Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gaikai, jeśli mam np. kupioną jakąś grę z PS Store to liczyłem, że za pomocą Gaikai będę mógł w nią pograć na PS4.

Zresztą napisałem to w poprzednim poście.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo cos blizej o tej usludze gaikai jaki bedzie internet potrzebny w jakich krajach bedzie dostepna czy bedzie dodatkowo platna czy w ps plus bedzie bo z tego co na razie tu pisaliscie to dowiedzialem sie ze w polsce trzeba bedzie miec super neta zeby cos z tyk porobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Gaikai na razie nic nie wiadomo oprócz tego, że wejdzie dopiero w 2014 roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem na tablecie usługę OnLive i spokojnie grałem sobie w demo batmana i CMR Dirt w chmurze.
A nie posiadam jakiegoś kozackiego neta ( 12 Mb/s w Vectra ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szybki" internet będzie niezbędny, żeby można było pograć w "chmurze". Znaczenie też będzie miało, czy serwery również będą u nas, czy będzie potrzeba łączenia się z tymi zagranicznymi. Będzie to coś w stylu OnLive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalna prędkość której wymaga Gaika to 3 Mbit/s, a prędkość 5,5 Mbit/s jest zalecana.

Jest to informacja z przed przejęcia przez Sony, nie wiem czy coś w tym temacie się zmieni.

Serwery tak jak zawsze, będą pewnie zlokalizowane gdzieś w centrum zachodniej europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że OnLive na internecie 4mb/s to była męczarnia. Ale miejmy nadzieję, że z tym będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaikai, jeśli mam np. kupioną jakąś grę z PS Store to liczyłem, że za pomocą Gaikai będę mógł w nią pograć na PS4.

Zresztą napisałem to w poprzednim poście.

 

oj Sony nie jest takie dobre by skoro coś raz kupiłeś na platformę x dać do tego dostęp też na nowej platformie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było info, o ile pamiętam, że 5Mb to minimum dla Gaikai na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem , chyba nie chcecie się od razu pozbywać Ps3 ? Ja problem widzę za kilka lat , gdy wszystkie nam padną , a nie będzie można ich kupić , wtedy nasze całe kolekcje gier na Ps3 rzeczywiście pójdą na śmietnik , ale na te chwilę nie widzę problemu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było info, o ile pamiętam, że 5Mb to minimum dla Gaikai na ps4.

 

Blisko...14mb to minimum dla Gaikai na Ps4 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 14MB stream w full HD spokojnie będzie działać. (pewnie z wyjątkami).

Co do gier z PS1/PS2/PS3 wymagania powinny być odpowiednio niższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie byłbym takim optymistą. 

 

14mb to zapewne absolutne minimum i to wcale nie jest powiedziane że nie 14mb... ale łącza symetrycznego. Które w naszym kraju jest, komercyjnie, praktycznie niespotykane(u nas podaje sie najczęściej tylko prędkość downloadu, a dwonload nie =/= upload)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symetryczne nie będzie potrzebne...

Od Ciebie nie leci obraz, tylko dane niezbędne do jego przetworzenia po stronie serwera - czyli ruch, strzał, lokalizacja wrogów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj internet sobie poradzi, tylko jest kwestia input laga. Jesli bedzie jakiekolwiek opoznienie to w dupe mnie moga z calym tym cloud gamingiem pocalowac, a poki co jestem nastawiony sceptycznie po doswiadczeniach z OnLive.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co będzie to będzie, imo najlepiej nie pozbywać się ps3 (przynajmniej nie prędko) szczególnie jak sie korzysta z plusa;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco. Powie mi ktoś tylko taką małą ciekawostkę - czy PLUS na Ps4 będzie się pokrywał z tym na PS3 znaczy to samo konto czy trzeba będzie robić nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco. Powie mi ktoś tylko taką małą ciekawostkę - czy PLUS na Ps4 będzie się pokrywał z tym na PS3 znaczy to samo konto czy trzeba będzie robić nowe?

 

Plus będzie obejmować  Ps3/ Vite / PS4.

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus przechodzi na ps4. Kupujesz ps4, logujesz się na swoje konto i nic się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak 14mb to minimum wiec mysle ze lacze 60-100mb bedzie na pewno bez problemów.  A ps3 sie nie ma co pozbywsc tylko trzymac zeby za dziesiec lat włączyć i powspominac z rozrzewnieniem tak jak teraz odpalam ps1 i wspominam jak gralem w euro 2000 kwadratowymi pilkazami czy np. Tekkena 3 na plycie z czarnym tylem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×