mnie jest nie do przyjęcia :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, ja też nie akceptuję wydań cyfrowych jeśli chodzi o muzykę, są jednak ludzie, którym to nie przeszkadza a cenowo napewno wygląda to korzystniej.

Dla porównania OST z samego GoW III jedyny na allegro spójrz na cenę...

http://allegro.pl/god-of-war-iii-original-video-game-soundtrack-i1281540286.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem sobie ostatnio allegro i patrzę, a tam wersja God of War Trilogy, czyli wszystkie trzy części w jednym.

Słyszałem, że ma wyjść taki zestaw, ale nigdzie oficjalnego info nie widziałem o tym, chociaż tematu też uważnie nie śledziłem.

Sprawdziłem na angielskich sklepikach, ale tam póki co w ogóle nie ma tego w ofercie.

Na polskich sklepikach widzę, że jest, ale jeszcze nie dostępny.

Ten zestaw ma się dopiero pojawić? Bo nie grałem w żadną część jeszcze i nie ukrywam, że takie coś bardzo by spasowało.

PS.

Przepraszam, że tutaj takie pytanie, ale nie wiedziałem gdzie indziej je zadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw pojawił się już jakiś czas temu, to jest kolejny rzut ;) za taką cenę możesz brać w ciemno, wydanie jest "ładne" masz całą trylogię w jednym pudełku za cenę jednej gry. Z tego co widziałem już za 180 zł można kupić to wydanie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech jeszcze będzie ktoś tak miły i powie mi, czy na polskiej wersji GOW III można ustawić napisy i dubbing po angielsku? Czy jesteśmy skazani tylko i wyłącznie na polską wersję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech jeszcze będzie ktoś tak miły i powie mi, czy na polskiej wersji GOW III można ustawić napisy i dubbing po angielsku? Czy jesteśmy skazani tylko i wyłącznie na polską wersję?

Tak można, tzn nie pamiętam jak było z napisami ale angielska ścieżka jest napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak chcesz możesz włączyć napisy i dubbling nawet po czesku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie myślę, że się skusze na to Trilogy. Bo i tak planowałem zakup wszystkich 3 części, a takie coś tylko mi na rękę i w dodatku trochę taniej to wychodzi.

Może się ktoś orientuje od jak dawna ten zestaw jest w sprzedaży? Czy to jest w miarę nowe, czy jest już jakiś czas?

Chodzi mi o to czy mam się śpieszyć z zakupem czy mogę sobie spokojnie poczekać, bo może jeszcze coś stanieje.

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma tej wersji na angielskich sklepikach, a u nas bardzo ciężko dostępna z tego co widzę.

Jakiś bardzo ograniczony nakład? Żeby nie było tak, że się wysprzeda zaraz, a potem ludzie sobie będą krzyczeli za to nie wiadomo ile...

Chociaż w sumie krzyczeć nie będą bo co za różnica czy kupię 3 gry naraz czy osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×