Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Walka nie jest prosta , jest intuicyjna , jest też klasyczna , niezmieniona praktycznie od początku serii , oczywiście doszło kilka nowych ruchów , ale główne założenie sie nie zmieniło. Moim zdaniem to jest plus , ponieważ gra "jest sobą" i nie próbuje naśladować innnych produkcji.

Kamera statyczna dodaje uroku scenom , które oglądamy grając w grę. Poza tym pozwala maksymalnie wykorzystac dostępne zasoby systemowe , bo konsola nie musi generować niepotrzebnego otoczenia. gra jest również mocno zeskryptowana i taka "wolna" kamera mocno przeszkadzała by w uruchamianiu kolejnych skryptów. Developerzy musieli by zmienić zupelnie założenie gry , co zupełnie nie pasuje do Kratosa.

moja ocena jak prawie każda na tym forum jest niezwykle subiektywna :pardon:

prawdopodobnie z kamera masz rację, odrobinkę mi to przeszkadza ale nie jest to nic co generalnie nie pasowałoby do GoW tym bardziej że wcześniejsze GoW też tak mają

co do walki może i intuicyjna, co nie zmienia faktu że jest prosta ... mam pewne skrzywienia po Demon's Solus i teraz większość gier jest obarczona "prostotą" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierniczę, t wyzwania są nieziemsko trudne szczególnie matador i przeżyć zamieniając się w posąg :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja ocena jak prawie każda na tym forum jest niezwykle subiektywna :pardon:

prawdopodobnie z kamera masz rację, odrobinkę mi to przeszkadza ale nie jest to nic co generalnie nie pasowałoby do GoW tym bardziej że wcześniejsze GoW też tak mają

co do walki może i intuicyjna, co nie zmienia faktu że jest prosta ... mam pewne skrzywienia po Demon's Solus i teraz większość gier jest obarczona "prostotą" :wink:

Co do kamery , to polecam obejrzeć wiedo zatytułowane "praca kamery" w "skarbach". Jest tam pokazane jak by wyglądał by GoWIII z kamerą pod kontrolą gracza. Myślę , ze po obejrzeniu tego materiału , wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane ;)

A walka tak , nie jest wymagająca , zgadzam się :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam kilka godzin gry i kilku bossów za sobą :D . Początek faktycznie genialny, jednak moim zdaniem tak samo, a może i bardziej zapada w pamięć walka z Hadesem. Cóż za klimat... buduje go piękna muzyka, sceneria, no i sam przeciwnik ;) . Końcówka walki to majstersztyk. Podoba mi się również, że gra ukazuje dużo historii i dość spójnie (jak do tej pory) łączy się z poprzednimi częściami. Świetnym pomysłem są również listy leżące na ziemi, ponieważ wiele tłumaczą.

Mam lekki niesmak, że w grze nie uświadczyliśmy żadnej wstawki CGi... no i ten ''komiksowy'' styl filmików powinien przypominać te z GoW 1. Mam też wrażenie, że niektórym postaciom zmieniły się głosy, chociaż możliwe, że to tylko moje wizje :P . Mimo to i tak jest świetnie. Główny kandydat na grę roku :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem właśnie grę i jedynie mogę powiedzieć, że to najlepsza gra na PS3. Gra jest świetnia, wygląda przepięknie i przy tym jest cholernie brutalna (aż czasami mi się robiło szkoda tych bogów jak ich Kratos masakrował) Bez wachania 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW III w wersji Polskiej posiada także oryginalny język czy tylko jest wersja polska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW III w wersji Polskiej posiada także oryginalny język czy tylko jest wersja polska ?

Tak, posiada oryginalny język, możesz grać z napisami polskimi i dialogami angielskimi lub dubbing polski.

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, teraz serio nie wiem co zrobić. Jestem w

Pałacu Hadesa

.. wie ktoś co mam tam zrobić?

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, teraz serio nie wiem co zrobić. Jestem w [spoiler[ Pałacu Hadesa

.. wie ktoś co mam tam zrobić?

jezeli nie jestes pewny czy wyslesz dobrego posta to tam masz opcje PODGLADU :] bo teraz srednio Ci ten spoiler alert wyszedl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie jestes pewny czy wyslesz dobrego posta to tam masz opcje PODGLADU :] bo teraz srednio Ci ten spoiler alert wyszedl :D

hehe, zdarza się :)

Tak, więc wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, zdarza się :)

Tak, więc wie ktoś?

W którym miejscu

w tym pałacu to tam gdzie jest jego posąg i ma ręce zakute w takich łańcuchach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, to chyba nie tam. Wchodzę do pomieszczenia wielkiego i na środku stoi chyba drzewo jakieś.. muszę takim młynkiem kręcić czy coś

ps. jak przejdę grę, wszystko co zdobyłem pozostanie przy drugim podejściu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, to chyba nie tam. Wchodzę do pomieszczenia wielkiego i na środku stoi chyba drzewo jakieś.. muszę takim młynkiem kręcić czy coś

ps. jak przejdę grę, wszystko co zdobyłem pozostanie przy drugim podejściu?

musisz

pod te kółko do kręcenia podepchnąć taki wózek z kamieniami jest z prawej strony drzewa w takiej wnęce,zakręcisz kołem podciągniesz wózek i wtedy na górze się krata podniesie i musisz wejść po drzewie na góre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robisz tak

podchodzisz pod cos jak ksiege zeby kratos trzasna trumna w niego wtedy wysuna sie drabiny i rece sie zamkna , nastepnie musisz przekrecic kola i uwiezic kazda reke z spowrotem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie widzę opcji "new game plus"...

@God_of_War

Szkoda Ci braku wstawek CGI? Przy takiej grafice in-game!? Chyba żartujesz... :D Przecież to co się dzieje na ekranie to prawie że CGi :P

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po:

Herkulesie i musze powiedziec ze to byla Epicka Walka, SZOK

Ciekawe czy bedzie cos w style new game PLUS, powinno byc bo co z rzeczami ktore mozna uzyc dopiero po 1 przejsciu gry ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sev-pl ;]

Jak bedziesz wiedziec to PW lub tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, aha pytanie jak zwykle

to trophy z labiryntem to tam gdzie hera jest gdzie ta zagadka fajna czy tam dalej z tymi klockami kwadratowymi

spoiler dotyczy trofea jagby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie widzę opcji "new game plus"...

@God_of_War

Szkoda Ci braku wstawek CGI? Przy takiej grafice in-game!? Chyba żartujesz... :D Przecież to co się dzieje na ekranie to prawie że CGi :P

No trochę mi szkoda, ale nie z powodu grafiki, bo z tym się z Tobą zgadzam w 100% :) . Chodzi mi o to, że one budowały swój klimat. Miały to coś w sobie, przez co gra stawała się bogatsza. Zawsze lubiłem oglądać filmy z gry. Jeśli chodzi o to co się dzieje na ekranie, to faktycznie masakra. Nieraz stawałem w miejscu oszołomiony i zahipnotyzowany jakąś scenerią - delektuję się całym ''dizajnem'' ;) .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, aha pytanie jak zwykle

to trophy z labiryntem to tam gdzie hera jest gdzie ta zagadka fajna czy tam dalej z tymi klockami kwadratowymi

spoiler dotyczy trofea jagby co.

To drugie.

Co do bonus pleja, zaczynasz po prostu nowa gre, a zdobyte "własności bogów" mozna właczyc w menu ekwipunku. Jest tylko maly haczyk - uruchomisz jakis - nie wpadaja trophy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dobry temat, ale czy warto kupić grę? na ile ona wystarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić całą trylogię i przechodzić od pierwszej części. Każda starczy na około 8-10h gry.

Recka na TVGRY.PL - autor ma chyba coś z głową iż sądzi że Bayonetta jest lepsza od GOW3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×