Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie szampany poszły w ruch :D Czekamy na gify z Kazem ownującym Dana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

-PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gif941485_653019701380467_1417653111_n.jpg

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

aq9vZYR_700b.jpg

 

 

comment_518Elco3mRQpXlYNRkYOadZVbXKreyHJ

Edytowane przez DeX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ma 3DS i WiiU, Sony PS4 a MS dekoder NC+

 

 

Wielka szkoda. Pierwszego Xa nie miałem, X360 to kawał porządnej maszynki do grania z genialnym padem. Ale nowy X to porażka. Po pierwsze Xbox Jeden? Co za baran wymyślił tę nazwę wprowadzając wsteczną numerację? Blokada używek i opłaty za odpalenie gry na innym koncie. A co jeśli konsola mi padnie? A wygląd? W dobie wzornictwa przemysłowego Apple mamy powrót do lat '90 i magnetowidów sprowadzanych z Berlina Zachodniego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wydało oficjalne oświadczenie dotyczące konferencji Microsoftu, gdzie został zaprezentowany XBOX ONE, dekoder telewizyjny nowej generacji.

 

 

PS. Ciekawe co teraz się dzieję w głównej siedzibie Sony?

 

 

TOO

 

1369162962173.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłata za odpalenie gry na innym koncie. M$ w tym momencie popełniło harakiri. Chwalenie się DLC, no szczyt głupoty, debilizmu. Fuck COD, fuck XSrocz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nawet pisać. 

 

Na E3 będzie jeszcze większy ubaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wydało oficjalne oświadczenie dotyczące konferencji Microsoftu, gdzie został zaprezentowany XBOX ONE, dekoder telewizyjny nowej generacji.

amn36.gif?dur=7872

 

 

PS. Ciekawe co teraz się dzieję w głównej siedzibie Sony?

 

No jak to co... podnieśli cenę nowej konsoli o 100$ xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Blokada używanych gier?Xbox raczej jest spalony już przed premierą.

No i wymowna reakcja do blokady używanych gierek :biggrin:

Mike-Tyson-clapping-and-laughing.gif

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zapomniało konsoli ,a MS gier. :)

Tylko, że teraz każdy będzie czekał na E3, zapowiedzi nowych gier i pewnie na końcu konferencji pokaz samej konsoli. IMO mistrzowsko to rozwiązali czego przykładem jest wczorajszy teaser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Adam Sessler z Gametrailers potwietrdził przed chwilą, że owację w trakcie prezentacji nowego Xboxa były odtwarzane z gotowych nagrań. HAHAHAHA

 

 

970105_610268872319582_1123059051_n.png

Edytowane przez dreamtox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już wiadomo, czemu EA nagle pozbyło się Online Passów. Nieszczególnie są im potrzebne, skoro za granie na używce trzeba będzie płacić.

 

Pytanie na dziś: czy na giełdzie Sony dojdzie do 23$? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
amn36.gif?dur=7872

 

To jest najlepszy gif podsumowujący konferencję Microsoftu i ja zamiast komentarza go zostawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak złego odbioru nowego Xboxa to sie chyba nie spodziewali nawet hejterzy Sony... Pobawie sie we wróżke i powiem, ze widze w wizji przepływ graczy z PS3 do PS4 i z XBoxa 360 do... PS4.

 

 

 

ghostxk.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ma 3DS i WiiU, Sony PS4 a MS dekoder NC+

 

 

Wielka szkoda. Pierwszego Xa nie miałem, X360 to kawał porządnej maszynki do grania z genialnym padem. Ale nowy X to porażka. Po pierwsze Xbox Jeden? Co za baran wymyślił tę nazwę wprowadzając wsteczną numerację? Blokada używek i opłaty za odpalenie gry na innym koncie. A co jeśli konsola mi padnie? A wygląd? W dobie wzornictwa przemysłowego Apple mamy powrót do lat '90 i magnetowidów sprowadzanych z Berlina Zachodniego.

 

Zaczne od konca - co do wzornictwa sie nie wypowiem bo dla mnie ma to drugorzedne znaczenie.

Co do nazwy tu akurat nie widze nic zlego - niestety ciezko to przelozyc na inne jezyki. Widzisz one w roznych zwiazkach frazeologicznych ma rozne znaczenia. one w tym wypadku odwoluje sie do jednego - np czyli jedne (pojedyncze) urzadzenie dostarczajace nowy swiat rozrywki, lub mozna reklamowac jako one and only - czyli jedyny taki produkt, The one - ten jedyny/wybrany itd. Problem ktory tu widze to jak oni to przetlumacza na inne jezyki zeby mialo sens? Przykladowo jezyk polski: XBOX: pierwszy?, jeden? jedyny? Z marketingowego punktu widzenia cofniecie sie w numeracji ma byc pokazaniem ze droga ktora przeszli jest dluga a produkt jest tak nowy i swierzy ze dostaje nr jeden otwiera nowy rodzial jesli chodzi o domowa rozrywke.

 

Przeczytalem info na Wired odnosnie uzywanych gier - obawiam sie ze efekt bedzie taki jak strzal w glowe z shotguna z odleglosci 50cm.

Po pierwsze - zgodnie z tym co bylo napisane kazda gra bedzie wymagala instalacji i bedzie mozna grac bez plyty. Co juz jest zasadniczym krokiem do porzucenia dystrybucji na plytach - nie lepiej sciagnac skoro mam kupic instalowac a potem plyta w sumie robi jako kopia zapasowa.

To co (mam nadzieje) albo zrozumialem zle albo jest kuriozum totalnym to fakt ze gra ma byc powiazana z kontem i to scisle - ja rozumiem ze ochrona praw itd ale na belzebuba rogatego co to ma znaczyc instalujesz mozesz grac ze swojego konta a uzytkownik z innym kontem aby gre zainstalowac musi zaplacic potem moze zainstalowac i grac. No do licha czy to znaczy ze jak ja i moja kobieta gramy w jakies gry to mamy za gre placic podwojnie? czy to znaczy ze gra bedzie 2 razy instalowana po raz dla kazdego konta i bedzie zabierac miejsce?

Nie to zeby na PS3 nie bylo drobnych wpadek chocby jak z DLC do GT5 gdzie PD wypuscilo patcha zeby inni uzytkownicy mogli tez pobrac zawartosc.

Jesli konsola ma byc domowym centrum rozrywki to niech nim bedzie ale niech gry beda dostepne dla wszystkich uzytkownikow tejze konsoli w gospodarstwie domowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zwróciliście uwagę na jedną rzecz - za granie w używki na Xboxie, trzeba będzie zapłacić... 

Do tego EA ostatnio zapowiedziało zniesienie Online Passów...

Pytanie jak w tym wypadku rozwiąże to Sony (niby nie mieli blokować używek)...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post fana Xboxa na forum PSXE.

 

Nawet nie myślałem, że pierwsza konfa zrobi na mnie aż takie wrażenie.

Hello - mamy tutaj Star Trek i prawdziwą nową generację !

 

Na starcie dodatkow nowy COD, FORZA, gry od EA, jeszcze tylko Battlefield 4 i nie waham się ani sek.

 

Dodatkowa umowa z EA - czy oni powiedzieli, że UT będzie exclusivem ?

Kernel z Win8 działą przepięknie !

 

Ja się JARAM !

http://abload.de/img/untitled-1pbj7u.gif

 

xDDDDDD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masa pieprzenia o telewizji, skypie i innych pierdołach. Aż miałem wrażenie, że to gry są tutaj dodatkiem, a nie te wszystkie multimedialne popierdółki... Nie pokazali ani sekundy gameplayu z żadnej gry, a nowy CoD wygląda co najwyżej średnio.

 

Intrygujący natomiast był pokaz nowej gry od Remedy - tyle, że znowu dostaliśmy jakiś trailer typu live-action i migawki z właściwej gry. Czyli notabene nie wiemy nic, prócz tego, że zarys fabularny gry lekko przypomina ten z Beyond Two Souls.

 

Generalnie jestem bardzo rozczarowany. Co prawda nie oczekiwałem, że konferencja wyrwie mnie z kapci, ale miałem nadzieje, że będę po niej miał przynajmniej maleńki dylemat, jaki sprzęt wybrać w przyszłości. Na chwilę obecną takiego dylematu nie mam i prawdopodobnie po raz czwarty sięgne po stacjonarną konsolę Sony.

 

Wielka szkoda, bo jeśli tak dalej pójdzie i Xbox One podzieli los pierwszego Xboxa (lol) a Sony nie będzie miało konkurencji, możemy (acz nie musimy) ucierpiec na tym my, gracze.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Xbox'a. Pamiętajcie, że od nawet słabej konkurencji gorszy jest brak konkurencji. Obym nie musiał przypominać tego posta za 2-3 lata.

 

Święte słowa. Przypominam że z PS2 Sony miało w garści 70% konsolowego rynku. I co dostaliśmy na początek z PS3? "599 US Dollars" i "Giant Enemy Crab". :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróciliście uwagę na jedną rzecz - za granie w używki na Xboxie, trzeba będzie zapłacić... 

Do tego EA ostatnio zapowiedziało zniesienie Online Passów...

Pytanie jak w tym wypadku rozwiąże to Sony (niby nie mieli blokować używek)...

 

A sony nie zrobi nic i zostawi tak jak jest i wygra jeszcze bardziej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×