Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gorzej prezentuje się pad, ale w końcu ma działać, nie wyglądać ; ) 

 

edit: potwierdzenie co do zasilacza:

 

http://uk.ign.com/articles/2013/06/28/sony-confirms-playstation-4-does-not-have-a-power-brick

Edytowane przez emtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, DS4 przy padzie od X1 czy starym DS3 wyglada jak podrobka chinskiej podrobki :/ Natomiast sama konsola - cos pieknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a dla mnie pad to coś pięknego, przy nijakim wyglądzie PS4. Nie mogę się doczekać aż go przymierze w moje chude łapska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad wygląda genialnie. Dużo większy, pokryty zapewne jakimś materiałem antypoślizgowym na rączkach (czy co to tam jest), dotykowy panel, itd.

Już w przypadku PS3 mieli zmienić pada, bo ten pozostał niezmienny od czasów PSX'a. Pomijam dodanie jakiś pierdół czy triggerów.

Padzik będzie wypas, jak na razie po screenach to miażdży konkurencję aż miło. W końcu dokonali zmiany w padzie i póki co zapowiada się mega wypas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, w końcu może ktoś genialny doda ciekawe funkcje do wykorzystania dotykowego panelu na padzie w trakcie gry, do tego podłączenie na HS, lampka która będzie informowała o np. malejącej ilości życia. Jest rewolucja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy ta konsola wreszcie będzie pamiętała wcześniejsze sieci Wi-Fi. Obecnie często przenoszę konsolę i za każdym razem muszę konfigurować sieć od nowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek dotyczy sprzętu X'a to zlewam ciepłym moczem. Jak gdzieś widzę newsy, że X jest mocniejszy od Sony, to od razu wiem, że mam do czynienia z:

a) fanbojami,

b) opłaconymi ludźmi, którzy piszą bzdury za hajs,

c) ktoś kto po prostu nie ma bladego pojęcia o czym gada,

d) trollem,

 

Konsola M$ nie zrobi nic czego PS4 też nie dałoby rady i w sumie vice versa (chodzi mi głównie o kwestie związane z grami, pomijam gówniane DRM'y, itd.). Na upartego to Sony spokojnie mogłoby nawet wprowadzić tą śmieszną obsługę głosem i nie zdziwię się jak kiedyś to zrobią.

Jeśli chodzi o same gry, to multiplatformy i tak będą zbliżone, z tym że dzięki nieco mocniejszym bebechom w PS4, tym razem to u nas będzie wszystko ładniej wyglądać i w końcu to my będziemy się cieszyć, że mamy więcej drzewek i trawki niż konkurencja.

 

Tak naprawdę mnie to wali co M$ robi. Lubię się z nich śmiać, bo to zachłanne pazery lecące za hajsem jak much za gównem. Różnica pomiędzy M$,  a Sony jest taka, że Ci drudzy przynajmniej sprawiają wrażenie, że zależy im na nas, czyli na graczach. Nie wiem co Sony musiałoby zrobić, żebym zrezygnował z ich sprzętu.

Dopóki Sony samo sobie nie zacznie strzelać w głowę, tak jak to M$ robi, tak będę się trzymał tej konsoli i grał w gry tylko na niej.

A jak ktoś lubi być ruchany przez firmę chorągiewkę, która zlewa taki kraj jak Polska i nawet się z tym nie chowając...to ja nie mam pytań.

 

Zresztą...po co ja to piszę...i tak zaraz eksperty przylecą i pewnie jeszcze powiedzą, że jednak XO jest mocniejsze i w ogóle "pała of da klaud" zniszczy wszystko, szczególnie jak odetnie dostęp do serwera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam pierd... poczekam i kupie w normalnym sklepie bez stresowo.3tys juz czeka by je wydac na nowa zabawke,mysle ze konsola wyjdzie w dniu premiery z 2tys,no i zostanie na gry i gadzety.Zreszta jestem w szoku ze tylko tyle bedzie kosztowac myslalem ze minimum bedzie 2500 a tu sie okazuje ze mniej za nowa technologie,ciekawe.Szkoda ze w branzy motoryzacyjnej tak nie ma i jak chcesz przesiasc sie na nowszy model tej samej marki to z modelu na model trzeba dodac zero do kosztow zakupu:)

Hmm, w obecnej generacji naped BR byl drogi w produkcji, stad wysoka cena na premiere. W nadchodzacej generacji naped ten jest juz standardem ,jak swego czasu DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox jest mocniejszy, a PC to już w ogóle lata świetlne przed konsolami... :P 

Początek sezonu ogórkowego, jeżeli chodzi o informacje na temat nowych konsol. Trzeba poczekać na Gamescom, bo pewnie tam coś nowego rzucą. Nie ma co się podniecać trzeba poczekać i cieszyć się rozpoczunającym się Latem (gdy skończe te durne zaliczenia to też się będę cieszył, ale jeszcze tylko poniedziałek :D). 

Pad jak dla mnie wygląda dobrze, szczególnie, że mam strasznie duże łapska i ds3 trochę w nich ginął i po dłuższej rozgrywce łapy mnie bolały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy ta konsola wreszcie będzie pamiętała wcześniejsze sieci Wi-Fi. Obecnie często przenoszę konsolę i za każdym razem muszę konfigurować sieć od nowa.

 

U mnie ustawienia sieci zapamiętuje

 

 

Jemu chodzi o to, że jak łączysz się z inną siecią WiFi to konsola nie zapamiętuje teraz tej poprzedniej sieci.

Tak jak masz w telefonach, zapisuje się raz do WiFi i potem już zostaje.

 

Mój błąd ;]

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o to, że jak łączysz się z inną siecią WiFi to konsola nie zapamiętuje teraz tej poprzedniej sieci.

Tak jak masz w telefonach, zapisuje się raz do WiFi i potem już zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa jakie mi się wyrwały po pierwszym zobaczeniu ps4 to - ALE POKRAKA! Z czasem jednak konsola podobała mi się coraz bardziej i w tej chwili podoba mi się bardziej niż ps3 fat. Za to ds4 to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie było i nie ma ładniejszego pada. Zobaczymy jak z funkcjonalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PADaka, oba są kiepskie, ten od M$ niewiele sie różni od poprzedniego, ten od $ony ztandetnial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa jakie mi się wyrwały po pierwszym zobaczeniu ps4 to - ALE POKRAKA! Z czasem jednak konsola podobała mi się coraz bardziej i w tej chwili podoba mi się bardziej niż ps3 fat. Za to ds4 to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie było i nie ma ładniejszego pada. Zobaczymy jak z funkcjonalnością.

 Ja mam dokładnie odwrotnie - samo pudło spodobało mi się od razu, za to pad robi wrażenie bardzo funkcjonalnego, ale pięknym to bym go za żadne pieniądze nie nazwał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed skasowaniem dezaktywuj je z poziomu konsoli.

 

Oky. I po zakupie PS4 będe mógł się zalogować i będzie ta samą zawartość ? (czy tam drobne zmiany ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logicznie biorąc to, tak

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oky. I po zakupie PS4 będe mógł się zalogować i będzie ta samą zawartość ? (czy tam drobne zmiany ;p)

 

Zależy co masz na myśli "ta sama zawartość". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patrico:

A przeczytales chociaz o czym jest artukul? Czy po prostu angielskiego nie rozumiesz? Mowa jest nie o calej konsoli a o samej pamieci, prosta matematyka mowi, ze 192>176. Kwesta tylko tego, czy deweloperzy beda chcieli wykorzystac te dodatkowe kosci esRAM, po to Sony dalo jedna pule wspolnej pamieci, zeby nie musieli sie glowic co do jakiej pamieci wpakowac, a MS robi dokladnie odwrotnie w zamian za wieksza przepustowosc, X360 tez mial ten patent i tam sie to swietnie sprawdzilo. Ale zgadzam sie z toba jesli chodzi o multiplatformowki, gry na obie platformy beda identyczne, jak ktos sie spodziewa, ze wersja na PS4 beda wygladaly 3x lepiej no to sie niezle zawiedzie, moze pod koniec zycia konsol, jak zacznie sie konczyc moc obliczeniowa PS4 pokaze, ze ma przewage, ale przez pierwsze kilka lat zycia konsol nie nalezy sie spodziewac roznic w multiplatformowkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 pokaze przewage przy exclusivach niczego wiecej nie oczekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, pisałem odnośnie całej sytuacji związanej z tym śmiesznym porównywaniem jednego sprzętu do drugiego i twierdzenie, że któryś ma przewagę nad konkurentem, a nie stricte artykułu.

Te różnice są tak małe, że w grach praktycznie tego nie zauważymy. Chociaż mimo wszystko liczę na minimalnie ładniejsze gry na PS4 względem XO, a jak będzie to się zobaczy.

 

PS.

Następnym razem daruj sobie uwagi typu "angielskiego nie rozumiesz", itd.

Pierwsze i ostatnie słowne pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy ta konsola wreszcie będzie pamiętała wcześniejsze sieci Wi-Fi. Obecnie często przenoszę konsolę i za każdym razem muszę konfigurować sieć od nowa.

 

nad tym samym się wczoraj zastanawiałem...

 

a co do wyglądu to PS4 fajnie wygląda na filmikach/zdjęciach ale jak sobie pomyślę jak ta część pokryta świecącym plastikiem będzie wyglądać po jakimś czasie od kupna to nie jestem już tak optymistycznie nastawiony. Nie mówiąc już o tym, że świecące powierzchnie trzeba częściej wycierać bo kurz jest bardziej widoczny :D Pod tym względem mat w PS3 slim jest idealny. 

jeśli o pada chodzi to ja tam lubię "starego", małego DS3 ale postęp musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×