Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje grafika full crysis 3 na pc zadowoli mnie w pelni

ja swojego preordera zostawiam mimo wszystko :) mam nadzieje ze dostane na premiere :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola społecznościowa to i fejsbuczek musi chodzić bez zacięcia. Pal licho gry ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje grafika full crysis 3 na pc zadowoli mnie w pelni

W tych Krajzisach to oprócz grafiki jest cos ciekawego? Dalej jest nudny gameplay? Dalej fabuła jest tak rozbudowana jak wypracowanie 6klasity?

Jeżeli miałyby powstawać gierki z fenomenalna grafika i gameplayem rodem z Krajzisow to bym skończył granie [*]

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol tylko polacy narzekają? wejdz sobie na neogafa i temat poświęcony ps4 i 5gb ram. użytkownicy napisali w tym topicu kilka tysięcy odpowiedzi z czego większość to hejty na sony,co więcej niektórzy anuluja preordery bo czują się oszukani przez japońska korporacje.

no tak ale oczywiście tylko polacy narzekają,beka

Jakby wszyscy spełniali swoje groźby odnośnie anulowania preorderów to w Polsce już dawno nie byłoby żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych Krajzisach to oprócz grafiki jest cos ciekawego? Dalej jest nudny gameplay? Dalej fabuła jest tak rozbudowana jak wypracowanie 6klasity?

Jeżeli miałyby powstawać gierki z fenomenalna grafika i gameplayem rodem z Krajzisow to bym skończył granie [*]

 

Ze zrozumieniem to ty chyba czytac nie potraficz co?

Wyraznie napisal ze chodzi mu tylko o grafike na takim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ten cały czas w ogóle się nie interesuję specyfikacją jako taką. Czy cpu będzie ati , czy nividi itp. Mnie interesują gry i to , co kto będzie z tym sprzętem mógł zrobić. Co z tego , że w tej generacji Sony miał lepszą maszyną, jak 3 studia na krzyż umiał ją wykorzystać?  jak gta IV wyszło na pc , to miało szalone wymagania, spadki animacji, a graficznie nie powalała. Co się liczy to OPTYMALIZCJA, a o tym się dowiemy grając w skończone gry , po premierze. Konsole nawet jak zwieszają swoje standardy , to nie próbują się ścigać z PC, więc nie ma sensu mówić, że PC jest do przodu. Kompa można modyfikować , co chwilę , można nawet wystawić bebechy koło wentylatora domowego, żeby chłodzenie było lepsze, jak się za bardzo popodkręca XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby The Last Of Us zjadało 512 mb. A jak ładnie wyglądało. A co to jest przy 4,5 gb. Będzie dobrze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych Krajzisach to oprócz grafiki jest cos ciekawego? Dalej jest nudny gameplay? Dalej fabuła jest tak rozbudowana jak wypracowanie 6klasity?

Jeżeli miałyby powstawać gierki z fenomenalna grafika i gameplayem rodem z Krajzisow to bym skończył granie [*]

 

I to Ci proponuję, bo każdy Twój następny post to jeszcze większa głupota. Wracaj do książek, bo czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuleje, tak samo jak umiejętność napisania prostego zdania.

 

 

A wracając do tematu RAM'u to podsumuję ten hejting tylko prostym stwierdzeniem: STILL BETTER THAN XBONE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby The Last Of Us zjadało 512 mb. A jak ładnie wyglądało. A co to jest przy 4,5 gb. Będzie dobrze.

 

9x lepsza/ładniejsza gra :D Myślę, że jak twórcom braknie ramu to jakaś aktualizacja softu zwolni go troszkę na rzecz systemu ;) Kuźwa oby wytrzymać do listopada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, dla mnie gry od ND, gdzie sa na sile powstawiane/przedluzane cutscenki, ktore maja na celu zamaskowac doczytywanie sie leveli, czy tak samo w KZ3, to wlasnie najlepszy przyklad, ze pamieci nigdy za wiele. Teraz sie okazuje, ze z tych 8GB zostaje tylko 4.5, ze zamiast 8 rdzeni tak naprawde 6, ciekawe co jeszcze wyjdzie na jaw do premiery konsoli... Heh, jeszcze troche i sie okaze, ze X1 wcale nie jest slabszy od PS4, a ze jest wrecz mocniejszy! xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, dla mnie gry od ND, gdzie sa na sile powstawiane/przedluzane cutscenki, ktore maja na celu zamaskowac doczytywanie sie leveli, czy tak samo w KZ3, to wlasnie najlepszy przyklad, ze pamieci nigdy za wiele. Teraz sie okazuje, ze z tych 8GB zostaje tylko 4.5, ze zamiast 8 rdzeni tak naprawde 6, ciekawe co jeszcze wyjdzie na jaw do premiery konsoli... Heh, jeszcze troche i sie okaze, ze X1 wcale nie jest slabszy od PS4, a ze jest wrecz mocniejszy! xD 

 

Musisz poczekać

Playstation 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, dla mnie gry od ND, gdzie sa na sile powstawiane/przedluzane cutscenki, ktore maja na celu zamaskowac doczytywanie sie leveli, czy tak samo w KZ3, to wlasnie najlepszy przyklad, ze pamieci nigdy za wiele. Teraz sie okazuje, ze z tych 8GB zostaje tylko 4.5, ze zamiast 8 rdzeni tak naprawde 6, ciekawe co jeszcze wyjdzie na jaw do premiery konsoli... Heh, jeszcze troche i sie okaze, ze X1 wcale nie jest slabszy od PS4, a ze jest wrecz mocniejszy! xD 

 

Z tego co wiadomo to te informacje to na razie są plotki. Sony jeszcze nie dało komentarza w tej sprawie. Może to wszystko jest przesadzone. Poczekajmy do poniedzialku.

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zrozumieniem to ty chyba czytac nie potraficz co?

Wyraznie napisal ze chodzi mu tylko o grafike na takim poziomie.

 

No dobrze,ale ja się odniosłem tak ogólnie do Krajzisów. Wielkie mi halo

 

A no widzę że nie można nic negatywnego napisać o PS4,Sony bo to ATAK NA ŚWIĘTE SONY!!1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jakie pierdo lamento...

Ale odkładajcie swoje pre-ordery, odkładajcie ^^

WiiU i XO już na Was czekają :biggrin:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie, tymczasem od rana lament i odniosłem wrażenie że ps4 cofa generację, a gry będę wyglądały jak z psx.

Co nie zmienia faktu, że to lament uzasadniony bo po co nam fejsbuczek i inne syfy i to jeszcze kosztem gier?

Chociaż z drugiej strony czy 4,5GB to naprawdę za mało? Niestety nie znam się ile ramu potrzeba do najnowszych gier.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,ale ja się odniosłem tak ogólnie do Krajzisów. Wielkie mi halo

 

A no widzę że nie można nic negatywnego napisać o PS4,Sony bo to ATAK NA ŚWIĘTE SONY!!1!

 

Coś mi się właśnie zdaje, że większość negatywnych postów o PS4 w tym temacie pochodzi właśnie od ciebie. Pozytywne to chyba tylko te o X'BONE, w stylu wyimaginowanego RAM'u 12 GB i mitycznych 60 kl/s. Jarasz się jak 7 letnie dziecko niepotwierdzonymi informacjami... Wyzywasz innych od fanboy'ów Sony, a tymczasem każda "negatywna" informacja o Sony wywołuje u ciebie stan erekcji. Albo masz w tym jakiś interes, albo zwyczajnie pomyliłeś fora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, dla mnie gry od ND, gdzie sa na sile powstawiane/przedluzane cutscenki, ktore maja na celu zamaskowac doczytywanie sie leveli

Ty tak na poważnie ? Uncharted to jedna z niewielu serii gdzie każdą cutscenke ogląda się z przyjemnością do samego końca. I co z tego że twórcy w tle wciskają loadingi ? Żeby każdy był taki sprytny. Piszesz to co najmniej tak jakby złe naughty kazało ci do końca oglądać każdą scenkę i nie pozwalało skipowac, bo loading się wczytuje do samego końca. W MGS pół gry to scenki a i tak loadingi trzeba oglądać.

Forum czytam krótko ale marzę żebyś przekonał się do Xbox one i przestał marudzic w temacie. W kółko marudzicie z lionelem, dajecie sobie lajki pod każdym postem jak psiapsiolki z Facebooka, chociaż pewnie jakbym przeczytał cały temat to by się okazało że wcześniej marudziliscie na funkcję społecznościowe w PS4.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zamiar kupić ps4(ofkorz nie na premierę bo nie ma imo gier wartych uwagi) więc wiesz. Po prostu trzeźwo podchodze do nextgenow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś czytałem info że ten co oglądał Gwiezdne Wojny jest opętany. Czytając co niektóre wpisy stwierdzam że KK ma rację. ;-)

Każdemu z Was życzę takiego portfela aby mógł sobie kupić obie konsole. Zrobiłem tak przy ps2 i xboxie, i się dało. Nie marudziłem co lepsze a co gorsze tylko grałem w fajne gry. :-D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do postów LionelPL i Żywy, zgodze się. Im większa plota i sensacja tym większy hejt i frajda. :P 

Ja nadal nie rozumiem o co tak na prawdę chodzi w tej bezsensownej dyskusji. 

Hejtujecie specyfikację sprzętu a skąd możecie wiedzieć jak będą wygadały gry i zachowywały się w praktyce konsole? 

Zmieni to coś? Nie. Pamiętajcie że PS4 nie będzie stało na Windowsie :D :D Mamy koniec lipca - jeszcze 4 miesiące od premiery. Poczekajcie do listopada, zobaczcie w sklepie czy u kolegi po premierze jak to wygląda i wtedy racjonalne hejty wrzucajcie jeżeli rzeczywiście będzie źle. 

Ja generalnie jestem nastawiony na zakup PS4 ale spokojnie, na raty 0% i po jakimś czasie od premiery.

PREMIERA - LISTOPAD.

Wtedy dopiero ewentualnie będzie można psioczyć i narzekać na  ilość i podział pamięci lub taktowanie procesora a nie teraz jak tak na prawdę gówno wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze stado ekspertow sie znalazlo juz, kuzwa! ktory z was wie jak tak naprawde te cale ps4 dziala? jak sie ma np te 4.5-5.5 gb pamieci z ps4 do pamieci z waszych rupieci na biurku czy xbone'a? wszyscy tworcy zadowoleni z programowania ps4, nie stado ekspertow z ps3site juz wiesci rychly koniec nastepnej generacji przez sony, zacofanie i ze zostali oszukani! KIEDY OSZUKANI? nikt z sony nie pieprzyl o zadnym podziale 7-1.. i tak jak ktos zauwazyl, xmb tez w koncu oddawalo pamiec tworcom w trakcie rozwoju, tu tez tak zapewne bedzie.. Pomijam ze konkurent z przerobiona winda 8 moze miec wieksze problemy na tym poletku

 

 

 

i jeszcze jedno.. jak ktos wyzej napisal ze jak bedzie chcial fabule to film obejrzy a gra ma wygladac? ja pi.... :|
1_i_dont_want_to_live_on_this_planet_any

Edytowane przez BrzozaLuk
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zamiar kupić ps4(ofkorz nie na premierę bo nie ma imo gier wartych uwagi) więc wiesz. Po prostu trzeźwo podchodze do nextgenow.

Też podchodzę trzeźwo dlatego jak kiedys ludzie podniecali się ps3 po premierze , ja miałem oczy otwarte i z ps2 przeniosłem się na x360. Po 3 latach kupiłem ps3 gdy ta konsola była już warta swojej ceny a poprzez exy sentyment do Sony powrócił na stałe. Nie widzę jednak teraz powodów żeby nie trzymać się z Sony od początku generacji. Tak naprawdę 99% ludzi nie wie o co z tym ramem chodzi i jak 4,5 GB ma się do innych podzespołów jak cpu czy gpu. Może 7 GB ramu w takim układzie by się nadzwyczajniej marnowalo. Jedno jest pewne, Sony przy projektowaniu ps4 popełnilo minimum błędów i trzeba mieć naprawdę dziwne podejście żeby myśleć że Sony ma taki kaprys i "bezsensu" rezerwuje tyle ramu na OS.

Niema konsol idealnych ale jak nie PS4 to co ? :D W x1 nie widzę nic co by mnie przyciagalo jak kiedys X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj to jest juz koniec.

Miliony ludzi na forach anulowalo pre-ordery bo ich oszukali.W listopadzie co najwyzej sprzeda sie 9 sztuk. :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja już wolę politykę MS :) teraz już tylko on trzyma poziom! No i te 12Gb ram :yes: już widzę te rozbudowane mechanicznie gry pokroju Ryse.








Żartowałem :laugh:
Nie pękać mi tu ! :P
Obecna generacja ma już swoje lata a i tak wyciąga grafikę poziomu Last of us :thumbsup:

Nie porównujcie mi tu specyfikacji kompa do konsoli bo mi się aż smutno robi :mellow:
Pecety to olbrzymi rynek techniczny to oczywiste, że zawyżone zostają wymagania gier aby typowy Kowalski nie pociągnął 7 lat na swym GF, lecz to nie dotyczy się konsol gdzie gry mają po prostu działać. Ja parę lat temu zainwestowałem w obecną generację i nie żałuje niczego, grałem spokojnie w najnowsze gry i nie martwiłem się czy dana gra mi przypadkiem nie będzie skakać.
Jak myślicie czuje się teraz ps4 ?! myślicie, że mu miło ?! fajnie tak obgadywać kogoś kierując się spekulacjami ?!
Wstyd ! :nono:  Nie wiem jak będziecie mu patrzeć w oczy kiedy już u Was będzie :laugh: ciekawe czy wtedy mu to powiecie ..
A potem się ludzie dziwią, że się konsole grzeją .. też bym się grzał z nerwów wiedząc z kim siedzę w pokoju :biggrin:

Spokojnie ludzie .. Ps3 napisało mi takie coś, że aż mi się smutno zrobiło :sad:

Smutek

Siedzę sama zostawiona przez mych zwolenników
Mych jedynych przyjaciół.. dzisiejszych krytyków
Pamiętam nasze chwile.. te dobre i złe
Lecz zawsze byłam z Tobą .. nie zostawiłam Cię
Teraz kiedy zbliża się ma generacja nowa
Czuję się odepchnięta.. jakaś nietakowa
Z nadzieją w sercu .. myśl, że się to zmieni
I powrócimy razem do wspólnych korzeni
I znowu razem przez wszystkie godziny
Wtuleni razem wbijając platyny :sad:

:biggrin:

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×