Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam HS mono i żyję. Ten gioteck ex-01, także naprawdę nie wiem w czym problem.

 

Wydaje mi sie ze jak bys mial stereo to tez bys zyl ale nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jak bys mial stereo to tez bys zyl ale nie jestem pewny

Lepiej nie ryzykować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Titanfall...

 

"Vince Zampella, współzałożyciel studia Respawn Entertainment, wyjaśnił, że Titanfall nie będzie zawierał trybu dla jednego gracza i ukaże się tylko na konsoli Microsoftu, ponieważ studio jest początkującym i niewielkim zespołem."

źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2013-06-21-tworca-strzelaniny-titanfall-o-braku-trybu-dla-jednego-gracza

 

Szkoda, akurat mocno liczyłem na ten tytuł nawet rok po premierze na PS4. No chyba, że Zampella gada tak, jak mu Microsoft posmaruje, a potem nagle stwierdzi, że już mają odpowiednie zasoby i zrobią go również na PS4. Poczekamy, zobaczymy.

 

Ktoś tu wyżej wspomniał, że Sony wypuściło z rąk asa, jakim był Metal Gear Solid. Otóż raczej to MS wlazł z buciorami do domu Kojimy i postawił mu furgon zielonych przed domem. Sam Kojima zaś stwierdził, że skoro może więcej zarobić, to czemu nie? Sony za to stwierdziło, że nie będzie się zabijać o byle sprzedawczyka (nawet tak sławnego jak boski Hideo) i po prostu pogodziło się ze stratą najlepszego exa. Przy czym seria MGS w całości nie jest wcale eksluzywna dla Sony. Przypominam, że pierwsze dwie części wyszły również na PC. Jedynie potem, gdy już Hideo się sprzedał, wypuścił również kolekcję HD na X360. Także Sony wcale nie jest jakoś specjalnie winne utracie MGS.

 

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie szybko zapominają jak to MS chciał ich zdymać po murzyńsku i nagle po ogłoszonych zmianach pojawiła się fala preorderów na XONE. Potem będą płakać jak rok po premierze Microsoft wróci do swoich pomysłów. Hajs się przecież musi zgadzać... A ludzie zamiast olać tą złodziejską korporację, dadzą im zarobić i bardzo prawdopodobne, że dadzą się też wydymać po fakcie.

 

Ale to już ich problem. :) Ja tam biorę PS4. :)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie załamałaś z tym Titanfall'em :sad: Normalnie dzień mam już z***any :sad: Pewnie się teraz narażę na wyzwiska i obelgi, ale napaliłem się bardziej na ten tytuł niż na Destiny...

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetpacki, mechy, ślizganie się po ścianach i rozległe mapy. Wielu deweloperów próbowało takiego multi i wszyscy polegli śmiercią tragiczną ;)


Co do Titanfall...

 

"Vince Zampella, współzałożyciel studia Respawn Entertainment, wyjaśnił, że Titanfall nie będzie zawierał trybu dla jednego gracza i ukaże się tylko na konsoli Microsoftu, ponieważ studio jest początkującym i niewielkim zespołem."

źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2013-06-21-tworca-strzelaniny-titanfall-o-braku-trybu-dla-jednego-gracza

W oryginale brzmi to trochę inaczej ;)

 

Speaking with GamesIndustry International at E3, Respawn co-founder Vince Zampella explained how the game's Microsoft exclusivity

 

 

Jest też takie coś w zlinkowanym artykule. Warto uwzględniać wszystkie informacje, a nie tylko wybiórcze.

 

 

 

Titanfall ukaże się w 2014 roku na Xbox One, Xboksa 360 i PC. Za wersję na konsolę obecnej generacji odpowiada inne, zewnętrzne studio współpracujące z Respawn Entertainment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetpacki, mechy, ślizganie się po ścianach i rozległe mapy. Wielu deweloperów próbowało takiego multi i wszyscy polegli śmiercią tragiczną ;)

W oryginale brzmi to trochę inaczej ;)

 

Speaking with GamesIndustry International at E3, Respawn co-founder Vince Zampella explained how the game's Microsoft exclusivity

 

 

Jest też takie coś w zlinkowanym artykule. Warto uwzględniać wszystkie informacje, a nie tylko wybiórcze.

 

Przy czym ja odniosłem się do gdybania, czy Titanfall ukaże się na PS4, czy też nie. Reszta informacji o pozostałych platformach nie była moim zdaniem istotna w tym kontekście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie odwrotnie?

 

"Za wersję na konsolę obecnej generacji odpowiada inne, zewnętrzne studio współpracujące z Respawn Entertainment."

 

Ja to rozumiem jako konwersję w dół na X360 przy udziale innego studia.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie odwrotnie?

 

"Za wersję na konsolę obecnej generacji odpowiada inne, zewnętrzne studio współpracujące z Respawn Entertainment."

 

Ja to rozumiem jako konwersję w dół na X360 przy udziale innego studia.

 

Dokładnie, gra powstaje na next geny a za konwersje na current geny odpowiada inne studio :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, źle przeczytałem :) Tak czy siak potwierdza to, że Titan nie jest exclusivem. To są takie właśnie pseudo MS exy. Minie rok, albo nawet pół i będzie też na PS3 i 4.

 

A tak w ogóle to z CoDem i  BFem gra nastawiona tylko na multi nie ma szans na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, źle przeczytałem :) Tak czy siak potwierdza to, że Titan nie jest exclusivem. To są takie właśnie pseudo MS exy. Minie rok, albo nawet pół i będzie też na PS3 i 4.

 

A tak w ogóle to z CoDem i  BFem gra nastawiona tylko na multi nie ma szans na konsolach.

No mam nadal taką nadzieję, że TITANFALL pojawi się na PS4. Na gameplayu zapowiada się ładnie. Wszystko okaże się "w praniu" czy nie ma szans z CODem czy BFem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay, który pokazali na E3 wygląda obłędnie :) Bardzo mi się podoba ta gra :) Oby tylko wyszła na PS4... :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tłumów, które wzdychają do Titanfall. Tak jak napisał kill, niejedne studio już czegoś takiego próbowało i nie skończyło zbyt szczęśliwie. Na mnie dużo większe wrażenie zrobiło Destiny i póki co, jest w moim wstępnym rankingu nawet przed BF4. 

 

Rzeczywiście wielka szkoda, że Sony straciło takiego ex'a jak MGS. Gdyby MGS V z ostatniego E3, zostało zaprezentowane jako tytuł ekskluzywny dla PS4, bez wątpienia byłoby pozamiatane. Z drugiej strony czy warto było " umierać " dla Kojimy? 

Edytowane przez Feargeat
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko jak na razie boli, że sporo tytułów jest nastawiona na multi (cod, bf, titan, destiny, killzone, wszystkie nowe ścigał ki, nawet nowy final coś przebąkuje) albo singla bardzo ostro połączonego z multi np. The division od ubi. Strasznie mi się nie podoba ten trend. Dlatego sony chwali się, że nie potrzebują drm itp bo gry od podstaw będą projektowane, że będziesz musiał być online.

 

Nie mam nic przeciwko multi, ale w klasycznego singla też bym chciał pograć.

 

PS. Do wiedźmina 3 już tylko 3/4 roku. :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardziej podoba,ze kolejna generacja przynosi ze soba gry Open World.

Killzone nowy juz nie bedzie na szynach(czesciowo)

Destiny wiadomo

The Crew

Division

Watch dogs Gry z rozbudowanym swiatem od Ubi

Wiedzmin

Nawet Battlefield,bedzie mial wieksze mapy,wiecej graczy i wiecej mordowania :yes:

Oczywiecie COD sie nie zmieni... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Bf tez sie nie zmieni to nie jest bf4 tylko bf3.5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

titan jest miejscami zbyt skillowy, dzięki czemu na gameplayu wygląda to fajnie, gorzej po premierze jak okazuje się że nie wszyscy są w stanie to opanować (np. crysis, resistance), MP gry żyją tylko wtedy gdy są gracze, a jak graczy zabraknie? ;( // zresztą to nowy tytuł, póki się nie ukaże to nie ma czego zazdrościć (gra może okazać się zbugowana, zlagowana, niezbalansowana)


@up

Bf tez sie nie zmieni to nie jest bf4 tylko bf3.5

z perspektywy PC, z perspektywy PS już nie :D // wątpię by swoboda była taka jak przy BC1, bo gra utraciłaby na CoDowej EPICkości @!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headset, który jest dodawany do konsoli MS jest tragiczny (wykonanie + nic nie słychać) :D
mam nadzieję, że ten od sony będzie lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Motorsport 5 - Świetna seria, która bardzo potrzebuje świeżego powietrza, mając nudną i schematycznie skonstruowaną karierę. Ta część go nie dostarczy bo nie będzie ani pór dnia ani zmiennych warunków pogodowych.

 

Xbone znów nie obsłuży kierownic innych producentów niż MS-owskiej. Porażka, ta gra zostanie kolejną samochodówka na pada przy czym w takim GT będziemy się ścigać tym co mamy w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do stawiania coraz mocniej na multi: też nie za bardzo podoba mi się to, że zamiast stawiać na ciekawe fabuły próbują wypuszczać produkt nastawiony całkowicie lub coraz mocniej na multi bo tak szybciej, łatwiej i pewnie taniej....

 

tak samo te pół otwarte single będące w połączeniu z multi- coś mam wrażenie, że bez trybu offline człowiek spokojnie nie pogra bo będą grać też debile, których jedynym celem jest wkurzenie innego gracza....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ludzi narzekajacych na headset, przeciez to nie maja byc sluchawki z mikrofonem, tylko zamiast sluchawki Bluetooth dla tych co jakims cudem takowej do tej pory nie posiadaja, a dzwiek normalnie na tv/kinie.. Wiec bez narzekan ze nie ma dwoch wejsc jak w pc, pewnie nawet tego hs nie odpakuje bo jak chce z kims gadac to zalaczam sluchawy z miciem

Co do titanfall, to mimo ze za szczyla naparzalem w mechwarrior to jakos na mnie takiego wrazenia nie zrobil, bedzie na ps4? Super, moze kiedys wyladuje w plusie albo bedzie za 40zl, nie bedzie to trudno.. Spogladajac na te gry na starcie to zacheca mnie bf ze wzgledu ze to gra na wiele godzin a reszta? Poki co nie na premiere, do tego jeszcze tyle gier na ps3 zaleglych w ktore bym pogral i ktore jeszcze wyjda, ze mimo najarania sie na nowa generacje zaczynam sie zastanawiac kiedy bym czas znalazl na obie platformy i co gorsza hajs:p jedno jest pewne, gier pokroju watchdogs i assassin na pewno juz nie kupie na staruszke tylko wybiore wersje "nextgenowa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupujesz konsole zeby grac w bf  to nie mam pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

titan jest miejscami zbyt skillowy, dzięki czemu na gameplayu wygląda to fajnie, gorzej po premierze jak okazuje się że nie wszyscy są w stanie to opanować (np. crysis, resistance), MP gry żyją tylko wtedy gdy są gracze, a jak graczy zabraknie? ;( // zresztą to nowy tytuł, póki się nie ukaże to nie ma czego zazdrościć (gra może okazać się zbugowana, zlagowana, niezbalansowana)

 

Zbytnia skillowość w multi to wada? Dla mnie takie multi, jakie prezentują np: Killzone 2 i 3 jest wręcz genialne, a przy tym mocno skillowe. Z pewnością w obu częściach nie ma tylu chętnych do grania co w CoDa/BFa, ale i tak sporo ludzi gra w te tytuły bo są zajebiste w multi. Titanfall przypomina mi właśnie takie połączenie Killzone+Crysis i jeśli nie zostanie zniszczony przez jakieś durne perki, to może być naprawdę udana produkcja do ciorania po sieci.

 

Dodam też, że ocenianie skillowości w danej grze jedynie po filmikach jest co najmniej niedorzeczne. Takie wnioski można formułować po zagraniu chociażby w jakąś betę, ale żeby po filmikach? Come on! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam jest napisane ze kupuje konsole dla bf jest ze mu sie podoba z tytułów na start czytamy ze zrozumieniem

 

"zacheca mnie bf ze wzgledu ze to gra na wiele godzin a reszta?" 

gdzie jest napisane że mu się podoba?  

Czytamy ze zrozumieniem

Edytowane przez BaH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×