Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Może w tym szaleństwie jest metoda :P

Popatrzmy na Wii, nie ma tam nic co przyciągnęłoby 'core gamera' jednak sprzedała się w oszałamiającej ilości.

MS liczy na powtórzenie tego sukcesu własnie takimi 'pierdółkami' a nie grami?

 

Mimo wszystko nie wierze, że na nowe X będzie mało gier, szczególnie że MS mówiło na konferencji o 15 exa'ch rocznie.

To, że nie mówili o grach nie znaczy, że ich nie będzie, jednak tą konferencję oglądali ludzie z branży growej i gracze tacy jak my.

MS natomiast zrobiło prezentację dla widowni częściej oglądającej TV niż grającej i tego nie potrafię zrozumieć.

 

Zrobili sobie ostrą antyreklamę, nawet jeśli nadrobią na E3 mogli w tym momencie stracić część niezdecydowanej widowni.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.xboxsite.pl/

Chyba ktoś się włamał po konferencji MS na ich stronę :biggrin:

 

Nikt się nie włamał,tydzień temu chciałem wejść na tą stronę i było dokładnie do samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszę dwie rewolucje jakie wyczytałem od fanów Xboxa to: nowy krzyżak na padzie! i COD na nowym silniku!!! a i płacenie za używaną gre

 
Nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tym szaleństwie jest metoda :P

Popatrzmy na Wii, nie ma tam nic co przyciągnęłoby 'core gamera' jednak sprzedała się w oszałamiającej ilości.

MS liczy na powtórzenie tego sukcesu własnie takimi 'pierdółkami' a nie grami?

 

Mimo wszystko nie wierze, że na nowe X będzie mało gier, szczególnie że MS mówiło na konferencji o 15 exa'ch rocznie.

To, że nie mówili o grach nie znaczy, że ich nie będzie, jednak tą konferencję oglądali ludzie z branży growej i gracze tacy jak my.

MS natomiast zrobiło prezentację dla widowni częściej oglądającej TV niż grającej i tego nie potrafię zrozumieć.

 

Wii było tanie, Xone jest mocny, więc tani być nie może, szczególnie jeśli będą do każdego dodawać Kinecta. Dzisiaj mieli pokazać konsolę i to zrobili. Z grami musimy zaczekać na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nic nie powiedzieli o Xbox Live, co sugeruje, że wciąż trzeba będzie bulić za konto Gold i możliwość grania online :)
Ale to spekulacje, jednak patrząc po dzisiejszym wydarzeniu...raczej bardzo prawdopodobne.

 

Gdybym był fanem konsoli od M$, czułbym się masakrycznie wydymany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przecież mówili  którymś z wywiadów, że Sony nie zamierza blokować używek, wymagać trybu online w singleplayerze itd...

 

 

http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-21-sony-tells-eurogamer-playstation-4-will-not-block-used-games

 

 

http://www.digitaltrends.com/gaming/sony-confirms-the-ps4-will-play-used-games/

 

 

http://www.gamespot.com/news/sony-on-ps4-used-games-we-are-going-to-do-the-right-thing-6404470

 

@Patricko;

"

Q: Will my current Xbox Live Gold membership work with Xbox One or will I have to buy a new one? A: You do not need to buy a new Xbox Live Gold membership. Your current membership will work on both Xbox 360 and Xbox One.

"

;)  nieźle wyrąbią na kasę ludzi ;p

 

 

http://microsoft-news.com/microsoft-answers-top-questions-about-xbox-one-internet-connection-not-mandatory-allows-players-to-trade-in-resell-games/

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wii było tanie, Xone jest mocny, więc tani być nie może, szczególnie jeśli będą do każdego dodawać Kinecta. Dzisiaj mieli pokazać konsolę i to zrobili. Z grami musimy zaczekać na E3.

 

Gry też pokazali, a właściwie jedną i nie był to zbyt udany pokaz. (Forzy i sportowych nie liczę)

Nie mogę się już doczekać E3 tam na prawdę okaże się w co warto będzie zainwestować 2tyś :)

Chociaż jest pewnie spora grupa ludzi którzy tak jak ja byli już zdecydowanie przed konferencją MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Singularity

Można się spierać, że MS też nie blokuje używek. Po prostu utrudnia korzystanie z nich. Na PS4 będzie pewnie tak samo, albo zostaną Online Passy.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<teoria spiskowa mode on>

 

i m$ będzie mógł dzieki niemu podglądać wszystkich jak śpią 

 

<teoria spiskowa mode off>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem żaden, ale pamiętaj że będziesz musiał za niego bulić dodatkowo.

Zresztą w przypadku Sony sprawa chyba wygląda podobnie, z kamerką PS Eye, ale głowy nie daję.

Osobiście zupełnie mi ona nie potrzebna i z miłą chęcią zobaczyłbym tańsze zestawy bez tej kamerki, bo znając życie, za jakiś czas będzie kosztować 30zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Vita ma problem, że nie ma na nią gier i słabo się sprzedaje, a jak słabo się sprzedaje to nikt nie chce na nią robić gier i koło zamknięte.

PS4 i X1 na ilość gier narzekać nie będą mogły, bardziej martwię się o jakość.

 

Vita ma już więcej dobrych gier (kolejne w drodze) niż X1 pokaże przez całą nową generacje. Już MS o to zadba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie ma o czym podyskutować...dwie czołowe konsole, ludzie oczekujący walki tytanów pomiędzy Sony i M$, a tu dupa...po prostu szkoda gadać, konsola brzydka, CoD czołowym tytułem Xbox'a (paw...), no i te genialne pomysły M$, co by jak najbardziej wydoić klienta z kasy. Xbox One po paru godzinach od konfy już nawet nie bawi, Xbox One jest po prostu bohaterem tragicznym - R.I.P. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy XOne będzie miał Kinecta w zestawie, więc to żaden problem.

 

 

Problem będzie jak kinect padnie i nie będzie można przez to pograć na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy XOne będzie miał Kinecta w zestawie, więc to żaden problem.

A jak kinect padnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash

Równie dobrze możesz napisać, że jak pad padnie to też będzie problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kinect padnie?

Nie padnie, bo kinect to nieodłączna część XOne. Aby włączyć konsolę, musisz się zalogować na nią. A logujesz się przez pokazanie swojej facjaty kamerze, przy okazji możesz powiedzieć "Xbox hello!" :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie, może się popsuć...  dla mnie to głupota, żeby do pogrania sobie wymagać kamerki podłączonej...

 

mi tam nie przeszkadza ewentualny pseye wymagany (w co wątpię) byle tyllko diod nie było na nim świecących...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomijajac juz fakt ze przez to gowno cena bedzie zawyzona.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwytliwy post od fanboya xboxa:

 

ja nie moge, mi sie wydawalo ze konsola ma byc do grania a nie do ogladania... stary xbox tez nie grzeszy pieknoscia nie mowiac o chlebaku ps3 i nikomu nie przeszkadzalo, wyglad bd ladny, nie potrzeba jakis dziwacznych wstawek, to ma byc konsola a nie dzielo sztuki, po drugie nie wiem jak mozna mowic o plusie na rzecz konferencji sony skoro oni nawet konsoli nie pokazali... tez mi prezentacja konsoli bez konsoli... pad bardzo fajny, ciesze sie ze nie bedzie mial zadnego panelu dotykowego oraz lampki swiecacej nas w oczy, na gry jeszcze przyjdzie czas, nawet nie wiadomo kiedy premiera ale Polacy i tak musza narzekac, mnie sie podoba, w premiere raczej nie kupie, trzeba poczekac jak to wszystko sie potoczy, narazie jeszcze stary xbox daje rade, specyfikacja tez mi sie podoba, nie wiem na co Wy liczyliscie, na 1 TB ramu i 300 rdzeni? przeciez to logiczne ze bedzie podobny do ps4, z nazwa sie zgadzam, jest malo chwytliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po tej prezentacji można stwierdzić, że M$ jakoś specjalnie za grami się nie ugania już.

Bardziej kręci ich zachęcanie rodzin do kupna X'a zamiast np. dekodera do kablówki.

Granie nie jest dla nich ważniejsze aniżeli ta cała TV czy po prostu inne aplikacje.

Do tego Kinect i cała masa gier, typu skacz i łap banany.

 

I wlasnie dlatego IMO totalnie zdominuja rynek USA, dla amerykancow to sie bardzo liczy co pokazal sukces X360 i MS doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ze w tym jest kasa, a mimo wszystko amerykance i tak beda mogli pograc w swoje ukochane Halo, CoDa, Maddena i NBA, hamburgerm wiecej do szczescia nie potrzeba. Z kolei PS4 zdominuje EU, gdzie ludzie rozgladajac sie za konsola do grania kupia... konsole do grania ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanboy,

skoro obudowa nie ważna dla ciebie to co się czepiasz, że Sony nie pokazało obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gameFAQspoll1.png


hahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

"Call of Duty got a dog now", Francis rządzi :)

 

Może w nowym KZ dostaniemy bojowe koty

cat_helicopter120604file630c.jpg

 

:)

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×