Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że będzie zassało płytę z siłą wodospadu jak w PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejemy się z zasilacza w xone ale Ja bym się martwił o chłodzenia w ps4. Zasilacz w środku,konsola wygląda tak jakby na "ciasna" i o RROD czy innego YLODa nie trudno. A i jeszcze jedno...co w sytuacji jak się spali zasilacz w ps4? Wymiana całej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośnik od HS'a Xboxa 360 jest strasznie marny i naprawdę bardzo mało przez niego słychać :)
W ps4 może to słabo wyglądać a dać lepszy efekt niż w One z racji, że jest to słuchawka douszna.

Ale po co się użalać, przecież jeżeli ktoś naprawdę będzie dużo rozmawiać przez HS'a to i tak kupi sobie jakiś lepszy :)
Dobrze, że przynajmniej dają jakiś do zestawu :) jest git :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A i jeszcze jedno...co w sytuacji jak się spali zasilacz w ps4? Wymiana całej konsoli?

 

3muo.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zasilacz padnie to dawno będzie po gwarancji, a wtedy śrubokręt w rękę i jazda. 

 

Chyba wymienić zasilacz to każdy potrafi...

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejemy się z zasilacza w xone ale Ja bym się martwił o chłodzenia w ps4. Zasilacz w środku,konsola wygląda tak jakby na "ciasna" i o RROD czy innego YLODa nie trudno. A i jeszcze jedno...co w sytuacji jak się spali zasilacz w ps4? Wymiana całej konsoli?

 

Martw się martw każdą pierdołą jak to lubisz. A reszcie pozwól się rozkoszować graniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ci padnie konsola to już nie będziesz się " rozkoszować graniem". :P

Wolę dmuchać na zimne i się martwić każda pierdola

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał zewnętrzny zasilacz ze względu na to że zasilacze lubią się grzać. W takich temperaturach jak w ubiegłym tygodniu dodatkowe źródło ciepła w konsoli jest niewskazane. Druga sprawa to tak jak ktoś napisał zasilacz może zdechnąć co w tej generacji zdarzało się dość często w każdym modelu ( wystarczy poczytać temat "Serwis konsol" ). Co w takim momencie zrobić? Zadziałać samemu i stracić gwarancję, czy oddać do wątpliwej jakości serwisu i dostać reanimowanego trupa? Nigdy nie ufałem żadnym serwisom gwarancyjnym bo za często w necie spotykam się z płaczem jak to spie%#olili lekko uszkodzony sprzęt na amen. Wolałbym wysłać konsolę do jakiegoś serwisu ( np. do użytkownika serwis konsol ) który bierze za to kasę i mam pewność że będzie się obchodził ze sprzętem jak należy, niż do jakiegoś gwarancyjnego piekła gdzie każdy lachę kładzie na kolejne wadliwe egzemplarze.

Nie mniej ufam że zarówno Sony jak i Microsoft nie powtórzą żenady z obecnej generacji i ten sprzęt faktycznie będzie dobrze zaprojektowany, wolny od padających napędów, RROD/YLOD, padających zasilaczy, spadających FPSów czy innych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważacie, że ktoś (geniusz informatyki i hardwaru Mark Cerny), który potrafił zaprojektować zunifikowany system z 8 giga GDDR5 zapomniał o zasilaczu, nie sprawdził czy się przegrzewa i olał chłodzenie? Poważnie? Jeezzzz....

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ten sam geniusz, ktory projektowal cierpiacy RRODy i YLODy konsole obecnej generacji to mysle, ze obawy niektorych sa zrozumiale;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę uważacie, że ktoś (geniusz informatyki i hardwaru Mark Cerny), który potrafił zaprojektować zunifikowany system z 8 giga GDDR5 zapomniał o zasilaczu, nie sprawdził czy się przegrzewa i olał chłodzenie? Poważnie? Jeezzzz....

Jeśli to Ci sami geniusze którzy projektowali obecną generację to szczerze mówiąc... tak :P

Edytowane przez Firo.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę uważacie, że ktoś (geniusz informatyki i hardwaru Mark Cerny), który potrafił zaprojektować zunifikowany system z 8 giga GDDR5 zapomniał o zasilaczu, nie sprawdził czy się przegrzewa i olał chłodzenie? Poważnie? Jeezzzz....

 

To czyli wynika z tego, że przy konsolach poprzedniej generacji siedziała banda matołów? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola (PS3 Slim) pracowała w ostatnim tygodniu po 10 godzin dziennie przy 40 stopniach na zewnątrz... Tak wiem, trafiłem na jakiś wyjątkowy egzemplarz z trybem GOD Mode :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola (PS3 Slim) pracowała w ostatnim tygodniu po 10 godzin dziennie przy 40 stopniach na zewnątrz... Tak wiem, trafiłem na jakiś wyjątkowy egzemplarz z trybem GOD Mode :)

Nie ma się co spinać. Moja też chodzi bez większych problemów jednak dzień w dzień czytam na forum o kolejnych problemach często nowych egzemplarzy lub z małym przebiegiem. Do dobrego poziomu pod względem technicznym trochę brakuje tej generacji. Nikt tu nie prorokuje że PS4 będzie awaryjne. Napisałem tylko swoje zdanie ale rozumiem ludzi którzy nie chcą zew. zasilaczy bo zajmują dodatkowe miejsce. Wszystkim się nie dogodzi. Ufam że będzie to dobrze wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nikt tu nie prorokuje że PS4 będzie awaryjne. 

 

Odnoszę inne wrażenie... znajdziesz też takich, którzy już teraz wiedzą, że PS4 nie ma szans z Xbone'm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zasilacz to raczej łatwo chlodzić. Ile W ma ten z PS4 że tak panikujecie ? W konsoli może paść wszystko, więc niema co jej rozdrabniac :p O żadnej pladze padajacych zasilaczy nigdy nie słyszałem. Chcę i dostanę PS4 z wbudowanym zasilaczem, taka konsola z cegłą wygląda fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje PSX ma 18 lat i do tej pory działa bez zająknięcia konsola ani razu nie była w serwisie rozbierana w celu wyczyszczenia, ale wiadomo teraz przez te wszystkie normy Eco sprzęt jest 100 razy mniej wytrzymały niż kiedyś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu, a firma chorągiewka znowu zmienia swoje podejście, tym razem do Kinecta.

Jednak nie musi być podłączony non-stop ^^ O zestawach bez Kinecta na razie nic nie mówią.

Jak sobie człowiek przypomni co wygadywali podczas E3, itd. to można nieźle się pośmiać, że nagle wszystko się da zmienić :biggrin:

Tutaj news:

http://n4g.com/news/1331403/kinect-is-no-longer-mandatory-for-xbox-one

A tutaj odpowiedź Kaza ^^

meqg.jpg

vwrg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ten sam geniusz, ktory projektowal cierpiacy RRODy i YLODy konsole obecnej generacji to mysle, ze obawy niektorych sa zrozumiale;)

 

 

Jeśli to Ci sami geniusze którzy projektowali obecną generację to szczerze mówiąc... tak :P

 

 

To czyli wynika z tego, że przy konsolach poprzedniej generacji siedziała banda matołów? :biggrin:

 

 

Oczywiście, że to nie ta sama osoba. PS3 projektował Ken Kutaragi i dziwnym zbiegiem okoliczności ogłosił odejście na emeryturę (czyt. dostał kopa), krótko po tym jak okazało się, że PS3 to sprzętowy fail ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to nie ta sama osoba. PS3 projektował Ken Kutaragi i dziwnym zbiegiem okoliczności ogłosił odejście na emeryturę (czyt. dostał kopa), krótko po tym jak okazało się, że PS3 to sprzętowy fail ;)

 

A to co innego, oby PS4 było bezawaryjne, bo jak dla mnie to był największy problem poprzedniej (a właściwie to wciąż obecnej) generacji.

 

Wy tu gadu gadu, a firma chorągiewka znowu zmienia swoje podejście, tym razem do Kinecta.

Jednak nie musi być podłączony non-stop ^^ O zestawach bez Kinecta na razie nic nie mówią.

Jak sobie człowiek przypomni co wygadywali podczas E3, itd. to można nieźle się pośmiać, że nagle wszystko się da zmienić :biggrin:

 

No i co, to źle? Powtarzam do znudzenia: im bardziej normalnie podchodzi MS tym lepiej dla nas wszystkich, także tych, którym nawet przez myśl nie przejdzie żeby kupić konsolę Microsoftu. Ja tam trzymam kciuki żeby MS jeszcze mocniej naciskał na Sony, dzięki temu Japończycy będą musieli mocniej walczyć o klienta, a to wiadomo, wyjdzie nam na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ktoś tutaj na forum podał fajny przykład jak za czasów PS2 jak Sony z nikim nie musiało walczyć i wszystkim wychodziło to na dobre :)

Oczywiście czasy się zmieniły więc może rzeczywiście konkurencja da jakieś pozytywne skutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×