Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszedłem na tytanie i nie mam zamiaru przechodzić gry na chaosie gdyz jest zwyczajnie nudna juz przy pierwszym podejściu a co dopiero mówic za drugim razem.

Grając w 1 czy 2 co chwila mówiłem "o kur@! to jest zajebiste" miałem dziką radochę wypatroszając minotaury i walcząc z bossami .

Trójkę przeszedłem praktycznie bez żadnych emocji na twarzy, nic mnie nie zachwyciło, nic mnie nie zaskoczyło .

Jeżeli chodzi o design lokacji to cięzko wymienić mi chociaż jedną która by mnie zachwyciła i która zapadła by mi w pamięci .

Walki z Bossami tez mnie nie powaliły, pamiętam walkę z 3 głową hydra, morze sztorm i bujający sie na boki statek klimat niesamowity - a teraz co mamy? skorpiona któremu nalezy obic nogi wcisnąc kółko i zobaczyc finishera, dla mnie to nie ten poziom .

Cała ta gra wydała mi się dobrą rzemieślniczą robotą ale juz bez tej iskry geniuszu jaka posiadały poprzednie części .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko już było , bo to kolejny odcinek przygód Kratosa :P Nowej "przygody" niestety nie dostaliśmy , z resztą chyba nawet nie mieliśmy się co spodziewać bo wiadomo co się stało na końcu 2 "przygody".

No tego nie bądź taki pewien :) Jest tu wielu którzy rzucili się na GOW3 a na oczy nie widzieli 1 i 2 :( .... W sumie można by uznać że oglądanie filmu od końca to nic zdrożnego, nie widziawszy początku trudno jednak ogarnąć wiele rzeczy ...

Osobiście mam już jakiś czas GOW3 (czekało na swoją kolejkę) - właśnie skończyłem dwójke a wcześniej cześć pierwszą (2Platynki wpadły :) ) teraz czas na tróję i pytania:

1. Czy grać od razu na TITAN? Da się to zmęczyć, czy lepiej przejść gierkę na normalu, poznać ją ... a potem przelecieć jeszcze raz na Tytanie .... ?

2. Aha i czy poza oczkami i piórami, trzeba również uprawiać inne zbieractwo? Jakieś skrzynie, urny, coś innego ewentualnie? Dzięki za info ...

3. Na co ewentualnie jeszcze zwracać uwagę aby nie musieć grać drugi raz bo coś tam minąłem np: :(

(...) Grając w 1 czy 2 co chwila mówiłem "o kur@! to jest zajebiste" (...)

Coś w tym jest :) Mi też ciaglę gęsią skóra wyłaziła ... Sporo fajnych momentów, innowacyjności i wszystko to pięknej oprawie muzycznej i nadal dobrej grafice ... :)

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, podczas gry wyskoczyła mi możliwość zmiany poziomu na niższy i niefortunnie to potwierdziłem... Jak zmienić poziom na wyższy podczas dalszej gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego nie bądź taki pewien :) Jest tu wielu którzy rzucili się na GOW3 a na oczy nie widzieli 1 i 2 :( .... W sumie można by uznać że oglądanie filmu od końca to nic zdrożnego, nie widziawszy początku trudno jednak ogarnąć wiele rzeczy ...

Osobiście mam już jakiś czas GOW3 (czekało na swoją kolejkę) - właśnie skończyłem dwójke a wcześniej cześć pierwszą (2Platynki wpadły :) )

Gratulację ;).

1. Czy grać od razu na TITAN? Da się to zmęczyć, czy lepiej przejść gierkę na normalu, poznać ją ... a potem przelecieć jeszcze raz na Tytanie .... ?

Jeżeli masz platynę na I i II części spokojnie odpalaj na Tytanie.

2. Aha i czy poza oczkami i piórami, trzeba również uprawiać inne zbieractwo? Jakieś skrzynie, urny, coś innego ewentualnie? Dzięki za info ...

Jeszcze Rogi minotaura, i boskie posiadłości (jest to praktycznie po każdym bossie gdzieś sobie leży ale także w innych miejscach) a zresztą

masz link ;).

Miłej gry ! ;).

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podwiązki Afrodyty to jest łatwa trudniej mi było znaleźć monetę ;)

Żeby wrócić do wyższego poziomu bym proponował load chyba że już zapisałeś na tym poziomie no to grać od nowa ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem w koncu GoW3 i tak mnie wciagnelo, ze przeszedlem gre za jednym zamachem (ok 1.30 skonczylem XD) . Gra jest przekozacka, wlasnie przechodze ja po raz drugi, po skonczeniu HR mialem wlasnie ochote na cos przyjemnego z nieustajaca demolka/rzeznia i Kratos mnie nie zawiodl w tej kwestii ;) Ciezko mi stwierdzic, czy przebija "dwojke" bo ta rownie mocno mnie wciagnela, ale i tak to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek gralem. Ale graficznie jednak U2:AT dalej jest #1. Niestety ale poziom grafiki w GoW3 (czy tez HR) nie jest rowny, czasami doslownie kopara opada i czlowiek zatrzymuje sie na chwile, zeby tylko popatrzec, a momentami wyglada to wszystko tylko ciut lepiej niz GoW2 HD (glownie w poczatkowej czesci gry, a zwlaszcza level z dema), na szczescie potem jest juz duuuuuuzo lepiej :) To samo tyczy sie postaci - Kratos, Hades, Herkules czy Kronos wygladaja nieziemsko, za to np. Hera, Hefajstos, Afrodyta, Hermes prezentuja sie slabiutko, taka sama roznica jest w przeciwnikach - Centaur dla przykladu jest bardzo szczegolowy, a juz Chimera wyglada chyba nawet gorzej niz w demie... No i wszystko mialo byc real-time, a pre-renderowanych wstawek jest co najmniej kilkanascie, ale akurat to malutki szczegolik. Za to jesli chodzi o animacje to GoW3 nie ma konkurencji, wszystkie postacie poruszaja sie super plynnie i praktycznie nie widac przeskokow miedzy jednym ruchem a drugim. Fabula wiadomo, pierwsza klasa, jedynie do zakonczenia mozna miec jakies "ale" - troche niesmak pozostal bo nie dosc, ze pare kwestii zostalo niewyjasnionych to jeszcze SSM sami sie wygadali, ze zakonczenie bylo dluzsze tylko je ucieli... Za to motyw z odnajdywaniem nadziei (czy jak to nazwac) to IMO najlepsza czesc gry (nie liczas pojedynkow z bossami ofcoz ;)), grajac o 1 w nocy ciemnosc w pokoju tylko dopelniala klimat i mozna bylo sie niezle wczuc ;)

PS.

Czy tylko na mnie pierwsza walka z Posejdonem nie zrobila zadnego wrazenia?? IMO jeden z najslabszych pojedynkow w calej grze, duzo ciekawsze byly walki z np. Hadesem, Kronosem czy chociazby z Herkulesem, byly takie "osobiste" i dlugie, a tutaj? Ponaparzaj konika po nogach, najazd kamery, znowy ponaparzaj konika po nogach, kolejny najazd kamery, i tak w kolko, potem Gaia trzyma Posejdona, troche naparzania, jak juz go oslabimy to nawet nie jest QTE tylko filmik jak Kratos przez niego przelatuje, a First Person Kill tez jakiegos szalu nie robi, ot - skopal go troche i obil miske, takie cos to na stadionach codziennie widac a nawet lepsze akcje... Tutaj GoW2 zdecydowanie jest najlepsza czescia serii, bez dwoch zdan. Ogolnie to nie rozumiem wlasnie zachwytu nad cala poczatkowa sekwencja, przez wiekszosc czasu widac jedynie maly skrawek tego co sie dookola dzieje, jest jeden moment gdzie Kratos ma z 5 pikseli wysokosci, to wtedy tak, robi to kolosalne wrazenie, ale przez wiekszosc czasu tak naprawde malo sie dzieje na ekranie (nie to co walka z Kronosem). W dodatku design Leviatana jest IMO slaby i psuje cale wrazenie - w zalozeniu mial on byc z wody, a w praktyce zbydowany jest z kamienia i tylko ocieka woda, a te odnoza kraba jakby na ostatnia chwile dorysowane sa, ani nie sa z wody ani z kamienia, juz w ogole nie pasuja do koncepcji stwora... Nie wiem co myslec o tej scenie, przy drugim podejsciu tez beznamietnie przeszedlem ta czesc gry i za cholere nie moge pojac, co ludzie w niej widza?

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie

Jestem w labiryncie, mam 3 musy zapełnione (z czego jedną Herą) ale nie wiem co dalej, bo jak ''oka urzywam'' to pokazuje mi drogę, ale zanim przejdę, oko się zamyka :shok:

help!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

Czy tylko na mnie pierwsza walka z Posejdonem nie zrobila zadnego wrazenia?? IMO jeden z najslabszych pojedynkow w calej grze, duzo ciekawsze byly walki z np. Hadesem, Kronosem czy chociazby z Herkulesem, byly takie "osobiste" i dlugie, a tutaj? Ponaparzaj konika po nogach, najazd kamery, znowy ponaparzaj konika po nogach, kolejny najazd kamery, i tak w kolko, potem Gaia trzyma Posejdona, troche naparzania, jak juz go oslabimy to nawet nie jest QTE tylko filmik jak Kratos przez niego przelatuje, a First Person Kill tez jakiegos szalu nie robi, ot - skopal go troche i obil miske, takie cos to na stadionach codziennie widac a nawet lepsze akcje... Tutaj GoW2 zdecydowanie jest najlepsza czescia serii, bez dwoch zdan. Ogolnie to nie rozumiem wlasnie zachwytu nad cala poczatkowa sekwencja, przez wiekszosc czasu widac jedynie maly skrawek tego co sie dookola dzieje, jest jeden moment gdzie Kratos ma z 5 pikseli wysokosci, to wtedy tak, robi to kolosalne wrazenie, ale przez wiekszosc czasu tak naprawde malo sie dzieje na ekranie (nie to co walka z Kronosem). W dodatku design Leviatana jest IMO slaby i psuje cale wrazenie - w zalozeniu mial on byc z wody, a w praktyce zbydowany jest z kamienia i tylko ocieka woda, a te odnoza kraba jakby na ostatnia chwile dorysowane sa, ani nie sa z wody ani z kamienia, juz w ogole nie pasuja do koncepcji stwora... Nie wiem co myslec o tej scenie, przy drugim podejsciu tez beznamietnie przeszedlem ta czesc gry i za cholere nie moge pojac, co ludzie w niej widza?

Ja miałem podobnie...

Do walki z Hermesem gra nie zrobiła na mnie jakiegoś mega wrażenia. W walce z nim szczególnie spodobał mi się ten pościg. Później Kronos - tutaj poczułem moc starego GoW. Herkules tez był wymagający i poprawił ogólny wizerunek gry pod względem gameplay'u. No i na koniec Zeus , tutaj nie miałem wątpliwości że to jednak prawdziwy GoW.

Co do designe'u Lewiatana , to też mam małe zastrzeżenia , szczególnie nie spodobały mi się kolce wystające z ciała stworzenia - wyglądały , jakby je ktoś na siłę "powyciągał" w ostatniej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy o grze opowiadają...

Gra na mnie zrobiła kolosalne wrażenie... dopiero po walce z posejdonem (wydłubaniu mu oczu) [byłem zmęczony... i speszyło mnie to, że nie wiem o co come on, pewnie dlatego, że nie grałem w 1 i 2]

Gafika... cudo! te widoki... i widoczki :cool:

Walki z bossami są kozackie. i to uczucie kiedy jest kloc przeciwników, a my tym kombosem (L1 + [ ]) zabijamy z 40 na raz!

cuuudo! polecam! :woot: :woot: :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy macie coś z głowo przejść GOW za jednym podejściem SICK!!!! Jest jeszcze cos takiego jak zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie

Jestem w labiryncie, mam 3 musy zapełnione (z czego jedną Herą) ale nie wiem co dalej, bo jak ''oka urzywam'' to pokazuje mi drogę, ale zanim przejdę, oko się zamyka :shok:

help!

Przesuwasz kolumnę na przycisk uruchamiający złudzenie optyczne i sprawa załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesuwasz kolumnę na przycisk uruchamiający złudzenie optyczne i sprawa załatwiona.

dostałem odpowiedź, dzięki.

Ludzie czy wy macie coś z głowo przejść GOW za jednym podejściem SICK!!!! Jest jeszcze cos takiego jak zycie

racja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę w tym momencie ukończyłem gdy to piszę za mną lecą napisy końcowe. Co mogę powiedzieć... Gra bardzo mi sie podobała grafika, grywalność rewelacja po Uncharted 2 rewelacyjna odmiana. Masa krwi brutalności i mordu tego szukałem

Moim top 1 walki jest pojedynek z Herkulesem, pod względem łupaniny a efektywności z Kronosem. Walka z Zeusem również bardzo ciekawa i przewlekła, walka wewnątrz Gai rewelacja. A zakończenie no tego się nie spodziewałem. Autorzy bardzo ciekawie zakończyli opowieść.

Chyba teraz do konsoli trafi Heavy Rain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z serią GOW jest jak z Matrixem, dwie pierwsze części fabularnie świetnie trzecia najbardziej widowiskowa ale fabularnie zawiodła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy o grze opowiadają...

Gra na mnie zrobiła kolosalne wrażenie... dopiero po walce z posejdonem (wydłubaniu mu oczu) [byłem zmęczony... i speszyło mnie to, że nie wiem o co come on, pewnie dlatego, że nie grałem w 1 i 2]

Gafika... cudo! te widoki... i widoczki :cool:

Walki z bossami są kozackie. i to uczucie kiedy jest kloc przeciwników, a my tym kombosem (L1 + [ ]) zabijamy z 40 na raz!

cuuudo! polecam! :woot: :woot: :woot:

Zdecydowanie polecam zakup Collection (1 i 2) - gierki pomimu latek nadal wymiatają, jedynka może graficznie nie powala, jednak innowacyjność i grywalność nadrabia resztę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie czego chcieć od fabuły jeżeli jest to zakończenie trylogii i chyba było wiadomo po części 2 jaka będzie fabuła w god of war 3 . Mieliśmy dostać grę o super grafie nowych przygodach kratosa z nowymi broniami i mocami oraz bosami i spektakularną walką, super gameplayu i moim zdaniem dostaliśmy to wszystko a nawet jeszcze mamy bardzo dobrą polonizację gry i tyle w temacie .Co do mocy jest ona mądzrze powiązana z danym rodzajem broni .

poprostu GOD OF WAR III grą roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie czego chcieć od fabuły jeżeli jest to zakończenie trylogii i chyba było wiadomo po części 2 jaka będzie fabuła w god of war 3 . Mieliśmy dostać grę o super grafie nowych przygodach kratosa z nowymi broniami i mocami oraz bosami i spektakularną walką, super gameplayu i moim zdaniem dostaliśmy to wszystko a nawet jeszcze mamy bardzo dobrą polonizację gry i tyle w temacie .Co do mocy jest ona mądzrze powiązana z danym rodzajem broni .

poprostu GOD OF WAR III grą roku

Jak narazie to dla mnie jest największy Epic fail tego roku .

Walka jest spektakularna? Bossowie są ciekawi ? nic z tych rzeczy.....

Walka sprowadza sie do klepania combo kwadrat , kwadrat,trójkąt wciśnięcia kółka i QTE , przynajmniej ja tak przeszedłem całą grę grając na tytanie .

Walki z Bossami są chyba najsłabsze z całej serii ja kompletnie nie czułem tu tego powera z poprzednich części .

Nie wiem czy pamietacie np. jak Kratos dociera na pustynię zagubionych dusz i musimy sie kierowac za głosami syren .

Takich akcji zabrakło w 3 tu jedynym pomysłem na gre był korytarz do przodu i wyskakujacy wrogowie .

Chcecie pięknych epickich walk z bossami to zagrajcie w Shadow of the Colossus które ja właśnie odświerzam(jak to dobrze jest mieć wsteczną kompatybilność) i bije GoW na głowę pod względem designu, walk z bossami i ogólnie pojętego klimatu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie ja uważam gow3 za genialne może 1 boss był słaby fakt dla mnie posejdon ale reszta fajnie przemyślana i zrobiona z resztą co tu dużo gadać dla mnie lepiej wykonanych bogów juz nie można było wymyślec .Jakby nie było mowy o bogach to mielibyśmy innych bosów czy lepszych tego nie wiem .Może jakies dlc wniesie jeszcze więcej fajnych rzeczy bo nie wyobrażam sobie tej gry bez dalszych operacji ze strony studia santa monica . Zresztą god of war III nie jest oddzielną produkcją a uwięczeniem trylogii i stanowi całość z poprzednimi częściami a historia opowiedziana w całej serii jest boska pozdro. A co do shadow of the colossus to jest to inny gatunek gier gow 3 to slasher a shadow - przygodówka akcii ale oczywiście wspaniała i jedyna w swoim rodzaju. Gow 3 jest najlepszym slasherem i tez jedynym w swoim rodzaju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu zaczely sie narzekania 10-15latkow, zal mi was, wiem jak trudno uzbierac 200zl na gre nie chodzac do pracy i skonczyc ja w 2dni, nie robiac nic innego tylko grac, dostaliscie jedna z najlepszych gier, ale oczywiscie musicie narzekac, nie ma po polsku placzecie, jest po polsku, placzecie ,az mam wrazenie ze wchodze na strone zal.pl, nikt nie kaze wam kupiowac tej gry, zacznijcie sami robic gry i zobaczycie jakie to trudne i jak ciezko dogodzic innym. Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla przedmówcy mam nadzieje że te słowa nie tyczą się mnie a co do narzekań innych to czepiacie się za bardzo dostaliśmy najlepszy slasher wszechczasów mowa oczywiście o GOD OF WAR III a co do tych 200zł to raczej bardzo opłacalny zakup chociaż ja na ten tytuł wydałem 270zł i nie żałuje ani grosika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty ludzi piszących żal.pl to od razu wiadomo z kim ma sie do czynienia .

Wracaj do kapitana tsubasy prawdopodobnie jest to idealnie dobrana produkcja do twojego wieku .

Dodam jeszcze że jakikolwiek backtracking w 8 godzinnej grze to jest śmiech na sali .

Te epickie walki z bossami to pewnie walka ze skorpionem któremu niszczysz nogi klepiąc kwadrat .

Jedyna ciekawa i klimatyczna akcja to moment gdy Kratos szuka w sobie nadziei, reszta to maksymalnie wtórny oklepany schemat .

Do tego dochodzą zajebiście klimatyczne sekcje latane, wielka zemsta Kratosa się nie dokona gdyz zatrzymała go wystająca drewniana deseczka .

Jest to jedyny nowy element gameplay-u jaki wymyślili twórcy gry przez 3 lata od powstania 2, brawa za pomysłowość .

Jeżeli brutalność i hektolitry krwi sa w stanie zastapic wam braki w scenariuszu i oklepany gameplay to ok .

I nie piszcie ze to zakonczenie trylogii że było wiadomo jak to sie skonczy .

Owszem było wiadomo, ale można było to ukazać w o wiele ciekawszy sposób .

Co by nie mówić nie uważam gry za słabą, tak jak pisałem wczesniej jest to dobra rzemieślnicza robota i nic więcej .

są to tylko i wyłącznie moje odczucia po przejściu gry na Tytanie i zrobieniu platyny .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje platynki bo w tej grze warto ją mieć sam również posiadam i może pełne sakończenie te na pełnej ku... jak pisałeś wcześniej dostaniemy w formie dlc poczekamy zobaczymy pozdrawiam i nie ma co się kłucić i naskakiwać na siebie kazdy ma prawo do swojego zdania ale tez nie można przesadzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty ludzi piszących żal.pl to od razu wiadomo z kim ma sie do czynienia .

Wracaj do kapitana tsubasy prawdopodobnie jest to idealnie dobrana produkcja do twojego wieku .

Dodam jeszcze że jakikolwiek backtracking w 8 godzinnej grze to jest śmiech na sali .

Te epickie walki z bossami to pewnie walka ze skorpionem któremu niszczysz nogi klepiąc kwadrat .

Jedyna ciekawa i klimatyczna akcja to moment gdy Kratos szuka w sobie nadziei, reszta to maksymalnie wtórny oklepany schemat .

Do tego dochodzą zajebiście klimatyczne sekcje latane, wielka zemsta Kratosa się nie dokona gdyz zatrzymała go wystająca drewniana deseczka .

Jest to jedyny nowy element gameplay-u jaki wymyślili twórcy gry przez 3 lata od powstania 2, brawa za pomysłowość .

Jeżeli brutalność i hektolitry krwi sa w stanie zastapic wam braki w scenariuszu i oklepany gameplay to ok .

I nie piszcie ze to zakonczenie trylogii że było wiadomo jak to sie skonczy .

Owszem było wiadomo, ale można było to ukazać w o wiele ciekawszy sposób .

Co by nie mówić nie uważam gry za słabą, tak jak pisałem wczesniej jest to dobra rzemieślnicza robota i nic więcej .

są to tylko i wyłącznie moje odczucia po przejściu gry na Tytanie i zrobieniu platyny .

dokladnie kapitan tsubasa to moja mlodosc, kiedy to lecial na konale polonia1 okolo 1990roku, narzekasz ze nie ma tam nic nowego itd, a powiedz mi co bys chcial, super nawalanke jaka sa 1 i 2czesc, wdrazajac zbyt drastyczne zmiany i nowosci mogloby tylko pogorszyc, fabula slaba, owszem nie jest nic porywajacego ale to nawalanka, kontynuacja poprzednich czesci w ktorych bylo w sumie wszystko opowiedziane, trzecia czesc opowiada tylko o zemscie, swietnej zemscie. Tylko tyle albo az tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak piszecie że nic nie wymyślili oprócz latania to dodam że jest jeszcze ujeżdżanie ;) niby 3 lata ale w filmikach sami się przyznali że ps3 to dla nich nowy system i musieli się z nim zapoznać . Powycinali kilka etapów , pokazali co potrafią graficznie , fabuła i zakończenie takie bo trylogia nie ma 4 części ;) Zobaczymy jak wypadnie GT5 bo ta produkcja jest odwlekana i odwlekana jestem ciekaw jakie tam polecą posty .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×