Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde wierzycie,ze sony oglosi no drm?

Ja nie wierzę. A może ogłoszą, ale nie zrobią tego bo zmienią zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butler?  :ohmy:

 

Myślałem, że Lambert nie lubi się już z Sony po aferze z Bridgestone. 

 

Nieistotne jesli pomachali mu tlustym czekiem przed twarza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wierzycie,ze sony oglosi no drm?

 

Ja bardziej marze niż wierze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możecie sobie więcej poczytać:

http://news.xbox.com/2013/06/license

Ogólnie niezły cyrk...

To co robi M$ to już nawet nie chce mi się komentować. To powinno być przedstawiane na jakiś wykładach jako wzór anty-kampanii.

 

Zamiast czytac burze na forach, gdzie powielaja sie informacje a czesto brakuje zrodel odwolam sie do tego co jest w linku. 

Coz jak pisalem wczesniej MS prowadzi teraz polityke lizania ran (nie wiem jak lepiej przetlumaczyc demage controll :P ) Przynajmniej zajal stanowisko. To ze ono jest jakie jest to inna kwestia i ze owe nie przekonuje mnie to juz moj osobisty problem. 

 

Lagodza szpiegowskiego kinnecta mowiac ze bedzie mozna skonfigurowac go do woli, podaja informacje o uzywanych grach. Coz dzielenie sie grami bedzie mozliwe - nie zupelnie dowolnie - czyli teraz ja i kumpel kupilismy 2 rozne gry kazdy ogra swoja potem wymiana, kazdy ogra ta druga prawowita wraca do wlasciciela i dajmy na to jest sprzedawana.

Zamiast tego dodam kumpla jako czlonka rodziny i w sumie moge uzyskac to samo :)

 

Niemniej zgadzam sie ze MS zrobil kupke i smrodek zamiast sie rozejsc dalej sie unosi a takie informacje zamiast lagodzic atmosfere tylko ja zageszczaja. 

 

Niemniej plus dla MS za samo zajecie stanowiska i jakies wyjasnienia na oficjalnej stronie.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 30 a 60 fpsów to jak się gra sporo w gry to naprawdę czuć różnicę, oczywiście na korzyść dla 60 klatek. Ja chciałbym nowe bebechy w konsoli nie dla wypasionych tekstur, czy uber-shaderów 5.0, ale chciałbym, żeby gry chodziły, jak żyleta czyli 60fpsów + full hd + szybkie loadingi + płynne XMB w czasie gry + cross-game chat, a grafika może pozostać wtedy taka sama jak na ps3.

  Nowe bebechy to też możliwość zwiększenia skali wydarzeń, ogromne lokacje, więcej przeciwników na ekranie, większe zadymy, więcej samochodów i przechodniów w gta i tego typu sprawy, do tego poprawiona fizyki i SI, na takie usprawnienia liczę w przyszłej generacji.

   Pewnie się przeliczę a producenci będą celować w dogodzenie gimbazie i znów się zacznie graficzny wyścig Killzonów i innych Bfów a 30 fps i inne zgrzyty current-genów pozostaną :/

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagodza szpiegowskiego kinnecta mowiac ze bedzie mozna skonfigurowac go do woli, podaja informacje o uzywanych grach. Coz dzielenie sie grami bedzie mozliwe - nie zupelnie dowolnie - czyli teraz ja i kumpel kupilismy 2 rozne gry kazdy ogra swoja potem wymiana, kazdy ogra ta druga prawowita wraca do wlasciciela i dajmy na to jest sprzedawana.

Zamiast tego dodam kumpla jako czlonka rodziny i w sumie moge uzyskac to samo 

 

 

Żeby się kumpel nie zdziwił jak odpali Twoją gre i zobaczy komunikat

 

 

youre not Nallegam family

 

 

;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Sony chciało zrewolucjonizować rozgrywkę i połączyło konsolę następnej generacji z fotelem !?!?!?!?!

 

A na serio to wkurzają mnie takie zapowiedzi...niby podsycają hype, ale jakoś tak słabo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To jest fotel.

 

Raczej pad oparty o konsole ;p

 

@Trace - dokladnie, a z drugiej strony, po pierwszej konferencji, "wielka niewiadoma" to glownie sam wyglad PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie posty można trochę się przerazic. W sumie nie po to sony stworzyło taka świetna usługę jak ps+ żeby teraz zacząć pobierać taka sama kasę za zwykle granie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie posty można trochę się przerazic. W sumie nie po to sony stworzyło taka świetna usługę jak ps+ żeby teraz zacząć pobierać taka sama kasę za zwykle granie online.

I teraz jeden z drugim będzie powtarzał tą PLOTKĘ KTÓRA ZOSTAŁA JUŻ ZDEMENTOWANA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic nie wiadomo a ludzie panikuja. Nawet jeśli to nie musi to być tak okrutne mogą np wprowadzić że kilka godzin grania online tygodniowo masz za darmo. Albo połączą to z ps+ i nowymi funkcjami psn jak partychat czy streaming a ps+ i tak kupuję bo warto. Konsole zawsze były dobre w zdzieraniu kasy i to się pewnie nie zmieni ale jeśli nie będzie blokady używek to kombinacje z psn na naszą niekorzyść jestem w stanie zaakceptować. Model biznesowy jaki wprowadza MS jest absolutnie nie do zaakceptowania i jeśli podobne pomysły wprowadzi Sony to się wstrzymuje z zakupem PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gaikai to pewnie dla połowy z Nas będzie nieosiągalne, ze względu na kiepską infrastrukturę naszego operatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam. Jak na Vicie będzie można oglądać konferencję Sony?? Wystarczy wgrać youtube czy może jest jakaś inna możliwość? Pytam ponieważ w poniedziałek wyjeżdżam i będę miał w sumie tylko Vite i fona a z chęcią bym rzucił okiem na te występy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g7ebpAb.jpg

IMO fejk. Robić 2 produkcje które będą do siebie podobne?(Dark Souls 2 i Demon 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie te gify? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 KAz znowu atakuje

 

 

iAxI5Bo7A2umv.gif

 

iblC8fhXLGmZim.gif

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie te gify? :biggrin:

neogaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możecie sobie więcej poczytać:

http://news.xbox.com/2013/06/license

Nie wierzę w to co czytam:

 

  • Share access to your games with everyone inside your home: Your friends and family, your guests and acquaintances get unlimited access to all of your games.  Anyone can play your games on your console--regardless of whether you are logged in or their relationship to you.

Niesamowite!! Mogę dać zagrać w moją grę na mojej konsoli osobom, które ze mną mieszkają! Tego to chyba wcześniej nie było, powinni to ogłosić jako główny ficzer nowej generacji!!!11

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO fejk. Robić 2 produkcje które będą do siebie podobne?(Dark Souls 2 i Demon 2)

 

Przypominam, że Miyazaki coś tam dłubie od czasu DkS a prawa do DS ma Sony i IMO nie jest na tyle głupie, żeby nie pociągnąc dalej tej marki. Raz- opis pasuje do DS2, Dwa-  DkS2 wyjdzie na ps3 a nie na ps4. Więc sens jest jak najbardziej.

 

Up, no łaskawcy z nich  :laugh:

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Sony chciało zrewolucjonizować rozgrywkę i połączyło konsolę następnej generacji z fotelem !?!?!?!?!

 

A na serio to wkurzają mnie takie zapowiedzi...niby podsycają hype, ale jakoś tak słabo.

 

Kaz będzie siedział na tronie ;)

 

8790041156_76fcc6c9b7_o.gif

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×