Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Brytyjski amazon mial ceny gier po 100funtow chyba.Teraz ma 55 wiec chyba oni juz cos wiedza.....

Ale jak napisal Patrico,nie ma oficjalnych wiadomosci.Tak btw

Zamawials ktos z was pre ordera z brytyjskiego amazonu? Oni biora kase odrazu z konta czy dopiero jak wysylaja item?

Nie chodzi mi o gry,tylko o sprzet elektroniczny jak konsola,tablety itp

 

Składasz pre-order np. za 100 funtów na Amazonie.

Przyjmują Twoje zamówienie, itd.

Kasę ściągają dopiero w momencie wysłania przedmiotu do Ciebie, w żadnym innym wypadku.

Jeśli cena ulegnie zmianie, tj. stanieje to dostajesz różnicę z powrotem na konto.

Jeśli cena pójdzie w górę, to płacisz tą, która była w momencie zgłaszania pre-ordera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Ponurak kup sobie PC, bedziesz wtedy najszczesliwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było pisane, ale nie był wrzucany ten news, który trochę szerzej przedstawia sprawę. W komentarzach już ktoś wyczaił, że proc na LGA2011, czyli sprzęt o wieeeeeeele wydajniejszy od X'One.  ;)

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprzęt o wieeeeeeele wydajniejszy od X'One.  ;)

 

No ciężko znaleźć coś mniej wydajnego od X'One. 

 

Karta graficzna to albo 770-780 albo Titan, co widać po charakterystycznym zielonym logo na zdjęciu. Te układy jedzą Xbona na śniadanie, więc ładnie ludzi wyciulali na konferencji. Wiedziałem że coś to wszystko za ładnie wygląda jak na 1,2 TFlops'a.  

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Bleszinski to idiota, M$ albo mu już wyprał mózg, albo dał tyle zielonych, że on już innego koloru nie widzi.

Od dłuższego czasu, każde zdanie wypowiadane publiczne przez tego durnia nadaje się tylko i wyłącznie do światowej ściany płaczu.

Właśnie przez tego typu idiotów potem granie wygląda tak jak wygląda.

 

Ostatnio mówił też, że DRM'y XBone to bardzo dobre rozwiązanie dla developerów.

Owszem...większe pole manewru do rżnięcia nas w dupska.

 

Genialnie Sony rozjechało tych wszystkich pajaców, z EA na czele i tego typu typami jak wyżej.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GODJima xD

 

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain led Microsoft's Xbox One press conference with an impressive trailer earlier this week, showcasing the game's photorealistic lighting engine, a vast open world and detailed character models.

But series creator Hideo Kojima says the next-gen versions of the game will ultimately look much better than what was first shown on Monday.

"For this project we were using the PC to build the Fox Engine to create our game," Kojima explained in an interview at E3 today. "We're using the current-generation as a [guideline]. While we were developing on current-gen, next-gen came long. We're really trying to reach the peak of the current generation right now — 360, PS3 — and then see how much we can take it up for the next-generation."

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain's E3 presentation was "more tuned to current generation," Kojima said, in terms of the game's models and textures.

"Once we start going into development for next-generation we're definitely looking for something better than [what] we have shown today," he said. Kojima added that the developer is aiming for a 60 frames per second refresh rate and a higher resolution for the game's Xbox One and PlayStation 4 releases.


Kojima said the next Metal Gear Solid will also feature interactivity with smartphones and tablets.

"You can also enjoy the game with multiple devices," he said, so players can "enjoy [Metal Gear Solid 5] from anywhere at any time."

"With MGS5, I feel that [using] multiple devices, tablets and smartphones and how to interact with it socially is a big step forward."

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain was announced this week for Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 and PlayStation 3.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cholerę wszędzie pakują te tablety, smartfony i inne "super-mobajl" urządzenia...

Po co to komu? To teraz zamiast kliknąć pauzę w grze i wejść w mapę, muszę posiadać super zajebisty fonik albo tablecik, żeby ją sobie tam otworzyć?

Żeby to jeszcze miało sens, np. jakieś mini-gry, które dają dodatkowe itemy w grze, czy coś w tym stylu, żeby to miało jakąkolwiek racje bytu.

Ale żeby wyświetlić mapkę czy poczytać jak zbędny rzeczy, które bez problemu można i tak znaleźć w necie?

A nie czarujmy, na razie nie zapowiedziane NIC z tych dodatków na mazianie palcem, co by było warte uwagi.

 

Czy tylko ja tego nie rozumiem? Wam się podoba takie podejście?

Bo może ja jestem taki anty nastawiony do tego...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś, czy będzie się dało piosenki np. te zgrane z pendrive na dysk konsoli, odtwarzać podczas każdej włączonej gry? Bo na PS3 nie można było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cholerę wszędzie pakują te tablety, smartfony i inne "super-mobajl" urządzenia...

Po co to komu? To teraz zamiast kliknąć pauzę w grze i wejść w mapę, muszę posiadać super zajebisty fonik albo tablecik, żeby ją sobie tam otworzyć?

 

Nie zapominaj jeszcze o trzeciej rece i oku. W takim Dead Rising 3 za pomoca smartfona robimy nalot na zywo w grze, kazdy gracz chce przeciez zostawic pad, odwrocic wzrok od telewizora na rzecz smartfona, marzymy o tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się takie podejście i moim zdaniem jest to chwilówka na miarę Sixaxisa. Za rok nikt nawet o tym pamiętał nie będzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają dawać jakieś popierdółkowe app'ki na tego kulawego i niedorobionego Androida, niech lepiej zrobią użytek z Vity - tak jak w niektórych produkcjach zrobiło Nintendo na Wii U...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cholerę wszędzie pakują te tablety, smartfony i inne "super-mobajl" urządzenia...

Po co to komu? To teraz zamiast kliknąć pauzę w grze i wejść w mapę, muszę posiadać super zajebisty fonik albo tablecik, żeby ją sobie tam otworzyć?

Żeby to jeszcze miało sens, np. jakieś mini-gry, które dają dodatkowe itemy w grze, czy coś w tym stylu, żeby to miało jakąkolwiek racje bytu.

Ale żeby wyświetlić mapkę czy poczytać jak zbędny rzeczy, które bez problemu można i tak znaleźć w necie?

A nie czarujmy, na razie nie zapowiedziane NIC z tych dodatków na mazianie palcem, co by było warte uwagi.

 

Czy tylko ja tego nie rozumiem? Wam się podoba takie podejście?

Bo może ja jestem taki anty nastawiony do tego...

Ja to nie rozumiem po kuta wciskają jakieś niewiadomo jakie wodotryski do tych gier. Zwykły, prosty, czytelny gameplay bez żadnych dodatkowych pierdół wyświetlanych na pałacu kultury. Ta sama historia co z telewizorami 3D. Fajnie, spoko, że taka opcja jest, tylko pojawia się pytanie "PO CHUJ?!". 

Czasami się zastanawiam czy ludzie tworzący sprzęt i oprogramowanie muszą od nowa wynajdywać koło, żeby coś sprzedać? Bo tak to wygląda przy używaniu tabletu do gry...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają dawać jakieś popierdółkowe app'ki na tego kulawego i niedorobionego Androida, niech lepiej zrobią użytek z Vity - tak jak w niektórych produkcjach zrobiło Nintendo na Wii U...

 

Fan zgnitego jabłka?

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko czy ktos bedzie ci kazal uzywac tego super zajebistego telefonu w grze? Odp prosta gdybys mial dalej narzekac- NIE :D jak dla mnie opcja warta uwagi, gra Division np i mozliwosc grania w autobusie na smarcie wraz z kolegami ktorzy graja w domu, i wspieranie ich z wysokosci, dronem to super sprawa, na pewno lepsza taka OPCJA niz jej brak. Mnie tylko zastanawia czy za taka apke trzeba bedzie dodatkowo placic. czy bedzie na nia jakis kod w pudelku, a tak to nie moge sie doczekac zeby to sprawdzic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fan zgnitego jabłka?

Niestety - używam tabletu z Androidem...

Nie chodzi mi o urządzenie czy system same w sobie, tylko fakt, że teraz wszystko począwszy od TV a skończywszy na pralce w łazience, musi mieć app'ke na tablet...

A już głupotą jest współpraca tego z konsolą, kiedy pod ręką deweloperzy mają fajne urządzenie jakim jest PS Vita...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna aplikacja ,,konsolowa'' na tablet jaka mnie interesuje to PS Store - jestem poza domem, zrobili właśnie aktualizacje store, a ja mogę dokonać zakupu na store, tymczasem w domu ps4 zasysa to sobie na dysk. Z opcją automatycznej aktualizacji jak najbardziej możliwe, na chwilę obecną brakuje jedynie stosownej aplikacji na tablety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , tylko vita to kolejny wydatek na rozrywkę , a tablet czy smartfon jest już prawie w każdym domu jako narzędzie do pracy. Zresztą teraz tablety dodają nawet przy kupieniu kilograma ziemniaków. Oczywiście " za darmo" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - używam tabletu z Androidem...

Nie chodzi mi o urządzenie czy system same w sobie, tylko fakt, że teraz wszystko począwszy od TV a skończywszy na pralce w łazience, musi mieć app'ke na tablet...

A już głupotą jest współpraca tego z konsolą, kiedy pod ręką deweloperzy mają fajne urządzenie jakim jest PS Vita...

Mam nadzieję, że ten cały tabletowy szajs umrze na next genach, tak samo jak np. usilne wmawianie nam, że 3D jest takie osoom. Nikt nie będzie używał. To w końcu  pakowanie tego na siłę umrze śmiercią naturalną.

 

 

A jak już bardzo chcą być tacy "innowacyjni" i na czasie to niech zrobią dobry użytek z Vity jak Redzi zapowiedzieli w przypadku XO, że będzie jakoś tam wspierał smart glass. Ekwipunek na ekranie Vity. Ja jestem, za bo vita to kontroler a nie przyzwoitka. Ale tylko wtedy jak gameplay jest improved i ma sens, bez pakowania bzdur na siłę.

 

BTW. to nie prawda, że tablet czy smartfon jest w każdym domu. U mnie nie ma, bo jestem fanem starych telefonów gdzie bateria trzyma mi 2 tygodnie  ^_^

Edytowane przez Natsu
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×