Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

OK jest wybór żeby było łatwiej i szybciej ale niech wtedy taki osobnik grający na easy nie mówi że gra jest prosta i za łatwa skoro to wynika z poziomu na jakim gra i o to mi chodzi.

Mam jeszcze pytanie do kolegi wyżej czy dante 's inferno jest gra do polecenia czyli po prostu czy jest fajna

ja przeszedłem DI ale tylko dla tego że akurat nie miałem zadnej innej gry i pożyczyłem to od kolegi .

Ogólnie fanom slasherów moze sie spodoba, osobom którym szkoda czasu na głupkowate puste gry odradzam .

Fabularnie nędza, graficznie srednio innowacji 0 a czas przejścia około 8h .

Gdybym ja miał w tym momencie zapłacic 50 zł z własnej kieszeni za DI to bym wolał w sobote zrobic ze znajomymi 0.7 finlandi za ta cene .

Chcesz dobrego slashera kup Deamon's souls .

Moze nie jest to typowy slasher bardziej Action RPG ale gra posiada niesamowita głębię, świetny system i ciekawy świat .

Warto spróbować istna perełka ostatnich kilku lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

me na easy GOW zajął jakoś 9,5 h, na gre na titanie nie miałem juz ochoty

Ja na tytanie ukończyłem grę po 8h i parę minut ;)

Ale nadal nie mogę skończyć 2 wyzwań :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KJN tylko że Titan to było u Ciebie drugie podejście :) Obecnie jestem w Kuźni i zaciukałem przebywającego tam osobnika po zabiciu tego dużego wcześniej ;) i mam czas gry 10h ...

Gram jednak dość powoli z uwagi na rozpierduche wszystkiego co się rusza, maxowanie broni Orbsammi, a także szukanie znajdów typu: rogi i inne boskie przydatki ;)

Na Titan myślę że zabawy będzie na jakieś 15 godzin - zakładając że się zbiera wszystko co można zebrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tytanie ukończyłem grę po 8h i parę minut ;)

Ale nadal nie mogę skończyć 2 wyzwań :0

omg wyzwania sa banalne ja ukonczyłem wszystkie w niecałą godzinę .

Jak nie dajesz rady zerknij na youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - dokladnie tak, kilkanascie godzin swietnej zabawy daje tytan. Ja tez gdzie sie dalo to biegalem z tym durnym lbem heliosa i swiecilem w ee kazda dziure (Afrodycie nie moglem :whistling: )...

Dlatego np platyne zrobilem dokladnie w jednym podejsciu + wyzwania.

Co do DI - poracha, jesli masz od kogo pozyczyc - loos, ale wydac tyle kasy na toto - masakra..

A ja jeszcze preordera mialem.. wstyd :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, banalne jak banalne...

czynnik losowy jak w ''zwykłym rozwalaniu'' jest zabójczy! wale i wale...

a te urny/dzbany się nie tłuką. no zawsze 1 na 10 się nie tłucze od razu... :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam Gowa od premiery i gram już 3 razi i mi się nie nudzi, do tej gry można wrócić po jakimś czasie, można rozładować emocje, złość. Ogólnie mecze teraz tytana, i został tylko zeus, i za jakiś czas zabieram się za chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, tak ogólnie, jeśli musisz rozładowywać złość w grach, to trza się leczyć :tongue:

nie chcę obrażać, ale przy tej grze można oderwać się od rzeczywistości, ale nie złość jak była tak zostaje.

może to moje osobiste odczucia, związane z moim problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku, pisze tylko ze ta gra odstresowywuje, a nie....

Jak ty to napisales "pozwala się oderwać od rzeczywistości" z tym sie zgodzę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko :tongue:

eh brakuje mi 2 sekund w zwykłym rozwalaniu...

macie jakiś sposób? oprócz pojedyńczego []

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko tongue.gif

eh brakuje mi 2 sekund w zwykłym rozwalaniu...

macie jakiś sposób? oprócz pojedyńczego []

Nie wiem jaką masz technikę rozwalania, ale sprobuj zatoczyć okrąg od lewej do prawej rozwalając urny, kwadrat imo to najszybszy i najskuteczniejszy "cios" w tym wyzwaniu.

Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Troszke wstyd, że na tym etapie stoje ale za cholere nie wiem jak ruszyć dalej. Znajduję się w "ogrodach olimpu" w miejscu w którym usmierciłem herę. Zeby iść dalej muszę uzupełnić te duże puchary wodą płynącą po akwedukcie u góry. Dwa z tych pucharów już napiłniłem przy pomocy fragmenta schodów, które przesuwam pod spadajacy strumień wody. No i teraz lipa bo jak mam uzupełnić ten trzeci puchar po którym wszystkie mosty się łączą? Latam z "ciałem Hery" zostawiam ją na tym środkowym krągu tak żeby był wciśnięty i gdzie teraz te cholerne schody ustawic? Nie da się pod trzeci strumień zaciągnąć bo jest tam podest i wogóle puchar stoi troszkę po prawej od spadającej wody. Pomocy jeśli ktoś pamięta ten moment to proszę o podpowiedź bo się zaciąłem i dalej ani rusz ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Troszke wstyd (...)

Przepychasz fragment schodów koło trzeciego kielicha po prawej przy przerwanych schodach. Naciskasz przycisk i dzięki złudzeniu będziesz mógł donieść do trzeciego kielicha ciało HERY, następnie na przycisku stawiasz fragemnt schodów ... i biegniesz na górę akweduktu ...

i jeszcze moje pytanko poniżej ...

Właśnie dotarłem po locie w dół wzdłóż łańcucha do Cerbera i dwóch Satyr/Strażników (wszystko jedno - zorientowani wiedzą gdzie)

Gram na Titan i robiłem narazie dwa podejścia (nieudane), udało się wykończyć Cerbera jednak później strażnicy mnie wykończyli ... spokojnie jednak dam radę, aczkolwiek mam pytanie ...

Planuje zużyć RAGE'a w tym miejscu i czy uda mi się go "odbudować" przed dotarciem do ZEUS'a :)

Dzięki za info

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerbera to najlepiej rozwalić jego własna bronią czyli pieskami, a potem L1 +/\ i unik, a na Satyrów zostaw manę i użyj ze 2x spartan z tarczami (gniew w ostateczności).Potem gniew ci się odnowi ale chyba nie do końca...

Jeżeli chodzi o dzbanki to ja rozwalałem L1 +/\ najpierw do okola a potem środek na koniec

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerbera to najlepiej rozwalić jego własna bronią czyli pieskami, a potem L1 +/\ i unik, a na Satyrów zostaw manę i użyj ze 2x spartan z tarczami (gniew w ostateczności).Potem gniew ci się odnowi ale chyba nie do końca...

(...)

Tak, tak, wybuchające pieski już polubiłem, a po kopniaku dodatkowo 20 strzałów z Łuku w Cerbera - ogólnie na TITAN nie jest trudny - tylko te Satyry - ekhmmm nienawidze ich

Na YT widziałem filmik na chaosie bez upgrade'owanych pasków :) Szacun. Osobiście nie powinienem mieć więc bardzo dużego problemu ale tylko zastanawiała mnie zasadność zużycia RAGE'a :) DzięX

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez widziałem jak koleś przechodzi grę na poziomie chaos bez niczego (upgrade itp...) jak ja próbowałem zrobić tak na tytan to trochę nie wychodziło xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez widziałem jak koleś przechodzi grę na poziomie chaos bez niczego (...)

A może to była kobieta :) kto wie ... Kratoska ;)

BTW daleko mam od tego miejsca do końca gry i ostatniego Boss'a ?

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW daleko mam od tego miejsca do końca gry i ostatniego Boss'a ?

nie

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na satyry są dobre buty heliosa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorgona (czy, jak jej tam) - satyry robia sie jednostrzalowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

but tam jej nie ma (chyba)!

lecz gdy satyry są a gorgony nie, to po przebiegnięciu obok satyra on wylatuje w górę.

wtedy X a potem L1 + /\ w powietrzui jest git. po 2-3 atakach jest trupem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem natury technicznej, odczs przelotu przez tunel w części chain of balance, po doleceniu do końca tunelu następuje ładowanie. Ładuje się kilka minut i nie widać końca. Kontrolka dysku nie świeci więc nic nie doczytuje. Płytka nie ma oznak zarysowania.

W czym tkwi problem ? Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez czasami doczytywało,lub przy cut-scenkach dziek i obraz się przywiesił na setna sekundy ale jeżeli chodzi o gameplay to z 3-5 sec i doczytało... możne wina płytki, albo napęd. Naprawdę nie wiem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×