Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Też pewnie stream da się wyłączyć gdzieś w opcjach

 

@Zywy

 

A co ma 8GB GDDR5 to obciazenia lacza internetowego?? xD

 

Prawie nic. Ale proces, ktory będzie odpowiedzialny za streamowanie pewnie zjada niemałą ilośc ramu, więc coś zawsze odciąży.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o możliwośći sprzętowe ale o nasze polskie łącza.

Jak grasz w FPP gdzie każda mili sekunda sie liczy - wstarczy że żona czy siostra wejdzie ztelefonu na jakąś stronke z flashem i masz lagi a jak streamujesz i grasz na raz to licz się z szybkim zgonem.

Nawet przy uploadzie 10mb/s (mam UPC 120/10) zastanawiam się jak to będzie w praktyce wyglądało.

 

Od tego są routery, mam u siebie ustawiony tak podział łącza, że jak gram to 80% zasobów jest przydzielone dla adresu IP konsoli.

Dlatego akurat to nie jest problem, ale bardzo mnie ciekawi jakie będą minimalne parametry łącza na którym stream będzie bez lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo każdy dzieciak ma router z możliwością kontroli zasobów i jeszcze umie to sobie wszystko ustawić. ;)

Sam mam 2 routery żey mi wszystko śmigało jak chcę (routero-modem Cisco od UPC oraz włąsny Linksys z DD-WRT) ale realia są takie że większość ludzi nie będzie w stanie na raz grać w multi bez lagów i streamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzacie, ja mam internet 20mb/s od vectry (5mb/s upload) i streamowałem grając COD`a w jakości hd(było by fullhd gdyby mój komputer miał mocniejszy procesor bo takie miał wymagania program do streamu na twitchu) plus gadalem z kumplem na skypie. Ping wachał się w granicach 30-40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem to i skończę dyskusję o tym kto ma jakie łącza i w co to nie grał na PC i streamował - bo fakt jest taki że czekamy na PS4 a nie na PC ;)

Streaming oraz GaiKai to fajne ficzery ale ja będą dizałać na PS4 w polskich realiach?

Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było tak pół żartem pół serio powiedziane. Zapewne popyt na to teraz jest spory, ale jak będzie to teraz tak łatwe, to sieć będzie tym zalana wręcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pomyślcie:

Mecze ligowe, Tutoriale, Chwalenie sie przedmiotami itp. itd. jak również pomoc na żywo między kumplami.

Streaming to świetny dodatek i dużo ludzi to wykorzysta na pewno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pomyślcie:

Mecze ligowe, Tutoriale, Chwalenie sie przedmiotami itp. itd. jak również pomoc na żywo między kumplami.

Streaming to świetny dodatek i dużo ludzi to wykorzysta na pewno.

 

Przede wszystkim możliwość obejrzenia gp gry, której sami nie mamy. Bez wątpienia, streaming będzie cieszył się sporym zainteresowaniem ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

0:50 zajebista sprawa, oglądam kogoś stream i jak chcę to dołączam do gry.

Pierwszy komentarz pod filmikiem - "ps4 why are you so fucking good". :)

 

1117873.gif

 

 

Jesli to na prawde bedzie tak wszystko pieknie smigac, bez zadnych bledow, ani kwiatkow typu "couldn't connect to game" podczas tego dolaczania to mega krok kudosy dla Sony i dowod na to ze architekt PS4 to genialny czlek i na podwyzke zasluguje :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1117873.gif

 

 

Jesli to na prawde bedzie tak wszystko pieknie smigac, bez zadnych bledow, ani kwiatkow typu "couldn't connect to game" podczas tego dolaczania to mega krok kudosy dla Sony i dowod na to ze architekt PS4 to genialny czlek i na podwyzke zasluguje :biggrin:.

Vita i jej funkcjonalność to przedsmak ps4 ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze , że sporo Polaków nabędzie konsolke i będzie z kim grać  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zamówioną :-) mam 29 lat, a cieszę się jak dziecko hehe :-) Mam nadzieję tylko, że zrobią szybko jakieś przejściówki żeby można było podpisać myszkę, bo na padzie nie bardzo sobie radze w fps_y. A na ps3 bez problemu gram swoim 6 letnim razerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym streamem online pewnie nie będzie tak jak wszytskim się wydaje że będzie trzeba miec łącze 100mb żeby działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym streamem online pewnie nie będzie tak jak wszytskim się wydaje że będzie trzeba miec łącze 100mb żeby działało.

A co ma ściąganie do wysyłania ? ;)

Download może być niski, ważne żeb upload byl dobry.

Z resztą zobaczymy w praktyce jak to będzie. W naszym kraju operatorzy zawsze "żydzili" na uploadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na livestream z nowego DLC do Black Ops 2 napisałem z ciekawości komentarz:

"Którą nextgenową konsolę wybieracie? Xbox one, PS4 czy Nintendo Wii U" - oczywiście po angielsku :-)

Wszystkie komentarze były "XBOX ONE" .

 

Jednak CoD'owicze mają porąbane w mózgu xD.

Jestem porąbany? :biggrin:

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka, ze ktora konsola by nie byla lepsza, ktora by nie miala lepszych gier itd., to i tak kazdy kupi ta na ktorej sa jego znajomi. A ze wiekszosc graczy CoDa to Xboxowcy to odpowiedz taka a nie inna.

 

PS. WiiU next-genem, LMAO.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Zobaczymy jaki będzie PSS na PS4. Myślę że będzie jakaś nowa odsłona albo okaże się że na PS4 on popierdala.

Poza tym zawsze jest wersja Webowa.

Większość rzeczy z PSStore robię na PC - na konsoli później przechodzę do "plików do pobrania" i tylko puszczam download ;)

Jest o wiele szybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 15 gier startowych na ps4 będzie dostępne w formie cyfrowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy np. COD Ghosts będą mogli grać online ze obą właściciele PS3 z właścicielami PS4 ( jedni i drudzy w ramach SEN ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×