Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego nie postrzegalbym jako minus. Ot roznorodnosc i masz indyki, a wsrod nich moze trafic sie perelka. Uwazam ze rozpedzi sie cala machina next genowa dosc szybko i bedzie mozna sie spodziewac nowych tytulow. 

Nie neguję indyków ani cyfrówek - bo sam bardzo lubię w nie grać i faktycznie można czasami trafić prawdziwe perełki :)

Ale (będę się tego trzymał do upadłego) będziemy mieć nową generację - chciałbym zrobić wow i dostać kopa w twarz, grając w tytuły startowe na PS4 a nie męczyć pada w dwuwymiarowej platformówce. Do tego nie potrzeba nextgenów - wystarczy PS3 / X360 i tablet... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dla M$ Xbox to kolejny Office i WIndows.

 

Kloose -> M$ też strzelił byka z tą bijatyką na starcie. Nie dość że wyglądała jak na X360 to zapomnieli że minęły czasy gdy na starcie konsola musiała mieć bijatykę. Ten gatunek to nisza. Teraz musi być sieciowy FPS, ściagałka i coś w otwartym świecie.

 

Konfa Sony była też skierowana do developerów. Zwłaszcza część poświęcona indie. Przekaz był jasny: jesteśmy dla was, pomożemy wam w tworzeniu gier i nie będziemy kłaść kłód pod nogi.

Przecież Sony od lat pomaga niedoświadczonym studiom okiełznać nie tylko PS3 ale w przeszłości również PS2. Wszyscy mówią że Sony ma wspaniałe działy wsparcia.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie w polsce mozna zlozyc preorder bo po tym co zrobili nie ma co sie zastanawiac tylko zamawiac

Muve.pl chociażby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy kontynuacja usługi playstation plus w prawie niezmienionej formie.

O ile dobrze zrozumiałem to po premierze ps4 nadal będzie otrzymywać gry na trójkę i vitę oraz dodatkowo na najnowszą konsolę.

Jedna gra co miesiąc, do tego instant game collection. Tutaj chyba Sony zaskoczyło każdego, nikt się nie spodziewał że wystartują od razu z grami na playstation 4.

No i oczywiście część konferencji w której Microsoft został wyśmiany, ale tak naprawdę to oni się sami o to prosili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki tam juz widzialem ale wstrzymalem sie bo jest tylko wersja za 1700zl nie wiadomo nic o innych czy tylko taka ma wyjsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie czekam i złożyłem preordera. Zawsze można go anulować. Obawiam się sytuacji, w której pierwsza dostawa zostanie natychmiast wykupiona a na kolejną trzeba będzie czekać kilkanaście tygodni. Już nie raz tak bywało. A ja chyba nie zniósłbym cierpienia oczekiwania, podczas gdy moi znajomi szarpaliby już w Destiny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie składacie Panowie jeśli można zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra preorder zrobiony. Mam pytanie do ludzi ktorzy wczesniej juz tam co preorderowali jezeli pojawi sie lepsze oferta np.jakis bundel z psv czy zestaw z wiekszym dyskiem moge zrezygnowac z tego ktory teraz kupilem i wziac ten inny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam powtórkę konfy na YT. Ależ był aplauz gdy ogłosili wsparcie dla używek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do momentu, w którym towar nie zostanie wysłany zawsze można anulować zamówienie telefonicznie albo e-mail. Pewnie jak większość złożyłem swoje zamówienie i jak tylko pojawi się lepsza oferta, zawszę mogę anulować. Na tą chwilę mam pewność, że będę miał konsolę jak tylko się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pokazało coś extra :biggrin:

PS4 wygląda świetnie, szkoda tylko, że dalej porty USB wciśnięte jak w PS3 w szczelinę- niezbyt wygodne nocą jest wpinanie w tak ułożone porty kabli...

 

cena: 399€ - coś pięknego ;)

PS+ konieczny do multi: mnie to akurat rybka bo wolę single a multi rzadko. Miałem w planach zakończenie PS+ i kupowanie na ps4 tylko gier od Sony- multishit w dużej mierze mnie nie rajci a wiadomo, że + nie jest bogaty w exy ale w obliczu darmowego drive club PS+ będzie w lipcu 2014 przedłużony ...

 

brak DRM, używki dostępne, - to wszystko sprawia, że nadal będę wierny PS :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem nastawiony na wydatek ok 2500 zł... jak Microsoft ujawnił cenę 499 euro to byłem przekonany, że PS4 będzie troszeczkę tańsze. Co będę mówił jestem miło zaskoczony w sumie 1699zł przy słabnącej złotówce, skokach euro i dolara to good price. Chyba nigdzie taniej nie dostaniemy. Może jakaś gra, voucher albo coś ciekawego będzie w zestawie... miło będzie jak będzie 30 dni próbnych ps+ :) W sumie korzystam od dawna z tej usługi i jak dostaniemy na start DriveClub to fantastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wsio zainteresowanych...płytkę wkłada się tak samo jak w Ps3. Oby tylko zasilacz był osobno.

 

9012525050_768a7f991a_h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nono, trzeba przyznać że Sony pozamiatało.

+ fajny design (mi się naprawdę podoba, zwłaszcza w pionie - lubię takie proste bryły i po obecnej generacji miałem już dosyć obłości)

+ brak DRM i innych ochujastych wymysłów typu rejestrowanie członków rodziny czy przymusowe łączenie się z netem

+ cena: co tu dużo gadać, mogli pójść na łatwiznę i w ślad za M$ wyryczeć 499 oiro, a tego nie zrobili

+ PS+ będzie kontynuowane

a z minusów? Chyba tylko konieczność posiadania płatnego konta do gry online, choć np. mnie ten minus nie dotyczy, bo mam plusa od roku i jestem MEGA zadowolony.

Tak jak pisałem wcześniej - w stanach pudło M$ sprzeda się równie dobrze lub lepiej niż konsola Sony(100$ w lewo czy w prawo nie zrobi tam na nikim wrażenia, zwłaszcza że w dzisiejszych czasach ludzie chcą wszystko JUŻ!!!!TERAZ!!! a w USA M$ choćby miał się zesrać na fioletowo to wypuści swój sprzęt wcześniej niż SONY) ale myślę że na pozostałych kontynentach szala zdecydowanie przechyla się na stronę Japończyków. Jestem wręcz zdziwiony że Sony aż tak mocno wyprzedziło M$. Mam wrażenie że u panów z Redmond do końca wierzono że Sony po prostu pójdzie na łatwiznę i zadowoli się dorównaniem do ich koncepcji(cenowej jak i "światopoglądowej")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby spoko ale jednak coś czuje że to nie bedzie tak fajnie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście będzie taka płynność pomiędzy poszczególnymi opcjami, to w końcu będzie normalny OS :)

Klawiatura do pisania wygląda również sympatycznie, ciekawe jak będzie z pisanie na touchpadzie i czułością.

 

Troszeczkę menu główne wygląda dla mnie chaotycznie, ale wiadomo, pierwsza wersja FW dopiero :)
Jak ogarną co i jak to będzie naprawdę git :D

 

PS.

Ludzie, nie bójcie się :) PS4 w Polsce to akurat będzie zalegać w Media Marketach i innych sklepach.

Mimo, że Sony wygrało, to sporo ludzi jednak kupi dopiero potem u nas.

 

PS2.

Mnie wciąż po wczoraj trzyma...

Wiadomo coś o opcjach z dyskami, itd.?
Ćwir pisał, że będzie domyślnie 500GB i można sobie zmienić na swój, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby spoko ale jednak coś czuje że to nie bedzie tak fajnie działało.

Czekałem kiedy się zacznie marudzenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o samo marudzenie tylko że musimy brać "poprawkę Petera Molyneux'a" na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: M$ chyba już się "posrało", bo zaczyna dawać gry za darmo...

 

Co do Sony...

 

Jedno wielkie dziękuje. Spełniliście wszystkie moje osobiste "wymagania", aby oddać Wam swoje pieniądze.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×