Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Damn, w X1 nawet zasilacz pasuje stylistycznie do calosci, wstydz sie Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zasilacz trochę jak PS4 wygląda :D 

 

a co do tego, że PS4 ma wbudowany- bardzo dobrze- od tego jest miejsce w konsoli a nie kolejne pudło obok kłaść... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zasilacz trochę jak PS4 wygląda :biggrin:

 

a co do tego, że PS4 ma wbudowany- bardzo dobrze- od tego jest miejsce w konsoli a nie kolejne pudło obok kłaść... 

R u sure ?

Nie jestem aż tak na bieżąco ale nie rzuciła mi się nigdzie informacja o wbudowanym zasilaczu w PS4....

Ktoś ma jakieś oficjalne info i się podzieli.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wbudowany, tak jak w ps2 czy ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R u sure ?

Nie jestem aż tak na bieżąco ale nie rzuciła mi się nigdzie informacja o wbudowanym zasilaczu w PS4....

Ktoś ma jakieś oficjalne info i się podzieli.....

 

 

był kiedyś link do pełnej specyfikacji PS4 i stało tam jak byk, że w zestawie jest konsola+ kabel zasilający a nie zasilacz. Potem zresztą Sony potwierdziło z tego co pamiętam, że zasilacz jest wbudowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to niepokoją ceny gier i akcesoriów .

Gry po 250zł (pocięte na dlc w dodatku )

Pad 250zł ....

koszą kasę straszną, a w zasadzie będą kosić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz plusa do tego który da Ci jedną grę w miesiącu :) Nie ma więc płaczu aż tak dużego - da się radę....jednak jeżeli zamierzasz marudzić zastanów się czy aby stać cię na taką rozrywkę już dziś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na + jest wbudowany zasilacz, podczas gwarancji jak się zepsuje odda się do sklepu na gwarancje.

 

A po gwarancji rozebrać, odłączyć,  poszukać taki sam zasilacz, zamówić, zamontować i grać.

 

Ja żadnego problemu nie widzę. 

 

Gorzej jakby było coś podobne jak w ps3 - awaria YLOD , to raczej w domowych warunkach reballingu się nie zrobi :P

 

Ale mam nadzieje, że takie rzeczy nie spotkają PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz plusa do tego który da Ci jedną grę w miesiącu :) Nie ma więc płaczu aż tak dużego - da się radę....jednak jeżeli zamierzasz marudzić zastanów się czy aby stać cię na taką rozrywkę już dziś :P

Ta, 1 półpełna a następne 3 indie pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają dać na start? Interes się rozkręci to będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają dać na start? Interes się rozkręci to będzie lepiej.

 

Dokładnie na chwilę obecną PS+ na PS3 daje tyle gier, że w moim przypadku nie mam czasu ich ogrywać. Jeśli tak będzie wyglądać niedługo sprawa z PS4 to PS+ to tylko przyjemność pomimo swoje ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, 1 półpełna a następne 3 indie pierdoły.

 

Monkey pisał o jednej grze na miesiąc a nie o tym co jest na start.

Co żeście się uczepili do tego co wyjdzie pierwszego dnia??

Dzień po premierze świat się nie kończy. Obudźcie się, dorośnijcie, dajcie w żyłę, cokolwiek co was wyciągnie z tego stanu, bo jak na razie większość piszących posty albo narzeka jak to ich wszyscy ruchają albo co będzie pierwszego dnia lub z konsolą jakby później nie dało się żadnej nowej gry lub akcesorium dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monkey pisał o jednej grze na miesiąc a nie o tym co jest na start.

Co żeście się uczepili do tego co wyjdzie pierwszego dnia??

Dzień po premierze świat się nie kończy. Obudźcie się, dorośnijcie, dajcie w żyłę, cokolwiek co was wyciągnie z tego stanu, bo jak na razie większość piszących posty albo narzeka jak to ich wszyscy ruchają albo co będzie pierwszego dnia lub z konsolą jakby później nie dało się żadnej nowej gry lub akcesorium dokupić.

Zapomniales napisac,ze tydzien po premierze gry beda w 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście prawda, to mamy genialne narzędzie do nagrywania, a Sony wygrało swego rodzaju walkę z producentami zewnętrznych urządzeń do nagrywania :)

http://pixelenemy.com/ps4-recording-length-virtually-unlimited-rumour/

Mówiąc w skrócie, to wg tego co tam piszą, to pewni developerzy (nie ujawniają danych) odkryli, że tak naprawdę możemy nagrywać nieskończoną ilość materiału z naszej rozgrywki!

Te sławne 15 minut jest nagrywanych wtedy, kiedy sami nie włączamy opcji nagrywania, czyli te 15 ostatnich minut mamy zawsze pod ręką, bez względu czy tego chcemy czynie, ale jak włączymy nagrywanie pod przyciskiem "Share" to możemy lecieć tyle ile fabryka dała na dysku!

Pomijam już fakt, że materiał można bez problemu zgrać i obrabiać na kompie do woli.

Jeśli to się okaże prawdą, to do samego GamesComu lepszego newsa dla mnie nie będzie :biggrin:

Dla ludzi, którzy organizują ligi, turnieje, itd. to po prostu wymarzona rzecz.

Brawo Sony! :biggrin: Oby tylko nie okazała się to rzeczywiście plotka.

Ale więcej źródeł już o tym mówi, więc to chyba rzeczywiście będzie prawdziwy news! :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście prawda, to mamy genialne narzędzie do nagrywania, a Sony wygrało swego rodzaju walkę z producentami zewnętrznych urządzeń do nagrywania :)

http://pixelenemy.com/ps4-recording-length-virtually-unlimited-rumour/

Mówiąc w skrócie, to wg tego co tam piszą, to pewni developerzy (nie ujawniają danych) odkryli, że tak naprawdę możemy nagrywać nieskończoną ilość materiału z naszej rozgrywki!

Te sławne 15 minut jest nagrywanych wtedy, kiedy sami nie włączamy opcji nagrywania, czyli te 15 ostatnich minut mamy zawsze pod ręką, bez względu czy tego chcemy czynie, ale jak włączymy nagrywanie pod przyciskiem "Share" to możemy lecieć tyle ile fabryka dała na dysku!

Pomijam już fakt, że materiał można bez problemu zgrać i obrabiać na kompie do woli.

Jeśli to się okaże prawdą, to do samego GamesComu lepszego newsa dla mnie nie będzie :biggrin:

Dla ludzi, którzy organizują ligi, turnieje, itd. to po prostu wymarzona rzecz.

Brawo Sony! :biggrin: Oby tylko nie okazała się to rzeczywiście plotka.

Ale więcej źródeł już o tym mówi, więc to chyba rzeczywiście będzie prawdziwy news! :biggrin:

Wszyscy producenci typu Avermedia dostaną po dupsku :D W sumie fajnie! Nie będzie trzeba kupować za 4 stówy sprzętu aby coś zgrać i wrzucić na YT :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem w X1 jest to 720p@30FPS, nawet jak sama gra smiga w 1080p@60FPS, a ze sprzetowo obie konsole sa wlasciwie identyczne to nalezy sie spodziewac, ze na PS4 bedzie raczej tak samo, chyba ze ten dedykowana chip do prac w tle bedzie na tyle mocny, ze da rade wycisnac jeszcze wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do meczow BF4 przydałoby się 1080p, zawsze to lepiej niż 720p na TV 40-50"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze sprzetowo obie konsole sa wlasciwie identyczne to nalezy sie spodziewac, ze na PS4 bedzie raczej tak samo

Dopóki Sony samo nie poda takich informacji, to niema podstaw gdybać jak z tym będzie. Nie mamy pojęcia jak zbudowane są te specjalne chipy w obu konsolach i co potrafią, wiemy tylko, że są :P

Dwie najprawdopodobniejsze wersje to 720p/30fps lub 1080p/30fps. Czyli masz 50% szans by trafić. :D  Będzie 720p krzykniesz WIEDZIAŁEM, BO OBA SPRZĘTY SĄ PRAWIE IDENTYCZNE. :D

Ja mam jednak nadzieje, że Sony myślało przyszłościowo i konsola zgrywa obraz w fullHD. Za 3-4 lata średnia wielkość TV  w naszych domach pewnie wzrośnie do 50 -60 cali,  a 720p będzie już wtedy wyglądać średniawo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales napisac,ze tydzien po premierze gry beda w 720p

A dwa tygodnie później w 721p.

I tak co dwa tygodnie dostaniesz jedną cyferkę aby pod koniec generacji dojść do 1080p.

 

Co jest z Wami ?

 

 

Ta, 1 półpełna a następne 3 indie pierdoły.

Kolejna maruda której nikt nigdy nie dogodzi....

Te pierdoły są czasami o wiele ciekawsze od gier AAA z super wielkimi budżetami.....ale cóż można wiedzieć jak się wierzy naiwnie ten cały marketing i cieszy się jak dziecko gdy rozgrywka jest spłycona do maksimum za to poprzecinana mnóstwem filmowych wstawek......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o tym 720 p ,to byl post dla beki.

Poczytaj wczesniejsze komentarze eksperow i ci powiedza,ze pare miesiecy po premierze trzeba juz bedzie kroic rozdzialke.

Gdyby ps4 kosztowalo 6 razy drozej,to bylby to prawdziwy next gen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, 1 półpełna a następne 3 indie pierdoły.

Te "indie pierdoly" w wielu przypadkach są lepsze od tych gierek z gigantycznym budżetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujmy z plus na ps4 na początku jakiś super gier nie będzie wiadomo że nowa konsola mało gier z czasem będzie coraz lepiej. Na ps3 są dobre gry jest 7 lat po premierze jest w czym wybierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×