Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już jakiś czas temu przeszedłem GOW III. Gra bardzo mi się podoba, trzyma poziom z poprzednich części. Ładna grafika, spoko zrobiony Polski dubbing, wreście więcej przeciwników na naszym ekranie jednocześnie, zróżnicowane bronie ( najlepsza ta zielona ), ładne lokalizacje, walki z boss-ami itp. Dla mnie najtrudniejszym boss-em był Herkules, nad nim najwięcej się męczyłem, natomiast jedyny moment gdzie musiałem użyć YT bo się zaciełem to ogród Ateny ( mogę się mylić ) nie wiedziałem jak ustawić ostatnią kolumnę. Co do

walenia w ryj Zeusa i ten moment z kółkiem, to miałem podobnie jak Wy, wale wale wale, dostałem osiągnięcie i nic, wale wale wale, sobie myśle coś jest nie tak bo coś za długo, wale wale wale, myśle sobie idę zapalić, poszedłem do okna pale szluga i wale w to kółko ciągle, i rozkminiam co mam zrobić, wale wale, aż wpadłem na pomysł aby przestać walić. No i wiadomo co dalej

. Ogólna ocena +9/10

P.S Na poziomie normal przeszedłem grę, zginełem ok. 127 razy a czas gry to 11 h 46 minut

Edytowane przez AGArtha
Naucz sie korzystać z opcji "spoiler" - skoro chcesz jej używać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyzwanie "Gołe Ręce" jest zbugowane? Czyszczę arenę w 100%, mam jeszcze 4-5 sekund i mimo to nie zalicza mi wyzwania.

Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyzwanie "Gołe Ręce" jest zbugowane? Czyszczę arenę w 100%, mam jeszcze 4-5 sekund i mimo to nie zalicza mi wyzwania.

Ktoś się z tym spotkał?

Mi normalnie to wyzwanie zaliczylo, a inne Ci nalicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie znalazłeś małych ''knypków''

ja przez nich z 10 razy przegrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym zadaniem sie meczylem jak nie wiem co, naprzyklad zostawal jeden przeciwnik (dusza) i za malo czasu bylo... Gra jest super, to jest gra ktora powinien miec kazdy na PS3... Zdobylemn tez platynke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pełza połowa centuriona gdzieś za filarem i jej nie widzę... ;)

edit: Za którymś razem mi zaliczyło. Za to pozostałe wyzwania to był banał, to z 1000 pkt oraz dzbankami zrobiłem za 1-szym podejściem,

Torreadora i Meduzy za 5-tym. ;]

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robię GOW III PL od początku na Tytanie idzie dobrze tylko wczoraj miałem zwiechę

gry przy bramie do Tartaru (wsuwanie bloków w ścianę) -i nie mogę nawet wgrać autosave. Miał już ktoś coś takiego?

hamaman76.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, aczkolwiek jedyną zwiechę (a raczej doczytywanie) miałem, przy pogoni hermesa, przy wyjściu ze ''świątyni ognia olimpu(?)''

Problemu z save'ami nigdy nie miałem, ale jestem prawie pewien, że save do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, aczkolwiek jedyną zwiechę (a raczej doczytywanie) miałem, przy pogoni hermesa, przy wyjściu ze ''świątyni ognia olimpu(?)''

Problemu z save'ami nigdy nie miałem, ale jestem prawie pewien, że save do niczego.

Cała lipa polegała na tym że Kratos skacząc po kwadratowych blokach-łapiąc się harpii wpadł i przeniknął ścianę. Wtedy pewnie konsola zgrała autosave. Moim zdaniem to bug w grze. Na szczęście save point mam niedaleko-w kuźni. Wcześniej nic się nie waliło-mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz.

hamaman76.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj spotkałem się z innym dziwnym zjawiskiem... z kumplem do wódeczki postanowiliśmy sobie pograć w GoW'a na poziomie easy i przy okazji zebrać brakujące piórka, rogi i wszystkie ukryte boskie skarby, no i... skarby wpadły jako trofeum, a gdy zebrałem wszystkie piórka i rogi i zaliczyłem 1000 hit combo wielkie NIC, bez żadnego trofka... i teraz pytanie. Czy to dlatego że gra byla na easy? Czy może dlatego że w trakcie gry aktywowałem boskie przedmioty podbijając sobie paski z mana i magią? no ale wtedy z 1000 combosów? nie kapuje troche tego, przecież jak dla mnie to nie powinno być żadnego problemu z poziomami jeśli chodzi o trofea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzycie jakiegokolwiek boskiego przedmiotu blokuje trofea, trzeba wtedy gre zaczynac od nowa (nie jestem pewien czy wczytanie save'a pomoze). poziom trudnosci nie ma nic do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za odpowiedź :)

trzeba wtedy gre zaczynac od nowa (nie jestem pewien czy wczytanie save'a pomoze).

nie trzeba od nowa, wczytanie save'a pomaga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata. nik tego nie zaprzeczy i w porównaniu do innych gier się nie nudzi mógłbym w to grac grać i.. GRAĆ ! Gre przeszedłem na tytanie(trudny) w 9h. Miałem troszke problem z tym 3-głowym psem i tymi 3 kozłami z którymi sie walczyło pod koniec gry w hadesie obok tych sędziów. Ale podejrzałem na youtube dobra technike i przeszedłem ;D. Co do boskich przedmiotów to jednego mi brak ;(. Nie wiem czy mi pomozecie, bo cieżko mi teraz wymienic te co już mam. Może po prostu podajcie ten co był waszym zdaniem najbardziej ukryty. może tak do tego dojdziemy..:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 powiedz jakie masz jest ich 10 moim zdaniem moze ci bralowac podwiązki afrodyty 

Lub plany dedala tu masz nazwy w grze wciskasz start i R1 chyba i tam mozesz podejrzec co masz porównaj z tym i ju potem jak bedziesz wiedział co to jest to napisz do mnie a powiem ci jak to zdobyc.

 Orzeł Zeusa

Hełm Hadesa

Tarcza Heliosa

Moneta Hermesa

Naramiennik Herkulesa

Muszla Posejdona

Podwiązka Afrodyty

Pierścień Hefajstosa

Plany Dedala

Kielich Hery

Gra faktycznie mistrzostwo ja już 6 razy ją przeszedłem tera bawię się z gierką o skrócie RDR pozdro 

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie ukrywam że licze na pojawienie się IV części god of war. Gdzieś czytałem że autorzy chętnie zrobią kolejna część ale za jakieś parę lat żeby fani ochłoneli i gdy wyjdzie kolejna część przypomnieli sobie za co kochali tą serie. Z jednej strony szkoda, a z drugiej całkiem spoko (za parę lat mozliwości graficzne będą jeszcze większe). Problem w tym że w III-ce autorzy zabijając zeusa zamkneli wszystkie wątki. Poczekamy zobaczymy..:biggrin:

PyducH_94.png

Edytowane przez kiubix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że w III-ce autorzy zabijając zeusa zamkneli wszystkie wątki. Poczekamy zobaczymy..:biggrin:

Ponieważ GoW III to zwieńczenie trylogii i musieli go uśmiercić, według mnie nigdy już nie zobaczymy kolejnej części God of War na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy, bo gdyby tak było to niby dlaczego nie uśmiercili Kratosa? Panowie forum dla jasnowidzów pod innym linkiem, opierajmy się na faktach, nie domysłach

Down @1908borsuk dobre pytanie :thumbsup: Jak sprzedawałem GOW'a zaraz po przejściu to mi każdy ryczał że będzie DLC i żebym sobie zostawił, dobrze że człowiek czasem kieruje się własnym zdaniem ... teraz w razie wyjścia dodatku mogę sobie GOW3 odkupić za 50% startowej wartości :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś gdzie to dlc co panowie developerzy nam obiecali do masterskiego tytułu GOD OF WAR III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc? Chodzi mi o poradnik jak przejść górne ogrody. Nie chcę tutaj opisywać bo nie wiem jak ukryć wiadomość żeby nie było widać spoilera. Także dobre dusze proszę o prywatną wiadomość, albo poinformowanie jak ukryć ten spoiler na forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc? Chodzi mi o poradnik jak przejść górne ogrody. Nie chcę tutaj opisywać bo nie wiem jak ukryć wiadomość żeby nie było widać spoilera. Także dobre dusze proszę o prywatną wiadomość, albo poinformowanie jak ukryć ten spoiler na forum:)

Masz tu solucję do Ogrodów Hery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fffuuu.gif

jak ja potrzebowałem to musiałem pisać! D:

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×