Skocz do zawartości
kill

Darksiders 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a ja mam inne pytanie, bo kolega chce zakupić gierkę ale się obawia ze bez łatek które wychodzą do gry to jej po prostu nie ukończy (nie ma neta wiec nie miał by z kąd pobrać aktualizacji i ja pisze w jego imieniu) ze względu na dość ilość BUGÓW w grze.A ponadto oczytał się na forach (u znajomych) ze co niektórzy musieli czekać na wydanie 1 patcha aby ukończyć grę.I oto do was pytanie czy wy mieliście jakiś problem aby ukończyć ten tytuł??.Prosze o ODP pozdrawiam:)

Edytowane przez Pazdzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja nie miałem, ale tylko dlatego, że śledziłem oficjalne forum i czytałem czego nie robić.

Jest jednak jedno miejsce w którym gra się zawiesza większości graczy i nie da się nic zrobić.

Jest to jednak lokacja dodatkowa i można olać. Mimo wszystko bez łatek odradzam.

Ilość bugów uniemożliwiających ukończenie gry jest powalająca, a oprócz tego gra bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Odp przekaże co i jak znajomemu.Też się miałem skusić na DS2 ale poczekam może wydadzą Kompletna Edycje to wtedy zakupie:)Tak czy siak gra kozak bo właśnie ogrywam 1.Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem platyne bez żadnego patcha - da się, ale w labiryncie szafarza trzeba zastosować pewien trik i tyle.

W tej chwili grę można dostać już od 114 zł z wysyłką w muve.pl - myślę, że warto.

DLC to zbędne buble - bezużyteczne graty i nudne dodatkowe lochy, nie widzę potrzeby oczekiwania edycji pełnej, która wątpię by wyszła - to nie ten kaliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ODP ja na razie się wstrzymam skącze jedynkę i zabieram się za CASTLEVANIA:LOS bo jeszcze nie grałem:)A co do DS2 to czytałem już na paru forach ze jest szansa ze wydadzą grę ze wszystkimi dodatkami ale na razie są to tylko plotki pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.jak dokładnie ulepsza sie bronie?Pytam ponieważ gram zaledwie 30 minut i po drodze np zdobyłem broń dodatkową Młot...15 minut później znów zebrałem kolejnego młota ale z lepszymi statystykami.W taki sposób ulepsza się bronie poprzez zbieranie tych samych?czy istnieje możliwość poprzez menu ulepszenia ręcznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszyć możesz tylko bronie 'possessed'.

Robisz to poświęcając bronie inne niż possessed.

Jak zdobędzie broń possessed po raz pierwszy wyskoczy Ci tutorial i raz dwa będzie wiedział o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Season Pass znajdował się w edycji limitowanej Darksiders 2? Czy trzeba go było kupować osobno?

W LTD było tylko DLC Grobowiec Argula, nawet Kolekcjonerska nie miała Passa.

Co do DLC nie aktywowałem go jeszcze, więc nie wiem czy jest cokolwiek warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy istnieje możliwość w Darksiders 2 ukończenia wszystkich dodatkowych misji po ukończeniu głównego wątku fabularnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja nie miałem, ale tylko dlatego, że śledziłem oficjalne forum i czytałem czego nie robić.

Jest jednak jedno miejsce w którym gra się zawiesza większości graczy i nie da się nic zrobić.

Jest to jednak lokacja dodatkowa i można olać. Mimo wszystko bez łatek odradzam.

Ilość bugów uniemożliwiających ukończenie gry jest powalająca, a oprócz tego gra bardzo dobra.

Wiecie co jest strasznie śmieszne - za chwile będzie Ps4 Capcomy i te inne bestie już mają wizje gier na nowe konsole a nie potrafią zrobić dobrze gier na znajomym sprzęcie normalny kabaret he he ale co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem cały wątek główny, pograłem trochę w Tyglu i gra, przez ponad 20 godzin ani razu mi się nie zawiesiła, a tu piszecie, że gra ma błędy uniemożliwiające ukończenie gry. Co jest grane ?

Wszystkie questy można skończyć po przejściu wątku głównego. Jest to nawet wskazane, bo mamy już wszystkie umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch wyszedł i poprawił większość (lub wszystkie błędy).

Jednak zaraz po premierze były niezłe cyrki i było kilka miejsc w których gra robiła taki bałagan, że nie zostawało nic tylko zaczynać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję dać komus prezent ze znajomych, z tym że nie mam żadnego znajomego ani nie mam pojęcia jak go dodać ;) ktoś pomoże? psn id w profilu.

W razie coś proszę napisać na panzaczarowanamiotelka@gmail.com i w 3 sekundy jestem w sieci :)

Edytowane przez Żurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie rozumiem jednego...ulepszyłem te opętane dwukosy co dostajemy na poczatku gry na maxa tzn mam je na 4 poziomie i nie mogę juz ich ulepszać.coś da sięz tym zrobić zeby miałe lepszy poziom? na liczniku mam 4 h gry a obrazenia tych kos to 62-74 tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo ulepszyłem na maxa młot np na obrazenia 250 poziom max 5....pożniej zdobywam młot poziom 9 (bez mozliwosci ulepszania) z obrazeniami 170.co mi daje poziom 9 skoro są gorsze statystyki bez mozliwosci ulepszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej ręki i ja dostałem swoją d2 :D... Mam nadzieję że nie straciłem jakiś uber dlc z tego powodu. W każdym razie jak tylko znajdę chwilkę zabieram się za przygody śmierci - cos czuje że czeka mnie pozytywny zaskok.... 1ka była bdb ale nie uber ahhh dla mnie... Patrząc na ten temat 2ka jest najzwyczajniej w świecie lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę więcej potem , ale daleko od bomby IMO. Największe rozczarowanie tego roku .

A niech będzie , że teraz :P Jedyną rzeczą na plus jest lepsza jakość tekstur. Czytałem opinie , jak to świat się zrobił otwarty , jak to masz staty na ekwipunku, więc potrzeba trochę taktyki itp. Według internetu jestem teraz trochę ponad połowie gry , właśnie klikło 10 h.

Minusy :

Gramy Śmiercią . Powinien to być ultimate badass, a tym czasem każdy nami pomiata i każe odwalać fetch questy (nawet w królestwie umarłych ) . Nawet nie ma wymówki , że straciliśmy mocy , czy coś.

Gościu, który podkłada głos nie ma w ogóle charyzmy i brzmi bardziej jak Sam Fisher niż Śmierć.

Cały szum o side questy to jedna wielka ściema. Jest ich bardzo mało , a spora cześć to zwykłe zbieranie popierdółek (w stylu : zgubiłem 50 kamieni - znajdź je), Świat nei wydaję się większy - więcej jeździmy konno , ale tam i tak same pustki, parę wrogów i skał . Wieje nudą.

Wszystkie lokację wyglądają tak samo : ten same odcienie szarości, zieleni i fioletu. Nie mają w ogóle klimatu .

System podpowiedzi gdzie iść jest wadliwy , a jak działa to i tak pokazuje miejsce gdzie mamy trafić, gdy znajdziemy już wszystkie dźwignie, czyli zerowa pomoc.

Info o questach to dwa zdania , więc czasem nie wiadomo czy jesteśmy w dobrej lokacji , a na mapie świata są tylko zaznaczone krainy , gdzie mamy się udać , a to i tak tylko gdy jesteśmy na tych nudnych stepach.

Po zmianach ekwipunku nie widać znaczących zmian - im wyższy nasz level, tym lepsze dropy , co po prostu zastępuję znajdowanie upgrejdów na planszy jak w jedynce, System walki wciąż prostacki , więc jedyna różnica jest taka , czy chcemy jako drugą broń mieć coś szybkiego i słabego , czy wolnego i mocnego ...

Większość da się przeboleć , ale FABUŁA. Fabuła jak na razie to żal.pl. W jedynce były emocje i nawet jeżeli patent na zabicie strażników kluczy jest stary jak świat , to bosowie byli do zapamiętania, po drodze były inne postacie i zwroty fabularne , a tym czasem całość na razie można streścić w 3 zdaniach . Bez wielkich spoili : trafisz ranodomowo to krainy X idąc ocalić Wojnę, a potem do krainy Y i tam znowu jesteś czyjąś szmatą , bo nikt nie chce ci pomóc i traktuje jak pomagiera . Krainy są dobrane przypadkowo ,ot tak żeby gdzieś trzeba było iść , a motyw tego , że jesteś na styk, masz coś zdać, a tu nagle "zawala się most" , albo "jednak brakuje jeszcze jednej rzeczy" bije po oczach, że aż boli.

Super średniak, po bardzo obiecującej jedynce . Jedynka 8/10 , to 5/10

Edytowane przez TW_DoomMachine_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepsza niż Jedynka. Ogólnie to już jest takie pół-RPG plus więcej elementów platformowych ala Prince of Persia. Ja uwielbiam PoPa i RPG więc dla mnie wypasik :biggrin: Losowy loot, zbieranie expa, dwie ścieżki rozwoju bohatera i to co w serii lubię najbardziej - rozbudowane łamigłówki przy których spędza się czasem i godziny. Eksploracja i zagadki - to sól tej produkcji, a na dokładkę genialny design lokacji i wspaniały soundtrack.

IMO - jedna z najlepszych gier roku.

Edytowane przez Ixion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym czegoś rpg , tylko dlatego że ekwipunek ma staty . Już w takim marvel ultimate alliance dobór rynsztunku miał większy wpływ na rozgrywkę

Nie zgadzam się też z "dwoma ścieżkami rozwoju". Albo pakujesz przyzywanie umarłych i boost defensywny, albo w radiale i boost ofensywny i tyle (znów). Nie można powiedzieć, że jak przejdziemy grę drugi raz z innym popakowaniem , to grać będzie się inaczej .

Co do elementów POP'a , to rzeczywiście dla mnie plus , bo jestem fanem tamtej serii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie na tytuł bierze coraz bardziej abym sam przetestował... od jutrzejszej nocy zaczynam... Zobaczymy kto miał rację:

ixion czy tw_doommachine_ ... Śmierc wyglada troche jak raziel in plus, gry w stylu zelda/okami (jedynka taka była) sa dla mnie zawsze na wielki plus... Zobaczymy co bedzie z tym tworem...Mam nadzieję że fabuła nie zamuli gdyz jedynka zagadkami i fabułą robiła spore dobre wrażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż grając w jedynkę, też mówiłem , że musieli się Soul REaver inspirować i to był wielki plus. W dwójce też to tak naprawdę czuć, ale jest o wiele gorsza od jedynki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla mnie :biggrin: Dla jednego lepsza Jedynka, dla drugiego Dwójka, ale na pewno nie "o wiele" bo gry są podobne. RPG to również otwarty świat, szybka podróż po mapie, wybór opcji dialogowych czy losowy drop. To są typowo RPGowe elementy. Chociaż po walkach z Bossami spodziewałem się więcej. No i ten "chłopiec na posyłki"... ale coś takiego mamy w wielu grach.

Dla mnie wypas - poziom Jedynki plus lepszy OST, lepszy design lokacji, więcej swobody i eksploracji. Brakuje teraz takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×