Skocz do zawartości
kill

Darksiders 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kusi mnie zeby zakupic ale wolałbym zeby pierw połatali gre albo jeszcze lepiej wypuscili wersje goty??.Orientuje sie ktoś po jakim czasie moze taka wersja wyjsc:>??(po roku czy moze ciut wczesniej??).Prosze o ODP. Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest nadzieja ze jesli sie dobrze sprzeda to wypuszcza wersje GOTY oby heheh.:):).Pozyjemy zobaczymy Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah zachciało mi się robić zadanie poboczne "Życiodajna iskra" mając 12 lvl ;p szybko (no może nie tak szybko - po niemal 20 zgonach) przekonałem się, że 12 lvl vs 17 lvl to walka bez cienia szansy hehe

Miałem podobnie, robiłem pobocznego questa z Mad Constructem i okazało się że mam za niski lvl by to przejść. Mogliby opisywać te questy choćby jak w Borderlands, jaki lvl trzeba mieć by spokojnie dać radę.

Edytowane przez Vramin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, robiłem pobocznego questa z Mad Constructem i okazało się że mam za niski lvl by to przejść. Mogliby opisywać te questy choćby jak w Borderlands, jaki lvl trzeba mieć by spokojnie dać radę.

najśmieszniejsze jest to, że sam konstrukt był prosty i na 100% bym go załatwił na tym 12. Ale walka przed nim ... 8 golemów na raz, potem znów 8 potem 2 giganty + lawa z sufitu + skopany system autocelowania = porażka hehe

Podobny problem miałem z

Argulem

bodaj 30 zgonów zanim go zabiłem mając15 lvl (morduje 1 ciosem), a dojście do jego komnaty było banalne ... jakie było moje zdziwienie gdy pokonawszy go okazało się, że speciala broń jaka wypadła jest od 20 lvl... Zdecydowanie brakuje mi tu inf o lvl questa. Ta gra jest banalna, gdy robimy wszytko zgodnie z założeniem twórców, a tak mam ponad 50 zgonów w plecy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale walka przed nim ... 8 golemów na raz, potem znów 8 potem 2 giganty + lawa z sufitu + skopany system autocelowania = porażka hehe

Z poprzednimi poradziłem sobie, ale te dwa Corrupted Championy mnie pokonały. Nawet Reaper Form nie miałem naładowanego, zużyłem na poprzedniego championa w komnacie z Constructem za kratą. Teraz widzę że tę poprzednią komnatę mogłem rozegrać inaczej, najpierw otworzyć kratę, uruchomić Constructa i na nim walczyć, może byłoby inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie najtrudniejszym bossem był

Pharaiseer, nie dość że boss był szybki i mocno bił to jeszcze jest masa szkieletów z którymi trzeba walczyć.

Najtrudniejsi przeciwnicy to

te latające ogniste stwory z klepsydrami, same nie są groźne, ale jak trzeba walczyć jeszcze z czymś to ich komety odbierały mi połowę życia na apocalyptic.

Reszta gry bez większych problemów wystarczy przyciągać wrogów łapką i uzupełniać wrath za pomocą pistoletów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takie pytanko. Jak wejść do Tygla? Wykorzystałem kod z tyłu instrukcji i nie mogę znaleźć wejścia do areny...Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie gry dostaniesz wiadomość od nieznajomego (odbierasz je w Serpent Tome) z lokalizacją Tygla. Będziesz mógł tam wejść przez fast travel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym dodać kogoś grającego obecnie w DSII do znajomych?

Potrzebuję wysłać jakikolwiek przedmiot do trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym dodać kogoś grającego obecnie w DSII do znajomych?

Potrzebuję wysłać jakikolwiek przedmiot do trofeum.

Jasne - zapraszam ;)

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie listę błędów która będzie poprawiona na PS3:)

PlayStation 3:

- A few crashes in Blackstone, including at the 2nd lever and during the Lilith cut-scene.

- A crash occurring when proceeding back to the Cauldron after completing it.

- The Custodian falling through the bridge in the Foundry when back-tracking through the dungeon.

- Spanish sub titles will be added to the North America version of Darksiders II.

- Players will be able to back up their save without having to use an online save

- Various fixes for the custodian getting fixed in the Foundry and the Scar

- Progression blocker with the Chancellor, reported after crashing or doing the Crucible before going to the land of the dead.

- Turning in 3 Stones of resistance awards the player properly.

- Improved general stability

Na razie tyle ale na pewno jeszcze jakaś łatkę wypuszcza:P:P.Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam takie pytanie.Jakie umiejętności rozwijacie w DS II? Bo ja rozwijam tylko Herolda bo według mnie Nekromancja nic nie daje ;) (Ghule walące po 10? No proszę...). I jeszcze jedno. Mam kosy poziom 9 i kosy których nie da się ulepszyć.Te kosy bez ulep. mają większy atak za to słabe bony,a ta pierwsza kosa +9 ma w miarę dobre bony za to mało ataku. Jak myślicie które będą lepsze? I jaką broń drugorzędną wolicie? Szybką czy wolną? :> Bo ja noszę broń Krwibora (tego Bossa,który znajduje się niedaleko Vulgrima.) Jak myślicie dobra jest? Ma bardzo dobre według mnie bony. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teleport Slash + zwiększona generacja wrath.

Ghule, wszystko oprócz generacji wrath i ściągania na ghule wrogów.

Ostatnia umiejętność (tornado, nie wiem jak to się nazywa po polsku), na duże grupy.

Używam głównie Teleport slash głównie na bossów i większych wrogów.

Pakuje TS po czym mam zwiększoną generację Wrath więc pakuje serię z pistoletu i sporo Wrath się odnawia i tak w kółko.

Tym sposobem przeszedłem sporo bossów na apocalyptic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash A ty od razu jedziesz na apokalipsie czy grasz na średnim? Bo ja rozpracowałem sobie tak,że zdobędę ekwipunek na średnim a potem sobie przeniosę na apokalipse ;D I będę miał bossy z uderzenia kosą. btw. Masz angielską wersję językową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash A ty od razu jedziesz na apokalipsie czy grasz na średnim? Bo ja rozpracowałem sobie tak,że zdobędę ekwipunek na średnim a potem sobie przeniosę na apokalipse ;D I będę miał bossy z uderzenia kosą. btw. Masz angielską wersję językową?

Ja również zainwestowałem w teleport + zwiększenie siły - wszystkie odnogi.

Sieka jak maszyna do mięsa, ale chyba przetestuje Ghule gdy zabiorę się za Tygiel.

za 1000G u Vulgrima jest reset wiec można się bawić do woli.

Ja gram od razu na apokalipsie, gra jest zasadniczo prosta, jeśli robisz zadania poboczne - wypadają tam mocarne bronie.

Zginąłem mase razy, ale tylko dlatego, że:

a] polazłem do jakiegoś lochu mając za niski lvl

b] musiałem załapać taktykę na bosa

Tyle. Poziom skaluje się z biegiem gry w odpowiedni sposób i nieczęsto coś irytuje.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba przetestuje Ghule gdy zabiorę się za Tygiel.

Według mnie inwestowanie punktów umiejętności w ghule jest po prostu bez sensu... Może rozwijając je potem im rośnie siła,ale ja osobiście wole sam kosić ''skillami'' niż 6 garbatych ma koło mnie wywijać pięściami.

btw. Ukończenie tygla i przetrwanie 100 fal jest w ogóle realne? Bo bodajże jest za Tygiel trofeum. Ja szczerze po 5 fali gdzie się pojawia potworek ''konstrukt mistrz'' wymiękłem. ;_;

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też od razu zacząłem na apokalipsie.

Używałem sposobu z TS i pistoletem na bossach i dawałem radę, a trudniejsze walki reaper form i dużo uników.

Przeszedłem grę na apokalipsie i teraz robię NG+ na easy, wszystkie questy, książka, kamienie i tygiel.

Przeciwnicy się skalują do poziomu postaci (albo do NG+) więc to co miało pierwszy poziom przy New Game na NG+ będzie mieć 20.

Więc nie ma mowy, że coś będzie ne jedno uderzenie.

Ghule na apokalipsie sa znacznie bardziej przydatne, jak walczysz z 5+ przeciwnikami dobrze odciągnąć uwagę kilku przynajmniej na chwilę.

Na bossów się nie nadają, bo większość ściągnie je na jedno uderzenie, chyba że boss + jacyś przeciwnicy.

Mam język konsoli ustawiony na angielski, sporo czytam/rozmawiam na zagranicznych forach gier i z terminologią łatwiej jak wiem co i jak się po angielsku nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nigdy ogółem nie kręciło aby mieć pomocników wokół siebie,więc może dlatego tak nie przepadam za ghulami... Odchodząc od tematu ghuli wiecie może kiedy pojawi się dodatek Grobowiec Argula? Na stronie oficjalnej darksiders nic ciekawego na ten temat nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Ukończenie tygla i przetrwanie 100 fal jest w ogóle realne? Bo bodajże jest za Tygiel trofeum. Ja szczerze po 5 fali gdzie się pojawia potworek ''konstrukt mistrz'' wymiękłem. ;_;

Jak na razie raz odwiedziłem tygiel (będąc bodaj na 18 lvl) i doszedłem z rzędu do 25 fali.

Od 24 walczymy z bosami z subquestów - często z 3 na raz .

Do 20 fali doszedłem bez zużycia jakiejkolwiek flaszki - wystarczyły bronie z zadania pobocznego Thane'a

http://darksiders.wi...ir's_Talons + http://darksiders.wi...dna's_Fangs - kły są genialne - mimo, że mam już http://darksiders.wi...ists_of_Elhazar nadal ich używam - każdy krytyk z kłów dodaje nam sporo życia, a że są bardzo szybkie krytyki wpadają często.

.

Później niestety było już sporo gorzej, a irytujący system targetowania wcale nie ułatwia zadania.

Nie wiem czy będzie mi się chciało robić Platynę w DII, bo 100 fal bez ani jednego zgonu jakoś mnie nie pociąga (po zgonie startujemy od 1 fali).

Chyba, że Tygiel ma skalowany poziom trudności, wtedy na easy nie powinno być źle w NG+.

BTW. zdecydowanie Online Pass do Tygla nie jest wart zakupu w przypadku kupna używanej kopii gry. Ot zwykła arena walk. Co 5 fal włodarz pyta nas czy rezygnujemy (resetujemy licznik) i bierzemy nagrodę, czy gramy dalej. Niestety nagrody to nie dedykowane uzbrojenie, czy elementy zbroi, a zwykłe losowe uzbrojennie z nieco wyżej połki (w zależności od tego po której fali zrezygnujemy).

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się do Ciebie satyr odnieść do tej ''broni Thane'a'' o którą Ci chodzi? Bo bodajże z tego co pamiętam Thane każe zgładzić parę bossów (myślę,że to nie spoiler) O którą dokładnie Ci chodzi?

Te bronie do których podałeś linki to gdzie można znaleźć?

EDIT: Czyli nie dostane opętanego przedmiotu z Tygla po 5 fali? To ja dziękuje za takie coś.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygiel jest zależny od poziomu trudności.

Dlatego polecam na apokalipsie przejść tylko grę, a platynowanie zostawić sobie na NG+ i Easy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygiel jest zależny od poziomu trudności.

Dlatego polecam na apokalipsie przejść tylko grę, a platynowanie zostawić sobie na NG+ i Easy.

ooo no to Panowie nie ma się czego obawiać.

Ja bym chciał się do Ciebie satyr odnieść do tej ''broni Thane'a'' o którą Ci chodzi? Bo bodajże z tego co pamiętam Thane każe zgładzić parę bossów (myślę,że to nie spoiler) O którą dokładnie Ci chodzi?

Te bronie do których podałeś linki to gdzie można znaleźć?

Kosy za zabicie Belethir - w krainie kuźni - na tej mapie to lokacja "The Nook" http://oyster.ignimg...verworld_z1.jpg musisz tam iść w prawo, aż dojdziesz do mostu i lawy gdzie lata taka ognista Mantikora bodaj, by zacząć walkę trzeba mieć już ten uchwyt do łapania się w powietrzu.

Szpony za zabicie Archidny - pod sam koniec lokacji "Psychameron" w Krainie umarłych (misja fabularna)

Te drugie rękawice leża na Ziemi w ruinach pod sam koniec - dość łatwo je wypatrzeć jak się tylko rozgadamy po każdej lokacji

btw. nie polecam chodzić za wcześnie na Argula - zabija zazwyczaj 1 ciosem, trzeba mocno wyczuć tą walkę - a broń jaka wypada jest od 20 lvl

EDIT: Czyli nie dostane opętanego przedmiotu z Tygla po 5 fali? To ja dziękuje za takie coś.]

Nie, ja niestety padłem w 25 fali więc nie wiem czy się tam coś dostaje opętanego, ale po 15 nie dostałem nic z tych rzeczy (bo potem próbowałem dla nagrody Jeszce 15 fal).

Co do opętanych przedmiotów - oto screen z wersji PC ...

http://img33.imagesh...01208251129.png

Nie wiem jak u Was, ale ja nic u Vulgrima nie kupiłem, a taką szkatułkę z opętanym chętnie bym wziął.

Nie wydałem ani jednej z tych monet przewoźnika, bo można dostać tylko niebieski lub fioletowy losowy przedmiot.

W sumie znalazłem w grze 3 opętane przedmioty, a mam już 20 lvl .. za to fioletowe i niebieskie złomy na tony sprzedaję, bo nie mieszczą się w plecaku.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×