Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, macie rację, widzieliśmy te gry z xbone w 60 klatkach...odpalone na PC z Win7 i GeForce GTX 690, GTX 770 lub 780 ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, macie rację, widzieliśmy te gry z xbone w 60 klatkach...odpalone na PC z Win7 i GeForce GTX 690, GTX 770 lub 780 ;)

hehe true, wiekszosc juz zapomniala o wpadce M$ na E3

 

To byl calkiem ciekawy fail: Win7 - CPU Intela - karta nvidii , no kurcze XB1, jak znalazl...

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie im się nacieszyć każdą plotką... jak widzicie niewiele potrzeba by uradować fana X'1. Oni jeszcze żyją nadzieją, że M$ dołoży im do konsoli kolejne 8 GB ramu, podkręci procek o 50% i gratis doda 10 gier AAA :biggrin: W sumie nadzieja umiera ostatnia i do listopada macie jeszcze czas by się czerpać radość z wiary w niemożliwe. Potem już będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, młodzieży ,młodzieży. ramy, sramy,teraflopy, gigabajty, i inne dziwadła. a wy graliście kiedykolwiek w contrę na pegasusie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, młodzieży ,młodzieży. ramy, sramy,teraflopy, gigabajty, i inne dziwadła. a wy graliście kiedykolwiek w contrę na pegasusie?

 

Grałem w Blues Brothers na Amidze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze z pokolenia Atari 800 XE gdzie gry ładowało się z kaset bez turbo.

River Raid, Boulder Dash czy Ninja nie potrzebowały super grafiki żeby urwać na nich nie jeden joystick :D

Później była Amiga a jeszcze później wspomniany Pegasus (który de facto był podróbką NES'a) więc nagle poczułem się staro...

 

Swoją drogą takie hiciory z NES'a j/ SNES'a ak Contra czy Double Dragon doczekały się swoich remake na PS3 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadka szmatka, a ja mam pytanko... Ile będzie tytułów startowych na ps4? Bo w sumie głupio mieć konsole i jedną grę na krzyż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadka szmatka, a ja mam pytanko... Ile będzie tytułów startowych na ps4? Bo w sumie głupio mieć konsole i jedną grę na krzyż :P

Nie ma jeszcze oficjalnej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadka szmatka, a ja mam pytanko... Ile będzie tytułów startowych na ps4? Bo w sumie głupio mieć konsole i jedną grę na krzyż :P

 

Na razie 3 większe exy na start, kilka multiplatform, do tego gry f2p, mmo, indie, jak się tak zastanowić to wybór będzie dosyć duży i różnorodny, zobaczymy, co na GC jeszcze zapowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowo się zapowiada! Co to za exy? :biggrin:

 

z Gamestop.de ;D

 
Playstation 4 - The Best Place to Play

PS4 liefert Spiele, die du immer und überall genau so spielen kannst, wie du es möchtest. Dies ist einem System zu verdanken, das optimal auf die Anforderungen der weltweit besten Entwickler ausgerichtet wurde.

Trade-in | PS4 Konsole ab 209.99€*

Bestell dir eine PS4 vor und bring uns gleichzeitig eine der folgenden Konsolen:

  • PS4 Konsole nur 209,99€ bei Abgabe deiner PS3 Superslim 500GB inkl. 3 Games
  • PS4 Konsole nur 269,99€ bei Abgabe deiner PS3 Superslim 12GB inkl. 3 Games
  • PS4 Konsole nur 239,99€ bei Abgabe deiner PS3 Slim 320GB / 250GB / 160GB inkl. 3 Games
  • PS4 Konsole nur 289,99€ bei Abgabe deiner PS3 Slim 120GB inkl. 3 Games
  • PS4 Konsole nur 209,99€ bei Abgabe deiner Wii U Premium Pack (schwarz) inkl. 3 Games
  • PS4 Konsole nur 229,99€ bei Abgabe deiner Wii U Basic Pack (weiß) inkl. 3 Games
  • PS4 Konsole nur 289,99€ bei Abgabe deiner XB360 Slim 250GB inkl. 3 Games

 

Ceny gier, to niektore kosmos...

Thief 4 - 99 euro z centami

Call - 99 euro z centami

Sama gra będzie kosztować u nich 399.99 :)

Edytowane przez farmer23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowo się zapowiada! Co to za exy? :biggrin:

 

Killzone, Knack i DriveClub o ile mnie pamieć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub odpada, bo nie lubie wyścigów, ba nie potrafie nawet w to grać. Knack wydaje mi się jakimś gównem i pozostaje mi jedynie kill :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ceny gier, to niektore kosmos...

Thief 4 - 99 euro z centami

Call - 99 euro z centami

Sama gra będzie kosztować u nich 399.99 :)

 

Jezu ile razy można pisać ze to zwykłe placeholdery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesądze aby to była zapchaj dziura cenowa, ale kto co tam woli. :) Sony cos mówiło, pisało o zdrapkach na plusa? (niemylić tutaj ze zdrapkami na doladowanie portfela) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chipy sa już produkowane, nie ma mowy o zadnych zmianach, MS straciłby miliony dolców za taki myk. Nie dość że najpierw musiałby spłacić wszystkie układy które już zjeżdżają z taśmy, to jeszcze przeprojektować istniejącą architekturę i wznowić produkcję seri konsol po korekcie i kolejne miliony z dupy. Jestem w szoku że ktoś łyka bez zastanowienia takie brednie. To nie jest komputer że sobie wkładasz kostke w slot i voila.

A z tym podkręcaniem to też jakaś lipa, chciałbym widzieć jak po 3-4 latach ciągłego overclockingu konsola jeszcze dycha i nic się nie wysypuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chipy sa już produkowane, nie ma mowy o zadnych zmianach, MS straciłby miliony dolców za taki myk. Nie dość że najpierw musiałby spłacić wszystkie układy które już zjeżdżają z taśmy, to jeszcze przeprojektować istniejącą architekturę i wznowić produkcję seri konsol po korekcie i kolejne miliony z dupy. Jestem w szoku że ktoś łyka bez zastanowienia takie brednie.

 

Przypominam że MS w ostatniej chwili dołożył dodatkowe 256mb RAMU do X360 i jakoś im to sie opłaciło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej chwili, czyli rok przed premierą hehehe

 

LionelPL zrozum, że całe zestawy konsol już są składowane w magazynach, do premiery 4 miesiące w ty wierzysz w puklate aniołki, które przepakowują kilka milionów pudełek i przelutowują kości na płytach :biggrin: Humor ci dopisuje.

 

Poza tym tu nie ma znaczenia ilość. Te 12 GB w X'One dalej byłoby o wiele słabsze niż 8 GB w PS4, a koszty takiej wymiany byłyby kolosalne, nieporównywalne do ewentualnych korzyści. A M$ liczy się z każdym dolarem.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo :) Już dawno temu kilka źródeł podawało datę 21 listopad ale to tylko spekulacje.
Myślę, że na Gamescom się wszystko wyjaśni a to już niebawem :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej na to wskazuje: http://www.ps3news.com/playstation-4-ps4-news/ps4-playstation-4-release-date-revealed-by-best-buy-kiosk/

 

Niestety na 100% to dopiero pod koniec sierpnia sie dowiemy :/

 

edit: 29.11 Black Friday w stanach - sony nie przegapi takiego "eventu"

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tu nie ma znaczenia ilość. Te 12 GB w X'One dalej byłoby o wiele słabsze niż 8 GB w PS4, a koszty takiej wymiany byłyby kolosalne, nieporównywalne do ewentualnych korzyści. A M$ liczy się z każdym dolarem.

W MS może nie liczy się każdy dolar, ale pewnie te pieniądze wolą wydać na marketing. :D W końcu obie konsole mają po 8 GB ramu i na obu kal of djuti będzie wyglądać tak samo.

MS nie będzie wzmacnial na ostatni moment xboxa, bo ma w zestawie kinecta. Oni chcą zdobyć rynek casuali z kinectem jak nintendo z wiilotem. Sami mówią, że ich celem nie była najwyższej jakości grafika. Każdy firma obiera swoją taktykę. MS wiedział że robi słabszy sprzęt, odbiją sobie na casualach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że MS w ostatniej chwili dołożył dodatkowe 256mb RAMU do X360 i jakoś im to sie opłaciło 

A ja przypominam że to nie jest analogiczna sytuacja, teraz o przyszłości Xboxa zdecydowało Sony któro zastało M$ na kiblu robiącego kupke. Musieli się zatem sprężać własciwie ze wszystkim, od pierwszej swojej konferencji reveal aż do dnia dzisiejszego, po drodze wygadując głupoty i motając się w zeznaniach z pospiechu. Stracili już na swoim wizerunku tyle, ze muszą smarować devsom za czasowe eksy i pompować kasiore wszędzie gdzie się da by wyjść z twarzą po czarnym PR jaki sami sobie stworzyli.

Myślisz że Xbox zrobiony niemal na kolanie jest teraz nagle w stanie zmienić bebechy w momencie jak M$ walczy z czasem by dostarczyć jak najwięcej swoich konsol wszedzie gdzie się da ? mało tego, mają problem żeby je dostarczyć wszędzie i o czasie, co tylko potwierdza, że są opóźnieni i mają problem. Już widze oświadczenie M$-u "sorrki, musimy ściągnąć dotychczasowe 20mln konsol z taśm produkcyjnych i naprodukować nowe sztuki które dostaniecie za kilka miesięcy o ile dobrze pójdzie" To byłby mega fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie oficjalne potwierdzenie wspierania wszystkich headsetów Sony z PS3, że będą działać na PS4:

http://www.vg247.com/2013/07/18/ps4-will-support-ps3-wireless-headsets/

 

A tak wygląda PS4 dla devów :biggrin:

 

ku-xlarge.jpg

 

Wiecej tutaj: http://gizmodo.com/heres-what-a-developers-ps4-looks-like-824631591?utm_campaign=socialflow_gizmodo_twitter&utm_source=gizmodo_twitter&utm_medium=socialflow

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×